رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

King Eomer

به نام او

درود

ائارندیل عزیز من قصد بی احترامی نداشتم و منظورم چیزی نبود که شما برداشت کردین. تلاش های شما قابل تقدیره

ببینین این چیزی که الان تو سایت قرار داره اسمش ایفای نقش ( رول پلینگ ) نیست. یه جور داستان نویسی گروهیه. ایفای نقش یعنی یک دنیای مجازی خلق کنیم ( در اینجا آردا نیازی به خلق شدن توسط ما نداره ) و بعد افرادی که قصد ورود بهش دارن درخواست میدن، یک شناسه انتخاب می کنن و به ایفای نقش خودشون می پردازن.

چیزی شبیه به ایفای نقشی که الان تو سایت جادوگران یا افسانه ها ( هردو در ضعیف ترین حالت ممکن ) داره انجام میشه.

ما در ایفای نقش فقط یک داستان رو جلو نمی بریم داستان ها مختلف زیادی رو به صورت هدفمند وب برنامه ریزی شده جلو می بریم.

من خودم سال ها تجربه ایفای نقش در همه سایتای فارسی که ایفای نقش داشتن رو دارم و چندسالی هم مدیریتشون کردم. اما اون ها هیچ کدوم به داستان غنی و شاهکاری مثه سیلماریلیون وابسته نبودن و واقعا حیفه

اگه نیاز داشتین بذارین بعدن دقیق براتون توضیح بدم.

بازم عذر میخام از ائارندیل و بازم میگم اصلن منظورم اونی نبود که شما برداشت کردین.

با تشکر از مدیران خوب و تلاش گر آردا

زنده باد تالکین ( ای؟ مرده؟! خب زنده باد کریستوفرشون!) :دی

در پناه او

بدرود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

ائومر عزیز ، من خودم تو افسانه ها هستم. به عنوان سارومان ،ناظر فانتزی کهن و آشنایی دارم که شما چه جور ایفای نقشی رو می گید.نمی گم که برای سایت ما این کار شدنی نیست . اما بعد از حدود 3 سال تازه داره جون می گیره.تعداد نویسنده ها خیلی کمه.چه بسا بیشتر بچه ها دانشگاهی هستن و وقت ندارن. اینجا ما داستان نویسی جداگانه یا رول نویسی طنز و .... در فکرمون هست.

اما وقتی همین داستان جدی رو که نوشتنش خیلی ساده تره از نظر من. سه نفر دنبال می کنن و رول می نویسن.دیگه جایی برا طنز که سخت تر هست و یا بین همین اعضای محدود سایت ، دیگه گروه بندی و سرپرست گروه و ناظر مسابقات و امتیاز دهنده و اینها اصلا جالب نمیشه. چون هر گروه از پنج نفر تجاوز نمی کنه.

وگرنه ارباب حلقه ها پتانسیل گروه سازی بیشتری نسبت به هری پاتر داره.همه ی این کارها که شما می گید و من هم می دونم ، شاید نیاز به صبر داشته باشه. شاید تو مرداد ماه که همه روزه دارن و حال بیرون رفتن از خونه رو ندارن و فقط پشت اینترنت هستن. بشه اینکار ها رو کرد ومن خیلی ممنونم که شما گفتین.

راستش تو آردا تاپیک زدن مجوز نمی خواد. تاپیک بزنید ، طنز ، رول و هر چیز دیگری و مطمئن باشید من و دوستم ائرندیل استقبال می کنیم.حدود پنج نفر می شیم و برای شروع دوباره در آردا این واقعا عالیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

جواب منو كسی نمی‌ده؟

می‌تونين به لغت‌نامه مخصوص سايت و فروم بسازين؟ مثلاً توش اصطلاحاتی از قبيل «تاپيک، پست، اسپم، فروم» و علايم رايج بين اعضا مثل «:دی» و... رو توضيح بدين و معنی كنين. من خودم يه مقداری بهتون كمک می‌كنم. به نظرم خيلی به‌دردبخوره؛ به خصوص برای تازه‌واردين كه با تالارهای گفتمان آشنايی ندارن.

اگه نيستين كه خودم تو انجمن تازه‌واردين يه تاپيک با اين موضوع درست كنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

دوستان عزیز،تازه واردین گرامی امثال من،سروران گرامی...

چرا باید در عرض 1 روز 5 تا تاپیک ایجاد بشه :) که همشون تکراری هستن و میشه محتوای اونارو در تاپیکهای قدیمی ادامه داد.

باور کنید دود این تازه کاری و ناشی گری ،تو چشم منه تازه وارد و شماها میره. آخه مدیرای سایت و قدیمیهای فروم از این جور تاپیک ساختن خوششون نمیاد حق هم دارن .باور کنید این راهش نیست.

تو رو خدا ناراحت نشین و یه ذره پستهای قدیمی رو مطالعه کنین.باور کنید نمیخوام خودم رو در طرف مقابل شما بذارم ،منم مثل شما هستم و دوست دارم خودمو تو فروم فعال تر نشون بدم ،ولی راهش این نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به خاطر مشكلاتي كه تو اين چند وقته سر ايجاد تاپيك بوجود اومده تصميم گرفتيم كه محدوديتي سر اين قضيه بذاريم. از اين به بعد هر تاپيكي كه ميخوايد درست كنيد بايد توسط مديران تاييد بشه تا به نمايش عمومي در بياد.

همچنين از امروز به شدت با غلط املايي برخورد ميشه و به ازاي هر پستي كه غلط املايي داشته باشه يك اخطار داده ميشه. اگر تعداد اخطارها به تعداد مشخص شده در قوانين برسه حساب كاربري شخص مورد نظر مسدود ميشه.

به گندالف:

نيازي به تاپيك جداگانه نيست. تاپيك و پست و ... در بخش راهنما هست. اگه فكر ميكني كافي نيست يه مطلب آماده كن و به من بده كه توي تاپيك «اطلاعات اوليه براي تازه واردين» قرار بدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

سلام

من 15 ام یه سری به نمایشگاه کتاب زدم برای ملاقات با آقای علیزاده . وقتی به ایشون گفت که از اعضای سایت آردا هستم با تعجب پرسیدند مگه اونجا هنوز هست . جدا از این حدود یک ساعتی دم غرفه انتشارات روزنه ایستاده بودم وبا آقای علیزاده صحبت می کردیم در این بین هر کسی که کتابهای تالکین رو می خرید من سایت آردا رو بهش معرفی می کردم و اکثر اونها می گفتند که قبلا تو این عضو بودند ولی نمی دونستند که دوباره شروع به کار کرده . خلاصه منظورم از این همه داستان تعریف کردن این بود که یک مقدار آردا ناشناخته است و جا برای تبلیغات زیاد داره .

پ.ن :به پیشنهاد یه نفراز همین کسانی که بهشون آردا رو پیشنهاد کردم یه صفحه تو فیسبوک خیلی می تونه مفید باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ممنون آگارواین جان.

صفحه فیس بوک که داریم:

https://www.facebook.com/ArdaIran

لینکش تو صفحه اول سایت هم هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

البته عزیزان من صاحب نظر نیستم. ولی اگه ما بتونیم بستر سایت رو فراهم کنیم. تاپیکهای قدیمی خاک خورده رو احیا کنیم. اونهایی که جالب نیست رو پاک کنیم.با اکران فیلم هابیت طرفدارها زیاد می شن.

در ضمن اگه بتونیم ، یه لگویی چیزی درست کنیم. بر و بچ وبلاگ دار بذارن تو وبلاگشون. خیلی کمک میکنه. من خودم چند تا وبلاگ خوب سراغ دارم که اگه ازشون بخوام این کارو می کنن. ( به نوعی خیلی دوستم هستن.)

اون کاری هم که دمنتور کرد بد نبود. منظور روی سی دی ها و کتابها بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

لوگوی سایت که پایین همه صفحات فروم هست. همون رو میتونید توی وبلاگهاتون بذارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

پس اعلام کنم. طی یک حرکت آردایی همه ی دوستان لوگوی آردا رو توی وبلاگشون بذارن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نیکی و پرسش؟

اعلام کن عزیز!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

به گندالف:

نيازي به تاپيك جداگانه نيست. تاپيك و پست و ... در بخش راهنما هست. اگه فكر ميكني كافي نيست يه مطلب آماده كن و به من بده كه توي تاپيك «اطلاعات اوليه براي تازه واردين» قرار بدم.

مطلب مدّ نظر من نيست، منظورم اصطلاحه! مثلاً من خودم تا چند هفته گيج می‌زدم كه اينا كه هی می‌گن «فروم» يعنی چی؟! بعد فهميدم كه معادل انگليسی همون واژه‌ی فارسی «انجمن» يا «محلّ اجتماع عموم» خودمونه! اگه خودت درست نمی‌كنی كه من درست كنم. فقط پاكش نكن، جون مادرت!

چندتا پيشنهاد ديگه هم به ذهنم رسيد كه می‌گم:

1. گروه‌بندی اعضا (ايده‌ی گلورفيندل)

2. قراردادن پيش‌نمايش برای فايل‌های دانلودی

3. تكميل پست‌ها هنگام نمايش در پروفايل (افزودن قابليّت امتيازدادن و گزارش)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مطلب مدّ نظر من نيست، منظورم اصطلاحه! مثلاً من خودم تا چند هفته گيج می‌زدم كه اينا كه هی می‌گن «فروم» يعنی چی؟! بعد فهميدم كه معادل انگليسی همون واژه‌ی فارسی «انجمن» يا «محلّ اجتماع عموم» خودمونه! اگه خودت درست نمی‌كنی كه من درست كنم. فقط پاكش نكن، جون مادرت!

چندتا پيشنهاد ديگه هم به ذهنم رسيد كه می‌گم:

1. گروه‌بندی اعضا (ايده‌ی گلورفيندل)

2. قراردادن پيش‌نمايش برای فايل‌های دانلودی

3. تكميل پست‌ها هنگام نمايش در پروفايل (افزودن قابليّت امتيازدادن و گزارش)

چند وقتیه احساس میکنم دارم چینی صحبت میکنم. آخه کسی حرفهام رو نمیخونه.

گندالف جان! گفتم نیازی به تاپیک جدید نیست. مطالبت رو توی تاپیک تازه واردین میذارم.

در مورد پیشنهادات:

1- اونی که گلورفیندل به من گفت در مورد رول پلیینگ بود که افراد در گروه های مختلف داستان نویسی کنن. همونو میگی؟

2- دانلود سایت منظورته؟ خیلی ها مثل آهنگها که پیش نمایش ندارن. برای کتابها میشه پیشنمایش گذاشت. فرصت کنم این کار رو انجام میدم. مرسی

3- اصلا نفهمیدم. تکمیل پست در پروفایل؟ قابلیت امتیاز دادن و گزارش که الان وجود داره. بیشتر توضیح بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

به گاندالف و مهدی :در مورد گروهها من بودم که پیشنهاد داده بودم ،ولی استقبال نشد.

و همینطور میخواستم گروههای سایت هم زیاد بشه تا هم جذاب بشه و هم تقسیم فعالیت نمیشه که همه تو یه گروه باشن به نام members اون که معلومه همه member هستن دیگه و معنای گروه نداره چون فقط یک گروه وجود داره.

میگم اگه امکانش هست دوستان یه کاری بکنن تا توی این روزهای غم انگیز آردا روحیه اعضا شاد بشه،و گروههای مختلف ایجاد بشه و درجه های متنوعی درست بشه ،حالا از علائم تالکینی هم میتونین تو شکل درجه ها استفاده کنین،مثل حلقه ها و یا خط الفا و دورفها و شکلها و نمادهای گوناگون آردا که خودتون ار من بهتر بلیدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
ارسال شده در (ویرایش شده)

به گاندالف و مهدی :در مورد گروهها من بودم که پیشنهاد داده بودم ،ولی استقبال نشد.

يه جا هم بود كه گلورفيندل يه همچين نظری داده‌بود.

ولی درباره‌ی استقبال... درجه‌بندی و گروه‌بندی هر دو عالين، ولی مديران سايت همه با هم توطئه كردن سايتو مرده‌ی متحرّک كنن. نمی‌دونم نقشه‌شون چيه!

چند وقتیه احساس میکنم دارم چینی صحبت میکنم. آخه کسی حرفهام رو نمیخونه.

گندالف جان! گفتم نیازی به تاپیک جدید نیست. مطالبت رو توی تاپیک تازه واردین میذارم.

در مورد پیشنهادات:

1- اونی که گلورفیندل به من گفت در مورد رول پلیینگ بود که افراد در گروه های مختلف داستان نویسی کنن. همونو میگی؟

2- دانلود سایت منظورته؟ خیلی ها مثل آهنگها که پیش نمایش ندارن. برای کتابها میشه پیشنمایش گذاشت. فرصت کنم این کار رو انجام میدم. مرسی

3- اصلا نفهمیدم. تکمیل پست در پروفایل؟ قابلیت امتیاز دادن و گزارش که الان وجود داره. بیشتر توضیح بده

درمورد لغتنامه‌ی فرومی: بابا، من می‌گم يه چيزی مثل فرهنگ دهخدا درست كنيم. اونی كه تو می‌گی، توضيح دادن اقسام مختلف سايت و چگونگی كار با اوناست. مثل اين كه من چينی حرف می‌زنم؟!

1. منظورم از گروه‌بندی اينه كه مثلاً همه‌ی اعضای سايت، به چند گروه تقسيم بشن (اختياری) و برای هركدومم يه سرگروه (رأی‌گيری) انتخاب بشه. اسم گروه رو هم سرگروه با مشورت اعضای گروه انتخاب می‌كنه. يه آزمونا و مسابقه‌هايی هم برگزار بشه تا گروهی به اونا پاسخ بديم و توشون شركت كنيم و در صورت كسب امتياز، اين امتياز برای همه‌ی اعضای گروه باشه. (مثلاً هر نفر، 10 امتياز) حالا نمی‌دونم اين ايده‌ی ائرنديل بود يا گلورفيندل؛ شايدم تركيبی از هر دو!

2. الان من كه می‌رم تو آرشيو دانلود سايت، حسابی گيج می‌شم. صدتا اسم عجيب‌غريب خارجی كه آدم با اون توضيحات كم و ناقص، نمی‌فهمه چی به چيه. چه خوبه برای دانلودها پيش‌نمايش بذارين (مثل سايت فورشيرد). مثلاً من ميام يه آهنگ دانلود كنم، قبلش بدونم چی دانلود می‌كنم تا بعداً صدتا لعن به خودم نفرستم و شما رو نفرين نكنم!

3. اگه برين تو پروفايل يه عضو و از اون‌جا «نمايش تمامی ارسال‌ها» يا «پست‌ها» يا «تايپيک‌ها» رو انتخاب كنين، تعدادی پست از اون عضو نشون می‌ده كه قابليّت امتيازدادن به اونا يا گزارش‌كردنشونو نداره. اگه اين قابليّت فراهم بشه، خيلی خوب می‌شه.

راستی، موتور جستجوتونم افتضاح‌ست! اسم تاپيكو می‌زنيم، از كجا سر در مياريم!

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اون لغت نامه رو درست کن من میدونم کجا بذارمش!

درجه بندی قبلا امتحان شده و اصلا تجربه خوبی نبوده. اگه اون رویه الان هم ادامه داشت شما نمیتونستی از آرشیو دانلود سایت استفاده کنی!

1- منظورتون اینه که گروه هایی مثل خانه های هاگوارتز درست کنیم؟

2- امکان پیش نمایش با این تعریفی که میگی وجود نداره. یعنی سیستم همچین امکانی نداره. ما فقط یه تصویر رو میتونیم به عنوان پیشنمایش بذاریم. (همون که الان به صورت یک فلش رو به پایین هست)

3- اینم امکانش وجود نداره. توی سیستم فروم همچین چیزی تعریف نشده.

برای جستجو یکبار بدون وارد کردن هیچ کلمه ای دکمه جستجو رو بزن تا به صفحه جستجوی پیشرفته بری و اونجا تنظیمات مختلفی داره(جستجو برحسب پست یا تاپیک، برحسب نویسنده، تاریخ و ...)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

لغتنامه: لغتنامه رو كه اوّل بايد بگی تاپيكشو كجا درست كنم تا مشغول به كار بشم. انجمن دوم (تازه‌واردين) خوبه؟

1. خانه‌های هاگوارتز؟! منظورت چيه؟! من توی پست قبليم كه خوب توضيح داده‌بودم! يعنی يه چيزی مثل تيمای فوتبال يا گروهای كلاسی كه توی مدرسه برای هر درس معلّم تشكيل می‌ده.

2. نچ نچ نچ...! چه‌قدر بد شد! پس من هيچ وقت از آرشيو دانلود سايتتون چيزی نمی‌گيرم؛ چون خيلی درهم‌ برهم و قر و قاتيه. آدم گيج می‌شه چی به چيه!

3. ای بابا؛ چه‌قدر احساس عجز و ناتوانی می‌كنين!

موتور جستجو: پنج‌تا مرحله رفتم و هزارتا زحمت كشيدم و جون كردم... بازم كار نكرد! شما خودت امتحان كن؛ پيشرفته ميشرفته سرش نمی‌شه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion
ارسال شده در (ویرایش شده)

من که از دانلود واینها سر در نمی یارم . ولی اونجایی که می دونم. منظور گروه بندی خیلی واضحه. من نمی دونم چرا شما همه چی رو تقلید می دونی. بله باید بهتون بگم شبیه گروه های خانه ی هاگوارتز ولی با خیلی نو آوری های دیگه. این کار اصلا تقلید نیست. چون همه این کار رو می کنن. و بعدشم ما باید لذت ببریم. وقتی از فرم گروه بندی تالکینی لذت ببریم. به جهنم که تقلید شده. ( که بازم می گم تقلید نیست. )

من به شخصه خیلی نو آوری ها رو توی گروه بندی در نظر دارم. ولی اول باید از بیسش شروع کنیم.

الان قشنگ براتون توضیح میدم. در مورد گروه و درجه بندی. شما یه کاری می کنی که بچه ها به صورت خود جوش توی دو یا سه گروه تقسیم بشن.

اعضای این گروه ها با ایده ی خودشون یه اسم برا گروهشون انتخاب می کنن. بعد از انتخاب گروه ها حالا شروع می کنیم. یه تابلو ی امتیاز بندی می ذارم. هر سه ماه ، سه ماه گروه برنده رو اعلام می کنیم.

حالا این امتیاز بندی ها چجوری هست. همین امتیاز هایی که ما داریم که با لایک به افراد می دیم. هر15 تا از این امتیاز ها یک امتیاز برای گروه اون فرد محسوب میشه.

مسابقات داستان نویسی و رول و از این حرف ها می ذاریم کهدر صورت اوکی من خودم زحمتش رو تقبل می کنم.اینجا داوران .( اون هم یه جوری انتخاب می کنیم که دعوا نشه. مثلا شما داور میشی که مدیری. یا اگه شما هم عضو گروهی شدی یکی رو انتخاب می کنیم که عضو گروهی نباشه. البته راهش خود به خود پیدا میشه.) به رول امتیاز می دن و امتیاز به گروه اضافه میشه. مثلا میگین به رول شما از 10 4 میدم و چهار نمره به گروه اون فرد اضافه میشه.

جواب بده جایزه بگیر مونت دوباره راه میوفته.اینجا به غیر از اینکه پند می ده و فیلم درست میکنه. به گروه نفر سوم 5 امتیاز ، به گروه نفر دوم 15 امتیاز و به گروه نفر اول 20 امتیاز تعلق می گیره.

و خیلی کارهای دیگه هم میشه کرد. خوراک تابستونه که ماه رمضونه همه تو خونه نشستن. بیکارن و حال ندارن برن بیرون.

یه پیشنهاد دیگه. لطفا یه سری تاپیک ها که تکراری هستن و دو تا پست دارن برای سه سال پیش و بعد بحثشون تموم شده پاک کنید که شلوغ نشه. بعضی اوقات واقعا ادم گیج میشه. فکر کنید بخواد تاپیک های جدید هم ایجاد بشه که دیگه هیچی.

مثلا فکر کنم تو سرزمین میانه. یکی هست بازگشت تاریکی در عصر چهارم. دوباره دو تا پایین تر در جستجوی جاودانگی که موضعش تقریبا شبیه قبلی هست. رولپلینگ ما هم که هست. یه چندتا دیگه هم همینطوری هست.

ویرایش شده در توسط Glorfindel Thalion

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

من به شخصه خیلی نو آوری ها رو توی گروه بندی در نظر دارم. ولی اول باید از بیسش شروع کنیم.

مسابقات داستان نویسی و رول و از این حرف ها می ذاریم کهدر صورت اوکی من خودم زحمتش رو تقبل می کنم.

من فکر میکنم قبل از مسابقات داستان نویسی باید یک سری مسابقه برنامه نویسی راه بندازیم.

گلور جون خیلی راحت در مورد گروهها و امتیازات حرف میزنی (البته منم باهات موافقم که باشن) ولی میدونی این کارا چه قدر زحمت میخواد و چقدر زمان؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

عزیز من من منکر این نشدم که زحمت نداره . بله خیلی زحمت داره. خیلی هم سخته. تا جا بیوفته خیلی ها اخطار می گیرن. حتی اولش امکان داره خیلی باب میل پیش نره. ولی اگر بتونیم درست کنیم با اینکه سختی کشیدیم یه طرح خیلی خوب و زیبا و پر طرفداری میشه و من به شما قول میدم با اکران فیلم هابیت و گذاشتن اردا توی موتور جستجوی هابیت. خیلی از کسایی که تازه هابیت رو دیدن و خوششون اومده عضو میشن و کار خیلی زیبا تر میشه.

در هر صورت باد با ما همراه . می تونیم بادبانها رو بکشیم و بریم به والینور. می تونیم در سرزمین میانه تاریک و میرا بمونیم. در هر صورت بادبان کشیدن هم دست و پنجه نرم کردن با امواج دریا رو می خواد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

منم با گلورفيندل موافقم. گروه‌بندی خيلی فروم رو جذّاب‌تر و بانشاط‌تر می‌كنه. اگه مديريّت محترم توجّه كنن، آردا از اين رو به اون رو می‌شه. البته به قول ائرنديل زحمتم داره، ولی فوقش يه سال. هرچه‌قدر باشه، می‌ارزه؛ يه سال زحمت، صدسال شادابی و زيبايی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به گلورفیندل:

من منظورم تقلید نبود. گفتم مثالی بزنم که ملموس باشه. اگه گروه بندی انجام بشه اسمش رو که گریفیندور یا اسلیترین نمیذاریم. میذاریم خاندان هادور یا خاندان فئانور! :دی

کار هم زیاد داره. سیستم امتیاز دهی فروم ماهیانه نیست. یعنی اگه بخوایم سه ماه یکبار امتیاز دهی بکنیم باید امتیازات دوره قبل رو داشته باشیم و بعد امتیازات دوره بعد رو از اختلافش با امتیازات فعلی حساب کنیم. باید دامنه کارها هم زیاد باشه. فقط داستان نویسی و جواب بده جایزه بگیر کافی نیست. در این مورد باید مفصل با تولکاس صحبت بکنم و ببینیم که آیا عملی هست یا نه.

در مورد تاپیکها:

نمیخوایم پستهای کسی رو بیخودی حذف کنیم. شاید بشه تاپیک های مشابه رو ادغام کرد که اونم یکم وقت میخواد که بشینم و اونا رو بررسی کنم. دقیقا برای همین مشکل هست که الان در مورد ایجاد تاپیک جدید سختگیری میکنیم و دوستان هم شاکی میشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

در این مورد باید مفصل با تولکاس صحبت بکنم و ببینیم که آیا عملی هست یا نه.

فقط زودتر!

دقیقا برای همین مشکل هست که الان در مورد ایجاد تاپیک جدید سختگیری میکنیم و دوستان هم شاکی میشن.

اگه منظورت منم كه بايد بگم درمورد يک كلمه حق داشتم.

تازه، يه ايراد ديگه از سايت گرفتم:

اگه مؤس رو چند ثانيه روی لينکای صفحه‌ی اصلی نگهداريم، يه نوشته مياد: «بگو دوست و وارد شو». احتمالاً منظورتون از اين نوشته، همون نوشته‌ايه كه به زبان الفی روی سردر دروازه‌ی معادن موريا حک شده‌بود. بهتر نيست ويرايشش كنين «سخن دوست بگو و وارد شو»؟! چون اصل و كاملش اينه؛ كه گندالف خاكستری اشتباهی فكر كرد منظور از سخن دوست، حرفيه كه يه دوست می‌گه. اگه «بگو دوست و وارد شو» بود كه گندالف اشتباه نمی‌كرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اینکه گندالف اشتباه کرده دلیل نمیشه که ما هم اشتباه کنیم! :دی

قبلا هم گفتم. من به صفحه ورود به سایت دسترسی ندارم. اونو باید خود اله سار تغییر بده. گرچه نیازی هم نمیبینم. این جمله مفهوم تره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

به گندالف توهین می‌کنی؟! :)

در ضمن، چرا تو روز تعداد محدودی امتیاز می‌تونیم بدیم؟ این مشکل بزرگیه که اگه بتونین برطرفش کنین، خیلی خوب می‌شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...