رفتن به مطلب
dante

World Of Warcraft

Recommended Posts

Haldir of Lorien

با سلام خدمت همه دوستان

لازم دونستم در مورد بازي WOW نكاتي را متذكر بشوم(من پير شده اين بازيم)

1-اولا اين بازي را مي توان به صورت Ofline هم بازي كرد كه محصولات عرضه شده شركت DC داراي اين قابليت است.ولي بازي آفلاين با آنلاين قابل قياس نيست چرا كه براي آفلاين فقط ميتوان Patch 1.5 را اجرا كرد در صورتي كه براي آنلاين 1.9--1.10--1.11 (1.12 در راه است) موجود است.

2-براي بازي در اينترنت با انتخاب سرور ايراني (GGS) ميتوانيد مجاني بازي كنيد.(كاملا مجاني)

سوال و جواب:

Patch-1 چيست؟؟

چ ها نسخه هاي تكميل شده از ايرادات بازي هستند كه در آنها ايرادات (BUG) بر طرف شده است و Quest هاي جديد به MAP اضافه شده اند.

2- Patch كنوني سرور هاي ايراني كدام است؟

در حال حاضر سرور هاي ايراني از 2 نوع 1.9 و 1.10 استفاده ميكنند كه سرور ايراني GGS يا همان General Game server حدود 4 ماه است به پچ 1.10 مسلح شده است.

اگر به مطلب نوشته شده توسط استجانب در موضوع WarCraft-Online مراجعه كنيد اطلاعات كامل تري را خواهيد ديد.

با تشكر از همگي

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام

شرمندم از اينكه يك پست پشت قبلي زدم چون مي خواهم اطلاعات متفاوتي بدهم نمي خواهم كنار هم باشد.

اطلاعات كلي و عمومي در رابطه با بازي WOW

1- سرزمين ها

در بازي كلا دو سرزمين جدا از هم وجود دارد

سمت راست شامل:

Lordaeron

Azeroth

سمت چپ شامل:

Teldrassil

Kalimdor

-------------------------------------------

2-نژاد ها در بازي WOW :

:Alliannce-1-1

Human

Dwarf

Gnome

Night elf

:Horde-2-1

Orc

UnDead

Tauren

Trol

----------------

-3قلعه هاي سرزمين هاي پادشاهي:

براي نيروهاي متحد يا Alliance

StormWind براي انسان ها

IronForge براي دوارف ها و گنوم ها

Darnussus براي نايت الف ها

براي نيروهاي تاريكي يا Horde

UnderCity براي آندد ها

Orgrimmar براي ترول ها و اورك ها

Thunder Bluff براي توارن ها

----------------------------------------------------

كلاس هاي بازي:

در بازي WOW هر نژاد قادر به گذراندن كلاس هاي خود است .در مجموع كلاس ها عبارتند از:

Druid

Hunter

Mage

Paladin

Priest

Roque

Shaman

Warlock

warrior

فعلا اينو داشته باشيد تا من برم خونه بقيشو بنويسم (لول---آخه الان سر كار هستم)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام خدمت همه دوستام گرامي

كساني كه براي بار اول مي خواهند اين بازي را بكنند ممكن است از گوناگوني نژاد ها و كلاس هاي بازي كمي گيج شوند به همين دليل من در اينجا هر كلاس را با توجه به نژاد مربوطه بررسي مي كنم.

در ابتدا لازم است توجه شود كه علاقه خودتان به نيروهاي متحد است يا گروه وحشيان (Horde)

چرا كه بعضا دوستاني هستند كه با وجود علاقه به Alliance به Horde مي روند و دليل آن هم قانع كننده است چرا كه:

1-Health يا HP نيروهاي هورد بيشتر از الاينس است.

2-گرفتن Honor براي هورد راحتتر است.

نكته:

Honor چيست؟؟؟

امتيازاتي كه به شما در ازاي كشتن نژاد مقابل ذاده مي شود كه شامل بازيكنان مقابل و نگهبانان آنها است را اصطلاحا افتخار يا Honor مي گويند.

در مجموع honor هر گروه شامل 14 مرحله(Rank1-rank 14) مي باشد كه به ازاي هر مرحله آيتم هايي خاص در دسترس شما قرار مي گيرد.

1-كلاس Druid :

اين كلاس فقط منحصر به دو نژاد Night Elf و Tuaren است.

داراي جادوهاي پيشرفته اي است كه در مبارزات عمومي نسبت به ديگران امتيازات خوبي دارد.

2-كلاس Hunter :

(اينو شرمندم چون اين كلاسو اصلا بازي نكذژردم)

3-كلاس Mage :

كه تقريبا در همه نژاد ها يافت ميشود و يكي از قويترين كلاس هاي بازي مي باشد كه بدون در نظر گرفتن HP پايينش ( عيب01) به دليل اتك هاي قدرتمندي كه دارد جا دارد مورد توجه قرار بگيرد.اين كلاس توانايي Heal كردن خود را ندارد.(عيب 02)

4-كلاس Paladin :

يكي از بهترين كلاس هاي بازي است-اين كلاس قابليت پوشيدن لباس هاي زره مانند( Palet) را دارد و با توجه به قابليت Heal كردن هم از نظر HP قابل توجه است كه توانايي حمل سپر و شمشير و تبر را هم دارا است و مي توان گفت تنها ضعفش نياز به نبرد نزديك است.ولي به دليل توانايي Heal اين ضعف قابل اقماض است.

5-كلاس Priest :

مشخصه بارز اين كلاس همراهي ديگر كلاس ها مخصوصا Warrior (گفته ميشود) در نبردهاي همگاني و يا در Instance ها براي عمليات Heal كمك شاياني براي ديگران است.چرا كه Priest متخصص Heal است.و داراي جادويي است كه HP يا همان Health خود و ديگران را زياد ميكند.

6-كلاس Rogue :

در مجموع ميتوان گفت كه كلاس قدرتمندي براي خودش است(من دوست ندارمش)

7-كلاس Shaman :

همانند كلاس Paladin است با اين تفاوت كه پالادين منحصر به انسان ها و دوارف ها است ولي شامان ها منحصر به Tauren است.(كلاس خيلي قويي است در مجموع)

8-كلاس Warlock :

اين كلاس توانايي احضار موجودات را براي كمك به خودش دارد كه با بالا رفتن لول (level) اين موجودان هم متفاوت و قدرتمند تر مي شوند.در ضمن جادو هاي اين كلاس فوق العاده نيرومند است(در حد Mage)

9-كلاس Warrior :

اين كلاس قدرتمند ترين كلاس موجود از نظر نيروي بدني (Health) در بازي WOW است به طوريكه ميتواند به تنهايي به Instance برود بدون كمك كسي--

ولي خوب يك عيب عمده دارد و آن اينكه توانايي Heal را همانند Paladin و Shaman ندارد..و در ضمن به دليل نداشتن جادو حمله هايش از قدرت چنداني برخوردار نيست .

ولي به دليل Health بالا معمولا از تمام كلاس هاي ديگر راحت تر توانايي كسب Honor را دارد.

نكته:

مبارزات همگاني چيست:

مبارزاتي است كه با نظارت مستقيم Game Master ها بين دو گروه برگزار ميشود كه معمولا بهترين راه كسب Honor مي باشد.

نكته:

Instance چيست :

مكان هايي محافظت شده از بقيه دنيا هستند كه موجودات پليد با HP خيلي بالا در آن به سر مي برند و يكي از راه هاي آسان (نه چندان آسان)براي جمع كردن پول و آيتم خوب رفتن به اين مكان ها است.

فعلا اينارو داشته باشيد تا من در مورد اون 2 موردي كه جواب ناقص دادم يه تحقيق كنم و بازم بيام.

با تشكر از همه دوستان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

هالدیر عزیز... از توضیحات کامل و جامعت ممنون. مجاب شدم که این بازی رو در اولین فرصت " به انجام" برسونم! ولی میخواستم بگم بازی تک نفره ش می ارزه یا نه؟ چون من از بازی های دست جمعی خوشم نمیاد... نمیدونم بازی GOTHIC رو "به انجام" رسوندی یانه... ولی اصلا شبیه اون هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

ققنوس عزيز با سلام خدمت شما بزرگوار

دوست من در ابتدا بايد توجه شما را به اين مطلب جلب كنم كه اين بازي همانند بازي Leanage 2 نيست كه بازي كردن در آن ملزم به تشكيل يك گروه و در كنار يكديگر بودن است.

بلكه در بازي WOW مي توانيد فقط براي خودتان بازي كنيد و اگر خواستيد از كمك ديگران هم بهره ببريد.

يعني اگر كلاس مناسبي را جهت تكي بازي كردن(warrior-paladin-shaman-warlock-roque) انتخاب كنيد حتي در Instance ها هم نيازي به كمك گرفتن از ديگران نداريد و ميتوانيد گليمتان را از آب بكشيد.

در مورد بازي آفلاين هم عرض كنم كه به دليل عدم استفاده از Patch هاي 1.9 و 1.10 و 1.11 در بازي آفلاين و محدوديت بازي به Patch 1.5 بسياري از Quest ها(همان ماموريت ها) را دارا نيست و همچنين بازي بسياري از موجودات BOSS را ندارد و كل نقشه داراي اشكالات(BUG) بيشماري است كه در مجموع بازي كردن به صورت افلاين فقط باعث اعصاب خرابي مي شود و بس.

لول--من بازم سر كار هستم و الان كه برم خانه بازم در رابطه با بازي WOW اطلاعات ديگري را در اختيار شما قرار خواهم داد.

با تشكر از همگي شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

دوستان عزیز جهت درک بهتر مطالب گفته شده بهتر است عکس زیر و عکسی که در پایین تر لینک داده شده را تماشا کنید.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/pejhman20 ... pg&.src=ph

با سلام خدمت همگی عزیزان

در اینجا اطلاعات متفاوتی از نحوه کار با کاراکتر بعد از ساخته شدن و همچنین انواع مهارت های موجود در بازی را شرح خواهم داد.

(1 XP : خطی است که در پایین صفحه از راست به چپ امتداد داشته و نشان دهنده امتیاز کسب کرده توسط کاراکتر است و همچنین میزان امتیاز لازم جهت رسیدن به لول بعدی را نشان میدهد.

قابل ذکر است که با بالا رفتن لول های شما میزان XP مورد نیازتان هم افزایش می یابد.

Bag Back (2 : کوله پشتی شماست که میتوانید با آن وسایل مورد نیاز خودتان را حمل کنید.همچنین شما توانایی افزودن 5 ساک دیگر را هم دارید.

3) محل قرار دادن افکت ها و جادو های شماست جهت سهولت دسترسی شما به آنها

4)نشان دهنده میزان HP شماست که در صورتی که مورد هجوم قرار بگیرید و صدمه ای به شما وارد شود از میزان آن کم شده و رنگ آن از سبز تا قرمز تغییر می کند.

در پایین این خط سبز خط دیگری به رنگ های قرمز یا زرد یا آبی موجود است

خط آبی: نشان دهنده مقدار کل قابل استفاده جادو از جانب شماست (و Mana نلم دارد) که با تمام شدن آن شما هم فاتحه خودتونو بخوانید(لطفا بخش Alchemy که در بعد می آید را مورد دقت قرار دهید)

خط زرد: منحصر به کلاس Roque است که نشان دهنده میزان انرزی شما جهت فعالیت است(مشابه Mana عمل می کند (

خط قرمز: که منحصر به Warrior است و در اصل وجود ندارد و وقتی شما مورد حمله قرار گرفته و صدمه می بینید ایجاد شده و به شما امکان استفاده از افکت ها و Talent ها را می دهد.

نکته:

Talent چیست؟؟؟

شما با گذشتن از لول 10 با کسب هر لول یک امتیاز میگیرید که با این امتیاز ها می توانید یک سری افکت که منحصر به کلاس خودتان است را با زدن دکمه N انتخاب کرده و آموزش ببینید.

5) نشان دهنده HP و Mana دشمن شما است که در حال جنگ با شماست و یا اینکه با استفاده از آن می توانید HP هدف را بررسی کنید که آیا در حد شما هست یا نه.

6) Mini Map: که یک نقشه کوچک از محیط اطراف شما و موقعیت شما در آن را نشانتان می دهد.

در کنار این نقشه کوچک دو دکمه – و + وجود دارد که با زدن آنها می توانید محیط نقشه را نزدیک و یا دور کنید.

7)در کنار این دو دکمه، گزینه دیگری است به اسم CT که با ریختن addons های مناسب بازی شما را قادر به اعمال بعضی تنظیمات در صفحه خود می سازد.

نکته:

Addons چیست؟؟؟

Pack هایی است که از طرف سرور های ارائه دهنده بازی آنلاین در اختیار کاربر قرار می گیرد تا آنها بتوانند تنظیمات مورد نیاز سرور ارائه دهنده را اعمال کنند(این تنظیمان برای سهل کردن بازی الزامی است)

8)ساعت بازی است که به اشکال ماه و ستاره و خورشید تابان است که زمان را نشان می دهد .البته با آوردن کلیک ماوس روی آن زمان دیجیتالی هم نمایش داده خواهد شد.

خوب حالا که دیگه کار با صفحه اصلی بازی را یاد گرفتیمم به بررسی Professions ها یا تخصص های بازی می پردازیم.

کسانی که ترس از تمام شده Mana و یا HP و یا کمبود قدرت حمله خود دارند توجه کنند :

در ابتدا توضیح بدهم که هر تخصص را باید آموزش دید و بعد از آموزش و کسب حد نهایی آن( Skill 300) باید به مرور میزان چیره دستی خودمان را در آن تخصص بالا ببریم یعنی مثلا فقط به دلیل اینکه کانی یابی را یاد گرفته ایم نمی توانیم در ابتدای کار کانی Mithril را که دارای چیره دستی بالا ( Skill 175 ) است را استخراج کنیم بلکه باید با مس شروع کنیم و با هر استخراج Skill گرفته تا به کانی Tin رسیده به تا انتها که Skill ما زیاد و زیاد تر شود.

در مورد معجون سازی هم به همین صورت است در ابتدا نمی توانیم معجون با Skill بالا بسازیم که شرح آن خواهد آمد:

Professions

Alchemy (1: قابلیت ساخت انواع معجون ها اسات مانند :

Heal Potion-Mana Potion-Frost Oil-Speed Potion و غیره که با خوردن مثلا Heal Potion ، Health شما تعمیر می شود.

2) Herbalism : که همان گیاه شناسی است و رابطه تنگاتنگی با Alchemy دارد چرا که شما با چیدن گیاه و جمع کردن آنها میتوانید معجون بسازید.

3) BlackSmithing : قابلیت ساخت انواع اسلحه و وسلیل جنگی

4) Engineering : علم مهندسی ساخت انواع وسایل از دینامیت یا وسایل بسیار مفید دیگر

5)Mining : که همان کانی شناسی است و جهت استخراج انواع کانی ها کاربرد دارد و رابطه تنگاتنگی با موارد 3 و 4 و در بعضی موارد گزینه 1 دارد.

6) Enchanting : توانایی مرغوب کردن آیتم های خودتان که از تخصص های بسیار مهم و ارزشمند است.

7) Leatherworking : شما مهمولا با کشتن بعضی حیوانات مانند ببر و یا شیر از آنها چرم دریافت می کنید که با این تخصص میتوانید از این چرمها محصولاتی تهیه کنید.

8) Tailoring : همان خیاطی است و همانند مورد قبلی شما توانایی تولید لباس را دارید.(انواع لباس توضیح داده خواهد شد)

9) Skinning : که همانند موارد 7 و 8 است.

Secondary Skills

تخصص های ثانویه:

1) Cooking: طریقه پختن انواع غذاها که خوردنشان باعث زیاد شدن جان و مانا میشود.

2) First Aid: کمک های اولیه که با آن میتوانید برای خودتان و دیگران مفید باشید.

3) Fishing : که با ماهی گیری بعضی مواد مورد نیاز آشپزی و معجون سازی را میتوان تهیه کرد.

با تشکر از شما مبحث بعدی بررسی انوای آیتم ها است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام خدمت همگي دوستان

از اين لحظه به بعد به بررسي انواي Item ها مي پردازم.

به دليل گستردگي نجومي اين مبحث تنها بخشي از آنرا بازگو ميكنم و اگر دوستي مشكلي داشت مطرح كرده تا شرح دهم.

آيتم ها را ميتوان به چند صورت تقسيم كرد.

الف- تنوع آيتم

ب-مرغوبيت آيتم

الف-تنوع آيتم

Weapons-1

Armor-2

Miscellaneous-3

1-تقسيم بندي Weapons :

Weapon

Ammo

Axe

Dagger

Fist Weapon

Mace

offHand

Polearm

Ranged

Staff

Thrown

Wand

Armor-2

Armor

Bracers

Belt

Boots

Chest

Cloak

Gloves

Helmet

Leg

Necklace

Relic

Ring

Shoulders

Shield

Trinket

Miscellaneous-3

Bag

Consumable

Key

Miscellaneous

Quest Item

Quiver

Recipe

Reagent

Shirt

Tabard

Trade Goods

Others

ب- مرغوبيت آيتم

تعاريف1 :

Stamina: قابليتي است كه باعث زياد شدن كل HP شما ميشود و از مهمترين موارد است.

Armor : ميزان سنجش توان يك اسلحه جهت زدن صدمه به دشمن است.

Intellect : ميزان هوش و فهم و درايت شما را در برخورد با دشمن زياد مي كند.

Spirit : ميزان جرات و سرزندگي را در شما باعث ميشود.

Agility : ميزان چابكي شما را در انجام حركات در برابر هدف زياد مي كند.

Strenght : ميزان مقاومت و استقامت شما در برابر ضربات و صدمات را افزايش مي دهد.

آيتم ها از نظر مرغوبيت به 4 دسته تقسيم ميشوند.

كافي است كه اسم آيتم مورد نظر نگاه كنيم و از روي رنگ اسم آن پي به مرغوبيت آن ببريم.

رنگ خاكستري: آيتم ارزان و به عبارتي چرت

رنگ سبز: آيتم خوب و قابل لستفاده و داراي مقاديري از تعاريف 1

رنگ آبي: آيتم عالي كه مهمولا با انجام ماموريت هاي لول هاي بالا داده ميشود و تعاريف 1 در آن زياد است.

رنگ بنفش: آيتم شاهكار كه فقط با كشتن BOSS ها بدست مي آيد و مرغوب تريت ها است.

نكته :

BOSS كيست:

موجودات با HP فوق العاده بالا (از 45000 تا 3000000 ) كه براي كشتن آنها لازم است اكيپي از بازيكنان با هم بر سرش خراب شوند.(مثلا براي كشتن Onyxia حدودا 10 تا 15 نفر از تمامي كلاسهاي يك گروه لازم است چرا كه HP وي حدود 1068500 است)

در ضمن BOSS ها با HP بالا مثل اتاكثيا علاوه بر Drop كردن مقادير زيادي GOLD ، آيتم هاي بنفش هم مي دهند.

جهت درك بيشتر موارد گفته شده عكس زسر را تماشا كنيد:

با تشكر از همگي منتظر قسمت بعدي باشيد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام خدمت همگی

این یک عکس از کشتن یک BOSS است. به تعداد بازیکنان حاضر و تفاوت HP آنها نسبت به HP باس توجه کنید:

خوب به بررسی آیتم ها می پردازیم.

آیتم ها را به صورت دیگری هم می توان مورد بررسی قرار داد و آن از نظر جنسیت آیتم ها است :

این تقسیم بندی در اسلحه ها عبارتند از:

Main Hand

OneHand

OffHand

TwoHanded

و در لباس ها عبارتند از:

Cloth

Leather

Mail

Plate Mail

در اینجا لباس ها را در هر کلاس مورد بررسی قرار می دهم:

Mage-Priest-Warlock

این کلاس فقط می تواند Cloth بپوشد

Roque-Druid:

قابلیت پوشیدن Cloth -Leather را تواما دارد

Hunter:

Cloth-Leather-Mail

Shaman:

Mail

Warrior

تمام لباسها را میتواند بپوشد ولی Plate ارجح است

Plaladin:

همانند واریور است ولی Plate برای وی Stamina کمتری دارد.

نکته:

کدام لباس بهتر از بقیه است؟؟

Cloth

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام

دستم به دامنتان رو کلمه Cloth گیر داده من اصلا اینو ننوشتم

نکته:

کدام لباس بهتر از بقیه است؟؟

به ترتیب مرغوبیت از راست به چپ(مرغوب ترین چپ است):

کلوث - لیدر - میل- پلت میل

نکته:

آیا بدلیل اینکه آیتم های Warrior بهترین است نباید کلاس های دیگر را انتخاب کرد؟؟؟

خیر-این دلیل نمی شود چرا که حتی با Cloth می توان با زدن BOSS ها و جمع آوری آیتم های بنفش قدرتی باور نکردنی کسب کرد.

با تشکر از همگی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

سلام ببخشید.می خواستم بدونم شما هم بازی رو off line زدین. یا نه بعد هم اکه با private server زدین می شه تو private server multy زد یا نه اگه آره لطفا بگین تا بچه ها بگم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien
سلام ببخشید.می خواستم بدونم شما هم بازی رو off line زدین. یا نه بعد هم اکه با private server زدین می شه تو private server multy زد یا نه اگه آره لطفا بگین تا بچه ها بگم

دوست من صبحتان بخیر

خوب آره آفلاین هم بازی کردم ولی همان طور که گفتم به دلیل پایین بودن نسخه نرم افزاری بازی آفلاین به دلیل معایب بسیار بسیار زیاد فقط اعصابتان خراب می شود.

در مورد قسرور اختصاصی که پرسیده اید اگر منظورتان ازی آفلاین با سیستم LAN است خوب میشود اجرا کرد ولی باز همان مشکل بالا را دارد.

نصیحتم این است که اصلا دور و بر آفلاین نروید.چرا که اصولا نصب خود بازی حدود یک ساعت زمان لازم دارد و وقتی شما از آفلاین خوشتان نیاید باید آن اینستال کنید (3 ثانیه طولشه) و از ابتدا برای آنلاین ایستال کنید(یعنی 1 ساعت وقت دیگه)

امیدوارم که جوابتان را داده باشم.

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

واقعا آن زدی خب هر ماه چه قدر پول دای تازه با چه connection ای وصل شدی که سزعتت زسیده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien
واقعا آن زدی خب هر ماه چه قدر پول دای تازه با چه connection ای وصل شدی که سزعتت زسیده؟

دوست من سلام

عزیزم معلوم است که انلاین زدم توی تمام عکس ها اون Hero که میبینی خود منم(LightMaster)

در مورد پول انترنت اصلا نپرس چون گریم می گیرد..

اما در مورد ISP مورد سوال شما من حدود 3 سال است مشترک شبکه سپنتا هستم و از خدمات آنها کاملا راضی هستم.

البته این سایت خدمات ADSL و Lise Line هم ارائه میدهد که خوب متاسفانه منطقه مخابراتی ما سیستم ADSL را ساپورت نمی کند.

ولی باز هم می گویم که با سیستم Dial-Up هیچ مشکل سرعت وجود ندارد.

و اگر تا کنون بازی نکرده اید حتما اقدام کنید

نکته مهم:

برای بازی در سرور GGS باید به ایمیل زیر یک Mail بزنید و درخواست یک Account جدید بکنید.

که البته حدود 3 تا 4 روز طول میکشد ولی این صبر به بازی می ارزد.

[email protected]

با تشکر از توجه شما دوست گرامی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام مجدد خدمت همه دوستان

عزیزان جهت درک بهتر پست 11 مهر من در ص 2 و ص 3 به جدول های این لینک دقت کنید

http://en.wikipedia.org/wiki/World_of_W ... P_rankings

در ضمن جهت آشنایی با بعضی جانوران بازی به این لینک بروید

http://en.wikipedia.org/wiki/Races_in_t ... t_universe

البته هر دو لینک به زبان انگلیسی است ولی قابل فهم

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

از کمکت ممنون منظورم پول اینترنت نیست پولبازی کردنه چون شنیدم برا بازی باید هر ماه پول بدی به سازنده.

اگر پول نمی دید لطفا بگید با چه سروریبازی می کنید.

ممنون از راهنمایی شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien
از کمکت ممنون منظورم پول اینترنت نیست پولبازی کردنه چون شنیدم برا بازی باید هر ماه پول بدی به سازنده.

اگر پول نمی دید لطفا بگید با چه سروریبازی می کنید.

ممنون از راهنمایی شما

دوست من با سلام

اصولا تمامی سرورهایی که در ایران فعالیت میکنند کاملا مجانی است.و هیچ پولی بابت هیچ کاری نمی دهید.

من در سرور GGS یا همان General Game Server بازی می کنم.

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

آقا ببخشید مزاحمت مس شم هی پست می زنم شما رو تو زحمت می اندازم ولی اگه عیب نداره یک کمک دیگه هم به من بکن آقا ما گوگلیدیم ولی پیدا نکردیم ممکنه یه لینک بدین.

باز هم از تون متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien
آقا ببخشید مزاحمت مس شم هی پست می زنم شما رو تو زحمت می اندازم ولی اگه عیب نداره یک کمک دیگه هم به من بکن آقا ما گوگلیدیم ولی پیدا نکردیم ممکنه یه لینک بدین.

باز هم از تون متشکرم

دوست من صبحت بخير

آقا من با اينكه خودم كشه مرده سرور GGS هستم ولي بدليل افت كيفيت اين سرور پيشنهادم را براي بازي در آن پس ميگيرم.

اينم دو سرور ديگر:

http://81.91.146.117:80.80

Realmlist: 81.91.146.117

اينم يك سرور جديد ديگر كه خودم دارم ميرم اونجا

Realmlist : 80.191.207.134

دوست من هر موقع كه بازي را نصب كرديد و Patch 1.10.0 را ريختيد من به شما خواهم گفت كه معني Realmlist چيست؟؟؟

با تشكر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

هالدیر جان، انصافا دستت درد نکنه که من واقعا دنبای یه جایی بودم این همه اطلاعات در مورد این بازی گیر بیارم. خدا رو شکر تو به ما رسیدی.

در اولین فرصت این بازی رو میگیرم و از راهنمایی هات بهره مند میشم.

راستی.... عکس هیروی خودت رو داری برامون بذاری؟(کامل)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

دوستان من با سلام

من همین امروز با این سرور وصل شدم و این سرور کیفیت شاهکاری دارد

http://80.191.207.134:8084

Realmlist: 80.191.207.134

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام خدمت همه شما

نكته:

RealmList چيست؟

بعد از پايان نصب بازي جهت وصل شدن به سرور مربوطه بايد IP سرور بازي را به سرور مربوطه تغيير داد بدين صورت كه IP مربوطه را در 2 فايل نوشتاري Realmlist و WOW اعمال مي كنيم تا بازي از سرور blizzard كه پولي است به سرور مربوطه در ايران تغيير مكان دهد.

جهت ثبت نام ID و PassWord به اين سايت برويد:

و realmlist و فايل نوشتاري wow را بدين صورت تغيير دهيد:

Realmlist: 80.191.207.134

با تشكر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام خدمت همه دوستان

در طي بازي و با بالا رفتن لول به مرور با يك مشكل اساسي روبرو مي شويم و آن نداشتن پول است

چرا كه طلا جزوي اصلي از يك لول 50 به بالا است .

حال چگونه بايد پول بدست آورد.از يك لول 60 بگيريم؟؟

نه-مسلما يك لول 58 به بالا به شما كمك مالي نمي كند چرا كه خود شما توانايي پول درآوردن را داريد.

پس چه كنيم؟؟

معلوم است بايد به Instance برويم.

نكته:

Instance ديگر كجاست؟؟

همان طور كه قبلا اشاره كردم مكان هايي حفاظت شده است به موجودات (Elite ) با HP بالا در آن حضور دارند.

مثلا شما با لول 40 نمي توانيد وارد Onyxia 's Lair بشويد چرا كه لول 55 به بالا لازم دارد.

در هر دو سرزمين اينستنس هايي موجود است:

Azeroth :

Scarlet Monastery

Stratholme

Naxxramas

Scholomance

Shadowfang Keep

Gnomeregan

Uldaman

شامل 5 اينستنس تو در تو---BlackRock Mountain

The Stockade

The Deadmines

Zul'Gurub

The Sunken Temple

Kalimdore :

Blackfathom Deeps

Ragefire Chasm

Wailing Caverns

Maraudun

شامل 3 اينستنس تو در تو----Dire Maul

Razorfen Kraul

Razorfen Downs

Onyxia's Lair

Zul'Farrak

The Ruins of Ahn'Qiraj

The temple of Ahn'Qiraj

جهت مشاهده جزييات هر MAP به لينك زير مراجعه كنيد :

http://www.atlasmod.com

با تشكر از همگي

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

دوست من صبحت بخير

آقا من با اينكه خودم كشه مرده سرور GGS هستم ولي بدليل افت كيفيت اين سرور پيشنهادم را براي بازي در آن پس ميگيرم.

اينم دو سرور ديگر:

اينم يك سرور جديد ديگر كه خودم دارم ميرم اونجا

دوستان با سلام

من واقعا شرمندم آخه اين چند روزه اينقدر IP به دست من رسيده كه خودم هم گيج شدم

اطلاعات بالا يه جورايي مزخرف از آب در آمد-اون سروري كه گفتم خودم دارم مي روم اونجا...يعني:

داراي Latency پاييني است ولي(ولي ولي ولي ) گنجايش تعداد زياد بازيكن را ندارد و زود به زود DC ميشود.

ولي سرور زير قرار است تا پايان هفته از WOW Fun به ٌ]ٌ WOW High تغيير كند كه تا اين لحظه در رابطه با آن تبليغ زيادي شنيده ام:

-----------------------------------------------------------------------------

ولي اگر بدون توجه به ميزان DC شدن به دنبال يك سرور شلوغ هستيد سرور هاي:

GGS

Rapgame

سرور هاي قديمي هستند با كاربراني زياد

با تشكر از همگي

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

هالدیر جان عکس از هیروت نذاشتی... نکنه میترسی چشش بزنیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien
هالدیر جان عکس از هیروت نذاشتی... نکنه میترسی چشش بزنیم؟

ققنوس جان با سلام

دوست من قبل از شما يكي ديگه چشمش زده بود( يه بي مروت لختم كرد) و آيتم هايي كه الان دارم ميشه گفت به چي چي نمي ارزه؟؟؟( D: )

ولي چشم يك عكس تمام رخ برات ميذارم. حالا اين عكس گذاشتن چه خاصيتي دارد؟

عكس گذاشتنو ول كن كي مياي تو بازي؟؟؟

با تشكر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...