رفتن به مطلب
محسن

مشکل در تعویض ایمیل و پسورد

Recommended Posts

محسن

امیدوارم جای چیزی که می خوام بگ همین جا باشه :دی

تو قسمت تنظیمات اکانت نتونستم آدرس ایمیل رو عوض کنم. ظاهرا حتما باید همراه باهاش پسوورد رو عوض کرد تا قبول کنه، که من امتحان نکردم البته. (با وارد کردن پس فعلی تو همه ی فیلدها کار نکرد)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

تو قسمت تنظیمات اکانت نتونستم آدرس ایمیل رو عوض کنم. ظاهرا حتما باید همراه باهاش پسوورد رو عوض کرد تا قبول کنه، که من امتحان نکردم البته. (با وارد کردن پس فعلی تو همه ی فیلدها کار نکرد)

سلام. ایرادی نداره، بعد از به نتیجه رسیدن شما، تبدیلش می کنم به یه تاپیک دیگه.

توی فرم عوض کردی؟ اینکار رو توی: صفحه اصلی سایت/فهرست کاربر(منوی سمت راست)، انجام بده و بعد یکبار خارج شو و دوباره لاگین کن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
kaambiz

سلام.

سالمه قربان. تشریف ببرید اینجا (ucp.php?i=profile&mode=reg_details)، ای-میل جدید رو (دو بار) وارد کنید. توی آخرین فیلد هم پسورد فعلی رو وارد کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
محسن

سلام.

سالمه قربان. تشریف ببرید اینجا (ucp.php?i=profile&mode=reg_details)، ای-میل جدید رو (دو بار) وارد کنید. توی آخرین فیلد هم پسورد فعلی رو وارد کنید.

خوب منظور من تو پست اول همین صفحه ای بود که شما لینک کردی، که خوب همین کار رو کردم و خطا گرفت که : "کلمه هاي عبور وارد شده هماهنگ نيستند."

اما از طریقی که اله سار عزیز گفتن، کار کرد.

از توجه تون ممنون ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

سلام.

مرسی استاد worship.gif

خوب منظور من تو پست اول همین صفحه ای بود که شما لینک کردی، که خوب همین کار رو کردم و خطا گرفت که : "کلمه هاي عبور وارد شده هماهنگ نيستند."

اما از طریقی که اله سار عزیز گفتن، کار کرد.

از توجه تون ممنون ;)

خوشحالم که حل شد. با اجازه ت پست هات رو تاپیک کردم.

موفق باشی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

آیا امکانش هست که حساب قدیمی من توی سایت به ای میل جدیدم انتقال پیدا کنه؟ آدرس ایمیلی که اون حساب داشت، نمی دونم چرا دیگه کار نمی کنه و نمی تونم واردش بشم. اگر امکانش هست من ترجیح میدم حساب قبلیم رو داشته باشم، اما اگر هم نشد، همین حساب رو استفاده می کنیم دیگه!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نیمه الف

هالباراد عزیز من فک کنم اکثر کسایی که میلشون از کار افتاده باشه ترجیح میدن حساب قدیمشون رو حفظ کنن ;);):D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار
آیا امکانش هست که حساب قدیمی من توی سایت به ای میل جدیدم انتقال پیدا کنه؟ آدرس ایمیلی که اون حساب داشت، نمی دونم چرا دیگه کار نمی کنه و نمی تونم واردش بشم. اگر امکانش هست من ترجیح میدم حساب قبلیم رو داشته باشم، اما اگر هم نشد، همین حساب رو استفاده می کنیم دیگه!!!

توی پی ام، جواب رو واست می فرستم رییس.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...