رفتن به مطلب
hellboy

بازی های وارکرفت

Recommended Posts

Fading Mist

"اینجا که حالا فروم دوتا نیست! ولی خوب robber واسه اینکه برای چه هیرویی چه آیتم هایی جمع کنی میتونی بری forums.dota-allstars.com کلی استراتجی و guide و رپلی میتونی پیدا کنی که البته یه کم زیادی حرفه یه. جدیدا تو گیمنت هام دوتا اساسی مد شده و هر دهی یه کلن داده, اون جاهاهم میتونی دوتا رو حرفه ای یاد بگیری.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

با اجازه ی دوستان من حرفه ای بازی می کنم و توی چند گیم نت کلن هستم و این دگن هم برای چند تا هیرو گفتم از قبیل " لیون "

در ضمن اینجا فروم بازی است پس میشه در مورد این چیزها صحبت کرد !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

خب برای اینکه در مورد فقط دوتا نباشه هر کس که بازی بلده یا از بازی کسی خوشش میاد ریپلی اش را دارد بزارد تا ما هم ببینیم !

من چون هیمن هستم از بازی اسکای و 4کا_تاد خوشم می یاد !

و می گردم چند تا ریپلی می زارم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی
اولا اسمش وارکرفت نیست و وارکرافته لطفا ترجمه ی سایت های مثل آکادمی رو در نظر نگرید اگر می بییند من برای ای دیم بجای گندالف از گندلف استفاده کردم دلیلش چیز دیگه ای بوده برای افردای که لحاظ تلفظ صدا مشکل دارند که اغلب افراد همینطور هستند اگر کرافت نوشته شه آ بصورت َ خونده می شه و تلفظ صحیح تری بدست میاد و ترجمه ی اسم وارکرافت که اکادمی بصورت مشتق درش اورده اشتباهی بزرگ بود واقعا برای سایتی که ادعای ادبی بودن می کنه مایع تاسف است فارامیر جان از اونجایی که من می شناسمت ولبی تو نمیشناسی منو و هر روزم توی سرورای رپ گیم هستی بهترین ایتم برای لیچ سول بوستر اگر اپگرید کنی به دیگون ابی بهتره بعد پا چوبی اون ایتم سر اسکلتیه رفرش ارب و ایمورتاله

ویرایش به علت لحن نامناسب ، دوست عزیز در نوشتن و خطاب کردن سایتهای دیگه رعایت کنید ، موفق باشید(ناظر)

رحم کنید دوستان! جان من شما این عبارتو چی میخونید؟ لاقل اینارو به زبان اصلی بنویسید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارش

دوستان می شه یکی درباره ی وارکرافت سه یه توضیحانی بده . اولین بازیه که از وارکرافت دارم بازی می کنم و اصلا بلد نیستم.

مثلا چه طور می شه سرباز ساخت و یا اینکه اون گلوله های نوری چه طور کار می کنن. من که تمام تلاشم رو کردم اما پیشرفت زیادی نداشتم.

متشکر می شم اگه یکی از دوستا درباره ی روش بازی اطلاعاطی اینجا بذاره

متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
aratorn

سلام

ارش جان سرباز خونه تو همه ی تیما خونه دومی هست معمولا اگه بسازیش می تونی سر بازم بسازی ولی باید گوشت داشته باشی که اونم خونه داره گلوله های نورم کارگرای الفن اگه به صورت مر حلهای بری اینا رو خودش توضیح می ده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

بهترین راه برای یاد گرفتن بازی وارکرفت همون بازی مرحله ایشه. اما به نظرم دیگه اینقدرها هم سخت نیست بازیش ارش جان. مگر اینکه تا حالا اصلا بازی استراتژیک نکرده باشی.

وقتی هم که تا حد مبتدی بازی رو یاد گرفتی، میتونی برای آموزش حرفه ای یه حرکت جالبی بکنی. البته این کار توی Frozen Throne قابل اجراست و یکی از دوستانم این کار رو کرده بود.

توی یک نقشه دو نفره، خودت هر ریسی که دلت خواست (انسان یا اورک یا الف یا آندد هیچ فرقی نمیکنه) انتخاب کن و برای رقیبت هم ریسی که میخوای بازیش رو یاد بگیری بصورت سطح Insane انتخاب کن. وقتی رفت توی نقشه به جای بازی کردن (البته توی Map Options نقشه رو Always Visible کن) برو و بازی حریفت رو تماشا کن. یاد میگیری!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارش

دستتون درد نکنه کم کم دارم یاد می گیرم.

مرررررررسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

هالباراد جان! این روشی که شما گفتی برای مواقعی کاربرد داره که طرف (اگه آماتور باشه) از در هم کوبیده شدن هراسی نداشته باشه!

تو نداری ارش عزیزم؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

ققنوس جان برای چی باید از در هم کوبیده شدن توی Custom game هراسی داشته باشه؟ هیچ اتفاق خاصی نمی افته که. حالا یه بار، نه دو بار، نه ده بار کامپیوتر جمعت کنه مگه به جایی بر میخوره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی
ققنوس جان برای چی باید از در هم کوبیده شدن توی Custom game هراسی داشته باشه؟ هیچ اتفاق خاصی نمی افته که. حالا یه بار، نه دو بار، نه ده بار کامپیوتر جمعت کنه مگه به جایی بر میخوره؟

خب درست میگویی فرزند! اما من خودم وقتی بار اول در هم کوبیده شدم، چند دقیقه ای به عمق فاجعه خیره شدم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

امروز دارم میرم سراغ تاپیک های خاک خورده .شاید چیز جالبی توش پیدا بشه .

-------------------------------------------

چرا همه بازی وارکرافت رو خیلی دوست دارن آنلاین بازی کنن ؟بازی ارباب حلقه ها که بیشتر میچسبه .بعد وارکرافت گرافیکش در حد ... هست .نظر شما چیه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

یا اصلا بازی ای مثل کانتر که هنوز بازی میشه .خود شرکتش گفت دیگه باز نکنید آقا این به درد نمیخوره ولی هنوز تو ایران بازی میشه ولی تو خارج میره COD Black Ops رو آنلاین بازی میکنن

ایرانی ها عاشق چیه اینا شدن ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

پیروز جان هیچ کس بدش نمیاد ارباب حلقه ها و N بازی به روز رو آنلاین بازی کنه ، سرعت اینترنت کفاف نمیده ! لقمه باید اندازه دهن باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
پیروز جان هیچ کس بدش نمیاد ارباب حلقه ها و N بازی به روز رو آنلاین بازی کنه ، سرعت اینترنت کفاف نمیده ! لقمه باید اندازه دهن باشه .

تو گیم نت چی ؟اونجا هم ما ندیدیم COD یا لوتر بازی کنن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

آرون جون من الان نزدیک یه ماهه با ADSL 128 KB دارم rotwk رو بازی می کنم و هیچ مشکلی هم بابت سرعت ندارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من خودم لوتر رو برای اولین بار تو گیم نت دیدم ، خیلی ها هم بازی میکردنش و حرفه ای های خاص خودش رو داشت .

اما این که چرا کلا ایرانی ها تو بازی زیاد به روز نیستن ! شاید مربوط به فرهنگ یا سیاست های فرهنگی نسبت به این مسائل باشه !

دسترسی کم ، نبود تبلیغات ، زبان متفاوت و ... ممکنه منجر به این شده که ایرانی ها بازی های جا افتاده و شناخته شده رو ( هرچند قدیمی تر )بیشتر ترجیح بدن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

چرا همه بازی وارکرافت رو خیلی دوست دارن آنلاین بازی کنن ؟بازی ارباب حلقه ها که بیشتر میچسبه .بعد وارکرافت گرافیکش در حد ... هست .نظر شما چیه ؟

ایرانی ها عاشق چیه اینا شدن ؟

جدا از اینکه تو این موارد همیشه بجث سلیقه مطرح هست ، ولی وارکرفت جذابیت زیادی داره . حالا نمیدونم شما چرا ازش خوشت نمیاد ، یا نمیدونم که چقدر وارکرفت بازی کردی ، ولی کسانی هستن که برای این بازی سر و دست میشکونن ! گرافیک بازی تعریفی نداره ، که البته نباید انتظاری هم داشت . چون این بای سال 2002 تولید شده ! ( بگذریم که تو اون موقع گرافیک بازی فوق العاده به نظر میرسید )

و فقط هم ایرانی ها نیستن که عاشق این بازی شدن ! وارکرفت مخاطب جهانی داره !

بازی وارکرفت رو معمولا تو دو رشته ی TFT و RPG بازی میکنن . TFT همون بازی ای هست که شما تو قسمت مرحله ای میببینید و بازی کردنش به صورت تحت شبکه هم توی همون مپ هایی هست که تو خود بازی وجود داره ، ... و کلا توی TFT شما باید یکی از نژاد های اوک،الف،انسان، نامرگان رو انتخاب کنید و بازی کنید .

بازی های TFT خیلی وقته که برگزار نمیشه ( تو تورنومنت های جهانی گیم ) اگه اشتباه نگم فکر کنم آخرین بازی هاش تو سال 2008 بوده .

ولی برعکس وارکرفت RPG بسیار پرطرفدار هست و تا همین الان هم یکی از رشته های سخت پرطرفدار بازی های تیمی تو دنیاس ! نسبتا" تو همه جای دنیا هم طرفدار داره . مسابقات مختلفی هم تو سطح های جهانی داره ( معدود تیم های ایرانی هم تو این بازی ها پیدا میشن )

حالا RPG چیه ؟ تو وارکرفت RPG یه سری مپ های دیگه بازی میشه با ساختار کاملا متفاوت . مهم ترین و البته پرطرفدار ترین این مپ ها هم سری های Dota Allstars هست که اکثر کسایی که وارکرفت RPG بازی میکنن سراغ این مپ میرن ( و واقعا هم جذابه ... )

در مورد COD هم تا جایی که من دیدم خیلی تو ایران طرفدار داره ! از کسانی که تو گیم نت ها بازی میکنن ، تا تیم های حرفه ای ...

البته فکر نکنم تا حالا تو ایران کسی Black Ops رو آنلاین بازی کرده باشه ! چون این بازی ها تو ایران کرک شده پخش میشن ، قابلیت بازی کردن به صورت آنلاین رو ندارن . مدتی بعد از اینکه بازی ها پخش میشه ، کرک هاش هم برای آنلاین بازی کردن میاد . تا جایی که میدونم کرک Black Ops هنوز نیومده ، البته کرک های سری های قبلی COD مثل MW1 یا MW2 اومده و خیلی ها الان دارن اینا رو آنلاین بازی میکنن !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
ولی کسانی هستن که برای این بازی سر و دست میشکونن !

همینم جالبه .واسه چیه این بازی سر و دست میشکونن ؟جذابیت ؟گرافیک ؟داستان ؟موجودات بازی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه این موارد باشه بازی های بهتری هم پیدا میشه .

در مورد COD هم تا جایی که من دیدم خیلی تو ایران طرفدار داره ! از کسانی که تو گیم نت ها بازی میکنن ، تا تیم های حرفه ای ...

البته فکر نکنم تا حالا تو ایران کسی Black Ops رو آنلاین بازی کرده باشه ! چون این بازی ها تو ایران کرک شده پخش میشن ، قابلیت بازی کردن به صورت آنلاین رو ندارن . مدتی بعد از اینکه بازی ها پخش میشه ، کرک هاش هم برای آنلاین بازی کردن میاد . تا جایی که میدونم کرک Black Ops هنوز نیومده ، البته کرک های سری های قبلی COD مثل MW1 یا MW2 اومده و خیلی ها الان دارن اینا رو آنلاین بازی میکنن !

جالبه چون من اصلا COD ندیدم .البته خیلی وقته گیم نت نمیرم ولی تا اون موقع که میرفتم گیم نیا نمیدونستن COD چی هست !!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar
همینم جالبه .واسه چیه این بازی سر و دست میشکونن ؟جذابیت ؟گرافیک ؟داستان ؟موجودات بازی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه این موارد باشه بازی های بهتری هم پیدا میشه .

هم جدابیت ، هم داستان ، هم جک و جونور هاش ! وارکرفت بیشز از حد فانتزی ـه ، اگه با داستاناش آشنایی داشته باشی متوجه میشی ، البته همون طوری که اول گفتم همش بحث سلیقه ـس

شاید خود شما هم اگه یه وارکرفت باز کنارت باشه و با بازی آشنات کنه ، این گیرایی رو بهتر متوجه بشی !

جالبه چون من اصلا COD ندیدم .البته خیلی وقته گیم نت نمیرم ولی تا اون موقع که میرفتم گیم نیا نمیدونستن COD چی هست !!!!!

اون مشکل از بچه های گیم نته هست ;) ولی شما یه سر به روم های بازی COD توی گارنا یا گیم رنجر سر بزن ، ایرانی کم توش پیدا نمیشه !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

بازی زیاد باحالی نیست. اشکال بزرگش اینه که گرافیک جالبی نداره.به نظرم سری بازی هایی مثل battle for middle-earth جالب ترند. :ymblushing:

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
khazad-dum

به به اینجا کسی حرفه ای منظورم درست حسابی بلد بازی کنه راستی منم از اونام که برا این بازی سروکله میشکونن

فعلا این کسی بازم خواست همینجا مطرح کنه بقیه هیروها رو باید بگم عکس ندارمpost-1750-0-07068000-1344356539_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

یه بازی جدید از وارکرافت با نام Mists of Pandaria در حال ساخته و .فعلا اطلاعات زیادی ازش در دست نیست تاریخ انتشارش هم سه شنبه 4 مهر 91 هست.فقط کاش مثل سری های قبلی گرافیک مزخرف نداشته باشه واشکالات و باگ های گرافیکی کمتری داشته باشه.سبک این بازی هم RPG هست.

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thrall

بیایید در مورد هیرو هایی که شما در بازی wow دارید حرف بزنیم

لطفا فقط در مورد هیرو و باس هایی که کشتین بگین + گفتن لول نژاد، ست لباس و مونت ها الزامی است + اگر عکسی از هیرو تون دارین لطفا قرار بدین

ویرایش شده در توسط الوه
انتقال پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...