رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

فنگورن

عزیزان چند روزیه که آواتار من ظربدر خورده و واسه خودم نمایش داده نمیشه !

شما هم آواتارم رو نمیتونید ببینید ؟

مشکل از کجاست!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

من میخواستم برات پی ام بدم و بگم که اواتارت رو نمیتونم ببینم !!

اواتار منم اینطوری شده بود, دوباره اپلودش کردم ;:ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

فکری به حال سرعت سایت نمیکنید

خداوند به من هم صبر ایوب بدهد _

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

نمی دونم اینو قبلا گفته شده یا نه

کاری کنید که بتونیم user هامونو تغییر بدیم یا حداقل اسممون در فروم :-? :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar
نمی دونم اینو قبلا گفته شده یا نه

کاری کنید که بتونیم user هامونو تغییر بدیم یا حداقل اسممون در فروم :-? :D

راستش با اینکه من کاره ای نیستم ، به نظرم این امکان نباشه خیلی بهتره. فکر کن اگه همه یوزرشون رو عوض کنن چی میشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

امکان تغییر یوزر که وجود نخواهد داشت. اما بعضی از فرومها علاوه بر اسم کاربری یه نام مستعار هم برای کاربران قرار میدن که مثل امضا توسط خور کاربر قابل تغییره. روی این میشه بحث کرد اما روی خود یوزر نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich
امکان تغییر یوزر که وجود نخواهد داشت. اما بعضی از فرومها علاوه بر اسم کاربری یه نام مستعار هم برای کاربران قرار میدن که مثل امضا توسط خور کاربر قابل تغییره. روی این میشه بحث کرد اما روی خود یوزر نه.

همینم خوبه :-?

اگه امکان داره اسم مستعار هم بزارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

این امکان قبلا وجود داشت و هرگز بازخورد مناسبی نداشت.به هیچ وجه موافق این امر نیستم.

اینکه هر روز نام نشان داده شدهريالقابلیت تغییر داشته باشه اصلا چیز جالبی نیست.الان کسانی که تو فروم هستن،با اسم هم خو کردن و تغییرش خیلی به مداق دیگران خوش نمیاد.یکی از نمونه هایی که این کارو کرد،هالباراد بود که اسم نمایش داده شده اش رو چند روزی به تورین تغییر داد و با مخالفت همه(جدا همه) اعضا روبرو شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

ببخشید، بنده همون اندازه که از ساختار سنگ های عمق مریخ اطلاع دارم طراحی سایت هم بلدم :- ولی یه سؤال برام پیش اومد. تا جایی که من فهمیدم قالب صفحه ی اول با صفحات تالار یکی نیست، به خاطر همین بنده که مثلاً از صفحه ی اول میام مجبور میشم دو بار به قول اهل فن، لاگ این کنم. حالا، از صفحه ی اول به تالار لینک هست. ممکنه برعکسش هم باشه؟ من خودم دوست دارم تو سایت بچرخم و با صفحه ی اول هم کار دارم ولی این دوباره وارد شدن یه جوری... چی بگم. اگر از نظر فنی امکانش هست زحمتش رو بکشید. البته اصولاً گفتن راحت تر از عمل کردنه. ما هم کنار گود ایستادیم و به قول معروف میگیم لنگش کن. چیزی که منو اذیت می کنه اینه که انگار صفحه ی اول برای خودش یه طرفی میره و بخش تالارها، که بخش زنده ی سایته یه طرف دیگه.

باز هم ببخشید اگر لحنم تنده :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan
ببخشید، بنده همون اندازه که از ساختار سنگ های عمق مریخ اطلاع دارم طراحی سایت هم بلدم :- ولی یه سؤال برام پیش اومد. تا جایی که من فهمیدم قالب صفحه ی اول با صفحات تالار یکی نیست، به خاطر همین بنده که مثلاً از صفحه ی اول میام مجبور میشم دو بار به قول اهل فن، لاگ این کنم. حالا، از صفحه ی اول به تالار لینک هست. ممکنه برعکسش هم باشه؟ من خودم دوست دارم تو سایت بچرخم و با صفحه ی اول هم کار دارم ولی این دوباره وارد شدن یه جوری... چی بگم. اگر از نظر فنی امکانش هست زحمتش رو بکشید. البته اصولاً گفتن راحت تر از عمل کردنه. ما هم کنار گود ایستادیم و به قول معروف میگیم لنگش کن. چیزی که منو اذیت می کنه اینه که انگار صفحه ی اول برای خودش یه طرفی میره و بخش تالارها، که بخش زنده ی سایته یه طرف دیگه.

باز هم ببخشید اگر لحنم تنده :-?

مهدی tazad راست می گه این صفحه ی شورا خوبه ولی صفحه ی اصلی یه ذره هی بگی نگی چنگی به دل نمی زنه اگه می شه یه ذره تعقییر عالی می شه :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

tazad جان با اله سار در این مورد صحبت کردم ببینم که چس جواب میده. منم اطلاعات زیادی در مورد طراحی سایت ندارم اما میدونم که سایت و فروم دو قالب جداست که از یک دیتابیس استفاده میکنه. نمیدونم که این کار امکان پذیر هست یا نه، نظر قطعی رو باید اله سار بگه. در مورد لینک به سایت و لینک ثبت نام در فروم که خیلی های دیگه خواسته بودن هم باهاش صحبت کردم. نتیجه رو هم تا چند روز دیگه اعلام میکنیم

به اصلان: در مورد تم سایت و فروم قراره با تورین تورامبار یه حرکتهایی بزنیم ببینیم چی میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eomer

سلام دوستان من درمورد ست کردن انجمن ها باسایت یکی کردن کاربران و پست ها اطلاعاتی دارم و البته چند بار هم این کار رو کردم مخصوصا روی وی بی و وردپرس..یک دیتابیس نیست دو تا دیتابیس هست یکی برای انجمن و یکی برای سایت که باید بین این دو تا پل زد :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آره حق با توئه. من زیاد از این چیزا خبر ندارم این پست رو هم قبل از اینکه با اله سار صحبت کنم زده بودم. آره دو تا دیتابیس هست که با پل به هم وصل شده. قراره که اله سار یه تغییراتی تو سایت و فروم بده و قالبشون رو عوض کنه. اگه میخوای کمکی بکنی میتونی باهاش تماس بگیری. اطلاعات من در این مورد خیلی کمه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

من در ای بوکهای بخش آرشیو دانلود -لوتر-دو برج-کتاب سوم-سر فصل آخر(فصل یازده), اشتباه تایپی دیدم.شایدم اشتباه نباشه.یه همچین چیزی بود the palant?r

لطفا آن را برطرف نمائید.

ویرایش:

و همچنین سر فصل lothl?rien (یاران حلقه.دیگه اینو خودتون میدونستین!)

ویرایش شده در توسط رضائی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اون اشتباهات توی تبدیل فایل به PDF بوجود اومده. کسی که اینا رو درست میکرده حواسش نبوده که یه سری کاراکترهای خاص درست نمایش داده نمیشه. اکثر نسخه هایی که تو اینترنت هستن همین مشکل رو دارن. میگردم ببینم که نسخه بهتری دارم. اگه بود جایگزین میکنم.

حرف i در palantiri در واقع این کاراکتر بوده: í

و حرف o در lothlorien هم این کاراکتر: ó

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نسخه بهتر کتابها رو توی آرشیو دانلود گذاشتم. توی این نسخه این کاراکترها درست نشون داده میشن:

https://arda.ir/downloads-archive/?category=8

فایلهای جدید اونایی هستن که با Lord of the rings - Part x شروع میشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

آقا چرا ای بوک هابیت مصور نیست؟منظورم کمیک نیست.یعنی اینکه تصاویر خود استاد که در هابیت بوده و در ترجمه ی آقای علیزاده هم موجوده رو نداره.اگه لطف کنین و نسخه ای که این جزئیات رو داشته باشه قرار بدین خیلی ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

تا حالا نسخه PDF به این شکل ندیدم. با فرمت EPUB دارم اگه بخوای.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

نمیدونم این چه جور فرمتیه.برا پرینت گرفتن میخوام.اگه چیز جالبیه از شما میخوام که زحمتشو بکشین.

پ.ن:

در لوتر-نسخه ی قبلی نقاشی درهای دورین وجود نداشتن.امیدوارم که توی این نسخه این مشکل نباشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

نمیدونم این چه جور فرمتیه.برا پرینت گرفتن میخوام.اگه چیز جالبیه از شما میخوام که زحمتشو بکشین.

اگه اشتباه نکنم نسخه EPUB برای سیستم عامل های ios...یا بعبارتی همون گوشی ها و تبلت های شرکت اپل

فکر کنم اگه پرینترتو بتونی با دستگاهت مچ کنی بشه پرینت هم گرفت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

Epub یه فرمت عمومیه. تبلتها هم این فرمت رو پشتیبانی میکنن. با نرم افزار مخصوصش میتونی تو هر دیوایسی بخونی. من fbreader و Mobipocket reader رو برای ویندوز پیشنهاد میدم.

فرمت Epub به درد پرینت نمیخوره چون صفحات مشخص نداره. در واقع متن و تصویر پشت سر هم قرار گرفتن. اگه پنجره برنامه رو بزرگ کنی تعداد سطرهایی که تو صفحه نشون داده میشه بیشتر میشه. بنابراین نمیشه واسه پرینت ازش استفاده کرد.

فردا هابیت رو واسه ات آپلود میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این کتاب هابیت با فرمت Epub هست. برای بازکردنش نیاز به برنامه مخصوص به خودش دارید.

اگه به دردتون خورد بگید بقیه کتابها رو با این فرمت تو آرشیو دانلود بذارم.

Hobbit (1028).zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من برای استفاده از جستجو به کمک نیاز دارم ، برای پیدا کردن یه پست ، مطالبی رو سرچ میکنم و نتایج اون مشخص میشه ، اما فقط اسم تاپیکی که پست در اون قرار داره مشخص میشه ، و شماره صفحه ای که اون پست در اون قرار داره وجود نداره ، حالا اگه اون تاپیک 30 الی 40 صفحه پست خورده باشه برای پیدا کردنش باید همه صفحات رو بگردیم ؟ من همه گزینه هایی که جستجو در اختیارمون میزاره رو انتخاب کردم ، اما یا به آخرین پست میپره یا به اولین پست برمیگرده ! چه کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من برای استفاده از جستجو به کمک نیاز دارم ، برای پیدا کردن یه پست ، مطالبی رو سرچ میکنم و نتایج اون مشخص میشه ، اما فقط اسم تاپیکی که پست در اون قرار داره مشخص میشه ، و شماره صفحه ای که اون پست در اون قرار داره وجود نداره ، حالا اگه اون تاپیک 30 الی 40 صفحه پست خورده باشه برای پیدا کردنش باید همه صفحات رو بگردیم ؟ من همه گزینه هایی که جستجو در اختیارمون میزاره رو انتخاب کردم ، اما یا به آخرین پست میپره یا به اولین پست برمیگرده ! چه کنم ؟

برای جستجو دو روش وجود داره:

1- اگه کلمه مورد نظر رو توی کادر جستجوی بالای صفحه بزنی و بعد روی دکمه جستجو کلیک کنی فقط عنوان تاپیکهایی که این کلمه توش وجود داره رو نشون میده. اگه روی عنوان کلیک کنی به اولین پست اون تاپیک که توش این کلمه وجود داره میره. با این روش پستهای بعدی نمایش داده نمیشه.

2- توی اون کادر چیزی ننویسید و فقط دکمه جستجو رو بزنید تا صفحه جستجوی پیشرفته باز بشه. حالا کلمه مورد نظرتون رو بزنید و از قسمت "نوع نمایش" گزینه "به عنوان پست" رو انتخاب کنید. با این روش همه پستها نشون داده میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

rss سایت فقط پست اول تاپیک های رو نشون میده

نمیشه کاری کنید که پست ها رو هم نشون بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...