رفتن به مطلب
تورین تورامبار

ارتباط با مدیر سایت

Recommended Posts

تورین تورامبار

سلام بر همگی

من با این که نه سر پیازم و نه ته پیاز خواستم بچه های آردا اگر حرفی ،انتقادی و یا پیشنهادی دارند با مدیر سایت در میان بذارند.

ارادتمند.......

ت.ت

ــیه تیغ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

اگه مدیرو آن دید به منم بگو

;) ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
luckystrider

مى گم قبلنا ىک عدد بانو آرونم بود.الانم هست؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

شاه اله سار بود

بانو ارون بود

همه بودن اما الان هیچ کسی نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تورین تورامبار

ای گفتیییییییییییییییییییی.

حرف همه ی ما رو زدی..

;)

کلا 3 نفریم با هم داریم سایتو می چرخونیم..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

بانو آرون خیلی کم ایرانن و خب...خیلی وقته که سایت نمیان.

اله سار عزیز هم طبق آخرین صحبتی که با هم تو همین هفته کردیم،گفت که به دلیل مشکلات کاری،تقریبا زمان اومدن به سایت رو نداره.

از بچه های قدیم هم خیلی خب سبک زندگیشون عوض شده و واقعا آردا هم از نظر اطلاعاتی ارضا شده کاملا به نظرم.

اگه هم دقت کنید الان اکثر بحث هایی که پست میخوره،بیشتر گفتگو محره تا اطلاعات محور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
بانو آرون خیلی کم ایرانن و خب...خیلی وقته که سایت نمیان.

من ... نمی دونستم ;)

و امیدوارم مشکل آقای اله سار هر چه زود تر حل بشه

هی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

مهم اینه که ققنوس بالای سر شماست( بپا رو سرتون... ) ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

هی ققنوس!

کجایی که دارم دیوانه میشوم از دست بی وفایی دوستان قدیم آردا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

ایشون مثل شهاب سنگ میانو میرن و ما رو می ترسونن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

بسیار خوب..

مثل این که اون ققنوس هم $%^.چسپیده به دومش...

خیلی جالبه..! :D

داداش پستو متحم نکن...حالا یه بار از شیوه ی سانسور استفاده نکردیم...

بمب که نشدیم...خوب کار خوبی کردی که حضو نکردی...ممنون...(چون کینه میشد) /;)

چشم...

فکر نکردم ^%$ هم فهش باشه چشم...

داداش...قوانین رو برای من مشخص نکردی آخه..نمیدونم از کدوم کلمات باید استفاده کنم..

همه ی این انجمنو گرد همایی فرومو خلاصه همه و همه واسه اینه که 2 روز دور هم باشیم.. ;) ;)

آقایی که پیام خصوصی میزنی...لطفا درک کن...اخطاری که به من میدی...شاید اخطاریه که نباید

زیاد جدی باشه..بابا شوخیه دیگه...مثلا %&*% این چیزیه؟ به این میگن فهش؟ ;) :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون
هی ققنوس!

کجایی که دارم دیوانه میشوم از دست بی وفایی دوستان قدیم آردا

اختیار دارین تولکاس جان ما بی وفا نیستیم!

زندگی سخته و همونطور که گفتی... آردا از نظر اطلاعاتی ارضا شده بودو در حدی که مت الان میام بعد ماه ها و شوکه میشم با این پست هایی که می بینم!!!

بهرحال من اومدم و امیدوارم که پست ها از نظر کیفی بهتر بشن... به امید بازگشت به روزهای خوبه آردا! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

منم امیدوارم.خوش آمدی که خوشم آمد از آمدنت :D

راستی اون پیغامی که برات فرستادم رو بخون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
بهرحال من اومدم و امیدوارم که پست ها از نظر کیفی بهتر بشن... به امید بازگشت به روزهای خوبه آردا! :D

اون زمان که شما بودی من سعادت نداشتم اینجا باشم اما تعریف شما رو زیاد از بچه ها شنیدم از اینکه میبینم دوباره اومدین خوشحالم. فکر میکنم با اومدن شما وضع سایت خیلی بهتر بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

:D :D :D

بالاخره سرکار خانم آرون رو هم دیدیم :دی

به امید تابستانی در آردا ( بهارش تموم شد ولی تابستون نداشت :دی )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

به نام خداوند

اگه ارتباطی هم خواستین با مدیر سایت داشته باشین

چرا بهش پیغام خصوصی نمیزنین

در مورد ارتباط با مدیر سایت هم که اصلا مدیر اصلی سایت رو من در این تایپک ندیده ام

یا ارباب حلقه ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo
به نام خداوند

اگه ارتباطی هم خواستین با مدیر سایت داشته باشین

چرا بهش پیغام خصوصی نمیزنین

در مورد ارتباط با مدیر سایت هم که اصلا مدیر اصلی سایت رو من در این تایپک ندیده ام

یا ارباب حلقه ها

مهدي عزيز،مدير سايت سايت رو هميشه چك ميكنه و البته كمتر در فروم ها پست ميزنه.در جاي ديگه هم توضيح دادم كه بخش فروم توسط تيم نظارت هدايت ميشه و البته زير نظر مدير.

در هر صورت اله سار مدتي در دسترس نخواهد بود.اگر پيغام و يا احيانا نظري داشتي،هم ميتوني به ايشون پست بزني،هم به من و هم در اينجا مطرح كني.تا جايي كه بتوانيم هم پاسخگو خواهيم بود

با تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

سلام مدیر سایت.

خیلی دوست دارم که این جا رو ساختی . من این جا رو از ریوندل هم بیشتر دوست دارم. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Radagast

یه نظری دارم.میگم یه جا درست کنید برای ایفای نقش.یه نفر یه داستانو از نظر خودش شروع میکنه.هرکی تو نقش خودش تاپیک میزنه و داستانو ادامه می دن.من اینو تو جادو گران دیدم خوشم اومد.امتحانش ضرر نداره.اونها داشته باشن ما نداشته باشیم.بقول بر و بچه ها چرا که نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan
یه نظری دارم.میگم یه جا درست کنید برای ایفای نقش.یه نفر یه داستانو از نظر خودش شروع میکنه.هرکی تو نقش خودش تاپیک میزنه و داستانو ادامه می دن.من اینو تو جادو گران دیدم خوشم اومد.امتحانش ضرر نداره.اونها داشته باشن ما نداشته باشیم.بقول بر و بچه ها چرا که نه.

داداش شما تو جادوگران هم عضوي :-?

يه پيامي تو جادوگران به ما بده بابا ما تازه اونجا پلاس شديم :D

منظورت اينه كه يه سري كلمه بنويسيم بعدش جمله بسازيم :D

اگه اين جوري باشه كه فكر نكنم كسي حالش رو داشته باشه البته براي مسخره بازي نگفتم فقط نظرم رو بعد ديدن يه سري تاپيك در اين رابطه مي گم :D :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Radagast

ببخشید که یه نظر دیگه دارم میدم.شاید این خیلی شبیه نظر نباشه و یه نقد باشه.امید وارم ناراحت نشید.در مورد موضوعات سایت که برای شرکت کردن در این موضوعات لازمه هر کسی نظرش خودش رو بگه(البته همه ی موضوعات اینجوری نیست) و هر کسی یه دیدی داره و در نتیجه چون هیچکس از عقیدش بر نمیگرده.با چند بار انتقاد از هم دیگه و اینکه نه نظر تو اشتباهه باعث میشه دوستی ها کمرنگ شن و حتی دیدیم بعضی از عنوان ها همینجوری خوابیده و بعد چند وقت یکی میاد یه چیزی می نویسه عزیزان میان خواهش میکنن که دیگه چیزی ننویسید.و به نظر من اگه مدیر های سایت بیان یه کاری کنن که سایت از این حال وهوا در بیاد و دیگه بحثهای جنجالی و اخرشم دعوا و ناراحتی پیش نیاد.بتونن ایفای نقش رو که گفتم راه بندازن.بچه ها گروه بندی بشن.الفها .ایستاری ها.موردوری ها .آینورها و بعدبا هم موضوع بسازن.مثلا جنگ بین الفها و انگباند و یه داستان درست کنن یا به صورت دوستانه کل کل کنن.(که مطمئنم این قپی او مدنا از این جنگ و دعوا هایی که الآن داره اتفق میفته بهتره.) مشاعره کنن هر کسی در مورد شخص یا گروه مقابلش شعر بگه.هر چند نیاز به یه مقدار همت و کار داره.(الان نیاین بگین تو سایتو به انتقاد گرفتی و فلان و بهمان.نظر دادم.)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

در جواب شما دوست عزیز باید چند نکته رو اشاره کنم:

1- ما به هیچ وجه از انتقاد ناراحت نمیشیم، انتقاد و نظر دادن در سایت کاملا آزاده و نیاز به اینهمه مقدمه چینی که شما انجام دادید هم نداره. از پست شما اینجور برداشت کردم که با توضیحات اولیه تون میخواین کاری کنید تا حرفهاتون باعث آزردگی مدیران نشه، اما من به شما اطمینان میدم که نه من و نه سایر ناظران و مدیران نه تنها از انتقاد ناراحت نمیشیم بلکه خیلی هم استقبال میکنیم.

2- بحثهای جنجالی توی فروم هست اما همشون در نهایت صمیمیت و دوستی بوده و هیچوقت دعوا یا کدورتی بین اعضای سایت بوجود نیومده. من و تولکاس هم جلوی انتشار پستهایی رو که ممکنه باعث کدورت بین اعضا بشه میگیریم.

3- ما هیچوقت به کسی نگفتیم که چیزی ننویسید! ما میگیم هر مطلب رو در تاپیک مربوط به خودش بنویسید. فکر نمیکنم رعایت این مورد کار سختی باشه.

4- بحث ایفای نقش هم نیازی به اجازه ما نداره. بخش "مربوط به طرفداران" برای همین کارها ساخته شده. خود شما میتونی تاپیکش رو راه بندازی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

جواب مهدی کامل بود و من به عنوان یکم قدیمی تر بودن تو سایت یه چنتا چیز بگم:این فضایی که میگی که هر کس رده و کروه مشخص کنه،قبلا تو سایت بود و در عمل نشون داد که هیچ پرفرمنسی نداره.عملا یه چیز زاید بود.

علاوه بر این اینکه بعضی وقتا ممکنه مدیریت ویرایشی رو روی پست ها انجام بده،به خاطر نوع متفاوت نگاهیست که با یک کاربر عادی داره.مطمئنن خود شما هم اگه توی تیم مدیریت بودی،این نوع نگاه رو داشتی.ما به هیچ وجه از کسی طرفداری نمیکنیم و نمیتونیم هم که بکنیم.کل کار های ما در راستای اهداف سایت و رسیدن به اونه.

کسی هم توی سایت از بحث های جنجالی ناراحت نشده،در یکی دو مبحث به دلیل جوان بودن(عمدا این لغت رو به کار میبرم) ذهن و قلم نگارنده تاپیک،کدورت هایی به وجود اومد که همان شخص هم بعد گذشت مدتی به این جوان بودن و ناراحتی بی مورد خودش اعتراف نمد و از اعضا عذر خواهی کرد.اتفاقا از نظر نوع کنش و واکنش فضای آردا یکی از سالمترین فضا های فرومی ایرانیه.شما به حتی سایتهای فعال در حوزه فانتزی هم سر بزنی،جدل های به مراتب سنگین تری رو شاهد خواهی بود.

پی نوشت:انتقاد از مدیریت هیچگاه ناراحت کننده نیست.اگر هم بعضی وقت ها به انتقدات ترتیب اثر داده نمیشه رو بزارید به حساب تجربه یکم بیشتر مدیریت در فضای فرومی و دونستن تاثیر راهکار های مختلف

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Radagast

ببخشید ولی من فکر کنم حافظه شما ضعیفه و به طور کامل از سایت خودتون هم خبر ندارید.ودر مورد سایت باید بگم که انکار نکنید.هیچ جو دوستانه ای بین افراد نیست.شاید نسبت به جاهای دیگه.به نظر شما دلیل اینکه فعال های سایت انقدر تعدادشون کمه چیه.ما اسمهای زیادی تو اول تاپیکهای که تعداد نظراتشون زیاده می بینیم ولی الان دیگه اون افراد روزی یه تاپیک هم نزدن..و اینکه شما می گین ایفای نقش جواب نداده من تعجب می کنم چون ایفای نقش تو سایتهای فعال جزو پر طرفدار ترین قسمت هاست.هر چند شما چندین هزار سال تجربه داری بهتر میدونی.البته بنده هم از تصمیمم پشیمونم و با خودم گفتم که تعداد فعالهای سایت انقدر کمه که اصلا نمیشه داستان رو ادامه داد و ما مجبور بیشترشو خودمون بنویسیم.تو سایت به این بزرگی ما نه گندولف داریم نه سارومان و خیلیهای دیگه اگه هم داشته باشیم فعال نیستن.در مورد اینکه هیچ بحثی نشده و هیچ کس خواهش نکرده بحثی که خیلی وقته خوابیده رو ادامه ندیم به این لینک مراجعه کنید تاحرف خودتون یادتون بیاد.من خیلی انتظار ندارم که بخواین این مطلب رو قبول کنید.در ضمن در مورد سن باید بگم فقط یک عدد هست و انقدر بهش ننازید.

viewtopic.php?f=7&t=344&start=60

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

اگر جو دوستانه رو به مزه پرانی های دبیرستانی معرفی کنیم،بله قوبل دارم که این جو وجود نداره و اصلا هم مایل به وجود چنین جوی نیستم.اینجا یک فروم نسبتا تخصصی استو فضای همراه با احترام برای ما لذت بخش تره.

یکی از دلایل کم بودن فعالیت های کاربران هم دقیقاا همینه.اینکه نمیخوان(به حق) در مطلبی که اطلاعات کمی در موردش دارن افاضه فضل نمایند.از همون روزی هم که سایت بوجود اومد دید مدیریت این بود که بتونه مرجع کاملی برای خوندن سوالاتی که برای خوانندگان بوجود میاد فراهم کنه.تولید محتوای سایت در چند وقت اخیر فقط در بخش یاران حلقه بوده که یه بخش کاملا تفریحیه و این منو ناراحت نمیکنه که چرا شوارای خردمندان پست نمیخوره.پست بیخود خوردن ،خیلی بدتر از پست نخوردنه.

در مورد حافظه من صحبت کردی و به کنایه گفتی چند هزار سالی ،تجربه بیشتر دارم: اول اینکه دارم،و دوما زمانی که میگم این بخش هواداری از جبحه های تاریکی و روشنایی و امثال این سودی واسه سایت نداره،نجربه اش رو دیدم.دوست عزیز فضای اردا با بقیه فروم ها فرق میکنه(یا حداقل مدیریت میخواد که فرق بکنه) و این ژانر های هواداری هیچ کمکی به تولید محتوای مورد نیاز سایت نمیکنه.نهایتش اینه که فلانی با فلانی شوخی کنه که دیروز اومدیم منطقه تو تارو مار کردیم.این بحص ها جایی تو این سایت نداره.

اینکه کسی توی سایت فعالیت نمیکنه میتونه یه دلیلش،منطق بالا باشه و البته من خیلی از افراد قدیمی سایت که به قول شما هزاران سال تحربه دارن رو میشناسم که وقت نمیکنن به فروم سر بزنن.

ناراحتی شما مشخصع که از کجاست و اتفاقا این روحیه نقد ناپذیری رو نشون میده که با یه تذکر،این چنین برآشفته اید.

اون تاپیکی که مثال آوردی:باز هم به علت تجربه بیشتر!!! میگم:مطلبی که اونجا بحث میشد به هیچ عنوان با قوانین داخلی جمهوری اسلای ایران همخوانی نداشت و اگر روزی که در سایت ثبت نام میکردید،کمی سعه صدر به خرج میدادید ،میفهمیدید که این سایت بر طبق قوانین داخلی حمهوری اسلامی،فعالیت میکنه.در نتیجه اون بحث رو قانون جلوش رو گرفت،نه مدیریت.ما به فکر حفظ سایتیم و فی*** نشدنش برامون اهمین بیشتری از دلخوری چند کاربر داره.

بله سن یک عدده ولی تفاوتی که با تجربه ناشی از اختلاف سنی و شیدایی جوانی بوجود میاد،قابل انکار نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...