رفتن به مطلب

Recommended Posts

Haldir of Lorien

نیمه الف عزیز با سلام خدمت شما بزگوار

من تا کنون 2 بار هم good campaign و هم Bad campaning را تمام کردم ولی به دلیل اینکه در انجام Campaning ها هیچ گونه هیروی ساخته شده توسط بازی کننده نقشی در بازی ندارد آیا منظور شما جهت افزوده شدن این عدد انجام بازی های Skrimish است.

یعنی آیا با بازی در این قسمت و بردن پی در پی این عدد افزایش می یابد ؟؟؟

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نیمه الف
نیمه الف عزیز با سلام خدمت شما بزگوار

من تا کنون 2 بار هم good campaign و هم Bad campaning را تمام کردم ولی به دلیل اینکه در انجام Campaning ها هیچ گونه هیروی ساخته شده توسط بازی کننده نقشی در بازی ندارد آیا منظور شما جهت افزوده شدن این عدد انجام بازی های Skrimish است.

یعنی آیا با بازی در این قسمت و بردن پی در پی این عدد افزایش می یابد ؟؟؟

با تشکر از شما

در وا قع من 16 تا از مرحله های skirmish رو تموم کردم با نشان طلا می دونی که بغل اسم نقشه ها یه علامت ستاره پنج پر فکر کنم پنج پر باشه که وقتی دشمنت easy باشه ببری برنزی می شه وقتی دشمنت medium باشه ببری نقر ه ای وقتی هم دشمنت brutalیا hard باشه ببری طلایی میشه در ضمن من همون روز اول که بازی کردم هیرو ساختم 30 امتیاز داشتم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

ببخشید ! این مقاله تو کامپیوترم بود و توجه نکردم که بتل 1 است ! می گردم دنبال 2 :wink:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Black Captain

واقعا بازی محشری بود

و گرافیک محشری داشت

از اینکه تونستم با سپاه سیاه بازی کنم واقعا لذت بردم

به خصوص مرحله آخر که ویچ کینگ هم رسما اضافه شد و خود سائورون هم اومد!

واقعا لذت بخش بود مرحله آخر

به خصوص بخشی که سائورون کلک گاندالف رو کند :grin:

ولی گرافیک بازی واقعا تحسین برانگیزه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارش

توپ ترین بازیی که کرده بودم همین بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

من هم فکر میکنم بازی جالبه... ولی ای کاش روی قسمت ساخت قهرمان، . همینطور روی جزئیات توانایی های قهرمانها بیشتر کار میشد. چیزی شبیه وارکرفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نیمه الف

خب من دوباره برگشتم سالم تر از همیشه یه سوال آقا هر چند این دفعه برای بار 76 تو قسمت هارد با good campaign بازی تموم کردم ببینید یه سوال این بازی BFME2 مپل جنرال یه فایل با فرمت INI نداره چون تو بازی جنرال یه فایل skirmish.ini هستش که میتونی از اون تو مدال و اینا رو افزایش بدی بعد یه سوال دیگه save بازی که میکنم کجا ذخیره می شه ؟

باتشکر پیشاپیش از دوستان در سایت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

نيمه الف عزيز save و فایل skirmish.ini داخل Documents and Settings در فولدر user account كه خودت ساختي داخل فولدرApplication Data مي باشد در ضمن patch v1.05 با حجم 25mb نيز آمده كه از سايت www.gamespot.com و www.bfme2.ea.com مي توانيد دانلود كنيد كرك آن هم از سايتwww.gamecopyworld.com يا سايتwww.megagames.com مي توانيد دانلود كنيد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

سلام میخواستم بدونم میشه تو قسمت ساخت نقشه ، قلعه ای به شکل دلخواه یه چیزی تو مایه های میناس یا هلمز دیپ بسازیم یا فقط واسه ساخت زمین مناسبه ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
سلام میخواستم بدونم میشه تو قسمت ساخت نقشه ، قلعه ای به شکل دلخواه یه چیزی تو مایه های میناس یا هلمز دیپ بسازیم یا فقط واسه ساخت زمین مناسبه ؟!

میشه

اونواع دیوار ها هست

من یکبار دیوار میناس مورگول رو با دٍ داخلی هلمزدیپ تو هم کردم

خیلی مسخره شد :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

میشه فقط باید حرفه ای باشی .مگه ندیدی تو نقشه هایی که مردم میسازن یه دفعه یه قلعه جدید ساختن که دیوار هاش مثل میناس تیریت یا هلمز دیپه .

فقط دیوار های پیش فرض رو میشه اضافه کرد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

ولی هرچی هست خیلی سخته ! :D

من تو جنگ های صلیبی یا وارکرفت راحت میتونم یه نقشه عالی درست کنم ولی تو لوتر نه!!! :D(

همیشه یه جاش میلنگه ! :))

راستی شما هیچ وقت با سرباز ها مشگل نداشتید ؟ :-o

من از کماندارا متنفرم :) ، اصلا به حرفم گوش نمیدن :) ! بعد پنج دقیقه از سر پست جیم میشن :D !

فقط 3 لرد کماندار الف رو عشقه ! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
بعد پنج دقیقه از سر پست جیم میشن

آره فکر کنم یه مشکله .چون نباید اینطوری بشه .

حالا این که خوبه اگه تو قسمت غربی دروازه نیرو بزاری که هیچی اما اگه تو قسمت شرقی بزاری اصلا کماندار وای نمیسته .یعنی وای میسته ولی هی میره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

سلام !

بچه ها من چند تا مشگل دارم ، میشه کمکم کنید ؟!

1 نمیتونم مپ بسازم ، خیلی سخته ، سرعت کامپیوترم هم تو این کار اذیتم میکنه ، آیا آدرسی دارید که باهاش بشه نقشه ای دانلود کرد که توش قلعه داشته باشه !؟

2 قهرمان کمانداری که میسازم خیلی چرته ! برد کمانش نصف لگولاس هم نمیشه ! اسمش رو هم گذاشتم فئانور ... فئانور که انقدر تنبل نباید باشه !

3 ایا لینکی وجود داره که بشه توش ل ول یا آیتم های جدیدی واسه محل ساخت هیرو دانلود کنم !

پیلیز!!!!

به پیروز :

فکر کنم مشگل کماندارا این باشه که ما یه در مخفی داریم !

من چند بار تو میناس و هلمز دیپ بازی کردم ((( بدون این که در مخفی بسازم ))) ، دیگه هیچ کمانداری از جاش جم نخورد !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
من چند بار تو میناس و هلمز دیپ بازی کردم ((( بدون این که در مخفی بسازم ))) ، دیگه هیچ کمانداری از جاش جم نخورد !

در نداشتن کارو بهتر می کنه

اما بازم تکون می خورن

مخصوصا توی میناس تریت اگه از همه طرف بهت حمله کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

اه اه ...

من با آدم بد ها نمیتونم بازی کنم ، کمانداراشون گیج اندر گیج و گیج تر از گیجن!

نا مرد کماندارای الف امون نمیدن ، تو هلمز دیپ من موردور بودم ، و رقیبم دو هارد الف ! این کماندارای سیاه بیشه با کمال نامردی کماندارای من رو میزدن ، ولی کماندارای ...... من ..... مثلا رو دیوار بودن ! همشون مردن .....

این کماندارای مسخره الف سائرون رو هم کشتن و حلقه رو که واسه خاطرش کلی جون کنده بودم از چنگم در آوردن ! بالروگ هم سه سوته به دستشون کشته شد .... ویچ کینگ لول 10 رو سه سوته میفرستن درک !

از دست این الف ها ....

بیچاره مورگوت چی کشیده از دستشون !!!

راستی کسی نمیتونه در موارد بالا که ذکر کردم کمک بهم بکنه ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

با این که هنوز کسی بهم کمک نکرده ، ولی با کمال پررویی یه چیز دیگه میخوام بپرسم :D

نمیشه هیرو ها رو واسه گروه ها خودمون انتخاب کنیم ؟

من دلم میخواد همه هیروهایی که میسازم تو بازی باشن ، ولی فقط یکیشون میاد ! :D

آدرس دانلود قیام ویچ کینگ رو دارید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
من دلم میخواد همه هیروهایی که میسازم تو بازی باشن ، ولی فقط یکیشون میاد !

نون اضافه ای چیزی که نمیخوای .تعارف نکنا راحت باش . :D

اگه قرار باشه اینطوری باشه که 20 .30 تا هیرو میسازی فقط با هیرو میجنگی اصلانم نیرو نمیسازی .اینطوری که نمیشه .

آدرس دانلود قیام ویچ کینگ رو دارید ؟

میخوای دانلود کنی ؟اگه میخوای دانلود کنی لینک تورنت بردار خیلی بهتره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

این دیگه چیه ؟

پیروز ! نمیدونی میشه واسه قسمت هیرو ساز لباس یا اسلحه جدید دانلود کرد ؟

من خیلی پایم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
پیروز ! نمیدونی میشه واسه قسمت هیرو ساز لباس یا اسلحه جدید دانلود کرد ؟

فکر کنم بشه .ولی نمیدونم چه جوری .حتی میشه یه نژاد جدید هم مثل نژاد روهان تو بازی اضافه کرد .خیلیا تونستن اما من نتونستم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برن

سلام بروبچ عزیز حال و احوالتون؟بازی ارباب حلقه ها اعتیاد آوره ها! فکر ترک کردنشم باشید

یه تکنیک جالب تو ارباب حلقه ها هست که میتونید همزمان هم دورف ها رو داشته باشید هم هر گروه دیگه ای که بخواید!

یعنی مثلا دورف ها با گروه ایزنگارد،یا دورف ها با انگمار،یا دورف ها با موردور...(البته در کنار گروه اصلی خودتون میتونید فقط از سربازای دورف ها استفاده کنید،یعنی فرمانده ها و اون نیروهای ویژه مثه زمین لرزه و ...اینارو نمیتونید داشته باشید)

اگه خواستید و خودتون هم تا حالا کشفش نکرده بودید بگید تا بگم

در ضمن قیام ویچ کینگ هم حجمش زیاده،فکرم نکنم آرون تو این خط ها باشه که بره از سایت های تورنت دانلود کنه درسته؟

مگه بیرون ندارنش؟خیلی وقت از اومدنش میگذره یه سر برو خیابون حتما پیدا میکنی،نکردی برو اینجاhttp://shop.p30world.com بگرد پیدا میکنی،سفارشش بده سه سوت برات میارنش!

اگرم پیدا نکردی حالا باز راه حل هست.

البته من نمیدونم،از پست هایی که خوندم اینطور برداشت کردم که نداریش قیام ویچ کینگ رو.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به rider :

ممنون ، سایت باحالیه ، فقط باید بگردم ببینم چی میتونم ازش بگیرم ، خودت چیزی ازش گرفتی ؟ :D

به پیروز :

از همونا کمک بگیر دیگه ! ازشون بپرس چه جوری این کار رو کردن ! شاید فرجی بشه . :D

به برن :

نه نمیدونم چه جوری یه ، لطفا توضیح بده ! حلا چرا فقط دورف ها ؟

چرا نمیتونم دانلود کنم :D

اتفاقا به برکت دانشگاه ، و سایتش میتونم :-o دیگه بیشتر از 1 گیگ که نیست ! هست ؟

یه سوال بچه ها ! به نظرتون هیروهای کدوم گروه بهترن ؟ :D

من خودم فکر میکنم واسه الف ها از همه بهترن ، چون سه تا لرد کماندار دارن ، ولی از ارتش موردور بدم میاد چون نزگول ها خیلی زود میمیرن . :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به rider :

ببین من خیلی از فایل ها رو از تو سایتی که گفتی دانلود کردم ، ولی نمی دونم چی کارشون کنم که وارد بازی بشن ، میتونی کمکم کنی ؟

مثلا کلی عکس سرباز و غیره پای لینک هایی که دانلود کردم بود ، این عکس ها ، یا فایل ها رو باید جایی کپی کنم؟ :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برن

اوهوم،من فکر کردم اینترنتت دایال آپه،اگه اینترنت دانشگاهتون میکشه شاید بتونی از اونجا دانلودش کنی اما،دردسر داره :D

ببین اول تو احتیاج به یه نرم افزار یو تورنت یا بیت تورنت یا یه همچین چیزی داری که از اینجا میتونی بگیریشhttp://utorrent.en.softonic.com/

اینو بگیر و نصب کن رو کامپیوترت،حجمش 200 کیلوبایته.بعد که اینو نصب کردی تازه کارت شروع میشه.بدین صورت که باید بری تو سایت های تورنت بگردی و قیام ویچ کینگ رو پیدا کنی.واسه اینکه کارت راحت تر بشه یه چندتا سایت تورنت میذارم اینجا،http://www.torrentz.com/ _ http://isohunt.com/ _ http://www.seedpeer.com/ و...

برو تو این سایت ها بگرد ببین قیام ویچ کینگ رو داره یا نه،اگه داشتن باید به سیدر ها و لیچر هاشم توجه کنی.که اگه اشتباه نکنم یعنی اینکه واسه دانلود باید حتما seeder داشته باشه اون فایل.خلاصه،بعد اینکه همه اینکارارو کردی با استفاده از اون نرم افزاره که اول گفتم میتونی دانلودش کنی که البته حجمش از 1 گیگ بیشتره.

همونطور که گفتم این راهش واست دردسر داره،یا از سایتی که تو پست قبلی معرفی کردم برو سفارشش بده یا برو بیرون از مغازه بخرش که خیلی هم راحت تره.خلاصه خود دانی،همین سه تا راه رو داری.مگه نشنیدی شاعر میگه سه ره پیداست:

"سه ره پيداست.

نوشته بر سر هريك به سنگ اندر،

حديثي كه‌ش نمي‌خواني بر آن ديگر.

نخستين: راه نوش و راحت و شادي.

به ننگ آغشته، اما رو به شهر و باغ و آبادي.

دو ديگر: راهِ نيمش ننگ، نيمش نام،

اگر سر بر كني غوغا، وگر دم دركشي آرام.

سه ديگر: راه بي‌برگشت، بي‌فرجام."

خلاصه تصمیم با خودته.

و اما قضیه هیرو ها،تو بازی ارباب حلقه ها کلا دورف ها از همه نظر قویترن.کلا گروه ها با هم بالانس نیستن.مثلا موردور و ایزنگارد از همه ضعیف ترن . عمرا بتونن در مقابل دورف ها و ادم ها ایستادگی کنن.مگه اینکه طرف خیلی مهارت داشته باشه تو بازی کردن که این بالانس نبودن رو با مهارتش جبران کنه.

خلاصه،تو فرمانده ها به نظر من اول روگاشه،فرمانده برو بچ انگمار که واقعا میتونه سرنوشت جنگ رو عوض کنه،بعدم پادشاه شهر دیله که مال دورفاست،اونم یه تنه یه گروه رو حریفه،کافیه لول ده بشه،دیگه هیچکس حریفش نیست.

از تو آدمام که بورومیر خیلی تاب و توانش خوبه،از تو الف ها هم گلورفیندل بدک نیست،لگولاس و باباشم اگه به چنگال بقیه فرمانده ها نیان و بتونن از دور حمایت کنن افراد رو معرکن.

دورف هام که گفتم؛البته گیملی هم کشندست! یه توانایی داره که سرخ میشه،تو اون حالت بالروگم حریفه!

واسه گابلینام اون یارو پادشاه گابلینا تو لول ده خیلی قوی میشه.ایزنگارد هم مار زبان تو لول ده سلاح مفیدی میتونه باشه علیه دشمن،مخصوصا وقتی بتونی باهاش سائرونم مال خودت کنی!

انگمارم که روگاش یه سرو گردن از همه بالاتره،البته اون یارو هست الان اسمش رو یادم نیست،حالت روح مانند داره،اونم با شمشیر سمیش روح های اراگورن و کلا روح های آدمارو میتونه مثه برگ خزون بریزه زمین!

موردور هم فرمانده هاش آبکین! دیگه کدوما میمونن؟همه رو گفتم دیگه.اما در کل همون پادشاه شهر دیل مال دورف ها و روگاش مال انگمار بهترینان.

اون قضیه هم که میشه دورف ها رو همزمان گرفت در واقع میشه باگ به حسابش آورد،خیلی نکته ظریفی داره،فقط با دورف هام یمشه اینکارو کرد حالا میگمش بهتون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...