رفتن به مطلب

Recommended Posts

R-FAARAZON

ام نقاشی دل انگیز و زیبایی بود فقط یکی دو نکته که تو ذهنم اومده بگم

یکی اینکه همیشه طرح های پر از جزئیات رو انتخاب میکنی و این کارو سخت میکنه چون فکرت و تمرکزت درگیر چندجا در نقاشی میشه

تا اونجایی که من کاراتو دنبال میکنم اینجا پیشرفت خوبی داشتی. ارگ اصلی رو واقعا خوب و جونداردر آوردی ، مقیاس مکانها و اشیا خوب در اومده و همچنین ابرها و درخت از محیط پیرامون هم خوب کار شده

ولی یکی دو ضعف هنوز هست اونم اینکه کماکان بعضی جزئیات با کلیت کار نمیخونه مثلا دیوار دور شهر و همچنین دیوار در قلعه بااینکه نسبت به آثار قبلی بهتره ولی باز سه بعدی نیست و هنوزم جای کار داره

یا مثلا کوههای اطراف یا سنگفرش خارج و داخل شهر اون حس رو نداره( مثلا در مقابلش اون سرازیری که گوندولین روش قرار گرفته خوب در اومده)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

یه تشکر ویژه از جناب آرفارازون عزیز که همواره ما رو مورد عنایت خودشون قرار دادن و یه احسنت بابت این ظرافت ونکته بینی در نظراتشون ;)

سعی خودم رو میکنم که ازین به بعد ،دقت بیشتری به خرج بدم اما قول نمیدم .دی

والا خودم هم دوس داشتم روی دیوار شهر و همینطور قلعه بهتر وبیشتر کار کنم اما متاسفانه دیگه اون حوصله ای که باید روی کارهام بذارم رو ندارم :) ؛پیر شدیم رفت .دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

با اجازه منم یه چیزی در مورد کارهات بگم، از اونجایی که خیلی به طراحی محیط علاقه داری باید سعی کنی اصول پرسپکتیو رو رعایت کنی. همیشه هم ( البته کلا تو هر سبکی ) از کل به جز برو.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام

ام جی جان بسیار زیبا و دل انگیز می باشد. به مهدی بگو مجموعه آثارت رو روی آرشیو سایت قرار بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arien

با درود فراوان

دوستان عزیز منم چند کلیپ از فیلمهای پیتر جکسون درست کردم و در حال تکمیلشم و هدف دارم ۱۵ کلیپ درست کنم

اینو ببینید و نظرتون رو بگید که اگه مورد رضایت بود بقیه رو هم بزارم

http://www.aparat.com/v/uC4jb

شاد و خرم

الیاس

خوب بود.دستت درد نکنه. به نظرم هر فیلم یه کلیپ این شکلی کافیه.. نه15 تا.

و اینکه موسیقی اصلا خوب نبود(به نظر من) برای همچین کلیپی..

+

این عکسو ببینین. طراحش که معلومه من نیستم :دی

http://www.allax.ir/wp-content/uploads/2014/06/ax-655.jpg

این به نظرتون به آنکالاگون نمیاد قیاقش؟ :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mithrandil

در مورد عکست بگم که اتفاقا خوب به آنکالاگون میاد ولی حیف که بالهاش سوراخه

به نظرت از همون آهنگهای هوارد شور استفاده کنم بهتره؟

البته اینو بگم که کلیپ هایی که مد نظر دارم طبق یه برنامه و هدفی می خوان پیش برن نه مثلا از هر فیلمی چند کلیپ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arien

امیدوارم که من تنها نمونم و بقیه هم نظرشونو بگن :دی

میدونی هم نظرم اینه که از اونا استفاده کنی هم نه :دی

بیشتر باید آهنگی رو بذاری که به ریتم کلیپت میاد. یعنی اون هیجانو انتقال بده(مثلا واسه همین کلیپ). ارکست سمفونی بتهوونم قشنگه ولی اگه به جاش به کار برده بشه ;)

خوبه..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arien

بازگشت پادشاه بهتر بود. موسیقیش هم بهتر بود ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

سلام دوستان... به مناسبت فوت کریستوفر لی عزیز ( ;) )، یکی از دوستانم تصویری از سارومان سفید رو طراحی کرده که لازم دونستم با شما خانواده آرداییم به اشتراک بذارم... امیدوارم شما هم مثل من ازش خوشتون بیاد. :D 3>

post-1769-0-16635400-1434739328_thumb.jp

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...