رفتن به مطلب
luckystrider

سرنوشت مایار

Recommended Posts

luckystrider

درود بر همه

یک سوال:مایری که میمیرن چه بلای سرشون میاد؟

تالرهای ماندس که نمیرن.پس چی‌ میشن؟

البته منظورم از مردن نابود شدن هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
King Eomer

فک کنم اینطور باشه که مایار که در واقع بی جسم هستند اگه جسمشون نابود شه و هیچ آسیبی به قدرت (روح)شون نرسه می تونن توی یک جسم دیگه برن

مثل سائرون و یا گندالف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
luckystrider

خوب چرا بار اول که سأرن مورد تونست باز بیاد ولی‌ بار آخر که مورد دیگه نمیتونه بیاد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

سلام ...

اگه دقيق يادم باشه مايار يا كلن آينور نمي ميرند ... بلكه ممكنه اونقدر ضعيف بشن كه تقريبن هيچ كاري نتونن بكنند ...

فكر كنم جايي نوشته بود كه ... مايار هر بار كه جسمي انتخاب مي كنند از دفعه قبل نيروي كمتري خواهند داشت ... سائورون هم همين طور بود ... اول كه توي نومه نور جسمش رو از دست داد بعد دوباره توي سرزمين ميانه اومد و باز جسمش رو از دست داد ... اين مجسم شدن هاي پي در پي تاثير زيادي در قدرتشون داشت ... به طوري كه سائورون آخرين بار كه جسمش رو از دست داد تقريبن قدرتي براش باقي نمونده بود كه باز دوباره بخواد برگرده .... اما در كل هيچ وقت مايار نمي ميرند ... سائورون هم نمرده ...

چاكر همه...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
King Eomer
خوب چرا بار اول که سأرن مورد تونست باز بیاد ولی‌ بار آخر که مورد دیگه نمیتونه بیاد؟

خب دلیلش همون طور که تورین گفت ، پس از ماجراهای دوران باستان و جداشدن سائرون از جسمش ، اون اومد و حلقه رو ساخت که در واقع قدرتش رو به اون منتقل کرد ، و در صورت نابودی حلقه او هم نابود میشد و سائورون و حلقه یکی شدند

یه چیزی مثه هورکراکس(جان پیچ) توی هری پاتر

----------------------

البته بین این اساتیدی که اینجا هستن من جوجه ام ;)

اگه اشتباه میگم بهم بگین ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
King Eomer

این حرفم درست بود که گفتم رابطه ی سائرون و حلقه مثل رابطه ی ولدمرت و هورکراکس هاشه ؟؟؟؟؟

خودم مطمئن نیستم ولی این طوری برام مفهم تر تر بود ;) ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

اینکه این حرف درست بوده یا نه رو نمیشه گفت،هر چند که خیلیها(دقت بفرمایید که خیلی ها)در سراسر فن کلاب های تالکین،به این حرکت رولینگ،یه جور تهمت دزدی زدن.گرچه به نظر من خیلی مربوط نیستن.حلقه به نظر من علاوه بر همه قدرت هایی که سارون از خودش بهش منتقل کرده بود،قدرت های دیگه ای هم داشت!تسلط بر سایر حلقه ها چیزی نبود که سارون بدون حلقه هم داشته باشدش!هور کراکس تو کتاب رولینگ بیشتر مث آیکون سلامتی تو بازیای اکشن میمونه!در واقع ولدمورت قدرتشو برای روز مبادا نگه داشته بود!در صورتی که سارون با حلقه کامل شد،نه اینکه حلقه رو بسازه که یهروز اگه یکی شکستش داد و (بر فرض محال و حماقت شخص پیروز)حلقه سالم موند(الان گفتم که ایزیلدور یه احمق تمام عیاره ;) ) بتونه دوباره برگرده.حداقل هدف اصلیش این نبوده.در صورتی که ولدمورت هدف اصلیش همون جاودانگی اونم به خاطر تعداد روح های متفاوت بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

ولدمرت و هورکراکس کی بودن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

هری پاتر رو نخوندی یعنی؟

ولدمورت جادوگر بده تو و دشمن اصلی هری پاتره و هورکراس هم یکی از وسایل مربوط به ولدمورته!(بیشتر از این رو با توجه به خونده نشدن کتاب توسط تو،نمیتونم توضیح بدم)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

بسیار خوب...

سرنوشت سارومان ...بعد از مرگش چی شد؟

میتونی یه جزئیاتی رو برام مشخص کنی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

در موردش چیزی گفته نشده،احتمالا بر میگرده به والینور تا ماندوس در موردش قضاوت کنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...