رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

LORD LOSS

با عرض سلام

نمی دونم دقت کردید یا نه ولی فعالیت موازی بخش هایی مثل پادکست ،(خدایش بیامرزد:دی) بخش اخبار سایت و ماهنامه گاهی باعث تکرار اخبار مربوط به تالکین یا فروم میشه و به نظرم این تکرار و موضوعات مشابه برای یک سایت منسجم که میخواد همه ابعاد رو به شکل هماهنگ پوشش بده خیلی خوشایند نیست.بهتر نیست دوستان زحمتکش هر بخش قبل از ارائه کارشون با هم دیگه همانگ تر باشن تا تداخل پیش نیاد؟گاهی شاهد بودیم که یک خبر بدون این که حتی متنش کوچک ترین تغییری کرده باشه از روی صفحه اول سایت تو پادکست گفته می شد.خب کسی که پادکست گوش می کنه قبل از ورود به این بخش صفحه نخست رو می بینه و چشمش به اخبار هم میفته دیگه...

به هر حال امیدوارم در سری جدید پادکست و شماره های آتی ماهنامه به این شکل نباشه.ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تراندویل 2001

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت اردا

از مدیرت محترم سایت خواهشمندم حتما در خصوص ایجاد تالار * نارنیا * حتما اقدامات لازم را انجام دهند.

من بسیار به ایجاد این تالار علاقه مند هستم.

با تشکر از مدیریت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

من هم به عنوان کسی که اطلاعات نسبتا خوبی از دنیای نارنیا دارم قول میدم هر چه توی توانم داشتم برای پربار شدن تالار نارنیا (اگه ایجاد بشه) کمک کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

من هم پایه ام :)

من هم تمام نارنیا را خوانده ام و بارها در تاپیک پیشنهاد برای ایجاد تالار گفته ام این تالار را بزنند اما هر بار دوستان یک بهانه ای گرفتند و گفتند نمی شود.امیدواریم که این بار تالار زده شود و سایت هم از خلوتی دربیاید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

مهدی جان اگر تاپیک باشد می توان پست زد بدون آن که امکان پذیر نیست.

حالا که این طور شد دوستانی که نارنیا را خوانده اند یا فیلمش را دیده اند بیایند و در نمایه ی من بگویند تا تعداد افرادی که در زمینه نارنیه اطلاعات داند و یا دوست دارند بدانند مشخص شود.

این هم لینکش

https://arda.ir/forum/index.php?app=members&module=profile&section=status&type=single&status_id=18482

ویرایش شده در توسط فین رود فلاگوند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

با عرض اجازت

مهدی جان اگر تاپیک باشد می توان پست زد بدون آن که امکان پذیر نیست.

حالا که این طور شد دوستانی که نارنیا را خوانده اند یا فیلمش را دیده اند بیایند و در نمایه ی من بگویند تا تعداد افرادی که در زمینه نارنیه اطلاعات داند و یا دوست دارند بدانند مشخص شود.

این هم لینکش

https://arda.ir/forum...status_id=18482

یعنی الان نمیتونید توی همون تاپیک در مورد نارنیا صحبت کنید یا تاپیک جدید براش بزنید؟ فقط زمانی که تالار زده بشه میتونید پست بزنید؟

تعداد افرادی که کتاب نارنیا رو خوندن ملاک نیست. ملاک تعداد پستهایی هست که در مورد نارنیا زده شده. تا زمانی هم که این تعداد به یه حد قابل قبول نرسه تالاری براش ایجاد نمیشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

خوب مهدی جان

اگه اینطوریه پس شما اجازه زدن تاپیک های بیشتر در مورد نارنیا رو میدید به ما؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خوب مهدی جان

اگه اینطوریه پس شما اجازه زدن تاپیک های بیشتر در مورد نارنیا رو میدید به ما؟؟؟؟

مگه اجازه میخواد؟؟؟؟

هر تاپیکی که فکر میکنید مناسب هست بزنید(چه مرتبط با نارنبا و چه هر فانتزی دیگه). ناظران بررسی میکنن و اگه مطابق قوانین بود تایید میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تراندویل 2001

سلام مهدی جان ببخشید مگه ایجاد این تالار نارنیا اشکالی داره حالا که این همه طرفدار داره بزنیدش دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
زاپا

اگر نارنیا انقدر طرفدار داره پس چرا فقط 107تا پست توی این فروم براش زده شده؟ فروم ما 66970 پست داره و زدن تالار برای مبحثی که 0.15 % مطالب فروم رو به خودش اختصاص داده اصلا منطقی نیست!

آقا مهدی چرا این منطق فقط برای نارنیا به کار میره؟ وارکرفت هم توی کل تالارش 577 پست بیشتر نداره؟ فروم ما 66970 تا پست خورده ، داشتن تالار برای مبحثی که فقط 0.86% از مباحث فروم رو به خودش اختصاص داده اصلا منطقی نیست!

الان اگه نارنیا چند تا پست بخوره شما براش تالار میزنید؟ یه عدد بگید شاید با کمک بچه های طرفدار نارنیا تونستیم بهش برسیم.

شوخی : راستی یه پیشنهاد دیگه مهدی جان، آواتارت خیلی ترسناکه میتونی عوضش کنی؟!

ویرایش شده در توسط زاپا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

واقعا خيلى ساده هستش، اينجا مخصوص طرفداران استاد تالكين و آردا هست، نه نارنيا، اگه اينقدر طرفدار داره يه سايت براى نارنيا بسازن، اينطورى خيلى براى خودشون هم بهتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوگالادریل

سلام و عرض خوشامد و تشکر بابت پیشنهاداتون.

در مورد قالب فرهنگنامه، چی بگم والا:دی خوب شما اگه طرحی دارید بگذارید تا روش بحث کنیم.

دسته بندی ها بر اساس خود دسته بندی سایت مرجع انجام شده، البته تا حدودی این مدل دسته بندی که مد نظر شما هست رو هم داره، دسته بندی موضوعی رو دیدید؟

<!-- m -->http://encyclopedia.arda.ir/index.php?t ... 8%B9%DB%8C<!-- m -->

اونجا به زیر گروه هاش سر بزنید. حالا بازهم میشه بیشتر دست بندی رو خُرد کرد، اما فکر می کنم با توجه به جستجو زیاد احتیاجی بهش نباشه. در مجموع یه نکته ای که باید بهش توجه بشه اینه که سیستم فرهنگنامه بر اساس ویکی-ویکی نیست، در حقیقت من فقط از مدیاویکی برای کاری که می خواستم انجام بدم استفاده کردم، وگرنه هم محتوای اون غیر قابل ویرایش برای عموم هست، هم هیچ کدوم دیگه از مشخصه های یک ویکی رو نداره.

در مورد انجمن حق با شماست، فعلا هیچ مودی روش نصب نکردم، چون ممکنه برنامه م عوض بشه و به vB مهاجرت کنم، حالا یه مدت کوتاهی همینطور می مونه تا تکلیف این موضوع مشخص بشه.

مرسی.

بانوسار مدیریت سایت ازتون خواهش دارم انقدر سخت گیر نباشین

لطفا التماس میکنم پست هارو تایید کنید ببینین بازدید کنندگان ببینن پست طرفو اومدیما یه وقت از یه پستی اعضای سایت خوششون اومد ولی شما مدیران محترم دوس نداشتین ما الان تو جمهوری اسلامی ایم نه ایالات دموکرات شما باید ازمایشی پست رو بزاری ببینی اگه زیاد لایک خورد و بقیه دوس داشتن بزاری کامل بمونه اگه طرفدار نداشت لغوش کنین

باتشکر ازمدیران محترم

ویرایش شده در توسط بانوگالادریل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hamed Sooffee

واقعا خيلى ساده هستش، اينجا مخصوص طرفداران استاد تالكين و آردا هست، نه نارنيا، اگه اينقدر طرفدار داره يه سايت براى نارنيا بسازن، اينطورى خيلى براى خودشون هم بهتره

بله درسته به نظر من بهتره تالار وارکرافت حذف بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تراندویل 2001

بله درسته به نظر من بهتره تالار وارکرافت حذف بشه

حامد راست میگه وارکرفت رو حذف کنید.

به جاش نارنیا رو بزنید . ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hamed Sooffee

حامد راست میگه وارکرفت رو حذف کنید.

به جاش نارنیا رو بزنید . ممنون.

اشتباه فهمیدی نه وارکرافت نه نارنیا من با Peredhil موافقم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

ممکنه ظاهر نقل قول ها رو به شکل قبل برگردونین؟ الان جدا کردن متن ها از همدیگه سخته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت آردا

لطفا تغییرات جدید فروم رو به همه کاربران سایت اطلاع بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

لطفا ترتیب تولبار آردا را که سیاه است به ترتیب قبلی برگردانید.

الآن ترتیب این است آردا جوایز تالارها اعضا فرهنگنامه اما قدیم این بود که بهتر بود آردا تالارها اعضا جوایز فرهنگنامه.

باید از تیم مدیریت به خاطر تغییرات جدید تشکر کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

ممکنه ظاهر نقل قول ها رو به شکل قبل برگردونین؟ الان جدا کردن متن ها از همدیگه سخته.

الان به شکل سابق برش گردوندم. ببینید واستون درست شده باشه.

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت آردا

لطفا تغییرات جدید فروم رو به همه کاربران سایت اطلاع بدید.

تغییرات در تجربه‌ی کار شما با فروم تاثیر خاصی نمی‌گذاره و در پس زمینه‌ست. اتفاق چندانی در چیزی که شما از فورم می‌بینید نیوفتاده.

با عرض اجازت

لطفا ترتیب تولبار آردا را که سیاه است به ترتیب قبلی برگردانید.

الآن ترتیب این است آردا جوایز تالارها اعضا فرهنگنامه اما قدیم این بود که بهتر بود آردا تالارها اعضا جوایز فرهنگنامه.

باید از تیم مدیریت به خاطر تغییرات جدید تشکر کنیم.

ترتیب اون تولبار تا تغییرات بعدی و به دلایل فنی به این شکل خواهد موند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

الان به شکل سابق برش گردوندم. ببینید واستون درست شده باشه.

بله درست شد.

تشکر @};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

یه خسته نباشید جانانه خدمت جناب اله سار(آقای علی نوروزی) و تری دی مهدی عزیز

از بابت تغییرات جدید سایت و زحمات شما مدیران عزیز سایت بزرگ آردا تقدیر وتشکر می کنم.

پیوست: @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};- .

@};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...