رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

Aran Dur
در 1 ساعت قبل، اله سار گفته است :

سلام به همه و ممنون از تضارب آرایی که داشتید و وقتی که برای اینکار صرف کردید.

بله، توی پست قبلیم هم همین رو نوشته بودم که گویا دوستان ندیده گرفتنش. ممنون که شما با انشای بهتری همون مطلب رو دوباره باز نویسی کردید. :53:

اینجاست که این جمله ی معروف میاد: It Could Have Been Great

وای که بازم می خوایین صورت مساله رو حذف کنید.

در 1 ساعت قبل، اله سار گفته است :

بله، توی پست قبلیم هم همین رو نوشته بودم که گویا دوستان ندیده گرفتنش. ممنون که شما با انشای بهتری همون مطلب رو دوباره باز نویسی کردید. 

مشکل اصلی همینه ..... اینکه شما 2 صفحه نظرات ما و سپاس های کاربران رو نادیده می گیرید و فقط این جمله رو می بینید.

این فروم می تونست فوق العاده باشه ..... بعد از درست کردن چت روم می تونستم ایفای نقش رو فعال کنم و سازمان های آیزنگارد و موردور و گابلین ها و انسان ها و الف ها و دورف ها رو بذارم ......

البته بستن انجمن هم بازم از اون کارهاییه که برای یه مدت انجمن رو می بندید تا آب ها از آسیاب بیافته ........

با تاسیس یه چت روم در صفحه ی اصلی انجمن و فضای بین انجمن ها و کاربران آنلاین، انجمن از این رو به اون رو می شد.

حرف اصلی من از 3 صفحه ی قبل تا الان همین بود .....

شما فریادهای خیرخواهانه ی ما رو دشمنی و حرف های مدیریت پسندانه رو دوستی می دونید.

این انجمن یه آتش زیر خاکستر بود، می تونستم با یه فوت شعله ورش کنم ولی مثل اینکه حتی حلقه ی مقدس ناریا هم برای شما خطر حساب میشه

متوجه نشدید که خوبی انجمن رو می خواستم

این لجبازی ها رو تموم کنید. من دشمن شما نیستم.

انجمن رو تعطیل نکنید. این انجمن فقط دستانی رو نیاز داره که می دونن چطور احیاش کنن. با کمک هم و گوش دادن و عمل کردن به پیشنهادهای هم می تونیم.

ولی باید بگم من حرفی که به نفع این انجمن بود رو زدم، این انجمن می تونست یه ارکن استون بین انجمن های فانتزی باشه. و باز هم می گم که چت روم نیازه، مدیریت سختگیره و ....

ما طرفدارها اینجاییم که کمک کنیم.

لطفا به حرفامون گوش بدین

این انجمن رو نبندید

به حرفامون گوش بدید

مدیریت یعنی این .....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا

این همه بغضو ناراحتی رو کجا ببریم؟

واقعا نمیدونم کجا باید حرفامو بزنم

اینجا یادگارشم بی هیچ فعالیتی برای ما عزیز و با ارزش بود...

اخه چرا بابا

نکنین این کارو خواهشا

ای بابا...

من هرچی بگم ک تاثیری نداره ولی...

نکنین اینکارو...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur
در 4 دقیقه قبل، Peredhil گفته است :

و خب معلومه کاربر توی اونجا بیش‌تر فعالیت میکنه (گرچه باز هم اون موقع فعالیت توی فروم کم نشده بود و فقط فعالیت توی نمایه زیاد شده بود و در پی اون فعالیت توی فروم کم به نظر میرسید!)برای حل این موضوع هم به کل نمایه حذف شد در پی اون سکوت و خفقان توی سایت و بقیه ماجرا تا به امروز!

آقا با حرفات 100 درصد موافقم.  :x:53: اصلا حرف دلم رو زدی

من خودم می دونم که چت روم ها و حالا همین نمایه ها می تونه کاربران رو به سمت خودش جذب کنه، من روزهایی رو در فروم ها دیدم که در طول یه هفته حتی یدونه ارسال نداشت و الان هر روز 10 تا ارسال داره. نبودن فعالیت نباید باعث حذف قسمت های دیگه ی سایت بشه.

همونطور که قبلا گفتم کسی که بخواد فعالیت کنه نمایه و .... روش تاثیر ندارن، باید خودش فعالیت کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

5a58fd3f65540_AllForArda.thumb.JPG.ad563ae715625c6ef75b985bd3be695a.JPG

این همه کاربر رو می بینید ..... همشون برای آردا اینجان .... پس آردا براشون مهمه .... نمی خوان تعطیل بشه .... منم نمی خوام

ولی مشکل اینه که همشون فقط حضور دارن ولی یه دلیل برای فعالیت می خوان، یه تغییر. یه چیز جدید

قرار نیست معجزه بشه ...... تغییر از همین جاهای کوچیک شروع میشه.

یه چت روم به آردا اضافه کنید. آردا رو شکوفا کنید. به حرفامون گوش بدید

ما دشمن آردا نیستیم وگرنه کیه که خوبی دشمنش رو بخواد؟

تنها چیزی که می خواستیم یه چت روم بود. و هنوزم می خواییم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در 14 دقیقه قبل، Aran Dur گفته است :

5a58fd3f65540_AllForArda.thumb.JPG.ad563ae715625c6ef75b985bd3be695a.JPG

این همه کاربر رو می بینید ..... همشون برای آردا اینجان .... پس آردا براشون مهمه .... نمی خوان تعطیل بشه .... منم نمی خوام

ولی مشکل اینه که همشون فقط حضور دارن ولی یه دلیل برای فعالیت می خوان، یه تغییر. یه چیز جدید

قرار نیست معجزه بشه ...... تغییر از همین جاهای کوچیک شروع میشه.

یه چت روم به آردا اضافه کنید. آردا رو شکوفا کنید. به حرفامون گوش بدید

ما دشمن آردا نیستیم وگرنه کیه که خوبی دشمنش رو بخواد؟

تنها چیزی که می خواستیم یه چت روم بود. و هنوزم می خواییم.

حتی تو این زمان هم دنبال چت روم هستید؟؟

بیخیال واقعا!!! انقدر چت روم مهمه؟!؟!؟!!!!!!! 

:/ 

مثل اینکه ی عده واقعا خسته نمیشن که هرچندوقت درمیون راجع به این مسائل بگن یا پشت یسری ها چنتا حرفی بزنند یا کارهای دیگه چه زشت چه خوب!(منظورم شما نیستین!حرف شما بهونه ای شد تا من حرف دلمو بزنم!)حتی ممکنه تاثیر گذار هم بوده روی تصمیم اله سار و باقی!

خب ترک عادت مشکل هست انگار! اما امیدوارم واقعا ترک عادت کنند یکسری از دوستان! مخصوصا از این به بعد:) موفق باشند و باشید.

ویرایش شده در توسط soldier of gondor

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur
در هم اکنون، soldier of gondor گفته است :

حتی تو این زمان هم دنبال چت روم هستید؟؟

کسی که در آخرین لحظه هدفش رو نادیده بگیره محکوم به فناست. البته حس شما رو درک می کنم، من به اندازه ی شما اینجا نبودم. ولی نه من توی لحظه ی آخر چت روم نمی خوام ....... من می خوام بگم که من نه قصد کل کل داشتم، نه کوچیک کردن مدیران و نه نابودی انجمن.

گیملی: بی ایمان است کسی که هنگام تاریک شدن راه، حرف از وداع بزند.

من نه بی ایمانم و نه از تاریکی می ترسم، معنی اسم منم همینه، Aran Dur :پادشاه تاریکی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا

اقااااااااا

تازه سریال ارباب حلقه ها میخواد بیاد

کلی حرف و بحث راه میفته

و دوباره فعال میشه فروم

نکنین نکنین

شما رو ب سیبیلای گاندلف قسم

(زور اخر)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur
در 1 دقیقه قبل، ایوانا گفته است :

اقااااااااا

تازه سریال ارباب حلقه ها میخواد بیاد

کلی حرف و بحث راه میفته

و دوباره فعال میشه فروم

نکنین نکنین

شما رو ب سیبیلای گاندلف قسم

(زور اخر)

نترسید، انجمن هایی بوده که 2 بار بسته شدن و دوباره باز شدن

هنوز بازگشت پادشاه مونده ......

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا
در 5 دقیقه قبل، Aran Dur گفته است :

نترسید، انجمن هایی بوده که 2 بار بسته شدن و دوباره باز شدن

هنوز بازگشت پادشاه مونده ......

شما بشین سرجات دیگه...

جغله بچه?

انقدر غرغر کردی اله سار کفرش در اومد

بزار ببینیم چیکار میتونیم بکنیم 

اینجا نقدا بسته نشه ...

حالا ب باز کردن بعدی فک نکنیم فعلا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur
در هم اکنون، ایوانا گفته است :

شما بشین سرجات دیگه...

جغله بچه?

انقدر غرغر کردی اله سار کفرش در اومد

بزار ببینیم چیکار میتونیم بکنیم 

اینجا نقدا بسته نشه ...

حالا ب باز کردن بعدی فک نکنیم فعلا

هر چی بانو ایوانا امر بفرمایند ....

البته فکر کنم من از شما بزرگتر باشم ولی به هر حال .....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در 42 دقیقه قبل، Aran Dur گفته است :

کسی که در آخرین لحظه هدفش رو نادیده بگیره محکوم به فناست. البته حس شما رو درک می کنم، من به اندازه ی شما اینجا نبودم. ولی نه من توی لحظه ی آخر چت روم نمی خوام ....... من می خوام بگم که من نه قصد کل کل داشتم، نه کوچیک کردن مدیران و نه نابودی انجمن.

گیملی: بی ایمان است کسی که هنگام تاریک شدن راه، حرف از وداع بزند.

من نه بی ایمانم و نه از تاریکی می ترسم، معنی اسم منم همینه، Aran Dur :پادشاه تاریکی

بله بنده نمیخوام این بحث رو ادامه بدم شمام ادامه ندین مرسی،ولی اینو نگم نمیشه شما میگی نبودی، حرف دیگرانه که روت تاثیر گذاشته و رو خیلیا تاثیر گذاشته تبریک بهشون? 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur
در 1 دقیقه قبل، soldier of gondor گفته است :

بله بنده نمیخوام این بحث رو ادامه بدم شمام ادامه ندین مرسی،ولی اینو نگم نمیشه شما میگی نبودی، حرف دیگرانه که روت تاثیر گذاشته و رو خیلیا تاثیر گذاشته تبریک بهشون? 

برادر فکر کردی من خوشحالم .......

الان تمرکز ندارم ....... خبره بدجوری ناراحتم کرده .......

شاید من روی کسی اثر گذاشتم ولی هیچکس روی من اثر نمی ذاره ........

بابا به پیر به پیغمبر من می خواستم این سایت بهتر بشه .........

من الان تو این وضعیت چت روم می خوام چیکار، من احمق نیستم که عین دیوونه ها تو آخرین لحظه بیام هی چت روم ... چت روم .......

من به نفع شما حرف زدم ...... برای شما حرف زدم ........

چرا هیچکس به حرف های من گوش نکرد ..........

من فکر نمی کردم انقدر احساسی با این قضیه رفتار بشه ......... به خدا قسم من تعطیلی اینجا رو نمی خواستم .....

فکر کردی من الان نشستم یه لبخند ملیح رو صورتمه، با خودم دارم می گم: به به، بالاخره حرفم رو زدم

نخیر جناب، من این همه حرص و جوش خوردم که سایت بهتر بشه، حالا می بینم دارن می بندنش ...... فکر می کنی الان چه حالیم ...... فکر می کنی چت روم می خوام؟

ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

دوستان تموم شد همه چیز.
خواهشا دیگه حرف های نامربوط و بی مفهوم رو بذارید کنار.

ویرایش شده در توسط *فئانور*

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

برادر @اله سار

اگه به هیچکدوم از حرف های خیرخواهانه ی من گوش نکردی به این یکی گوش کن .........

اگه مشکلت منم، اگه فکر می کنی در حق مدیریتت حرف های درستی زده نشد، بیا به من اخطار منفی بده. بدون که من تازه واردم و سال ها کار تو رو ندیدم.

اگه فکر می کنی مشکل منم، گناه منو به پای دیگران ننویس و این انجمن رو نبند. این همه کاربر برای این اومدن که انجمن بسته نشه. من دو ماه بودم، بعضی ها چندین سال.

چرا دروغ، من تو این تاپیک حرف دروغ نزدم، من کاملا می خواستم این انجمن از این رو به اون رو بشه ولی نشد. من به این انجمن وابسته نیستم که ناراحتی عمیق در من بوجود بیاد. انقدر برای انجمن های دیگه کار کردم و انقدر در حقم اجحاف شده که دیگه برای هیچ انجمنی ناراحت نمی شم. قبلا ناراحتی های من گذشته، روزهای سختی که کسی به حرفم گوش نداد و حتی روزهای خوشی که به حرف من گوش دادن و همه چیز آباد شد.

من معمولا عادت ندارم بخاطر حرف حقی که زدم عذرخواهی کنم، ولی همه ی این کاربرهای انجمن ثابت کردن که انسان های گلی هستن.

پس اینبار رو استثنا قائل می شم:

اگه فکر می کنی بهت بدی شده منو ببخش، یا بیا اخطار منفی بده و این انجمن رو باز بذار. اصلا منو بن کن، برام فرقی نمی کنه.

معذرت می خوام

فقط بدون، نیت من بد نبود

ویرایش شده در توسط Aran Dur

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا
در 5 دقیقه قبل، *فئانور* گفته است :

دوستان تموم شد همه چیز.
خواهشا دیگه حرف های نامربوط و بی مفهوم رو بذارید کنار.

نه تموم نشه ???

اله سار بازم قبول زحمت کن لطفا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

برادر @اله سار منطقی فکر کن ....... اینطوری سعی نکن از به اصطلاح " Aran Dur " انتقام بگیری.

من انقدر تو اینجور فروم ها حقم رو خوردن که دیگه بی حس شدم.

من این سایت رو دوست دارم، این فروم رو دوست دارم. فقط می خواستم بهتر بشه ...... همین .......

اگه در ذهنت هست که با این کار می خوای از کاربرایی مثل من انتقام بگیری باید بگم من ناراحت نمی شم. من راه درست رو رفتم، می خواستم در این راه منو همراهی کنی.

یا اگه خسته شدی، یا این حرف ها آزارت داده منو ببخش. یا می خوای دیگه بار این مسئولیت روی شونت نباشه در حالی که دیگران ازت ناراضین. حرف منو گوش کن، من خودم قبلا مسئول سازمان ها بودم ....... این کار رو تموم کن ....... بیا با هم اینجا رو آباد کنیم ... راهی که تو می ری به سمت موردور نیست. به سمت دروازه ی سیاهه

هر چقدر دیگران بهم حرف بزنن فرقی نمی کنه ....... دارم مستقیم با تو حرف می زنم . پشیمون می شی

ولی اگه معذرت خواهی منو فقط می خوای

من واقعا شرمندم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

تعطیل شدن فروم شاید به خاطر مسائل مالی باشه ! (نمیدونم، شاید)

اگر مسائل مالی در تعطیل شدن فروم دخیل هست، لطفا مطرح کنید تا راه چاره ای براش پیدا کنیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

اینو به عنوان آخرین حرف و انتقادم می زنم:

چرا هیچکس هیچوقت به حرف های خیرخواهانه و عالی من گوش نمی کنه؟ ......... در حالی که خوردن یک شربت تلخ بهتر از برای همیشه مریض بودنه .....

چرا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil
در 2 دقیقه قبل، Aran Dur گفته است :

اینو به عنوان آخرین حرف و انتقادم می زنم:

چرا هیچکس هیچوقت به حرف های خیرخواهانه و عالی من گوش نمی کنه؟ ......... در حالی که خوردن یک شربت تلخ بهتر از برای همیشه مریض بودنه .....

چرا؟

دوست عزیز، لطفا اسپم دادن رو در اینجا متوقف کنید، ممنون بابت خیرخواهی شما!! سکوت شما کمک بیشتری خواهد کرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Uinen

جناب Aran Dur من هم مثل شما خیلی به این سایت علاقمند هستم و دوست داشتم که چت روم هم داشته باشه ، اما حالا که مدیران صلاح رو در این میبینن که چت رومی برقرار نباشه ما هم نمیتونیم به زور مجبورشون کنیم در افتادن با بقیه مشکلی رو حل نمیکنه . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden
در 13 دقیقه قبل، Théoden گفته است :

تعطیل شدن فروم شاید به خاطر مسائل مالی باشه ! (نمیدونم، شاید)

اگر مسائل مالی در تعطیل شدن فروم دخیل هست، لطفا مطرح کنید تا راه چاره ای براش پیدا کنیم .

در راستای پست قبلی :

اینجا با invision community ساخته شده ؟ درسته ؟

الان یه نگاهی به قیمت ها انداختم :

https://invisioncommunity.com/buy

نمیدونم در حال حاضر از کدوم پک استفاده میشه. ولی به نظرم حداقل از پک چهارم استفاده میشه. شاید هم بیشتر !!

همون پک چهارم رو هم در نظر بگیریم میشه 130 دلار ماهیانه ! به عبارتی 600 هزار تومن + سایر هزینه های احتمالی

چنانچه بسته شدن فروم به خاطر این موضوع باشه (همچنان با تردید) ، که من حق رو به مدیر فروم میدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در 5 دقیقه قبل، Théoden گفته است :

در راستای پست قبلی :

اینجا با invision community ساخته شده ؟ درسته ؟

الان یه نگاهی به قیمت ها انداختم :

https://invisioncommunity.com/buy

نمیدونم در حال حاضر از کدوم پک استفاده میشه. ولی به نظرم حداقل از پک چهارم استفاده میشه. شاید هم بیشتر !!

همون پک چهارم رو هم در نظر بگیریم میشه 130 دلار ماهیانه ! به عبارتی 600 هزار تومن + سایر هزینه های احتمالی

چنانچه بسته شدن فروم به خاطر این موضوع باشه (همچنان با تردید) ، که من حق رو به مدیر فروم میدم.

اره این مسئله هم هست و موافقم بخاطر همین مسائل هم کمی موافقم به بسته شدن فروم اما موقتیش. امیدوارم موقتی باشه

و اینکه ما شما قدیمیارو باید حتما اینجا میدیدیم؟:دی بنمون میکنن آخره کاری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...