رفتن به مطلب
yashar

بازی های ویدئویی ارباب حلقه ها

Recommended Posts

yashar

بازی های ارباب حلقه ها در مودل و سبکهای مختلف ساخته شده اند و هر کس با هر سلیقه ای میتونند برای سر گرمی از این بازی ها استفاده کنند از اکشن.استراتزیک.رولی گیم پلیر.و حتی بازی های متنی و انلاین

من خودم سری زیادی از این بازی ها رو امتحان کردم (جز آنلاین)و نقطه نظر های زیادی پیدا کردم .

منظور کلی من از ساخت این مبحث این بود که هم نظرها رو در مورده بازی های ویدئویی ارباب حلقه ها جمع آوری کنم هم میشه به سوال و پرسش ها رسید.

ویرایش شده در توسط تضاد
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Sauron

به نظر من سبک استراتژیک این بازی ها خیلی بیشتر می

چسبه..مخصوصا بازی the battle for middle earth که گرافیک بسیار عالی داره..به نظر من هرکی این بازی را بازی نکنه نیم عمرش بر فناست..نیم دیگش هم اگه فیلم را ندید باشه بر فناست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS
به نظر من سبک استراتژیک این بازی ها خیلی بیشتر می

چسبه..مخصوصا بازی the battle for middle earth که گرافیک بسیار عالی داره..به نظر من هرکی این بازی را بازی نکنه نیم عمرش بر فناست..نیم دیگش هم اگه فیلم را ندید باشه بر فناست!

راستش فکر کنم یه جای دیگه توی همین سایت خونده بودم که اگر کسی پشت صحنه های فیلم های سه گانۀ لوتر را نبیند نصف عمرش بر فناست. دو تا نصفه رو هم که شما بر باد فنا دادی! اینکه جمعش میشه یکی و نصفی! بابا اینقده با این نیمه عمر خلایق بازی نکنید!(قابل توجّه اعضای محترم آکادمی...)!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ازوگ

چند بازی معرفی کنید که شخصیتهای ارباب حلقه ها داشته باشه و داستانش دقیقا ارباب حلقه ها باشه و خودتم یکی از شخصیتها باشی و برای pc باشه و بازی سوم شخص باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

منظورتون از فیلمه یا کتاب؟!

از فیلم، اگر بتونید بازی The Return Of The King رو گیر بیارید هم شخصیت هاش و هم داستانش تطابق زیادی با قسمت سوم فیلم داره.

از کتاب هم من مد Rise Of The Witch-King رو پیشنهاد میکنم که روی بازی The Battle For Middle Earth II نصب میشه. استراتژیکیه و داستان بازی مطابق ضمایم کتاب ارباب حلقه ها و داستانه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

از کتاب هم من مد Rise Of The Witch-King رو پیشنهاد میکنم که روی بازی The Battle For Middle Earth II نصب میشه. استراتژیکیه و داستان بازی مطابق ضمایم کتاب ارباب حلقه ها و داستانه.

تور پس پچ ویچ کینگ ارزش داره نصب کنم ؟؟؟ خریدم اما نمیدونم چرا دستم به نصبش نمیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

نظر منو میخوای بهترین بازی ساخته شده از دنیای تالکینه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

تور پس پچ ویچ کینگ ارزش داره نصب کنم ؟؟؟ خریدم اما نمیدونم چرا دستم به نصبش نمیره

چه مرحله هاش .. چه شخصیتاش .. چه گرافیک چه از لحاظ استراتژیکی وحشتناک زیباست!

توصیه میکنم از زیر سنگ باشه به دستش بیارین!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dain

سلام دوستانم یک سوال داشتم ایا بازی ارباب حلقه ،هابیت و.... به سبک civilization Vیا rome total war 2هست؟؟؟؟چون بنظرم اگر باشه خیلی لذت بخش میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
goshtapo

سلام دوستان کسی مود ارباب حلقه ها ی مونت بلید یا همون وار بندmount and blade warband رو بازی کرده؟  چرا صداش قطعه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

کسی میتونه لیست کاملی از بازیهای سرزمین میانه رو که تا الان ساخته شده در اینجا بزاره؟؟؟ و بگه حجمشون چقدره و به صورت سوم شخص یا استراتژیک هستن؟؟؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تینگول

سلام کسی درباره بازی guild war 2 میدونه؟ من همینطوری توی اینترنت بهش برخوردم و شخصیت تینگول رو توش دیدم .اگه کسی این بازی رو کرده اطلاع بده مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...