رفتن به مطلب
Prince Imrahil

National Geographic Beyond The Movie :Lord Of The Rings

Recommended Posts

Prince Imrahil

با سلام خدمت دوستان،

این دو فیلم ساخته موسسه National Gepgraphic هستند و توی یکیشون پس زمینه های فکری تالکین بیان میشه و دیگری سعی میکنه مثال هایی برای شخصیت ها وداستان های موجود در ارباب حلقه ها از تاریخ بیاره.

vidlotrng2.jpg

51P5KQW1FDL._SL500_AA240_.jpg

من این دو تا فیلم رو به زودی آپلود میکنم تا دوستانی که اینترنت پر سرعت دارند بتونن ازشون استفاده کنن ;) ،فقط لطفا مدیران گرامی بمن اطلاع بدن که میتونن روی سایت به من فضا و اجازه آپلود بدن،یا اینکه باید از سایت های share استفاده کنم.(برای هر فیلم حدود 700 MG فضا لازمه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

بسیار دستت درد نکنه پرینس عزیز.

واقعا چیز جالبی بود،چیزایی که ما تو همین سایت هم قبلنا چقد بحث میکردیم در موردش.

شما همون سایت های share هم آپلود کنی،ماها همه میریم برمیداریم.دستت بسیار درد نکنه.

با کلی گل و سنبل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Prince Imrahil

درسته، در مورد خیلی مسالش بحث میکردیم مخصوصا تو تاپیک آردا دنیای واقعی.

توی سایت share هم می تونم آپلود کنم اما به نظرم اگه مدیران موافقت کنن تو آرشیو سایت قرار بگیره بهتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حمیدرضا

پس چی شد؟ من پایه ا م وحشتناک.

اگه فیلم آنکانار رو هم داشتید بذارید من هیچ جا نتونستم پیداش کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حمیدرضا

چرا بعضی وقتا یه چیزایی رو یادتون میره؟اگه می خواید فیلم رو بذارید بذارید دیگه. یه چیزی رو میگید بعدش که ملت دهنشون آب افتاد رهاش میکنید. واقعا اگه این فیلما رو بذارید متشکر میشم. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این مبحث خیلی قدیمیه نگاه به تاریخش نکن تاریخش اشتباهه. فکر نکنم امیر ایمراهیل تازگی ها تو سایت اومده باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Beleg Veneanar

این مبحث خیلی قدیمیه نگاه به تاریخش نکن تاریخش اشتباهه. فکر نکنم امیر ایمراهیل تازگی ها تو سایت اومده باشه

من اولين بار هست كه اين پست را ميبينم

شما اطلاعاتي داريد ؟

لينك دانلود !؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...