رفتن به مطلب

Recommended Posts

narich
از سنندج پاشه بیاد سی دی فروشیه نزدیک پارک لاله؟!!!!!!!!!!!

:-? :D

مارو گرفتی لیدی لگولاس :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

ای وای ببخشید!من واقعا" شرمنده م!نمی دونم چرا اصلا" به محل زندگی دوستان دقت نمی کنم؟؟؟؟؟تو این هفته این دومین باره! :-?

خب بلاخره که تهران میای نریچ جان!نمیای؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

ای خداااااااااا X( :D :D :( :|

چرا اینجوری می کنه این بازی X( :D :D

باگ داره یعنی همه چیز به سرعت انجام میشه. یعنی تصویر از صدا جلو می افته. :x :x :D :D

یکی کمک کنه :-? :- ::D :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

چاره ای نیست برادر من!!!

پاشو بیا تهران...

اصلا" مگه من به تو لینک ندادم بری بخری؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

بابا اصلیشو گیر آوردم. ولی باز مشکل داره. فک کنم مشکل از سیستم منه ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

گرافیکت که پایین نیست خدایی نکرده؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من تازه بازی بازگشت شاه رو نصب کردم ، اما تو مرحله دروازه سیاه گیر کردم ، یعنی سه بار بیشتر این مرحله رو نرفتم ، اما هر بار نیم ساعت بازی کردم و درست آخراش شکست خوردم ، بازی هم قربونش برم وقت سرش نمیشه که ، درست از اول مرحله باید دوباره شروع کنم ، خیلی خسته کنندس ، وسط بازی سیو نمیشه ، و همه زحماتم تلف میشه ، شما راهکاری ، کد تقلبی ، ترینری ، چیزی ندارید کمکم کنه تا از این مرحله رد بشم ؟

اون غول بزگ ها بد جوری رو اعصابم هستن ، هر وقت دلشون بخواد ضربه میخورن . مردنشون هم با خداست ...

یک باید از من مراقبت کنه ، این وسط اگه یکی از لرد هام هم دور از من باشه و بمیره ، وا ویلاست...

موقع امتحاناتمه ، کمکم کنید ردش کنم برم بشینم پای درسم . مشروط میشم ها !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

خب؛ ديروز پريروز هم من بازی رو تموم كردم و حالا می تونم با قاطعيت درباره اش نظر بدم.

اول اين كه اين بازی خيلی قديمی ـه و نبايد زياد بهش گير داد؛ ولی خب... چيز زيادی هم برای گيردادن نداشت!

فقط اين كه نمی تونستيم دوربين رو حركت بديم، خيلی بد بود. عدم تغيير وضعيت و حالت ها (مثل لباس و اسلحه و قدرت و...) رو هم نميشه يه ضعف دونست؛ چون چنين چيزی در سال 2003 طبيعيه!

از ويژگی های مثبت هم ميشه انواع مختلف ضربه زنی و چهره پردازی نسبتاً عالی رو نام برد. گوناگونی مراحل و مشاهده انواع اماكن و مناطق داخل فيلم در بازی هم برام جالب بود. از پايانش هم خيلی خوشم اومد؛ اينكه بعد از يه بار تموم كردن بازی، شخصيت های فارامير و مری و پيپين باز ميشدن و ميشد با شخصيت هايی كه يه مرحله رو يه بار تموم كردن، دوباره اون مرحله رو رفت.

خب؛ ديگه چيزی نموند بگم. انشاءالله بازی های ديگه رو هم بخرم و انجام بدم و نقدش كنم!

ضمن تبريک (:D) آغاز سال نوی تحصيلی؛

موفق و مؤيد باشيد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

با سلام خدمت همگی دوستان

والا با این کاری که این طرف کرده آدم شک ورش میداره که چیزی بنویسه یا نه

به هر حال من یک سوال در رابطه با بازی بازگشت شاه دارم و همین مشکل هم باعث شده تا کنون بازی را تمام نکنم.

در اون قسمت بازی که فرودو و سام همراه گالوم به شهر ازگیلیات می آیند و فرودو داعما باید از نزگول پرنده فرار کند وقتی به بالاترین سطح قلعه میرسد جایی وجود دارد که ازمون میخواهد نگذاریم اورک ها قلعه را تصرف کنند..ولی اورک ها گله ای حمله میکنند.

من هر کاری میکنم حتی وقتی منجنیق ها را پرتاب میکردم باز هم اورک ها می آمدند.

حوصلم ازش سر رفت و بازی را کنار کذاشتم.

اون مرحله چکار باید بکنم.؟؟؟

با تشکر

من این قسمتو رفتم اون گوشه ی صفحه بالا سمت راست (از طرف خودت ) یه شکل دایره ای میاد باید

قبل از اینکه اون داره پر بشه از برج بالا بری واز پله های اون طرف بری پایین تا ادامه ی بازی....

ویرایش شده در توسط حلقه یگانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

بازی جالیه ولی انصافا conquest هم خیلی خوب بود و البته این آخرا نبرد در شمال که من از پرسه در میرک وود و گاند آباد خیلی لذت بردم.حیف که بازی conquest مرحله سومش یه گیری داره و نمی تونیم جلوتر بریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

بازی جالیه ولی انصافا conquest هم خیلی خوب بود و البته این آخرا نبرد در شمال که من از پرسه در میرک وود و گاند آباد خیلی لذت بردم.حیف که بازی conquest مرحله سومش یه گیری داره و نمی تونیم جلوتر بریم

منظورتون موریاست؟اگه راهتون باز نمیشه باید کرک بکنید(از مونت یاد گرفتم خخخخخ)

شایدم اصلا مشکلتون این نباشه

ویرایش شده در توسط white witch

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Isildur

یه سوال داشتم درمورد یکی از مراحل

یه جا هست که ما فقط میتونیم گاندولف رو انتخاب کنیم و بالای دیوارای گاندور هستیم !

سمت راست تصویر یه لوگو هست با عکس ارک که تو یه زمان این قرمز میشه وقتی هم که قرمز بشه ما گیم اور میشیم!

دقیقا باید تو این مرحله چیکار کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

خیلی وقته بازیش نکردم، ولی تا جایی که حافظه یاری میکنه باید اول نردبان ها رو بندازید پایین تا اورک ها نتونن بیان بالا (اون لوگوی اورک ها هم نشون میده که چه مقدار اورک رسیدن به بالا) و بعد از اینکه نردبان ها رو انداختید، یه چیزهایی که اسمشون یادم رفته رو باید با جادو بزنید و منهدم کنید! (از همون هایی که به دیوار تکیه میدن و گروهی از دیوار میان بالا.)

من خودم سر این مرحله چندهفته یا چندماه معطل بودم که آخرش هم از توی یوتیوب نگاه کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

سیج تاور (به قول خود گندالف توی بازی :دی)اینجا به جای کشتن ارک ها فقط باید نردبام وبرج ها رو بزنی

راستش منم مثل گندالف یه مدتی معطل همین بودم تا دوستم گفت

راستی دوستان من تمام پشت صحنه های این بازی رو دارم (مصاحبه با بازیگر ها و صحنه های بازی)؛ یه جایی نشون میده که توی همین مرحله (گاندور) میریم بالای برجش (کنار منجنیق) و پادشاه جادوگر رو با جادو میزنیم؛ همچین چیزی ممکنه؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Isildur

چطور باید نردبون هارو انداخت پایین؟ :Ring:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

با یکی از دکمه های ضربه زدن، که عصاش رو انگار به جلو هل میده. کنار نردبون ها وایستا و تموم دکمه های ضربه زدن رو امتحان کن. :Ring:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

هــی

کلی وقت پیش این بازی رو خریدم اما بعد از مرحله ی اولش نمیدونم مشکل چی بود شخصیت رو هرچی میزدی، آخرش شخصیتت میشد سم و توی دروازه ی مردگان ضاهر میشد :)

آخر نفهمیدم چش بود، مشکل کرک بود، مشکل بازی بود یا چی بود :x :ymapplause:

کسی نمیدونه؟؟

پ.ن.

این شد پست شماره ی 1000 من :x :دیــ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

هــی

کلی وقت پیش این بازی رو خریدم اما بعد از مرحله ی اولش نمیدونم مشکل چی بود شخصیت رو هرچی میزدی، آخرش شخصیتت میشد سم و توی دروازه ی مردگان ضاهر میشد ;)

آخر نفهمیدم چش بود، مشکل کرک بود، مشکل بازی بود یا چی بود :| :|

کسی نمیدونه؟؟

پ.ن.

این شد پست شماره ی 1000 من :) :دیــ

مشکل از کرک بازی هست.

Dvd بازی رو چک کنید یه فایلی مثل کرک(تا جایی که یادم میاد خود کرک نبود یه فایل غیر کرک بازی بود) باید توی Dvd بازی باشه اونو که بریزید درست میشه.(حداقل مال من که اینجوری بود.)

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
nazgul king of anegmar

یکی از بهترین بازیهاییه که بازی کردم هم سخته و هم موقع بازی کل فیلم رو مرور میکنی انگار خودت داری حوادث رو به وجود میاری . من چند بار تمامش کردم اگه کسی سوالی داره یا جایشش گیر کرده بگه نا راهنماییش کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
nazgul king of anegmar

برو کنار پله های چوبی که اورک ها میزارن کنار دیوار قله تا بیان بالا بعد یه دایره ابی ظاهر میشه اون موقع میتونی پله ها رو پرت کنی پایین در ضمن یه سری برج هم داره به قله نزدیک میشه به اضای هر کدامشان باید 24 تا تیر کمان بزنی تا خراب بشن . اون منجنیقی که میگی هیچی نیست و نمایشیه

من این قسمتو رفتم اون گوشه ی صفحه بالا سمت راست (از طرف خودت ) یه شکل دایره ای میاد باید

قبل از اینکه اون داره پر بشه از برج بالا بری واز پله های اون طرف بری پایین تا ادامه ی بازی....

برو کنار پله های چوبی که اورک ها میزارن کنار دیوار قله تا بیان بالا بعد یه دایره ابی ظاهر میشه اون موقع میتونی پله ها رو پرت کنی پایین در ضمن یه سری برج هم داره به قله نزدیک میشه به اضای هر کدامشان باید 24 تا تیر کمان بزنی تا خراب بشن . اون منجنیقی که میگی هیچی نیست و نمایشیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aragorn ss

عاشق این بازی بودم واقعا بی نظیر بود تو کامپیوتر فقط می تونستی مراحل رو با سم بری که خون به جیگر می شدی یادش بخیر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گندالف جادوگر

من بازی ارباب حلقه ها بازگشت پادشاه رو دارم وبراتون میزارم وامیدوارم نسخه های دیگشم داشته باشد وبرازید تا این بازی ها رو کامل کنیم.ممنون باتشکر :)این بازی طبق داستان پیش میره

http://www.dl.ir-dl.com/user9/game/The%20Lord%20Rings.The%20Return%20King(www.IR-DL.com).zip

ویرایش شده در توسط الوه
انتقال پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

یادش بخیر هنوز چیت کدهاش یادمه.

Alt+کنترل+شیفت+اعداد چهار رقمی مثل 7575 یا 7795همینطور 7578 همینا یادم مونده. البته بازی رو تموم کردم فهمیدم چیت کد داره :| دیر فهمیدم حواسمم نبود از اینترنت بگیرم. کلی حرص خوردم تا تموم شد.

الان هم خیلی دوست داشتم سایه موردور رو بازی میکردم اما وقت ندارم متاسفانه. تریلرهاشو دیدم خیلی باحال بودن.

موفق باشید آردایی ها :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Booganash

سلام دوستان✋

من شماره سریال نصب بازی بازگشت پادشاه رو میخواستم، کسی داره؟

هرچی میگردم پیدا نمیکنم، کرکش رو هم همینطور

ویرایش شده در توسط Booganash

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...