رفتن به مطلب
بورومیر

انتهای جنگل قدیمی همسران انتهای جنگل فنگورن بودند؟

Recommended Posts

بورومیر

آیا انتهای جنگل قدیمی همسران انتهای جنگل فنگورن بودند؟چون جوب ریش گفته بود همسران ما از پیش ما رفتن و به مری و پیپین گفته بود اگه نزدیکی شایر بود مرا خبر کنید.بالاخره انتها تکثیر شدند؟و سر نوشت انتها چی شد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

سلام به همه. برومیر عزیز در مورد سرنوشت انتها و انت بانو ها چیز زیادی گفته نشده چون اصلا نوشته های تالکین چندان به وقایع بعد از دوران چهارم نمی پردازه و چیزهای خیلی کمی رو میشه تو نوشته های اون در این مورد پیدا کرد .تالکین در نامه 144 که به نائومی میچیسون نوشته شده گفته: من فکر می کنم که انت بانوها بخوبی پنهان شدند وقتی که سارون در زمان آخرین اتحاد انسانها و الفها سرزمینهای جنوب آندوین و باغهای آنها را برای جلوگیری از پیشروی آنها آتش زد.و فقط هنر کشاورزی که مردمان(و هابیتها) آموزش دادند از آنها باقی ماند ، اما ممکن است که بعضی از آنها به شرق فرار کرده باشند و حتی ممکن است که بدست سارون اسیر شده باشند(زیرا حتی حاکمان ستمگر در هر داستان و افسانه ای به کسانی برای تولید زیربناهای اقتصادی و کشاورزی برای تغذیه سربازان و کارگران و صنعتگران خود احتایج دارند)؛ پس اگر تعدادی از آنها زنده مانده باشند فاصله بسیاری میان آنها و انتها پدید آمده که بهم رسیدن مجدد آنها را بسیار مشکل می کند مگر اینکه: تجربه جنگی که انتها داشتند آنها قدری بیشتر ماجراجو کرده باشد...من اینچنین امیدوارم اما نمی دانم.

یا درنامه 338 به داگلاس کارتر در جواب سوال آیا انتها هرگز انت بانوها را پیدا می کنند؟

گفته :من نمی دانم.من خیلی در مورد دوران چهارم ننوشته ام اما من فکر می کنم هرچند یک تاریخ و چشم انداز بدون وصلت دوباره در پیش روی انتها بنظر می رسد اما آنها همدیگر راپیدا کرده و درباغها و جنگلهایی همچون بهشتی خاکی به همراه هم تا پایان جهان زندگی خواهند کرد : در ماورای دیدرس خرد و حکمت انتها و الفها ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

من به شخصه فکر نمیکنم درختهای جنگل قدیمی انتبانو بوده باشند. انتها و بدون شک انتبانو ها موجوداتی با حوصله هستند. قدرتمند و خطرناک هستند ولی ظالم نیستند. احتمالا درختهای جنگل قدیمی یه سری انتها یا انتبانوهایی باشند که پلید شدند وگرنه دلیلی نداشت که به فرودو و دوستانش اونم بی دلیل حمله کنند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

جواب اله سار خیلی خوب بود.ازت ممنونم السار عزیز.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hellboy

به نظر من از شواهدی که بر میومد و توی یاران حلقه خود تالکین گفت انت ها انت بانو ها را پیدا نکردند و نخواهند کرد و انت ها هم که کم کم می خوابند

به نظر من نژاد انت ها تا آخر دوره ی چهارم منقرض می شوند زیرا هم به دست فراموشی سپرده می شن و هم کم کم به خواب میرن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر
من به شخصه فکر نمیکنم درختهای جنگل قدیمی انتبانو بوده باشند. انتها و بدون شک انتبانو ها موجوداتی با حوصله هستند. قدرتمند و خطرناک هستند ولی ظالم نیستند. احتمالا درختهای جنگل قدیمی یه سری انتها یا انتبانوهایی باشند که پلید شدند وگرنه دلیلی نداشت که به فرودو و دوستانش اونم بی دلیل حمله کنند.

به نظر من از شواهدی که بر میومد و توی یاران حلقه خود تالکین گفت انت ها انت بانو ها را پیدا نکردند و نخواهند کرد و انت ها هم که کم کم می خوابند

به نظر من نژاد انت ها تا آخر دوره ی چهارم منقرض می شوند زیرا هم به دست فراموشی سپرده می شن و هم کم کم به خواب میرن

در مورد انت بانو ها يه نظر غم انگيز دارم، فکر می کنم در در نتيجه شکنجه های بسيار تبديل به ترول شده باشن. و کلاْ چشم انداز روشنی برای اين وصلت نمی بينم که منقرض شدن انت ها تقريباْ اينو تاييد می کنه البته اگه منقرض شده باشن.

ولی با هلبارد سابق هم موافقم. اين راز بايد پيش تام بامباديل باشه. اون کلاْ با طبيعت رابطه خوبی داره و خودش هم تقريباْ يه نقش انت مانند داره(محافظت از جنگل) پس بعيد نيست که در جنگل اون هنوز انت بانو هايی باشه و حتی شايد انت ها و انت بانو ها در کنار هم! در هر حال انت ها زياد تکثير نمی شن چون اگه اينجوری بود با توجه به عمرشون همه دنيا رو می گرفتن.

ولی من فکر می کنم در جاهای ديگر دنيای دوران سوم به شکل محدود انت ها و انت بانوهايی در کنار هم باشن. در هر حال هر جا جنگل هست لابد انت هم هست و نمی شه گفت انت ها با اون سرعت کم تصميم گيری و حرکت هم زمان در سرتاسر دنيا از هم جدا بشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

اون موجودات پلید هورن هستن نه انت . زمانی انت بودن ما الان ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

اگه میشه در مورد هورن ها توضیح بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

به نظرم صحبت هاى اله سار درسته چون نامه هاى خود تالكين هستن، و اینکه مانند دوران اول توی سیلماریلیون بعد از یه جنگی بود که اگه دوستانِ آگاه اسمش رو بگن ممنونم توسط یکی از والار که اون هم اسمش رو یادم نیس (اگه این هم بگید خوبه) طبیعت اون دوران توسط او بازسازی شد. فکر میکنم بعد از، از بین رفتن سائرون باز هم این اتفاق بیافته. البته که چون والار تصمیم گرفته بودند که دخالتی در اوضاع نداشته باشند ولی به هر حال نیاز به بازسازی داره و این مورد هم بازسازی میشه. به هرحال انت ها هم باید تکثیر پیدا کنن خواه به کمک الف ها یا هر دلیل دیگه ای، چون نگهبان جنگل هستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...