رفتن به مطلب

Recommended Posts

Bern

سلامی چون خنکای رنگارنگ پاییز، که در صفحه ی زندگی جلوه گر می شود....

من در حد توان خودم کاری آماده کردم . این خوانش رو در حقیقت به خاطر کسی آماده کردم که تا ابد جایگاه سترگش در قلبم پایدار خواهد موند....

من به اون لقبی دادم....

تنها کوه....

که به راستی برازنده اش بود و هست و خواهد بود....

امیدوارم شما هم از این کار شنیداری خوشنود باشید...

سپاس

http://s3.picofile.com/file/8214096350/Tales_Of_Aragorn_Arwen_1.mp3.html
http://s3.picofile.com/file/8214096800/Tales_Of_Aragorn_Arwen_2.mp3.html

فکر می کردم تعداد بیشتری کارم و گوش بدهند....

:(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

ببخشید میشه این پادشاهای الف رو معرفی کنید؟

ویرایش شده در توسط الوه
حذف نقل قول

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
majid13

سلام به همه دوستان عزیز...

مرسیی واقعا عالی بود کارتون.. فوق العادههه.. خیلی لذت بردم.. :h14052:
میشه لطف کنی اسامی اهنگهایی که از لوتر انتخاب کردی و رو کار آوردی رو بگی؟ تو سایت کل آهنگهای فیلم هست و سخت میشه خوبارو پیدا کرد اما این گلچین خیلی خوبی بود اگه بدی ممنون میشم

ویرایش شده در توسط الوه
کوتاه کردن نقل قول

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

مرسیی واقعا عالی بود کارتون.. فوق العادههه.. خیلی لذت بردم.. :h14052:
میشه لطف کنی اسامی اهنگهایی که از لوتر انتخاب کردی و رو کار آوردی رو بگی؟ تو سایت کل آهنگهای فیلم هست و سخت میشه خوبارو پیدا کرد اما این گلچین خیلی خوبی بود اگه بدی ممنون میشم

خیلی ممنون.نظر لطف شماست.
از آهنگ ها زیادی استفاده کردیم  که بیشرشون از ارباب حلقه ها و هابیت نبودند.اما اونهایی که از لوتر و هابیت انتخاب شدند،عبارت اند از:
آهنگ های ارباب حلقه ها: 
Amon Hen - At the Sign Of The Prancing Pony -The Houses Of Healing Ft Liv Tyler - Evenstar - Minas Tirith - The Council Of Elrond - The Grace Of Undomiel Ft Renee Fleming - The Riders Of Rohan - The Two Towers Trailer - The Mouth Of Sauron Ft  Sir James Galway - The Steward Of Gondor - Caras Galadhon
آهنگ های هابیت:
 The High Fells- Radagast the Brown - To The Death

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Faramir-1

سلام، کارتون خیلی خوبه، فقط بی مقدمه، یه مشکلی که فکر کنم هست اینه که صدای آهنگ‌های زمینه خیلی زیاد هست، به طوریکه متن اصلی رو یه کم سخت میشه فهمید. میشه جاهایی که متن اصلی خونده میشه صدای آهنگها رو کم کرد و وقتی تصاویر هست و متنی خونده نمیشه صدا را افزایش داد. بازم میگم کارتون خیلی خوبه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
روهیرم

ممنونم خیلی عالی بود فقط صدای خانمی که راوی ماجرا بودند گاهی اوقات اصلا قابل فهم نبود و متوجه داستان و ماجرا نمیشوی.در کل خیلی عالی بود امیدوارم ادامه داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

اخرین طراحی بنده !

گالم در شکافی درون کوه های مه آلود برای بار اول بیلبوی جوان را ملاقات کرد ...

فقط یکم باباقوری شده  -_-

Gulom.thumb.JPG.44405d0126efa89e818a40b7

جالب شده ویکتور فقط برای این که بهترش کنی میتونی از قسمت پایین چشم راستش یه ذره پاک کنی تا مثل اون یکی چشم بشه.دماغشم یه ذره بیاری وسط بهتره اینجوری گونه هاشم درست  میشه.لب بالا سمت راست رو هم یه کمی کوچیک تر کنی خوبه.شونه چپشم صاف بکش دندونه دندونه شده.البته بگم این نظر منه و من این هم نمیتونم بکشم فقط در حد یک پیشنهاد بود در هر صورت نقاشی کلیش رو عالی کشیدی!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

گرین لیف : کلیپ بسیار جالب و با محتئایی بود ، ممنون .

رود خانه ی روان که از اره بور جاریست و دریاچه ی لانگ را پر آب نگاه می دارد و خود اره بور که به برهوت اسماگ آتشین تبدیل شده است !

(( برگرفته از کتاب هابیت ))

post-2690-0-36018900-1439819407_thumb.jp

این نقاشی تو چاپ روزنه بود؟ چون کتاب من ندارتش. چاپ 93

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

سلام به همگی

جدید ترین کار من از ارباب حلقه ها، یک تریلر با پیش زمینه حماسی
تشکر صمیمانه از بانو لوبلیا بخاطر پیشنهاد تم اصلی کار

ساخت این کار 40 روز زمان برد که البته چون وقتم پر بوده طبیعی هست.
امیدوارم خوشتون بیاد و نظراتتون رو در موردش اینجا بگید.

http://www.aparat.com/v/74SDF

سلام.من اینو توی آپارات دیدم و دانلود کردم.خسته نباشید.خیلی زیبا بود.انتخاب آهنگ مناسب و انتخاب تصاویر مناسبتر...اون حس حماسی رو القا میکرد و هیجان میداد به آدم.من که همون بار اون دفعه اول چند بار نگاش کردم.به نظر من کار عالى بود.ممنون...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...