رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

3DMahdi

به بگینز:

منظورم مربعی یا گرد بودن خود نقطه نبود. بعضی وقتها که دارم با کروم میام تو سایت آخر نوشته بچه ها به جای . یه کاراکتر بزرگ مربعی میبینم. مثل مواقعی که میری به یه سایت چینی و کاراکترها رو مربعی میبینی. حالا اگه نمونه اش رو پیدا کردم نشونت میدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

وقتی میخوایم فایلی رو اپلود کنیم دو تا قسمت هستش ولی فقط اولی رو اپلود میکنه و دومی اپلود نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

از کدوم آپلود کننده استفاده میکنی؟ معمولی یا پیشرفته؟ توی معمولی فقط میتونی یه فایل رو هر بار آپلود کنی و باید صبر کنی آپلودش تموم بشه و دومی رو آپلود کنی اما توی پیشرفته میتونی همزمان چندتا فایل رو انتخاب کنی تا اونا دونه دونه آپلود بشن و نیازی نیست تک تک انتخابشون بکنی.

حالا با کدوم مشکل داری؟ حجم فایل دومی چقدره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

اپلود ساده ولی مسئله صبر کردن نیست من دو فایل رو میکشم توی براوزر بعد شروع اپلود رو میزنم اولی اپلود میشه ولی دومی نه اپلود نمیشه بازم که شروع اپلود یا همون اپلود این فایل رو میزنم جایگاه اپلود اولی لودینگ میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

از چه مرورگری استفاده میکنی؟

سیستم آپلود از drag and drop ساپورت نمیکنه. باید با استفاده از دکمه مخصوص فایل رو انتخاب کنی.

تو آپلود عادی فقط میتونی در هر لحظه یه فایل رو انتخاب کنی. وقتی دوتا رو با هم میکشی تو مرورگر نمیتونه دومی رو آپلود بکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

گلوروفیندل جریانات حرفه ای رول رو رها کرده! بخش جایزه چندین روزه که بلا تکلیف مونده!

یک پیشنهاد برای مدیریت:

به گلوروفیندل خبر بدین که اگه نمی خواد بخش جایزه رو اداره کنه، ما اونجا مراسم های بزرگداشت هامون رو برگزار کنیم!

هر وقت مدیریت صلاح بدونن یک کاربری رو به خاطر تلاش مفیدش در فروم و نوشته های محبوب پیرامون آثار تالکین انتخاب کنن و در بخش جایزه ازش تقدیر و تشکر به عمل بیارن!

.................

ممنون! این حالا یک پیشنهاد بود و یکمی هم فرق می کرد با بقیه پیشنهادات.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

چرا وقتی با موبايل ميام تو فروم، صفحه نصفه و نيمه هست؟! يعنی دكمه‌های امتيازدهی و يا بخش خروج توی صفحه جا نمی‌شن. راه حلی برای اين موضوع وجود داره؟ مثلاً استفاده از يه برنامه‌ی مخصوص و يا گذاشتن يه لينک پايين صفحات و... .

با تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بخش رول پلیینگ حتما راه میافته و جوایز هم اونجا استفاده میشه.

به گندالف:

احتمالا مشکل از مرورگر موبایلته. از یه مرورگر دیگه استفاده کن. من با اوپرا موبایل هیچ مشکلی با فروم ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

در بند 29 قوانین، منظور از ویرایش چیه؟ یعنی اگه یه کلمه‌ی درشت (Bold) رو به حالت عادی برگردونیم، باز هم اشکاله و سرپیچیه و اخطار می‌گیریم یا فقط این ویرایش مشکل‌دار، شامل تغییر معنا و مفهوم می‌شه؟

بند 1 قوانين با بند 3 چه فرقی می‌كنه؟ به نظر من، يكی‌ش رو پاک كنين؛ جفتشون يه معنا رو می‌دن.

ویرایش شده در توسط 3DMahdi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

منظور ویرایشهای مربوط به معنا و مفهومه. ویرایشهای نوشتاری و تصحیح غلطهای املایی مشکلی نداره

خیلی فرق میکنن. بند 1 میگه چه چیزهایی توی فروم مجازه و بند 3 میگه چه چیزهایی توی فروم مجاز نیست!

بند 1 یعنی اینجا آزادی بیان وجود داره و هر کس میتونه هر عقیده ای رو که داره بیان کنه اما بند 3 میگه که نباید توهین و فحاشی توی فروم انجام بشه. وجود هر دو ضروریه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

خیلی فرق میکنن. بند 1 میگه چه چیزهایی توی فروم مجازه و بند 3 میگه چه چیزهایی توی فروم مجاز نیست!

بند 1 یعنی اینجا آزادی بیان وجود داره و هر کس میتونه هر عقیده ای رو که داره بیان کنه اما بند 3 میگه که نباید توهین و فحاشی توی فروم انجام بشه. وجود هر دو ضروریه.

خوب نبود جفتشون رو تو یه بند می‌ذاشتین؟! آدم موقع گزارش‌کردن پست‌ها، گیج می‌شه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بندهای قوانین باید ساده و کوتاه باشه تا مفهوم باشه. بری قوانین بقیه سایتها رو هم ببینی همینجوریه. اینا رو جدا از هم و توی دوتا بند مختلف آوردن. اینی که میگی چیز مهمی نیست، مهم نفس قانونه که باید مشخص باشه. تو گزارش کردن هم فقط بگو با قوانین منافات داره. اگه متوجه نشدیم کدوم بند رو میگی ازت میپرسیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

دوبله ی هابیت داره نزدیک میشه! می گم برم دمنتور ثبت نام کنم و از جناب هری ( مدیر دمنتور) جویا شم، چه اقدامی انجام داده تا شرکت دوبله هری باتر 7 و 8 رو به دمتوری ها تقدیم کرده؟! بعد رمز کار رو بیارم در اختیار مدیریت آردا قرار بدم که شرکت دوبله هابیت رو هم به ما آردایی ها تقدیم کنه!

باید از اونها ببرسیم چی کار کردن، تا مام اون کار رو انجام بدیم!

لطفا فقط مهدی نظر بده !

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اولا که من تنها مدیر آردا نیستم و این کار باید با موافقت تمام مدیران انجام بشه! دوما با این کاری که میخوای بکنی مخالفم.

خود ما میدونیم که برای انجام این کار چیکار باید بکنیم. فعلا تا اومدن نسخه با کیفیت و قابل دوبله هابیت خیلی مونده و زوده که از الان بخوایم هماهنگی ای انجام بدیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

دفعه بیش که این سوال رو نوشتم ائرندیل و اصلان اومدن نظر دادن. منم جوابمو نگرفتم.

خوب چی میشد همونجا میومدی میگفتی که مام می دونیم چیکار باید بکنیم؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

نمی خواین این تاریخ سایت آردا رو تو صفحه ی اول تغییر بدین ؟ 1382-1390 ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

قبلا تورامبار تو همین تاپیک گفته بود و منم جواب داده بودم. من به صفحه ورود به سایت دسترسی ندارم و اونو باید خود اله سار تغییر بده. صفحات دیگه سایت رو درست کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

می شه سیستم امتیاز دهی به پست ها عوض بشه و به جاش یه چیزی شبیه به اون ستاره هایی که تو پروفایل اعضا هست گذاشته بشه، یعنی به جای امتیاز مثبت یا منفی بتونیم به هر پست از یک تا پنج امتیاز بدیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

می شه سیستم امتیاز دهی به پست ها عوض بشه و به جاش یه چیزی شبیه به اون ستاره هایی که تو پروفایل اعضا هست گذاشته بشه، یعنی به جای امتیاز مثبت یا منفی بتونیم به هر پست از یک تا پنج امتیاز بدیم.

اون وقت چه‌جوری منفی بديم؟! تازه، اون وقت امتيازدهی برای امتيازدهنده خيلی سخت می‌شه. بايد ماشين‌حساب بذاره جلوش و يه ليست از نكات مثبت و منفی پست بنويسه و در ازای هركدوم، اهدا يا حذف ستاره تعيين كنه و باز مجموع ستاره‌ها و ميانگينشون رو به دست بياره و معمای چينی حل كنه تا بلأخره تصميم بگيره 5تا ستاره بده يا 4تا! اين‌جوری راحت‌تره: يه منفی، يا يه مثبت. والسلام!

ویرایش شده در توسط گندالف خ.س

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه فروم فقط دو سیستم امتیاز دهی داره: 1- امتیاز مثبت و منفی(همین که الان هست) و 2- سیستم لایک(پسندیدن)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

نمی شه امتیازی که داده شده رو پس گرفت ؟! بالاخره پیش میاد ... !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه امکانش نیست. خودم هم چندبار اشتباهی امتیاز دادم. محدودیت سیستمه و نمیشه کاریش کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

يه پيشنهاد سازنده برای تاريخ پايين سايت:

اگه بخواين هرسال 91 رو به 92 و 92 رو به 93 تغيير بدين و همين‌جوری اضافه كنين، خيلی كار سختيه. می‌تونين به جای اين كار، از كلمات "دهه" يا "قرن" به جای "سال" استفاده كنين. كارتون آسون‌تر می‌شه، ها!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

يه پيشنهاد سازنده برای تاريخ پايين سايت:

اگه بخواين هرسال 91 رو به 92 و 92 رو به 93 تغيير بدين و همين‌جوری اضافه كنين، خيلی كار سختيه. می‌تونين به جای اين كار، از كلمات "دهه" يا "قرن" به جای "سال" استفاده كنين. كارتون آسون‌تر می‌شه، ها!

نمیشه 82 تا 91 رو قرن تا قرن حساب کرد

بعدم حالا مگه چه قدر کار سختیه هر سال 1 عدد رو عوض کردن؟!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

نمیشه 82 تا 91 رو قرن تا قرن حساب کرد

بعدم حالا مگه چه قدر کار سختیه هر سال 1 عدد رو عوض کردن؟!!!

انشاءالله آردا تا قرن‌ها بعد خواهدپاييد و قرن اون موقع مورداستفاده واقع می‌شه. الان می‌تونيم دهه رو جايگزين كنيم.

عوض‌كردنش هم مشكل داره، ديگه. مثلاً همين الان... هر كدوم از اعضا، يه پست در اين مورد زدن و تذكر دادن و زبون مهدی بيچاره مو درآورد كه به صفحه‌ی نخست دسترسی نداره. حالا كو تا اله‌سار بياد... .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...