رفتن به مطلب
hellboy

معادل حلقه در وارکرفت

Recommended Posts

ققنوس آبی

ارش جان مشکلت حل شد؟

ببین... تا اونجا که من میدونم آرتاس از بی اراده بودن نبود که اصطلاحا" اسیر لیچ کینگ شد. بلکه تا اونجا که من فهمیدم، از نقطه ضعفش که عشق به مردم، و در پی اون عشق به قدرته استفاده کرده.

میدونین این شخصیت، آرتاس، چه کسی رو در ذهن من تداعی میکنه؟

بورومیر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

ققنوس جان با سلام

تشابه عنوان شده از جانب شما كاملا منو گرفت--خيلي باهال بود

اگر در نظر بگيريم كه شمشير آرتاث همان حلقه است پس آيا ميتوان در نظر گرفت كه لژيون سوزان هم همان ملكور مورگوت است؟؟؟

با تشكر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

ممکنه برای این کامنت یه کم دیر باشه ولی تازه فروم رو دیدم پس لطفا منو ببخشید اما بابت شمشیر باید بگم فراست مورن شمشیر نفرین شده منسئب به لیچ کینگه ودر واقع ارتباط لیچ کینگ با اون با آرتاس برقرار می شه اما در مورد شمشیر وحلقه هم باید بگم فراست مورن فرد رو مجبور به کاری نمی کنه وجلب کننده هم نیست(جز برای آرتاس)اما حلقه این طور نیست در ضمن در مورد خیانت هم حق با آرتاس نیست و پدرش هم در موشوع دخیل نیست.

آرتاس باید از حرف یئتر به عنوان ما فوق اطاعت می کرد که نکرد. و مردم خودش رو کشت که در واقع رعیت های پدرش بودند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

هالدیر جان.

نمیدونم.... حداقل از این لحاظ که ملکور یکی بود... خب نمیشه گفت. چون لژیون یکی نبود. بلکه چنیدین و چند لژیون وجود داشت.چ

در مورد تشابه هم بگم که فقط فرقشون این بود که بورومیر لاقل آخر کار آدم شد... نه؟ ولی آرتاس همون رویه رو ادامه داد.

warmaster عزیز!

هر چی که مافوق بگه نباید قبول کرد! بالا ترین مافوق انسان عقلشه و خرد خودش. اگر قرار باشه هر چیزی رو که مافوق گفت قبول کنیم که میشیم بز! نمونه س بارزش هم توی لوتر خودمون، ائومر بود که با وجود اینکه تئودن بهش گفته بود دنبال اورکا نره، رفت.(میدونی که کجا؟)

کلا پدرش خرفت شده بود. روی هم رفته اگه یه ذره از دید آرتاس به قضیه نگاه کنی،مخصوصا اینکه پس از به دست آرون فراست مورن دیگه اون آرتاس قدیمی نبود، میتونی بگی که دیگه حق پادشاه پیر بود که بیرون اومدن فراست مورن از پس کله ش رو ، وقتی پسرش اونو از دهنش وارد کرده حس کنه!( چقد خشن شدم یه دفعه!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

دوتا سوال دیگه. یک، این لژیون کیا بودن؟ و آیا این واژه جمع مثه والار یا مفرده.

و دو با شایدم سه، عاقبت این آرتس چی شد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو
با سلام

منم يه مشكل دارم.

پرنس آرتاث يك جنگجو بود (Warrior) ولي وقتي به اسارت ليچ كينگ در آمد تبديل به يك جادوگر ( Mage) شد--چرا كه Lich King خودش يك Mage بود....چرا ؟؟؟

يعني هم هويت ذاتي اش تغيير كرد و هم روانيش---چرا؟؟؟

من اين موضوع را در هيچ سايتي نديدم.

با تشكر

ببخشید که دیر جواب میدم.... راجع به دث نایت قبلا صحبت شده...

مَنوه سلیمو نوشته : ...

"دث نایت: در حقیقت دث نایت یک جنگجوی درستکاره که صداقت و موجودیت خودشو برای در آغوش گرفتن شیطان یا بهتر بگم یکی شدن با او میفروشه و به یک آن ددِ مفسد تبدیل میشه . مثل آرتاس که اول با برداشتن فراستمورن حاضر شد دوستشو بکشه و بعدشم پدرشو و بعدشم که دیدید......

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

خوش به حال لژیون ها اینقدر در موردشون صحبت میشه! :afro:

لژیونها رو نمیدونم...ولی آرتاس که عاقبت پس از گذشتن از همه ی موانعی که برای رسیدن به فروزن ثرون وجود داشت، با ایلیدین مبارزه کرد . وارد اونجا شد و جسمش رو در اختیار لیچ کینگ گذاشت و در وقاع با اون یکی شد.

و اینو میدونم که لژیون جمع نیست.

در ضمن:

با توجه با این پست رفیقمون، میشه نتیجه گرفت که توی warcraft آراتاس از رده ی جنگوهاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو
خب این بابا لیچ کینگ کی بوده ؟

حق داری سوال تکراری بپرسی چون تاپیک What's undead به دلایلی پاک شده.... hTtp://qsmile.com/qsimages/sp/hmm.gif ....

لیچ کینگ یا "Nerzul" زمانی اورک بود و به خاطر خیانت به اورک ها و پذیرفتن پیشنهاد سارگراس(رئیس سپاه سوزان) برای ملحق شدن به سپاه او و در نهایت نابودی جهان در جنگی کشته شد و روح او برای شکنجه در بالای Frozen throne اسیر گشت..... hTtp://qsmile.com/qsimages/108.gif

پس از اسارت در بالای Frozen Throne به فکر رهایی از بند میفته و شخص مورد نظری که برای این منظور برگزیده میشه کسی نیست به جز آرتاس hTtp://qsmile.com/qsimages/258.gif ....... در پی جنگ ها و حوادثی که اتفاق میفته شمشیر لیچکینگ در سر راه آرتاس قرار میگیره و اون با فلسفه نجات مردم خود و نابودی تاریکی به قدری در تاریکی غرق میشه که حاضر میشه به خاطر برداشتن فراست مورن دوست عزیزش رو بکشه و در نهایت هم که به خود لیچکینگ می پیونده!!!!! hTtp://qsmile.com/qsimages/208.gif

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

منوه جان ممنون!

این که دقیقا چرا لیچ اون بالا بود رو نمیدونستم.... کجای بازی بهش اشاره میشه؟

در ضمن... اینم نمدوستم که لیچ کینگ زمانی اورک بوده! خاک بر او ن سرش!

فقط یه سوال، لیچ کینگ آنند ها رو ساخت یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو
دوتا سوال دیگه. یک، این لژیون کیا بودن؟ و آیا این واژه جمع مثه والار یا مفرده.

و دو با شایدم سه، عاقبت این آرتس چی شد؟

سلام ! hTtp://qsmile.com/qsimages/275.gif .....

لژیون شخص یا اشخاص خاصی نبودن.... بزار از اولش بگم hTtp://qsmile.com/qsimages/300.gif ......:

سارگراس که یکی از تایتان ها بود برای رسیدن به مقصودش تصمیم میگیره این دنیا رو به آنش بکشه...برای همین یه سپاه شیطانی تشکیل میده به نام "Burning Legion" یا همون سپاه سوزان.

فرمانده ای این سپاه رو دو تن از افراد بسیار نیرومندش به نام های آرکیموند (Archimonde the Defiler) و کیلجیدن (Kil'jaeden the Deceiver) بر عهده میگیرند؛ این دو فرمانده هرکدام برای نیرومند سازی سپاه سوزان گروه های دیگری روبه سمت خود جذب میکنند. آرکیموند از بین گروه ها "Pit Lord" ها رو انتخاب میکنه (که تحت فرماندهی "Mannoroth" بودند ) و کیلجیدن هم به خون آشام ها(Nathrezim) روی میاره...... پس از سال ها جنگ های زیادی این وسط در میگیره....

ولی قبل از اولین شکست سپاه سوزان در ازروث ، آن ها ویرانه های بسیاری را بر جای گذاشتن

افراد بسیاری را قتل عام کردند برای مثال کیلجیدن اورک های سرزمین"OutLand" رو مجبور کرد که از خون منروث بنوشند و تا ابد تحت فرمان سپاه سوزان باشند.

در نهایت تشکیل سپاه سوزان در این دنیا باعث دو پیامد اصلی شد:

hTtp://qsmile.com/qsimages/301.gif : در درجه اول نابودی چشمه ابدیت (که خودش داستان داره) و پی آمد مرگ آرکیموند در کنار نابودی درخت جهان....

هم اکنون سپاه سوزان تحت فرماندهی کیل جیدن است.... hTtp://qsmile.com/qsimages/sp/var/alien.gif

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو
منوه جان ممنون!

این که دقیقا چرا لیچ اون بالا بود رو نمیدونستم.... کجای بازی بهش اشاره میشه؟

در ضمن... اینم نمدوستم که لیچ کینگ زمانی اورک بوده! خاک بر او ن سرش!

فقط یه سوال، لیچ کینگ آنند ها رو ساخت یا نه؟

توی خود بازی به خیلی از چیزها اشاره نمیشه یکیش هم همین بود!

در جواب سوالت باید بگم که بله لیچ کینگ بود که نسل جدید آن دد هارو به طریقی ساخت که توسط کیلجیدن نیرومندتر شده بودند... hTtp://qsmile.com/qsimages/sp/torch.gif

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

بازم از پاسخت ممنون. ولی منظورت از اینکه توی بازی اشاره نمیشه اینه که توی کتاب اشاره میشه؟ یا توی WOW؟

در ضمن آندد های جدید چه مزایایی بر آندد های قبلی داشتن؟ اصلا لیچ چطور زندانی ای بود که توانایی شاختن داشت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو

من خودم از کتاب بی خبرم.... ولی توی خود سیدی "Reign Of Chaos" یه پی دی اف فایل Manual هست که اطلاعاتش خوبه تقریبا!

خب! لیچکینگ قبل از شکست در جنگ و زندانی شدن اون ها رو ساخته بود.(با نیروی شیطانی که کیلجیدن بهش داده بود).

آن دد های جدیدی که ساخته شده بودن از نظر فیزیکی و تفکر از قبل قوی تر بودن و میتونستند به عنوان یه موجود متفکر عمل کنند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

کدوم پی دی اف؟ من ندیدم!جای دیگه هست که بشه دانلودش کرد؟

اگه بگی ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

ممنون از اطلاعات خوبت من هم pdf م ذکور رو خوندم ولی نفهمیدم دستت درد نکند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

ولی خدا وکیلی اگه درست شد حتما برام بفرستش، جبران میکنم.

بهم خبرشو بده باشه؟

ممنون.

راستی warmaster جان، تو نمیتونی یه جوری به من برسونیش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو

نگران نباش تا آخر این هفته 100 درصد آمادست....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

ققنوس عزیز اکه وقت کردم برات می میلم.

باز هم معذرت می خوام..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

وارمستر عزیز میشه بگی نام کاربری ای که باهاش وارد سایت میشی چیه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

ممنون وار مستر جان! برام بمیل! ولی ترجیحا به gmail بفرست باشه؟ ای میلم توی مشخصات کاربر هست.

یه دنیا ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

مَنوه سلیمو جان از توضیحت یک دنیا ممنون. منتظر پی دی اف هم هستم. البته اگه تا الآن آپ نشده باشه.

و دیگر این که چه بر سر آرتاس اومد؟ در پایان کار. مرد، نمرد، ابدی شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

ارون عزیز لطفا بگید نام کاربری ام رو برای چی می خواهید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی
مَنوه سلیمو جان از توضیحت یک دنیا ممنون. منتظر پی دی اف هم هستم. البته اگه تا الآن آپ نشده باشه.

و دیگر این که چه بر سر آرتاس اومد؟ در پایان کار. مرد، نمرد، ابدی شد.

ولی یادت باشه من نوبت دارم! :wink:

در مورد سوالت، تا اونجا که من میدونم آرتاس اجازه داد لیچکینگ در جسمش با اون یکی بشه. اگر چه قبلا به خاطر آندد بودن ابدی بود (نبود؟)، الان هم در جسم و هم در روح با لیچ کینگ یکیه. شانس بیاره یکی مث گولوم نشه :grin:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو

"هی گایز :afro:!

ببخشید الان عجله دارم فقط این فایل رو تونستم آپ بکنم ....فعلا!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...