رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

Gladriel

ببخشیید چرا من نه میتونم پستی رو بپسندم نه میتونم نپسندم؟! امروز نه نپسندیدم نه پسندیدم با اینحال میگه سقف امتیاز دادن پر شده! :-? مگه باید 24 ساعت کامل بگذره؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بله بايد 24 ساعت ازشون بگذره. يعني توي يك بازه 24 ساعته ميتونيد مقدار معيني امتياز بدين. اين 24 ساعت ربطي به نيمه شب نداره.

از ساعت 16:30 ميتونيد امتياز بدين. شما ديروز از ساعت 16 تا 16:26 پنجاه تا امتياز دادين

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

راستش شاید این پست به صورت اسپم جلوه بده اما خوب گفتن این موضوع خالی از لطف نیست !

راستش داشتم تاپیک های قدیمی رو می دیدم و این موضوع که در پروفایل مهدی - اله سار و تولکاس نوشته شده مدیر فروم اما در پروفایل بانو آرون نوشته نشده یه ذره نظرم رو جلب کرد. به نظر من اگه می شد تو پروفایل ایشون هم می نوشتید مدیر بازنشسته بهتر جلوه می داد !

البته این یه نظر شخصیه و تصمیم نهایی با مدیران فرومه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بانو آرون مدیر بازنشسته نیست.

چون فعلا به سایت سر نمیزنه تو سیستم جدید هنوز دسترسی های مدیریتی رو نداره. وگرنه هر وقت بیاد باز هم سمت مدیریتی خواهد داشت.

دلیل این کار هم به خاطر امنیت بیشتر بوده. هرچه تعداد مدیران بیشتر باشه احتمال از دست رفتن پسورد مدیران هم بیشتر میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من داشتم به تاپیک های قدیمی یه نگاهی مینداختم ، یه چیز سوال برانگیز دیدم . چطور ممکنه در عرض 5 دقیقه 11 پست بسیار طولانی در یه تاپیک خورده باشه ، در یکی از پست ها علنا اشاره شده که از پست قبلی سه ماه میگذره ، اما همه مربوط به یه تاریخه .

اینه تاپیک مروبطه : https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=825

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مگه يادت نيست اوايل بازگشايي فروم قبلي همه پستهاي قديمي به صورت نقل قول توي پستهاي يه كاربر به اسم arda بود؟

بعدا اله سار اومد و اون پستها رو تفكيك كرد و با اسم اصلي كاربرها ثبت كرد.

همه پستهاي قديمي 8 دي 87 ارسال شدن. اون تاريخ تاريخ ارسال پست توسط افراد نيست. تاريخ تفكيك پستها توسط اله ساره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

می خواستم بپرسم جایی هست که همه امکانات فروم توش نوشته شده باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

با استفاده از دکمه "راهنما" که در پایین تمام صفحات هست میتونید برخی از این امکانات رو ببینید. البته هنوز فرصت نکردم کامل ترجمه کنم.

لینکش هم اینه:

https://arda.ir/forum/index.php?app=core&module=help

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

:-? چیزکی برام پیش اومد در میانه ی سوال و پیشنهاد! تا جایی که یادم هست یه جایی صحبتی در این حول و حوش شده بود. این که ما لینک سایتی رو مستقیم ارائه نمی کنیم ولی اگر کسی به ما لینک بده استقبال می کنیم و مشابه اینها. لفظ به لفظ موضوع یادم نیست ولی باز هم در اعماق هزارتوی حافظه ام چیزکی صدا می کنه و میگه تایپیکی داشتیم در زمینه ی معرفی لینک های تالکینی. هنوز هم هست؟ من پیداش نکردم. می تونیم یه تاپیک جداگانه، صرفاً برای معرفی لینک های این چنینی داشته باشیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اون قضيه بابت تبادل لينك با ساير سايتهاي فانتزي بود. گفتيم كه آمادگي داريم تا به صورت متقابل لينك اونها رو در قسمت لينك دوستان بنويسيم.

براي معرفي ساير سايتها ميتونيد به اين تاپيك بريد:

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=587

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

ممنون بابت راهنمایی اتون، داستان این بود که داشتم این سایت رو بالا و پایین می کردم و دیدم که در بخشی اشاره کرده به این که سه گانه به چه زبان هایی چاپ شده ولی خبری از فارسی نیست. البته من فضولی کردم و یه یادداشت براشون فرستادم ولی این ایده به ذهنم خطور کرد که شاید بتونیم در زمینه ی معرفی آردای خودمون بیشتر فعالیت کنیم :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

نمیشه پوسته ی قدیمی سایت رو هم داشته باشیم؟دلم براش تنگ شده!

اگه امکانش هست توی قسمت پوسته ها اونو هم اد کنین.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه. فرمت پوسته های این فروم با فروم قبلی متفواته و نمیشه اونو اضافه کرد. تو ساخت این پوسته سعی کردیم تا حدی شبیه پوسته قبلی عمل کنیم و در عین حال چیز جدیدی هم باشه.

توی پوسته قبلی همه چیز عکس بود(کادرها، دکمه ها و ...) اما در این فروم برای اینکه سرعت لود شدن صفحه بیشتر بشه از عکس استفاده نمیکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

یه پیشنهاد دارم ؛ تو لیست کاربران آنلاین معمولا دیدم که خیلی ها دارن مشخصات کاربرها رو نگاه میکنن . بهتر نیست که پروفایل ها برای غیرعضو ها ، غیرقابل دیدن باشه ؟ مثل خیلی جاهای دیگه ؟

چون خیلی از مشخصات تو پروفایل ها تا مقدار زیادی شخصی هست و به نظرم فقط برای بچه های سایت قابل دیدن باشه بهتره ؛ اینجوری یه حریم شخصی هم به وجود میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
یه پیشنهاد دارم ؛ تو لیست کاربران آنلاین معمولا دیدم که خیلی ها دارن مشخصات کاربرها رو نگاه میکنن . بهتر نیست که پروفایل ها برای غیرعضو ها ، غیرقابل دیدن باشه ؟ مثل خیلی جاهای دیگه ؟ چون خیلی از مشخصات تو پروفایل ها تا مقدار زیادی شخصی هست و به نظرم فقط برای بچه های سایت قابل دیدن باشه بهتره ؛ اینجوری یه حریم شخصی هم به وجود میاد

این کار رو کردم. الان کاربران مهمان نمیتونن وارد پروفایل افراد بشن یا لیست کاربران رو ببینن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

البته این رو هم در نظر داشته باشیم که بیشتر مهمانان چون تازه کارن به جای اینکه رو خود پست مربوطه برن(در صفحه ی نخست انجمن ها),رو مشخصات کاربری میرن که اون پست رو زده.اشتباهی که واسه من هم پیش میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

می گم خیلی ضایع است ها بعد از یه سال تو فروم بودن هنوز ندونی کجا باید تاپیک بزنی یا کجا سوالت رو بپرسی :دی

اگه سوال رو در جای نامناسب پرسیدم ببخشید !!!

سوالم اینه که : اگه من اسم کاربریم رو تغییر بدم و بزارمش بر فرض مثال آقای X بعد اون وقت اسم کاربریم که اصلانه آیا پاک می شه ؟؟ و یکی دیگه می تونه با اسم کاربری اصلان عضو بشه !! اگه این جوری بشه فکر کنم دیگه نتونم اسم کاربریم رو همون اولی بزارم !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اسم كاربري اوليه شما هميشه براي شما باقي ميمونه اما اسمهاي نمايشي اي كه انتخاب ميكنيد تا زماني كه عوض نكرديد براي شماست.

مثلا اسم كاربري اصلي شما aslan ـه. اگه اونو به Gryfen تغيير بدي و بعد دوباره اونو به گريفن تغيير بدي، كاربر جديد ميتونه Gryfen رو انتخاب كنه اما aslan و گريفن رو نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

گالری تصاویر-والپیپر های ساخته شده به دست اعضا: امکانش هست به ترتیب زمانی کتاب مرتب بشن؟ الان با آخرین بروز رسانی مرتب شدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به ترتيب زماني كتاب مرتب شده. فقط داستان تورين كه تازه گذاشتم مرتب نشده چون ميخواستم كامل بشه بعد يكجا همه رو مرتب كنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

مهدی جان.چرا یه کیبورد آنلاین فارسی تو این بردی که توش مینویسیم نمیزاری؟ من چون dial up ام این بهنویس کشت منو.

(البته حق داری به من بگی چرا نمیری فارسیش بکنی!)

ویرایش شده در توسط 3DMahdi
تصحیح فینگیلیش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

امکانش برای فروم وجود نداره. چرا از مبدل کامنتهای سایت استفاده نمیکنی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

به نظرم اسم بعضی از تاپیکها باید عوض بشه.مثلا بهتر نبود که اسم تاپیک" ناگفتنی های تالکین"به"ناگفته های تالکین" تغییر میکرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آره بعضی از تاپیکها باید اسم مفهومتری داشته باشن. بعضی ها رو نمیشه عوض کرد چون توی تاپیکهای دیگه اسمشون اومده.

این موردی که میگی فرق زیادی نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

خوبه که عنوان "آیا فیلم هابیت هم ساخته خواهد شد؟"

به "فیلم هابیت" تغییر کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...