رفتن به مطلب
ef@Robber

داستان نویس ها

Recommended Posts

3DMahdi

تینگول جان به آردا خوش اومدی. امیدوارم اوقات خوشی رو اینجا داشته باشی. فقط یه چندتا نکته رو باید رعایت کنی. لطف کن و اول قوانین فروم رو بخون. ارسال پستهای متوالی و همچنین ارسال یک مطلب توی دو تاپیک ممنوعه. پستهات هم غلط املایی نباید داشته باشه. 4تا پست تکراری داشتی که شد 2تا و یه پست رو هم دوجا زده بودی که حذف شد.

از اینا که بگذریم توی وبلاگت داستانی ندیدم. کجاش رو میگی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نارس_آرتین

داستان جالبی نوشتی اما یه اشکال خیلی بزرگ داره
داستان نوشتن این نیست که وقایع رو بنویسی ورد بشی بلکه توصیف وبه نثر درآوردن تصوراته نویسنده است
توصیف هرآنچه که به خواننده اجازه بده با داستان وانچه که درحال جریان است ارتباط برقرار کند.مثلا از توصیف یک کوه که در سر مسیر نقش اصلی داستان قرار دارد تاهر آنچه که به نظر به واقعی تر شدن وبهتر بگم ملموس شدن نوشته کمک کند.
یک ایراد دیگر هم نبود نقش اصلی در داستان است همینطور نقش های فرعی
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

در شرایط عادی باید شرط ادب رو رعایت کنم و اول از داستان تعریف کنم و بعدش به اشکالاتش بپردازم ولی زمانی که پای نویسندگی به میون میاد خود به خود تبدیل به یک آدم عوضی میشم

نمیگم از داستانت بدم اومد ولی از لحاظ فنی داستان نبود بلکه تراوشات ذهنی در مورد ماجراهایی بود که دوست داشتی آن گونه در  ارباب حلقه ها اتفاق می افتاد

در کل هیچ چیز از اصول و فروع نویسندگی رو در داستان ندیدم

نویسندگی نیاز به این نداره که بری صد تا کتاب بخونی و کلاس بری و ... ولی نیاز به اصولی داره حالا چه اونو خودت درست کرده باشی چه از جایی خونده باشی

در یک کام من در این نوشته روحی ندیدم . 

پ.ن

نه این که ادعایی داشته باشم ولی این ها ممکنه کمک کنه. چون در این داستان ایده بود و این یعنی ارزش داشت (واقعا میگم)

1- شخصیت پردازی

2- شروع و جمله ی اول

3- توجه به توصیفات 

4- روح انگیز کردن کار و ایجاد حس همزاد پینداری

ویرایش شده در توسط lord of the moon

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...