رفتن به مطلب
hellboy

بازی های وارکرفت

Recommended Posts

hellboy

به نظر من که بازی هیش فوق العاده ان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فارامیر

به نظرمنم بازی وارکرفت یه بازی فوق العاده است مخصوصآ به صورت multi player

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

وارکرفت دو از اولين بازی هايی بود که من روی سي دی ديدم يه سی دی کالکشن بود که پسر عموم از استراليا آورده بود يکی وارکرفت بود. باهاش عشق می کردما!

وارکرفت سه هم خيلی قشنگه ولی مزه دو يه چيز ديگه بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mortezams

این بازی تا این اندازه جالب و زیبا و متعادل است که جز بازی های مسابقات بین المللی بازی های کامپیوتری باشد .

و این که من با این بازی چنان لذتی را بردم که با کمتر بازی استراتژی ای بردم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فارامیر

"می خواستم ببینم کسی هست که به صورت حرفه ای frozen throne را بازی کند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو
"می خواستم ببینم کسی هست که به صورت حرفه ای frozen throne را بازی کند

والا فارامیر جان چیزی که امروز زیاد شده گیمره که اکثرا وار بازم هستن! من خودم حدود دو سال و نیم سه ساله که وار بازی میکنم که بیشتر جنبه تفریحی داره تا حرفه ای، استید وار اینجا تعدادی هستند مثل جناب mortezams،Lycanthrope ,.....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فارامیر

من یه چند تا سوال درباره ی mapهای dota allstar دارم اگه میتونی جواب بدی بپرسم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

والا فارامیر جان چیزی که امروز زیاد شده گیمره که اکثرا وار بازم هستن! من خودم حدود دو سال و نیم سه ساله که وار بازی میکنم که بیشتر جنبه تفریحی داره تا حرفه ای، استید وار اینجا تعدادی هستند مثل جناب mortezams،Lycanthrope ,.....

شوخی نکن! اصلا بازی افتضاح منو تا حالا دیدی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو
من یه چند تا سوال درباره ی mapهای dota allstar دارم اگه میتونی جواب بدی بپرسم

بله بله بپرس حتما اگه بتونم کمکت میکنم از اینجا هم میتونی آخرین ورژن های Dota رو DLکنی که بات هم داره:

http://elliottback.com/wp/archives/2006 ... -download/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

اولا منوه جان بنده رو هم در امر وارکرفت دست کم نگیر(هرچند نه بصورت مالتی پلیر) بنده هرچی باشه با انسانها هرگونه دشمنی رو جمع میفرمایم. اما این چیزایی که اینجا نوشتی چی هست؟ Dota? allstar?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو
اولا منوه جان بنده رو هم در امر وارکرفت دست کم نگیر(هرچند نه بصورت مالتی پلیر) بنده هرچی باشه با انسانها هرگونه دشمنی رو جمع میفرمایم. اما این چیزایی که اینجا نوشتی چی هست؟ Dota? allstar?

به! هالباراد جان اختیار داری ما شمارو دسته کم نمیگیریم !!!

ببین ! در وارکرفت یه سری Mapهایی هست که شما فقط با یه کاراکتر (Hero) جلو میری که این هیرو لول آپ میشه و ابیلیتی های مختلف داره و هم به صورت سینگل و مالتی بازی میشه اصطلاحا" به این مدل Map ها scenario میگن ،Map هایی مثل Rival Nations , D_dayjudgment و جدیدا Dotallstar که طرفدارهای زیادی داره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

یعنی اون دایرکتوری که اسمش سناریو هست واسه اینه؟ تا حالا توش نرفته بودم. همیشه یه سری نقشه های ثابت رو بازی میکردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو

آره اون دایرکتوری واسه این نقشه هاست ولی کلا دایرکتوری که نقشه توش قرار میگیره زیاد مهم نیست که اسمش چی باشه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فارامیر

دست درد نکنه من مپ های allstars رو داشتم ولی این یکی نه خیلی خوب بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فارامیر

من به تازگی allstars رو به طور حرفه ای شروع کردم.اگه کسی ترکیب خفنی میدونه ممنون میشم بهم بگه(ترجیحآ برای lich )

اگرم خواستین میتونین برای آف بزارین

oliver_wood1766

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

dota allstars مپ خوبی است ولی دیگه من زده شدم .

من که کلا با لینا کار می کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جادوگر سفید

به نظر من بازی وارکرافت از نضر گیم پلی خیلی عالیه و لی سعی کرده تو بعضی جاها چهره ارک هارو خیلی مظلومانه و خوب نشون بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

راستی هرکی دوتا بازی می کنه و می خواد ترکیبات رو ببینه بره توی سایت دوتا آلستار که اول بازی می نویسه

و قابل توجه هالبارد جان ، دوتا یه بازی است که فقط یه هیرو انتخاب می کنی و فقط اونو کنترل می کنی 25 لول دارد و همین باعث می شه بازی بسیار جذاب بشه و آیتم هایی داره که شاهکارند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

بله منم تا دو سال پیش وار باز به صورت فوق حرفه ای بودم ... و الانم پیش کسوت محسوب میشم ... البته یه دو سالی بود که بازی رو ول کردم ... یعنی وقتی که مپ های هیرو به تازگی داشتند شرو به رشد کردن مینمودند ... اون موقع با بچه میرفتیم گیم نت و رفقای به اصطلاح "شاخ" (ببخشید) رو 3به یک و 4 به یک جمع میکردم ... اینسین 100 رو 2 به یک میزدیم و یه 2-3 بارم طی عملیات انتحاری و بازی طولانی مدت 3 به 1 زدیم ... 4باز بازی رو (هر دو تا) رو کامل تموم کردم (که دو بارش رو لول هار بود) و امسالم دارم برای باز چهارم روی لول هارد بازی رو میرم ... ولی قبول دارم که خیلی افت کردم ... . قابل توجه عزیزان که 2 سالی بازی نمیکردم ... و الان از 2 تا اینسین 100 راحت میخورم! افت شدیدی داشتم ... امید وارم که بتونم به سطح قبلی برسم که بسیاری از مالکین گیم نت ها منو در حد مسابقات میدونستن ... البته من ورد آف وار کرافت هم تا حالا بازی نکردم و "قصدم" استراتژیک ها بود ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

البته بنده آن دد بازم ... به خاطر سرعت و قدرت غیر قابل وصف ... با نایت الفها هم خوب کار میکنم ... ارک ها مال غیر حرفه ای ها هستن(از نظر من که پستهای شما رو نخوندم و اگه شما ها ارک بازین ببخشید!) از آدم ها هم خوشم نمیاد ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

منم چند سال پیش بازی می کردم. و هیچ وقت خیلی حرفه ای نبودم ولی از آدم ها و ساخته هاشون خیلی خوشم میومد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
L.Dwarf

من به تازگی بازی وارکرفت رو بازی میکنم به نظر من یکی از بهترین بازی های multiplayer که همه میتونن بازی کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
L.Dwarf
من به تازگی allstars رو به طور حرفه ای شروع کردم.اگه کسی ترکیب خفنی میدونه ممنون میشم بهم بگه(ترجیحآ برای lich )

اگرم خواستین میتونین برای آف بزارین

oliver_wood1766

میتونی اول soul booster رو ترکیب کنی بعد با myestic staff یه ترکیبه عالی میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میتراندیر گندلف

اولا اسمش وارکرفت نیست و وارکرافته لطفا ترجمه ی سایت های مثل آکادمی رو در نظر نگرید اگر می بییند من برای ای دیم بجای گندالف از گندلف استفاده کردم دلیلش چیز دیگه ای بوده برای افردای که لحاظ تلفظ صدا مشکل دارند که اغلب افراد همینطور هستند اگر کرافت نوشته شه آ بصورت َ خونده می شه و تلفظ صحیح تری بدست میاد و ترجمه ی اسم وارکرافت که اکادمی بصورت مشتق درش اورده اشتباهی بزرگ بود واقعا برای سایتی که ادعای ادبی بودن می کنه مایع تاسف است فارامیر جان از اونجایی که من می شناسمت ولبی تو نمیشناسی منو و هر روزم توی سرورای رپ گیم هستی بهترین ایتم برای لیچ سول بوستر اگر اپگرید کنی به دیگون ابی بهتره بعد پا چوبی اون ایتم سر اسکلتیه رفرش ارب و ایمورتاله

ویرایش به علت لحن نامناسب ، دوست عزیز در نوشتن و خطاب کردن سایتهای دیگه رعایت کنید ، موفق باشید(ناظر)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

ولی برای اول بازی یعنی تا لول 12 بهترین آیتم همون دگن قرمز و خالی است !

می شه دالایل بیشتری برای وارکرافته بودن این بازی بیارید !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...