رفتن به مطلب

Recommended Posts

Silence0098

سلام دوستان من پچ 1.06 رو همراه با دیمون تولز نصب کردم و سپس یه درایو مجازی ساختم که روی مای کامپیوتر ظاهر شده ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم باز هم ارور سی دی میده.

کسی میتونه کمکم کنه؟

سلام

اگه بازیت رو کرک کردی از ورژن 1.00 باید دوباره نصب کنی و دوباره ورژن 1.06 رو بریزی

اگه نه، برو اینجا، این ایمیج رو دانلود کن، بعد با دمون تولز بازش کن. مطما باش که هر دو فایل .mds و .mdf در یک فولدر اکسترکت بشن. یادم نیست کدوم رو باید mount کنی> هر دو رو امتحان کن.

http://rd1.gamecopyw...j9O%2FzXhGf%2B3

ویرایش شده در توسط الوه
انتقال پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

بابا این اسویچر حجمش چقدره؟

220 مگ

شما تا اون مشکلت حل نشده اینو دانلود نکن چون بدردت نمیخوره !

سلام دوستان من پچ 1.06 رو همراه با دیمون تولز نصب کردم و سپس یه درایو مجازی ساختم که روی مای کامپیوتر ظاهر شده ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم باز هم ارور سی دی میده.

کسی میتونه کمکم کنه؟

خوب درباره mount کردن نگفتی فککردم از قلم انداختی دی

این رو امتحان کن. باید کارت راه بندازه (هرچند عموما تو ویندوز اکس پی این کارو میکنن تو 8 ندیدم مشکلی باشه)

اول mount میکنی بعد hide رو میزنی بازیو اجرا میکنی وقتی تموم شد restore میکنی

سلام

اگه بازیت رو کرک کردی از ورژن 1.00 باید دوباره نصب کنی و دوباره ورژن 1.06 رو بریزی

اگه نه، برو اینجا، این ایمیج رو دانلود کن، بعد با دمون تولز بازش کن. مطما باش که هر دو فایل .mds و .mdf در یک فولدر اکسترکت بشن. یادم نیست کدوم رو باید mount کنی> هر دو رو امتحان کن.

من با تیم ویور سعی کردم به این دوستمون کمک کنم. همه چیز درست بود ولی باز هم ارور insert cd میداد.

واسه همین به دیمون تولز شک کردم. یکی از ورژن های جدید دیمون تولز رو نصب کردم. ایمیج رو که با ورژن جدید دیمون تولز mount میکردم دقیقا همین مشکل رو داشتم. ارور insert cd ظاهر میشد.

من حدس میزنم مشکل از ورژن جدید دیمون تولز باشه.

شما از نرم افزار alcohol به جای دیمون تولز استفاده کنید.

نرم افزار رو از لینک زیر دانلود کنید :

http://p30download.com/fa/entry/12272/

وقتی که نصب شد از شما شماره سریال میخواد. داخل پوشه ی کرک یه فایل موجوده. اون فایل را در پوشه ی نرم افزار کپی کنید ، نرم افزار باز میشه.

نرم افزار که باز شد ، در قسمت سفید صفحه راست کلیک کنید.

گزینه ی add images رو انتخاب کنید.

فایل ایمیج رو باز کنید.

فایل ایمیج در بالای صفحه ظاهر میشه. روش راست کلیک کنید و Mount on Device رو بزنید.

ایشالا که مشکل حل میشه :|

ویرایش شده در توسط Théoden

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

از اون sd4hide که دادم استفاده کردین؟؟؟ نباید مشکلی باشه ها..

پ. ن : جناب علی جان، گفتم که توی پ.خ پیگیری کن کمک کنیم.. مشکل شخصیه بیشتر یه جای کارت مشکل داره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

یه CloneDrive نصب کنید راحت ! من برای بعضی بازی ها از این نرم افزار استفاده میکنم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arien

سلام

This download link has expired

ویرایش شده در توسط الوه
انتقال پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

یه CloneDrive نصب کنید راحت ! من برای بعضی بازی ها از این نرم افزار استفاده میکنم !

جواب نمیده

قبل تست شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ali2

از اون sd4hide که دادم استفاده کردین؟؟؟ نباید مشکلی باشه ها..

پ. ن : جناب علی جان، گفتم که توی پ.خ پیگیری کن کمک کنیم.. مشکل شخصیه بیشتر یه جای کارت مشکل داره!

استفاده کردم ولی جواب نداد

دوستانی که از ویندوز 8 استفاده میکنید شما تونستید از پچ استفاده کنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

مشکل حل شد .

حدسم درست بود. ورژن های جدید دیمون تولز ایراد داره.

از این به بعد از alcohol استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alireza.artist

سلام. پتچ 1.06 برای lord of the ring battle for middle earth 2 , اصلا دانلود نمیشه. میشه کمکم کنید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alvs

سلام من این بازی رو از سایت فایل نیکو دانلود کردم ولی ارور میده force stop میشه و بازی اجرا نمیشه سیستمم از سیستم پیشنهادی خیلی بالا تره ویندوزمم 7 هستش لطفا کمک کنید راهی هست که وارد بازی بشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

سلام من این بازی رو از سایت فایل نیکو دانلود کردم ولی ارور میده force stop میشه و بازی اجرا نمیشه سیستمم از سیستم پیشنهادی خیلی بالا تره ویندوزمم 7 هستش لطفا کمک کنید راهی هست که وارد بازی بشه؟

احیانا کرک داشته ؟؟؟ اگر داشته درست کپی کردی ؟؟؟ یه پیشنهاد هم دارم بازی رو تحت کامپتیبیلیتی ویندوز اکس پی سرویس پک 3 اجرا کن یا ران از ادمینیسترتور. شاید حل شه یعنی امیدوارم حل بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

از طریق my computer مسیر زیر رو دنبال کنید :

C:\ Users \ [Your Username] \ AppData \ Roaming \ My Battle for Middle-earth II Files

به پوشه My Battle for Middle-earth II Files که رسیدید ، نگاه کنید ببینید فایلی به اسم Options مشاهده میکنید ؟!

اگر چنین فایلی وجود نداشت ، فایل زیر رو دانلود کنید ، اکسترکت کنید و داخل همون پوشه قرار بدید.

Options.zip

پوشه AppData جزو پوشه های مخفی هست. اگر سیستمتون پوشه های مخفی رو نشون نمیده ، از طریق کنترل پنل < فولدر آپشنز < سر برگ view < گزینه show hidden files رو تیک بزنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

اگه کسی تا حالا تجربه‌ی شبکه‌ای (بدون اینترنت) بازی کردن BFME رو داشته بی زحمت یه پیغام خصوصی به من بزنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

با سلام و درود فراوان!

دوستان پچ 1.09 هم اومده!

تغییرات جالبی به وجود اومده که لینکش رو قرار میدم تا خودتون ببینید:وی

http://forshire.blogspot.com/2017/03/battle-for-middle-earth-ii-patch-switcher.html?m=1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در در 7/2/2017 at 7:51 PM، Einar Dunadan گفته است :

با سلام و درود فراوان!

دوستان پچ 1.09 هم اومده!

تغییرات جالبی به وجود اومده که لینکش رو قرار میدم تا خودتون ببینید:وی

http://forshire.blogspot.com/2017/03/battle-for-middle-earth-ii-patch-switcher.html?m=1

بله دو سه ماهی هست اما همچنان زیادی غیر بالانسه دورفا همچنان زیادی قوین سیلورتورن ها همچنان باگن و...

ولی انیمیشنها فوق العاده زیبا شدن و جذاب در کل تغییرات مثبت بوده اما به نظرم خیلی جای کار داره

من یکی که دیگه با وجود این تعداد ماد فعال سراغ بازیای اصلی نمیرم اما در کل بگیم 1.09 یه قدم خیلی بزرگ به نسبت اون 1.08 باگی لعنتیه.(:دی میرکوود ارچرا توی اون اصلا فاجعه قوی بودن)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan
در در 7/13/2017 at 8:58 PM، The Nazgul گفته است :

بله دو سه ماهی هست اما همچنان زیادی غیر بالانسه دورفا همچنان زیادی قوین سیلورتورن ها همچنان باگن و...

ولی انیمیشنها فوق العاده زیبا شدن و جذاب در کل تغییرات مثبت بوده اما به نظرم خیلی جای کار داره

من یکی که دیگه با وجود این تعداد ماد فعال سراغ بازیای اصلی نمیرم اما در کل بگیم 1.09 یه قدم خیلی بزرگ به نسبت اون 1.08 باگی لعنتیه.(:دی میرکوود ارچرا توی اون اصلا فاجعه قوی بودن)

بله من امروز پچ 1.09 کردم! و دورف ها جدا باگ هستند! خیلی قوی هستند! ولی خب تغییرات به وجود اومده کلا خوب بود.

1.08 هم خوب بودا!

ویرایش شده در توسط Einar Dunadan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
6lord majid6

دوستان کسی آهنگی که تو منوی بازی پخش میشه رو داره ؟

همین آهنگه فقط فرق میکنه The Journey To The Grey Havens

ممنون میشم کمکم کنید:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایدین

با سلام خدمت تمامیه دوستان
من بازی اراب حلقه های 2 در سرزمینه میانه رو گرفتم

بعد نصب برام اجرا نمیشه

لبتابم ویندوز 10 64 بیته

لطفا راهنماییم کنید 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel
در در 1/2/2018 at 9:34 PM، ایدین گفته است :

بعد نصب برام اجرا نمیشه

لبتابم ویندوز 10 64 بیته

لطفا راهنماییم کنید 

برای ویندوز ۱۰ چون موقع دانلود کردن فایلش ساخته نمیشه باید براش درایو مجازی بسازید یا فایلی رو در مسیر کرکش نصب کنید.

برای درایو مجازی فایل تصویر بازی رو دانلود کنید. از نرم افزار deamon tools  استفاده کنید و فایل تصویر رو توی این نرم افزار آپلود کنید. براتون یه درایو مجازی میسازه و می تونید بازی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur
در در 1/2/2018 at 9:34 PM، ایدین گفته است :

بعد نصب برام اجرا نمیشه

لبتابم ویندوز 10 64 بیته

لطفا راهنماییم کنید 

برادر ممکنه کرکش رو درست نکرده باشی یا پچ یا هر چیزی ...

درضمن، ویندوز 10 -64 بیت ربطی نداره باید رم و گرافیکت مناسب باشه با بازی

درضمن 3، بهت حق می دم یکم قلق داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...