رفتن به مطلب
امیر فارامیر

چه کسی برنده می شود؟

Recommended Posts

امیر فارامیر

سلام

اگر بین آراگورت و گتدالف و ولدمورت با سائورون و ائومر و دامبلدور جنگ بشه، کی برنده می شود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

بین ولدمورت و دامبلدور که فکر می کنم ولدمورت ولی بین دوتا دنیای متفاوت نمیشه مقایسه انجام داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

اوه

به اسم تالار دقت نکردم!

خب ببین من فکر می کنم ائومر به دامبلدور یه دسته بزنه. بگه سلام استاد منو می شناسی؟ من هریم دیگه بزرگ شدم تازه زنم گرفتم.

یعد دامبلدورم که پیر شده و آلزایمر گرفته میاد بغلش کنه که رومیلداوین میگه سلان ائومر جون بیا از این شکلاتای پاتیلی بخور بعدم هرمیون داد میزنه نه اونا توشون معجون عشقه دامبلدور میگه چی؟

ائومر؟

معجون عشق؟

رومیلدا تو تعهد داده بودی که دیگه از این کارا نکنی. بعد رومیلدارو میبره دفتر و دعواش می کنه. هرمیون هم ائومر رو راضی می کنه از خر شیطون بیاد پایین و با دامبلدور دوئل نکنه. هری هم بهش میگه ای ول ائومر با داستان جنگات حال کردما بیا با هم بریم کوئیدیچ بازی کنیم بعد ائومر می گه کوئیدیچ چیه؟ فحش دادی و با هری دست به یقه می شه که اسنیپ می رسه و صد و ده امتیاز از گریفتدور کم می کنه و به ائومرم کلی جریمه می ده. فرداشم ائومر و هری آشتی می کنن میرن مغازه برادران ویزلی برای ائومر گوش های جادویی می خرن که ائومر با اونا بفهمه زبون مار پشت سرش چی می گه.

کافیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS

همون چیزایی که توی پست آخرش به تاریخ سیزدهم خردالد نوشته!

البتّه من در مورد تب 40 درجه یه چیزایی شنیده بودم، ولی از تب 400 درجه نه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر
همون چیزایی که توی پست آخرش به تاریخ سیزدهم خردالد نوشته!

البتّه من در مورد تب 40 درجه یه چیزایی شنیده بودم، ولی از تب 400 درجه نه!

هی مس منظورت چیه؟!

این تاپیکه بحث های قبل از مرگ یک تروله دیگه. منم یه جواب جدی نوشتم، یکی چرت و پرت ولی دلیل نمیشه تب داشته باشم. یعنی ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tiny-elanor

یه کم سخته انتخاب کنی کی برنده میشه مخصوصا که دو تا دنیای متفاوت هستن ولی من میگم آراگورن و گندالف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

خوب سائورون وآراگورن جنگ جالبیه! ولی من کیک بوکسرم!آراگورن اگه حالا جرات داری بیا جلو!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS

عرضم به خدمت سائورون سابقاً بزرگ که این آراگورن ما همونطور که می دونیم قبل از این که تاج شاهی به سر بذاره، یه هفتاد هشتاد سالی کارش این بوده که مدام از این کلّۀ سرزمین میانه می رفته اون کلّه، به همین خاطر، احتمالاً ماهیچه های پاش مخصوصاً عضلات بالای زانوش از سنگ هم سفت تر شده بودن، اینه که اگه بخوای به سبک و سیاق کیک بوکسور ها بهش گدان مدان بزنی، نه گمونم که کارگر بیفته، برعکس فکر کنم اون پاهات هم دچار شکستگی ساق بشه، اینه که اگه از من می شنوی، بی خیال! یه بار باباجدّش کار دستت داد و از هستی و از حلقه ساقطت کرد بست نیست؟!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

ببین مس! ولم کن! بذا برم! ولم کن! ...

عزیز! گدان مدان ماله ورزش بسیار مزخرف وسوسول بازی ای به نام کاراتست! و فراموش کردی! من سائورونم! و اینکه جنگجوی خوبی هم هستم! ولی نمیدونم چرا اسم این وائون وه اینقدر در رفته! منو اون با هم شروع کردیم .. و توانایی من در سپر بازی و سلاح ورزی از او نیز سر به فزونی میگذارد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS

سائورون جان ناامیدم کردی!!! حالا دارم می فهمم که اصلاً حقّت بوده که یه بار انگشتتو قطع کنن و حلقتو کش برن، یه بار هم همون حلقه هه رو بعد از اون همه مرارت که تو پس گرفتنش کشیدی، صاف صاف از زبر سبیلت(البتّه اگه که قبلاً دودش نداده باشن!) رد کننن و بیارن بندازن تو آتیشای کوه هلاکت. آخ که خیلی زور داره! ولی محض اطّلاع خاطر مبارک عرض کنم که من گفتم گدان، چون یه کلمه ای شده که اکثراً حتّی اگه رزمی کار هم نباشن می فهمنش و می دونن چیه! بعدشم کاراته سوسول بازیه؟!؟ هنوز به پست این کارش نخوردی، اگرنه یه دونه از همون گدانها بهت می زنه که اگر زمان جنگ حلقه به پایه های برجت(یعنی همون باراد دور) خرده بود، حتّی قبل از اینکه حلقه نابود شه، فرو می ریخت! اتّفاقاً کاراته کا ها هم فکر می کنن که چیزایی مث کیک بوکسینگ هست که سوسول بازیه! البتّه شاهد مدّعای اونا نتایجی هست که توی مسابقات آزاد رینگی(بین سبکی) توی همۀ سطوح و همه جای جهان می گیرن. درسته منم قبول دارم که یه سبک هایی از کاراته هست که نگاه کردن به مبارزاتش حال آدمو بهم می زنه، مث شیتوریو! ولی هستن سبک هایی مثل کیوکوشین، کن شین کان و ... که واقعاً ضربات و تکنیک های خفنی دارن. یه کم بیشتر در مورد تاریخچۀ مبارزان بی سلاح در اوکیناوا و کلّاً تاریخچۀ بودو در ژاپن و پیشینۀ سامورایی ها و ... مطالعه کنی متوجّه می شی که اون طریقت و مراقبه ای که برای رسیدن به سطوح بالا در کاراته لازم هست، از این هنر رزمی چه چیزی که نساخته! اگه اهل این هستی که منطقاً در این مورد بحث کنی و شاید هم یکی دو چشمه مهمون چند تا ضربۀ ناقابل بشی، خبرم کن بفرستمت پیش یکی از این این کاره ها، آدم خوبیه که البتّه به موقعش خطرناک هم هست، البتّه نه از نوع خطراتی که سائورون سابقاً کبیر داشتن! قابل توجّه این که این آقا هر چند تا از این سبک های به قول شمال سوسول بازی و مزخرف و تبعاً غیر سوسول بازی و غیر مزخرف را که بخواهی تا مدارج بالاش طی کرده! بنابراین می تونه با همون زبونی که طرفش متوجّه می شه باهاش صحبت کنه! البتّه در مورد شما مطمئنّم که نمی تونه به زبون سیاه صحبت کنه! بهتره باهاش به زبون مشترک غرب صحبت کنی! ای طوری عصبانیش نمی کنی و خلاصه به سلامت از پیشش بر می گردی! البتّه ایشون هر چقدر هم که طرفدار کاراته باشه و این رو در نظر و در عمل به طرفش ثابت کنه، همیشه جانب ادب و انصاف رو نگه می داره و از تمام سبک ها و خصوصیات مثبتشون به احترام یاد می کنه و هیچ وقت به هیچ ورزش و یا سبکی مثلاً نمی گه مزخرف و یا سوسل بازی!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

دوست عزیز و برادر ارجمند جناب مس! بله! حتی اگه که ورزشی مث تکواندو رو هم تا آخر بری میشی هادی ساعی! که الله و اعلم!

ولی ورزش هایی مث همین کیک بوکسینگ رو من که قهوه ای دارم هم میتونم از پس 3-4 نفر غیر مسلح بر بیام ....(ابت به شرایط هم بستگی داره!) ... ضمنا در مورد خشن بودن اصثلا حرفشو نزن که گواهش اینه که ورزش ما رو حتی از تلویزیون هم پخش نمیکنند! و ضربه های کیو کوشین کارها به هیچ وجه قدرتی نیستند! شما برو مسایبقات کیک بوکسو بین بعد بگو! معادل گدان تو رشته ی ما لو کیکه! که خیلی راحت زانوی پای مقایلو خورد کرده یا پای طرف مقابل داقون میشه ... . ورزش ما از حیث سنگین و خشی بودن جزو رده های اوله! و برای در گیری های تن به تن در کشوری مث ایران بعد از جودو بهترین ورزشه ...

برای پاهای اراگورن هم برنامه دارم! و در مورد این بحث حلقه و اینها هم که گفتم! تبانی کرده بودیم با کوه هلاکت! و اصلا لحنشما احترام آمیز نیست! آدم (چه برسه به مایا) بهش بر میخوره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS

البتّه اگر خدای ناکرده هر بی احترامی هم که شده، به سائورون، ارباب تاریکی شده که خوب خیالی نیست! در این مورد سه-چهار نفر هم من نمی دونم چرا اینو که خوندم یاد فرودو و سام افتادم که روی هم یه نفر هم نمی شدن! ولی خوب، کردند آنچه را که نباید می کردند! اون موقع این ضربات خرد کنندۀ شما کجا بوده، ارو اعلم!

بعدشم برای قضاوت کردن، بهتره یه دست و پنجۀ حسابی با یه اینکارش نرم کنی، صرف اینکه توی باشگاه، بچّه ها از این سبک و اون سبک چی می گن، اصلاً ملاک خوبی برای قضاوت کردن نیست!یه دفعه دیگه این پست قبلی منو با دقّت بخون، ببین من هیچ جاش نگفتم که کیوکوشین ضربه های قدرتی داره ، گفتم ضرباتش خفنه! و به مصداقش در خفن بودم هم اشاره ای نکردم که اصلاً در حوصلۀ این تاپیک هم نیست! اصلاً ایراد این ورزش های مثل کیک بوکس اینه که همه چیز رو در قدرت می بینن! اگه قرار بود همۀ مسائل با قدرت حل بشن که الان به قول استاد کیهان(می شناسیش که؟ آخه حرف از جودو زدی، برات نقل قول از تنها دان هفت جهانی و دان شش کودوکان جودوی ایران آوردم!) این حیوانات بودند که بر انسانها حکم می راندند!

عزیز دل برادر تلویزیون خیلی چیزها رو نشون نمی ده، دلیلی نداره که صرف نشون ندادن چیزی توسّط تلویزیون، گواه قدرتی بودن و خوب بودن اون چیز باشه!!!

بعدشم من نمی دونم این چه جور تبانی بود که خودت و ترول ها و اورک ها و نزگول ها همتون اینطوری با هم به فنا رفتید؟!؟ البتّه من لحظه ای در این که شما هنوز بر زمین ما وجود دارید، شکّی ندارم، منتها این کیفیت زیستنه که مهمّه و تا اونجا که همه می دونن شما بعد از نابودی حلقه بسیار ضعیف شدید و بصورت یک شبه سرگردان و بی خطر برای اطرافیانش، آوارۀ سرزمین میانه گشتید! من هر وقت دیدم که یه برج درازتر و سیاه تر از برج میلاد توی چشم انداز تهران خودمون خودنمایی می کنه، اون موقع این ادّعای جدید شما رو هم باور می کنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر
دوست عزیز و برادر ارجمند جناب مس! بله! حتی اگه که ورزشی مث تکواندو رو هم تا آخر بری میشی هادی ساعی! که الله و اعلم!

ولی ورزش هایی مث همین کیک بوکسینگ رو من که قهوه ای دارم هم میتونم از پس 3-4 نفر غیر مسلح بر بیام ....(ابت به شرایط هم بستگی داره!) ... ضمنا در مورد خشن بودن اصثلا حرفشو نزن که گواهش اینه که ورزش ما رو حتی از تلویزیون هم پخش نمیکنند! و ضربه های کیو کوشین کارها به هیچ وجه قدرتی نیستند! شما برو مسایبقات کیک بوکسو بین بعد بگو! معادل گدان تو رشته ی ما لو کیکه! که خیلی راحت زانوی پای مقایلو خورد کرده یا پای طرف مقابل داقون میشه ... . ورزش ما از حیث سنگین و خشی بودن جزو رده های اوله! و برای در گیری های تن به تن در کشوری مث ایران بعد از جودو بهترین ورزشه ...

برای پاهای اراگورن هم برنامه دارم! و در مورد این بحث حلقه و اینها هم که گفتم! تبانی کرده بودیم با کوه هلاکت! و اصلا لحنشما احترام آمیز نیست! آدم (چه برسه به مایا) بهش بر میخوره!

جناب سائرون هيچ کس در خشن بودن جناب عالی شک نکرده ولی پای اين بنده خدارو بيخيال شو!

صلوات بفرستين روی هم ديگه رو ماچ کنين. خوبيت نداره مردم نگاه می کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

بله برادر ارجمند من هم ملاک رو قدرت نمیبینم ... من به خاطر علاقه ی وافر به سمت این ورزش نرفتم به خاطر کا آمد بودنش به سمتش رفتم و الا توی ورزشهای رزمی من کندو و نینجوتسو رو بیشتر دوست دارم ولی خوب توی ایران این ورزش کار آمد تره ... اصلا در کل ورزش هایی که من خیلی علاقه دارم ورزش معضم ترپینگه که خوب به خاطر محدودیت ها خیلی نمیتونم بهش بپردازم ... تیر اندازی با کمانه که من هنوز سراغش نرفتم! و شطرنجه ...

خوب حالا بحثو زیاد منحرفش نکنیم ... خوب برادر ارجمند و گرامی من طرف حساب من آراگورنه ... کسی اون بالا نوشت سائورون و مس؟ نه جان من دوستان شما بفر مائید ... شما هم این بده ی حقیرو بی خیال شو! آقا من رسما کم آوردم خوبه؟ :CRY:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

از ولدمورت و دامبلدور كه بگذريم در سرزمين ميانه گاندالف برنده است به اين ترتيب كه با آراگورن تبا ني كرده و سا ئورن را شكست داده و سپس آراگورن به احترام ميتراندير كنار مي كشه و در آخر ميتراندير پيروز مي شود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو

اگه به من باشه كه ميگم دامبلدور جانم همشونو ناك اوت ميكنه حالا ديگه فرقي نميكنه دابي باشه يا ولدرمورت يا ميسيس نوريس....اِهم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

سائورون

البته اگر

نیروش کامل باشه و یکی یکی حمله کنند (البته با همه ی جونشون ) !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آناتار

با elf@robber موافقم .سائورووووون از همه قوي تررره و برنده ي همه ي ميدن هاست حالا چه جوري اين جوري:

سائورون به گندالف مي گه اين ولدمورت از اون بد جنساست و توي هري پاتر دشمن جادوگراي خوبه بعد آراگورن هم با گندالف مي ريزن سر ولدمورت و مي كشنش . بعد از اون ور به دامبلدور مي گه گندالف از تو سفيد تر و خوب تره . دامبلدور هم حسووووود با يه طلسم اجي مجي لا ترجي گندالف را مي كشه بعد آراگورن عصباني مي شه و به دامبلدور حمله مي كنه ولي دامبلدور نمي تونه فرار كنه آخه بيچاره پيره و دو شقه مي شه .حالا سائورون مي گه كه اين روهيريم ها با سارومان رفيق شيش اند. آراگورن قاطي مي كنه ولي تاب نيزه ي ائومر را ندارد و ميره تالار هاي مرگ ماندس .بيچاره ائومر آخه سائورون مي گه بيا اين حلقه هم جايزه ي تو پسر خوب . 60 سال ميگذره و ائومر به مرگ پيري مي ميره حالا سائورون مونده و دست هم به گرزش نبرد كه اگر مي برد همون اول همه را كله پا مي كرد.:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

من که میگم نبرد ارو با سائرون !!! دیگه هیچ شانسی نداری سائرون جان ... هر چقدر هم که هیکلی و نیرومند و نوانا در امور رزمی مختلف باشی...بازم پودر میشی...ولی چرا این قدر دور بریم...من خودم با تیر و کمان و تیرهیای آتشینی که از والینور مخصوص کشتن مایارهای بدجنس اوردم حسابتو میرسم...احتیاجی هم به نبرد رو در رو نیست چون از 2 فرسخی هم تیر من به هدف می خوره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آناتار

در برابر ارو ملكور هم سكوت مي كنه چه رسد به سائورون ولي:

اولالگولاس عزيز كي والينور اقامت داشتن كه ما بي اطلاعيم و تير آتشين آوردن ؟تا جائي كه از احوال اين شاهزاده با خبرم تير دانش را با تير هاي اورك هاي مرده پر مي كردند ,و بهترين كمانشون هم از ليدي گالادريل گرفت در لوثلورين.آ آ

ثانيا مطمئنا سائورون هم از حلقه اي استفاده مي كنه كه رويين تنه و گرزش(پتك) به تمام تير هاي والينور هم مي ارزه .

مگه پدرت (تراندويل)تعريف نكرده كه گيل گالاد با اون همه قدرت در نبرد تن به تن با سائورون كشته مي شه ؟

مگر اين كه تمام عقاب هاي منوه جمع شن و بر سر سائورون بريزن كه با اين حال هم در آخر همه ي والار بايد متحد بشن تا شايد سائورون شكست بخوره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

خوب خیلی خوبه که آدم دو تا باشه ... یکی پشت اون یکی! حال یه سوال: چرا سائورون و ملکور از گرز استفاده میکنند؟ (بماند ولی من خودمم از 2 سالگی عشق گرزم) و با جناب لگولاسم خصوصی صحبت شد! امید وارم ملتفت شده باشند !!!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS

بابا چند نفر به یه نفر؟ ما اوّلش بی خیال شده بودیم، ولی حالا که اینطوریه نمیشه دوستانِ جبهۀ روشنایی(به قول بچّه های آکادمی) رو تنها گذاشت.

اوّل که آناتار جان شما ابتدا به ساکن، برادریت رو ثابت کن بعد ادّعای ارث و میراث بفرما!! همون طور که میگن، شما الان روح ضعیف و سرگردانی بیش نیستی! یه روح ضعیف و نزار رو چه به بلند کردن و چرخوندن گرز؟(آرزو بر جوانان عیب نیست! بابا آخه شما جوون هم نیستید که آدم حدّاقل دلش خوش باشه! فکر کنم یه سال از ارو کوچیکتر باشید!)

دوم اینکه هیچ احتیاجی نیست همۀ والار با هم متّحد شن تا یه شکست خورده رو دوباره شکستش بدن! اون موقعش که یال و کوپالی داشتی عزیزم، والار نشسته بودن والینور داشتن عشق و حالشونو می کردن، اونوقت دو تا بچّۀ نیم وجبی که روی هم یه نفر هم نمی شدن زحمت درب و داغون کردنِ خودتونو و برجتونو(باراد دور) سپاهتونو و نزگول هاتونو .... رو همه رو یه جا با هم کشیدن. خونه پرش رو هم که بگی، تعداد کلّ یاران(9 نفر) به عدد والار(14 تن) هم نمی رسیدن. تازه مگه شما نشنیدی که سرِ آخر، تورین نامی، ارباب سابقتون ملکور رو مرخص می کنه؟ شما که جای خود داری!

بعدشم سائورون جان، حرف درگوشی هم داشتیم مگه؟(انشاء ارو، تهدید درگوشی نبوده باشه، حالا حرفو میشه یه کاریش کرد!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

این جناب مس هم که مارو بی خیال نمیشه! آقا بحث های این تاپیک مال اونجاهایی از دوران دوم که سائورون حلقه رو ساخت! حالا بیان جولو!شما ها هم میتونین از شکاف های زمانی بیاین تو!(مایل به توضیح بیشتر نیست)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آناتار

دامبلدور با يكي از ساعت هاي زماني وزارت سحر وجادو كه ممنوعه داخل شده و ولدمورت هم به كمك روح سالازار اسلايترين .ولي لگولاس و ائومر و آراگورن يلا قبا وآسمان جل (به نقل از بيل فرني) را نمي دونم

ولي از اين كه تالكين لوتر را نوشته مطمئن ترم كه ارباب تاريكي موردور برنده مي شه .همون طوري كه نشون داده.

و در مورد گرز هم بگم كه از همه ي سلاح هاي جنگي جالب تره .(رستم و گرزش).گرز براي خورد كردن استخون هاي دشمن مقابل خيلي خيلي راحت و بي در دسره و لازم نيست مثل شمشير كلي آدم با لا پايين بپره تا يه زخم كوچولو به دشمنش بزنه.گرز آهنين سايرون دالامب دالامب همه را مي فرسته تالار هاي مرگ منداس .حالا بيا درستش كن.حالا اگر سائورون به دليل راحتي نخواد گرز را بلند كنه با دو سه كلمه همه را مي ندازه به جون هم .خيلي راحت تر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...