رفتن به مطلب

Recommended Posts

captain
در در 11/13/2015, 7:48:14، تور گفته است :

سلام به همگی

جدید ترین کار من از ارباب حلقه ها، یک تریلر با پیش زمینه حماسی
تشکر صمیمانه از بانو لوبلیا بخاطر پیشنهاد تم اصلی کار

ساخت این کار 40 روز زمان برد که البته چون وقتم پر بوده طبیعی هست.
امیدوارم خوشتون بیاد و نظراتتون رو در موردش اینجا بگید.

http://www.aparat.com/v/74SDF

تور عزیز بسیار بسیار عالی بود. یکی از بهترین تریلر هایی که از ارباب حلقه ها دیده بودم. هم آهنگ هم تصاویر و بعلاوه زیرنویس با هم همخوانی کامل داشتن. ادامه بده. خداقوت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

بالا این دوستمون کپتین گفت زیرنویس، یادم افتاد اینجا قرار بود برای چی پست بدم :))

ارتباط سکانس ها و اینها خیلی خوب بود، صداها هم خیلی خوب شده بود. به جز اون افکت قدم زدن اول کار و اون 00:43 که نمیخورد به محیط (موسیقی Mainstream هست مگه؟ :پی) همه چی خیلی خوب بود. البته اون قسمت دیالوگ لگولاس توی 00:39 و صحبت آراگورن توی 00:50 نمیدونم چشون شده بود :/ مشکل داشتن...

فقط کاش توی ترجمه ها دقت بیشتری میشد، مخصوصا وقتی دیگه هم متن انگلیسی و هم متن فارسی دست خودمون هست. مثلا The Tower Guard هست، جمع نباید باشه :پی یا his forces are already moving یعنی نیروهاش در حال حرکت کردن هستن و مثلا to destroy the world of men یا You may triumph in the field of battle for a day, but against the power that has risen in the east, there is no victory ترجمه مشکل داره. چیزای دیگه هم هست نگاه کنی پیدا میشه

اونجا هم بهتر بود The King Returns باشه، هدف هرچی بوده، استفاده از The برای معرفه بودن بار بهتری داره، الکی اسم کتاب The Return of the King نیست :پی

بعد کامان، Death ترجمه بشه شهادت؟ نکن اینکارو، خوب نیست :D

اون آخر کار مری و ائووین دارن فریاد میزنن Death که بر من پوشیده است چطور شده برای مردمت

همینا دیگه، خیلی خوب بود، اما بهتر هم میشه :دیــ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
captain
در 2 ساعت قبل، FILI گفته است :

بعد از مدت ها گفتم یه طرحی مربوط به دنیای تالکین بکشم که به پوستر کیلی بر خوردم.

البته خیلی شبیهش نشده!

56597a6ee3f3a_IMG_27152.thumb.jpg.3e2d5c

سلام فیلی عزیز... کار خیلی خوبه شده طبق معمول ... فقط بنظر من چشم هاش یکم بزرگه ... البته نظرمنه شاید اشتباه می کنم... بهرحال عالیه >:D<

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI
در 2 ساعت قبل، captain گفته است :

سلام فیلی عزیز... کار خیلی خوبه شده طبق معمول ... فقط بنظر من چشم هاش یکم بزرگه ... البته نظرمنه شاید اشتباه می کنم... بهرحال عالیه >:D<

نه درست میگی چشمها یکم درشت شده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

@Nienor Niniel

@captain
@الوه

ممنون از همه دوستان

زیرنویس رو هم در اسرع وقت اصلاح میکنم. اگر موارد دیگه ای هم هست بگید.

کلا زیاد وقت و ارزش براش نذاشتم همون لحظه آپلود انجامش دادم و همین که مفهوم رو میرسوند برام کافی بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل
در در ۱۳۹۴/۱۱/۵ at 3:19 PM، Sherlock گفته است :

مینی آلبوم " سفر برای زمین میانی " که کاورِ سه تا از آهنگ های پایانی فیلم هابیت و لوتر هست..

این سه تا آهنگ رو خیلی دوست دارم ، بخاطر همین یروز تصمیم گرفتم برم استودیو و این سه تا آهنگ رو با صدای خودم بخونم.

متنش رو خودم نوشتم.. در استودیو هم ضبط شده و کیفیتش خوبه. امیدوارم از این آلبوم لذت ببرید :)

لینک سالمه و فایل بصورت فشرده (فایل زیپ) هست. دانلود آلبوم

دانلود از لینک کمکی

cover.jpg

بسیار عالی I like it. فقط اون آهنگ آخری باز نشد. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
( م ح م د )
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام  دوستان عزیز زمانی که آراگورن با پادشاه تئودن دارن میرن به هلمز دیپ میون راه اورک ها بهشون حمله می کنن و آراگورن از بالای تپه پرت میشه توی رودخونه و زمانی نشون میده که بدنشو آب میاره کنار خشکی و دوباره برمی گرده یعنی از روی نفس کشیدنش میشه فهمید آراگورن می میره و دوباره زنده میشه در این قسمت یه آهنگ خیلی زیبا گذاشته میشه من اون آهنگو جدا کردم و با استودیو کیفیتش رو بردم بالا خیلی عالی شده لذت ببرید من که هر وقت گوش میدم از این دنیا جدا میشم ......

The Lord Of The Rings The Two Towers (2002) 720p Blu-Ray (PersianMovie.ws)(020658.736-020750.388)(000009.944-000040.910).mp3

ویرایش شده در توسط ( م ح م د )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...