رفتن به مطلب

Recommended Posts

بورومیر

چرا در بازی کامپیوتر ارباب حلقها تحت عنوان بازگشت شاه بعد از مرحله ی اول که با گاندالف بازی میکنیم در مراحل بعدی مربوط به جادوگر و پادشاه برای بازی همش سام میاد در صورتی که در مراحل جادوگر و پادشاه قسمت هابیت قفله پس چه جوره که سام میاد.اگر ممکن مرا یاری کنید.مرسی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
محسن

دوست عزيز، اون نسخه اي كه ما داريم در واقع بتاي غير قانوني هستش كه بهش ميگن Illegal Beta يا Warez (مثل خيلي از بازيهاي ديگه اي كه باري مي كنيم). طبيعيه كه همچين نسخه اي پر از باگ باشه كه اينم يكيشونه. براي رفع اين مشكل يه crack هست كه بايد دانلود كني. اسم فايل اينه : LORDS.OF.THE.RINGS.TROTK.v1.0.ENG.DEVIANCE.BACKUPCD

البته اون رو هم داشته باشي زياد به دردت نمي خوره. چون از مرحله دوم بازي انقدر سخت ميشه كه....نمي دونم من كه كاملا بي خيالش شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

مرسی از لطفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
teoden

ميتونيد برای من اسم بازی هايی که بر اساس داستان هاي تالکين ساخته شده رو به طور کامل بنويسيد ممنون .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

بازیهای استراتژیک شامل:War Of The Ring-The Battle For Middle Earth1,2.بازیهای The Return Of King-The Two Tower

The Fellowship Of The Ring اکشن هستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

کی بازی بازگشت شاه و تموم کرده.البتّه بازی کامپیوترشو.هر کی تموم کرده این بازی رو منو راهنمایی کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Frodo Baggins

من که اینو 5-6 ماه پیش تموم کردم. اونم تو یک روز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

بالاخره بازی بازگشت شاه و تموم کردم.مرحله ها که تموم شد فارامیر،مری و پپین هم اضافه شدن و میشه هر مرحله ای رو با هر کی که میخوای بری به جنگی البتّه به غیر از مرحلۀ اول که فقط با گندالف میشه بازی کرد.مرحلۀ دروازۀ سیاه به نظر من از همه سختتره.قوی ترین نفر هم گاندالف که میتونی دشمنها رو راحتتر از بین ببری.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

جالب اینجاست که بازی یاران حلقه که توسّط شرکت EAGAMES ساخته نشده و توسّط شرکت دیگری ساخته شد که بسیار در سطح پایینی بود.اصلاً شخصیتهای فیلم در بازی هیچکدوم شبیه خودشون ساخته نشده بودن و بسیار کودکانه این بازی ساخته شده بود.در بازی دو برج که این بار توسّط شرکت EAGAMES ساخته شد ولی هیچگاه برای pc ساخته نشد.ولی بازی بازگشت شاه خوب بود.من که راضی بودم از بازی بازگشت شاه. ولی میشد بهتر از اینم باشه.منتظر بازیهای بعدی اکشن ارباب حلقه ها هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

بازي بازگشت شاه يكي از قشنگترين بازي ها بود ولي خيلي كوتاه بود من يكروزه آن را تمام كردم در ضمن ْgsv منظور شما از اين شمارش چي بوده است؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

منم موندم توی این همه صفحه شماره گذاشتی منظورت چی بوده.هیچ تذکری بهت نمیدن و تازه ازت امتیازم کم نمیکنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

از کجا میدونی که تذکر ندادیم یا کاری نکردیم ؟ این کاربر قبلا هم اومده بود و یه عالمه پست الکی داده بود و ما پاک کردیم و هرکدوممون هم یه هشدار بهش دادیم که اگه دوباره از این پست ها بده پاک میشه , و قصدش هم از این کارها این بود که یهو تا ما نفهمیدیم رهشناس شه.

بعد هم که اینجوری الکی اومد شماره نوشت , ما هم پاکش کردیم شناسه اش رو. اما پست هاشو نیگه داشتیم که اون یکی ادمین هم بیاد ببینه ولی به زودی پاک میشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

1.عجب! این قضیه خیلی جالب بود! ولی میترسم بدونم کی این کارو میکرده( یا میکنه؟)

2. این تاپیک خیلی عجیب غریبه! 6 تا صفحه داره ولی فقط شماره 1 توش پست زده ست. دلیلش همین خراب کاری اون طرف نیست؟

3. آقا یه یه سوال: قسمت CO-up یا همچین چیزی، دوستم میگه چطوری واز میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام خدمت همگی دوستان

والا با این کاری که این طرف کرده آدم شک ورش میداره که چیزی بنویسه یا نه

به هر حال من یک سوال در رابطه با بازی بازگشت شاه دارم و همین مشکل هم باعث شده تا کنون بازی را تمام نکنم.

در اون قسمت بازی که فرودو و سام همراه گالوم به شهر ازگیلیات می آیند و فرودو داعما باید از نزگول پرنده فرار کند وقتی به بالاترین سطح قلعه میرسد جایی وجود دارد که ازمون میخواهد نگذاریم اورک ها قلعه را تصرف کنند..ولی اورک ها گله ای حمله میکنند.

من هر کاری میکنم حتی وقتی منجنیق ها را پرتاب میکردم باز هم اورک ها می آمدند.

حوصلم ازش سر رفت و بازی را کنار کذاشتم.

اون مرحله چکار باید بکنم.؟؟؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

ققنوس آبي عزيز دليل 6 صفحه بودن هموني است كه خود شما گفتي ولي قسمت CO-up بازي 2 نفره است كه كل مراحل را 2 نفره بازي ميكنيد ولي براي باز شدن آن نياز به يك gamepad(joystick) داريد چون با كيبورد فقط يك نفر مي تواند بازي كند. ودر مورد سوال هالدير جان تا آنجاكه يادم هست فكر كنم آنجا يك نردبان باشد كه شما نديده باشيد (البته بسختي ديده مي شود ) و بايد از آن پايين برويد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien
ققنوس آبي عزيز دليل 6 صفحه بودن هموني است كه خود شما گفتي ولي قسمت CO-up بازي 2 نفره است كه كل مراحل را 2 نفره بازي ميكنيد ولي براي باز شدن آن نياز به يك gamepad(joystick) داريد چون با كيبورد فقط يك نفر مي تواند بازي كند. ودر مورد سوال هالدير جان تا آنجاكه يادم هست فكر كنم آنجا يك نردبان باشد كه شما نديده باشيد (البته بسختي ديده مي شود ) و بايد از آن پايين برويد .

ميتراندير جان سلام

با تشكر از جوابت-آقا اگر ميشود و البته به ياد داريد دقيقا اين نردبان كجاست چرا كه من حتي به حره قلقه هم رفته ام ولي چيزي نظرم را جلب نكرده.

با تشكر از شم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

هالديرجان حقيقتش خيلي وقت ديگه بازي نرفتم تازه مطمئن هم نيستم كه شما همانجاكه من گفتم گير كرده باشيد نردبان هم به اين خاطر در ذهنم بود چون يادم مي آيد خودم هم اينجا گير كرده بودم ولي اگر بتوني يك عكس از اون قسمت بگيري و در مبحث بگذاري فكر كنم بتون به شما جايش را بگم. و يا اگر قسمت ديگري را گير كرده باشي راهش را بگويم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

ميتراندير جان مجددا سلام

قربان پس با اجازه شما ممكن است چند روزي طول بكشد چرا كه بايد بازي را از ابتدا شروع كنم.

با تشكر از همكاري شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

به نظرم این بازی تو سبک خودش خیلی خوب از آب دراومده من چندین و چند بار بازیشو تا آخر بردم فقد تنها جایی که باش مشکل داشتم مرحله نجات فرودو از دست شلوب و کشتن عنکبوت ها با سام بود :D کلا از مرحله هابیت ها بدم میومد .. آراگون و فارامیر هم که تقریبا یا کاملا یکی بودن فقط ظاهرشون فرق داشت ، تیر و کمان لگولاس هم که آخرش بود .. از مرحله جنگ جلوی دروازه موردور و مبارزه با 3 تا سوار سیاه خیلی خوشم میومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

توی مرحله ای که آراگورن و لگولاس و گیملی میخوان وارد جاده ی مردگان بشن. یه صحنه از فیلم رو نشون می ده اصلا توی فیلم نیست توی نسخه extended نیست. :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

نسخه ای که من از این بازی دارم مشکل داره. اصلی نیست. نصبش اکستراکت می شه

کجا می تونم نسخه اصلیشو پیدا کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich
نسخه ای که من از این بازی دارم مشکل داره. اصلی نیست. نصبش اکستراکت می شه

کجا می تونم نسخه اصلیشو پیدا کنم

یکی نیست جواب بده :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بازی یکم قدیمی شده و ممکنه سخت گیربیاد. نمیدونم باید مغازه ها رو بگردی. توی سایت شرکتهای ناشر بازی بگرد ببین کدوما هنوز دارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

می گم نریچ برو یه سر به اون سی دی فروشیه که نزدیک پارک لاله ست بزن،من از اونجا خریدم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

از سنندج پاشه بیاد سی دی فروشیه نزدیک پارک لاله؟!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...