رفتن به مطلب
تراندویل

داستان وارکرافت

Recommended Posts

تراندویل

وارکرافت از چهار گروه اصلی تشکیل شده است Night Elfها undead ها orcها و Humanها night elfها قدیمی ترین نسل در جهان هستند که خیلی زود توانستند دانشهای جاودانه شدن را بیاموزندسالها نبرد با لژيون سوزان از آنها نسلی قوی و توانمند ساخته است آنها مدت زیادی اسیر لژيون سوزان بوده اند ولی در پایان توانستند خود را آزاد کنند وهزاران سال در کوههای Hgjeal سکنی گزینند آنها بسیار شرافتمند هستند ولی نسبت به نسلهای دیگر بی اعتماد هستند و همیشه خود را از چشمان دیگر نسلها مخفی می کنند undeadها دارای ارتش وحشت انگیزی هستند که از اجسادی با روه نفرین شده تشکیل شده است آنها توسط لژيون سوزان آفریده شده اند تا ترس و وحشت را در جهان گسترش دهند رهبران آنها nrzhulو دست نشانده ی او lichking هستند lichking از سرزمینهای یخ زده ی شمال آمده است و به فرمان آ نها تمام سر زمین انسانها از آفت پر شده است nerzhul و نیروهایش به دنبال این هستند تا بار دیگر لژيون سوزان بر دنیا حاکم شود orcها با پوست سبز خود یکی از نیرومند ترین نسلهای دنیا هستند انها در دنیای جهنمی Draenor به وجود آمده و با گزر از دروازه ی سیاه به این دنیا پا نهاده اند orcها از بقیه ی نسلها بسیار وحشی ترند و دارای جادوهای قدرتمندی از دنیای Draenor هستند آنها در آغاز توسط لژيون سوزان اسیر شده بودند وبه عنوان سربازان او فعالیت می کردند ولی پس از سالها توانستند خود را از چنگال نیروهای تاریکی رهایی بخشند Humanها یا همان انسانها جوانترین نسل بشر هستند و بر خلاف nightelf ها دارای عمری کوتاه میباشند آنها با سعی وتلاش خود توانستند دانشها وجادوها و توانایی های قدرتمندی کسب کنند و از نظر نظامی پیشرفت بسیاری کنند در عقايد آن ها تنها پرهيزگاري و شرافت است كه آنان را در مقابل تاريكي ها می تواند محافظت کند و تنها با كمك نور مقدس است كه آن ها مي توانند مقابل دشمنانشان بجنگند.

سالها جنگ میان orcها وhumanها جریان داشت و سرانجام با پیروزی humanها پایان یافت در ادامه پیشگویی از قلب افسانه ها خبر از نابودی زمین توسط سپاه آتش را میدهد او خبر میدهد که undead ها قصد دارند با نابودی دیگران مقدمه ی ورود سپاه آتش را فراهم کنند human ها که مغرور شده اند توجهی به پیشگویی نمیکنند اما orcها سرزمین خود را به قصد هم پیمان شدن با nightelfها ترک می کنند آرتاس به humanها خیانت میکند و پدر خود را مکشد و انسانها را تا مرز نابودی پیش می برد و به undeadها میپیوندد شهر لورد آئرون پايتخت انسان ها توسط جادوي آرچي موند رهبر undeadها ويران مي شود. معدود انسان هاي باقيمانده به سركردگي زن جادوگري به نام جينا پرادمور، تصميم به پيوستن به orcها مي گيرند elf Nightها و orcها و باقيمانده انسان ها در شهر كاليم دور عليه undeadها هم پيمان مي شوند آرچي موند در آخرين ترفند خود تصميم به نابودي درخت زندگي مي گيرد با نابودي اين درخت undeadها به پيروزي نزديك مي شوند اما جادوي قدرتمند elf Nightها و orcها مانع اين كار مي شود این جادو به قدری قدرتمند است که علاوه بر آرچی موند باعث سوختن درخت زندگی میشود . درخت زندگي به علت تفرقه ميان زمينيان و غرور انسان ها مي سوزد. اما جوانه های آن باز هم حيات و بقا را در زمين تضمين مي كند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

پچ فروزن ترون رو بازی نکردی؟ نصف عمرت بر فناست. ضمنا اون شهری که به دست آرکیماند خراب میشه دالارانه نه لوردران. وارکرفت خیلی بازی باحالیه. تا صد سال دیگه هم اگه زنده باشم بازی میکنمش. یه سوال. چرا به فیوریون و برادرش ایلیدان میگن استورمریج؟ اصلا استورمریج یعنی چی؟ در ضمن خیانت ایلیدان که باعث شد به بند کشیده بشه چی بود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

که اینطور

اصلا من تو وادی وارکرافت نبودم بازی شم به زور تا ته رفتم

پس اینجوری بوده .

به امید روزی که فیلم وارکرافت هم درست بشه

به نظر شما چه قدر احتمال داره که فیلم وارکرافت هم درست بشه

به نظر من که احتمالش بسیار پایین است .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لرد سارون

دوست عزیزم تراندویل ! خیلی ممنون ولی خیلی زیادی خلاصه بود! آوردن 9 تا کتاب توی 27 یه کم زیادی خلاصه هستش! منم از کتاب یه کمی اطلاعات دارم... خوشحال میشم با دوستان اونها رو شریک بشم ! کسی اگه سوالی داره با اجازه دوست عزیز تراندویل اگه بلد باشم جواب میدم اگر هم نه! پیدا می کنم جوابش رو!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hellboy

سلام بر وارکرفت بازهای محترم

با عرض معضرت به آقای تراندویل باید بگم که تقریبا همه ی داستانت غلط بود اسم هایی هم که آورده بودی تقریبا غلط بود

داستان وارکرفت هم مثل ارباب حلقه ها از اون دسته داستان هاییه که حقشه آدم چندین و چند بار بخونه

داستانش رو که خوندید به حرف من پی می برید داستانش واقعا فوق العاده است و به همین سادگی هایی هم که تراندویل گفته نیست خیلی پیچیده است مثل ارباب حلقه ها حتی مثل ارباب حلقه ها هم از اون بدو خلقت رو تعریف کرده حتی شخصیتی مثل ملکور رو هم داره

اگه می خواهید که داستان رو از سیر تا پیاز واستون تعریف کنم به من پیغام بدید

اگر هم که chater هستید این id منه:

solidus_snake47

خوشحال میشم پیغام بدید خداحافظ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dante

با سلام و خسته نباشید

1. این داداش من خیلی سر warcraft غیرتیه، لطفا تا از چیزی مطمئن نیستید پستش نکنید، تا یه هفته مخ ما رو می خوره!!

2. ner'zul همان lichking است( منم خیلی سر lich king غیرتیم!!!)

3. داستان را در صورت علاقه دوستان ترجمه می کنم و در سایت می گذارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آشیل

دوست عزیز من داشتم نگاه میکردم خارج از این که داستان رو از رو بازی تعریف کردید یک غلط املایی داشتید روح رو نوشتید روه و این که کتاب ها هشت تا بودن پنج تا که الان که در بازار هستند و سه تا که هنوز چاپ نشدند تا اونجا که من خبر دارم سه گانه های الف لا موجود کتاب نهم جریانش چیه؟ از ذهن پرفسور خوندید؟

شما احتمالا کی جیدن رو نوشتید نرزول و شاید آرتاس رو نوشتید لیچ کینگ! به اونجا هم نیمد با اندک قدرتی که خود کی جیدن به او داد تبعید شد به شمال آزروت

-------------------------

فوریون و ایلیدان دو برادر بودند که فامیلشون استروم ریج بود سواله عجیبه!چرا فامیل شما اینه؟

------------------------

دو خیانت توسط ایلیدان صورت گرفت:

1- از نزدیکان ملکه بود و شروع کرد و چشمه جاودانگی رو تجزیه کرد.

2- وقتی چشمه جاودانگی از بین رفت یک چشمه دیگر ساخت.

نایت الف ها در اول یک سری موجودات دو پا با عقل کم بودند و از آب چشمه مصرف میکنند و در کرات استفاده اپ گریت میشوند به نایت الف هایی که در ذهن شما هستند.

خوشگل ترین نایت الف ماده رو به عنوان ملکه انتخاب میکنن و ملکه چند تا نایت الف نر رو گلچین میکنه. این ها شروع میکنن به تجزیه آب چشمه و از آن قدرت های جادویی بسیار به دست می اورند. آن قدر این کار را تکرار میکنند تا دارک گاد سارگراس که توسط تیتان طلایی در سیاره ای مبحوس شده بود.حیاتی در آزروت وجود می شود و به خواب ملکه میرود و به او می گوید در برابر قدرت جادویی بسیار برایش پورتالی بسازد تا او بتواند به آزروت بیاید.

در حین انجام جادو برای ساخته شدن پورتال دیو هایی از آن خارج می شوند. و شروع به تخریت آزروت میکنند. فوریون با کمک ارتش شروع به جنگ می کند اما شکست میخورند

فوریون به سراغ نیمه خدایی که در جنگل می زیست میرود و از او کمک میخواهد ایلیدان نیز با پشیمانی به کمک آن ها می آید. آن ها از پنج خدایی که برای محافظت از آردا ایجاد شده بودند می روند و کمک به قصر می رسند.

سارگراس در حال وارد شدن به پورتال بود که ملکه و نزدیکانش به دست نایت الف ها از بین می روند.نظم پورتال بهم می خورد و انفجاز عظیمی رخ می دهد. آزروت به پنج قاره تقسیم می شه و چشمه جاودانگی از بین می رود.

فورین می فهمد که ایلیدان نیست و به دنبالش میرود.و متوجه میشود که او چشمه دیگری ساخته بی خبر از این که اگر چشمه از بین برود آن ها نیز می میرند ایلیدان را برای مجازات زندانی میکنند.

برای این که اتفاقات دفعه پیش رخ ندهد به پیشنهاد اژدها ها درختی بر روی چشمه درست می کنند و پنج اژدها از خود برای محافظت چیزی به جا می گذارند.فوریون برای محافظت درخت به خواب ابدی می رود. و داستان تمام شود و بازی وارکرفت کاملا جدا از داستان های وار کرفته.زیرا پرفسور ریچارد ناک برای آن ها داستانی جدا با همین بیس نوشته.

این هم جریان یک کتاب به صورت بسیار بسیار بسیار .... فشرده شده مطمئنم که اصلا لذت نبردید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hellboy

"آشیل جان من خیلی باهات حال کردم دمت گرم

من ازت یک سوال داشتم آیا کتاب های وارکرفت به زبان فارسی ترجمه شدن؟اگه ترجمه شدن کجا می شه گیرشون آورد؟

اگه ترجمه نشدن پس خودت یه جوری تهیه کردی و خوندی(پس انگلیسی هم به خوبی بلدی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آشیل

هوم نه کسی در توانش نبوده این متن زیبا رو ترجمه کنه!یکی از دوستان عزیز یک مقاله ی چهل صفحه ای در مورد وار کرفت نوشته که تو سایت آکادمی کمی دیگر قرار می گیره و در همون سایت داره قسمت هایی از کتاب ترجمه میشه (چاه جاودانگی و آخرین نگهبان)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

جناب آشیل ایول بات اساسی حال کردم البته نمی دونم هیچ کدوم از campaign هایی که رو وب ملت گذاشتن رو دیدی یا نه منظورم CAMPAIGN های خود بازی نیست این ها دانلودین وتو COSTUM FROZEN THRONE اجرا میشن اکثرا هم PATCH 1.17 به بالا می خوان بعضی هاشون خیلی باحالن مثل RETURN OF DRAGONS که 100 مگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hellboy

من یک سری شون رو بازی کردم ولی فکر کنم که اینا به روایت فن فیکشن باشن ولی بازم خیلی قشنگ بود کسی که بتونه لیچ کینگ رو به مبارزه بطلبه باید قدرتمند باشه (اشاره به return of dragon)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

PATCH ام هست 1.17 یا نه ولی موقع انتخاب اژدها تو return of dragons جناب آشیل نمیدونم مشکل از خراب می شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
امپراطور

من یک بار بازی کردم ولی زیاد

خوشم نیومد.....

اما احتمال میدم خوب باشه....

ممنون میشم اگه راهنمایی بیشتری در مورد این بازی ارائه بدید.

با تشکر فراوان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیاه بینان حلقه

من یکی دو بار بازی کردم ولی با یکی دوبار نمیشه انتقاد درسته حسابی کرد ولی در کل به نظر من میشد از این بهتر باشه..

خوبیه بازی در تصاویر قشنگ و رنگ های مختلف و موجودات عجیب است.

با تشکر فراوان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hellboy

"اگه فقط 2 بار بازی کردید از دست دادید چون این بازی بهترین بازی استراتژی موجوده که کمپانی اون داستان فوق العاده ای رو انتخاب کرده

البته داستان دیگه در این تیپ وارکرفت ادامه داده نمیشه بلکه در نوع دیگه ای که تقریبا rpg هست ادامه داده میشه که دنیای وارکرفت نام داره. که اون هم بسیار بازی قشنگ و پر هیجان و سراسر رنگ وتنوعه

اصلا به نظر من هر بازی که کمپانیblizard میسازه بسیار خوب از آب در میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

وارکرفت بهترین بازیه که من بازی کردم( به همراه سایلنت هیل) ولی با

این وجود اصلا در مورد این مسائلی که می گید خبر نداشتم. فکر می کردم

داستان کار خود نویسنده های بلیزارده. خیلی جالبه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

بهترین بازی است چون مت کلن ای اشکانم

در ضمن به نظر من ایلیدان بهترین هیرو دنیا است و برادر چرا روی لیچ کینگ تعصب داری خود لیچ کینگ به تنهایی دنیا را جمع کرده است .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hellboy

من میمیرم برای گرافیک و منظره هایی که توی بازی های blizarrdوجود داره خیلی زیباست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو
بهترین بازی است چون مت کلن ای اشکانم

در ضمن به نظر من ایلیدان بهترین هیرو دنیا است و برادر چرا روی لیچ کینگ تعصب داری خود لیچ کینگ به تنهایی دنیا را جمع کرده است .

کاملا موافقم با شما ! من توی داستان گیم، عاشقه ایلیدانم بعد از اینکه فوت کرد میخواستم آرتاس رو با همین دستام خفه کنم (ای کاش توی جنگ تن به تن( آرتاس__ایلیدان) از ابیلیتی هاشون استفاده میکردن که شاید ایلیدان پیروز می شد) ولی من خودم بیشتر سعی میکنم تو گیم های گروهیKeeper بسازم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

"آقا شما کجا بازی می کنید بگید من هم بیام... ایلیدین هم من نمیدونم چیش خوبه...( البته قبل از اینکه level 6 بشه ) به درد nelf vs nelf خیلی میخوره اما با آندد و ارک و هیمون خیلی نمی تونم درست باهاش کار کنم.. بیشتر از warden استفاده می کنم که هم قابلیت های خوبی داره هم خیلی تیز و فرزه و هم از استیلش خوشم میاد ... در ضمن ایلیدن نمرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

من توی اشکان بازی می کنم

شهرری

تیم حرفه ای منم هیومنه ولی بیشتر با نایت الف حال می کنم و اصولا وقتی من نایت الف هیروی من leve6 می شود طرف خودش کوییت می کنه ولی هیومن هیروی خوبی داره ولی به ایلیدان نمی رسند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

خب خیلی از بازی ها قبل از اینکه وقت بشه هیرو لول 6 بشه تموم میشه... ولی هیرو های دیگه هم لول 6 های ناجوری دارن.. خود واردن ونجنسی که درست می کنه و یا starfall پریستس خیلی قوین.. البته اشکالاتی هم داره که هم قابل توقفه هم دشمن می تونه دور شه تا باریدن ستاره ها تموم شه.. اما اگه یکی از این پوشنی که ضد ضربه میکنه بگیری و بری تو کمپ طرف این استار فال رو انجام بدی خیلی واسه طرف ناجوره... هیرو های ریس های دیگه هم لول 6 های خوبی دارن منتها طریقه استفاده فرق میکنه...

ری خیلی دوره از خونه من... بدم نمیاد تو یه کلنی چیزی برم ولی پیدا نمی کنم همه در حال کانتر بازی کردن هستن..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو

نه بابا ! من یعنی clan ما تو خود تهرانه ، من با چندتا از دوستام حدود یه 2سالی میشه war می زنیم یه کلن هم داریم ولی چون تفریحی بازی میکنیم زیاد این گیم نت اون گیم نت نمیریم به خصوص که دیگه الان اصلا وقت ندارم..... (:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

من به شخصه 5 ماه است که دارم بازی می کنم قدیما کلن کانتر بودم رفتم هانی (علی آباد ) سخت خوردم (ریو شدم )دیگه بی خیال کانتر شدم و زدم تو خط وار . الان هم جز 60 اول ایرانمالبته توی مسابقات.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...