رفتن به مطلب

Recommended Posts

Nienor Niniel

با سلام

ببخشید دوستان...

من با استفاده از فن آرتا و متن کتاب چند تا عکس نوشته درست کردم.اونا رو باید اینجا بذارم؟(اثر محسوب میشن؟)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با سلام

ببخشید دوستان...

من با استفاده از فن آرتا و متن کتاب چند تا عکس نوشته درست کردم.اونا رو باید اینجا بذارم؟(اثر محسوب میشن؟)

یا عرض اجازت

صد در صد که محسوب می شود لطفا بگذارید تا لذت ببریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تراندویل 2001

با سلام خدمت همه دوستان

من سه عدد سیلماریل دارم میتونم عکسشون رو بگیرم و بذارم آیا از آثار حساب میشن؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

نیمه ی اول آهنگی که زدم تم مربوط به بانوی سفید روهان هستش و نیمه ی دومو با موسیقی زیبای کینگ تئودن تطبیق دادم...امیدوارم بسی لذت ببرین @};-

ممنونم ام سی. ولی ظاهرا لینک مشکل داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

سلامی دوباره به همه ی دوستان آردایی

:)

خب،بعد از مدتی دوباره به عرصه ی نواختن برگشتم و این بار با موسیقی ای از خطه ی فرمانروایان اسب ها در خدمتون هستم...بانوی سفید روهان،لقبی که فارامیر به لیدی ائووین داد ...

این موسیقی گوش ادم رو می نوازه. واقعا قشنگ نواختینش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تائورییل

عموی من شیشه گره و شیشه ائارندیل رو ساخته اجازه دادین عکسشو میزارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

عموی من شیشه گره و شیشه ائارندیل رو ساخته اجازه دادین عکسشو میزارم

تائوریل جان نیازی به اجازه ی ما نیست، اگه اثری (نقاشی، فیلم، مجسمه و ...) مربوط به دنیای تالکین داری میتونی عکسش رو بفرستی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

چندی پیش یکی از روزها که با تارم ور میرفتم، به ذهنم رسید که آهنگ هایی از ارباب حلقه ها بنوازم، اما از اونجا که نتی از ارباب حلقه ها برای تار و سه تار گیر نمیاد، تصمیم به خودکشفی این نتها شدم!!
پس امروز سه آهنگ از ارباب حلقه ها و هابیت، یکی آهنگ Uruk-hai ، یکی Misty Mountains و یکی هم اونی که در تیتراژ اول فیلم پخش میشه رو با تارم زدم و براتون آپلود میکنم.
پ.ن:
۱. نت های میستی ماونتینز رو با مشقت روی کاغذ پیاده کردم و با کمک کاغذ نواختم؛ اما دوتا آهنگ دیگه رو از حفظ بدون نت.
۲. اگه مدت زمان آهنگها خیلی کمه در حجم اینترنت و وقت شما صرفه جویی شده؛ پس خوشحال باشید!
۳. بخاطر اینکه کارم بسیار مبتدیانه و افتضاحه از حضور شما اساتید بزرگ نهایت پوزش رو خواستارم! ضمن نا مرغوب بودن ساز و صداهای پس زمینه که ناشی از سرماخوردگی و بیماری لوزهٔ بنده هس، اعتراف میکنم در تار نوازی هنوز ناواردم.
۴. این فایلِ رَر کُلُّهم از برای خندوندن شما کاربرد مناسبی داره. اما هشدار میدم که طلسمی كهن و قدرتمند از والینور روش خوندم تا هرکی در حین گوش دادن بخنده اسماگ بخورتِش!!
۵. آهنگ یوروک های و اون آهنگ تیتراژ آغازین که اگه کسی اسمشو بهم بگه دعاش میکنم، بدلیل عدم مهارت بنده ناقص هستن؛ اما میستی ماونتینز کامله که البته چیز شاقی هم نیست، چون کل آهنگش کوتاهه، اما بهتر از اینه که همونو هم ناقص میزدم!! :D
و ۶. بابت پرحرفی -اونم از نوع خزعبلات- متاسفم.
آهااا ۷شم اینه: تار همون ساز زهی هس که شیش تا سیم داره، پس لطفا با سه تار و دوتار و گیتار اشتباه نگیرید!

از گندالف.rar

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...