رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

Tom Bombadil

ببخشید ، نمیدونم شاید مشکل از مرور گر من باشه . در هر حال روزشمار هابیت برام عدد 2541 رو برای قسمت تعداد روز باقی مانده در نظر گرفته ، قبلا این شکلی نبود .

آرون جان برای من عدد 350:02:33:20 رو داره که الان شد 21 -22-23-24-25-26-27-28-29-30 :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ببخشید ، نمیدونم شاید مشکل از مرور گر من باشه . در هر حال روزشمار هابیت برام عدد 2541 رو برای قسمت تعداد روز باقی مانده در نظر گرفته ، قبلا این شکلی نبود .

این روز شمار از تاریخ سیستم شما استفاده میکنه. تاریخ کامپیوترت رو درست کنی درست میشه.

الان تاریخ سیستمت روی 2005 باید باشه! :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

ای داد بر من !

عجیبه که تاریخم دقیقا روی 2005 بود ! درستش کردم ، اما متاسفانه بلا فاصله آنتی ویروسم هم غیر فعال شد ، نمیدونم حالا چرا کوتاه نمیاد و فعال نمیشه . : :ymblushing:

شرمنده بابت سوال کج و معوجم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

خب همونطور که واقفید من همچنان لذت خوندن سیلیماریون رو نبردم.اما اینو میدونم که تو هر صفحش 10 تا اسم سخت هست واسه خوندن

یه پیشنهاد دارم:میشه یه تاپیک بزنیم و توش این تلفظ ها رو توضیح بدین؟

مثلا ترجمه فارسی و اصل کلمه انگلیسی و اگه مقدوره شیوه ی تلفظش...حالا اگه آخری هم نشد اشکالی نداره

اینجوری اگه خود کلمات انگلیسی رو ببینیم بهتر و درست تر میشه تلفظات رو انجام داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نمایه آخر سیلماریلیون فارسی و انگلیسی تمام اسمها رو داره.

در مورد تلفظ اسامی هم یه تاپیک داریم که قواعد کلی تلفظ رو توش گفتیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Turin+

یه مقدار تو سایت گشتم ولی ندیدم کسی بپرسه... شاید هم پرسیدن و جواب گرفتن ...

وقتی به یکی امتیاز میدی حالا مثبت یا منفی ... دیگه نمیشه به حالت قبلی برگردوند ... همین پست بالا یی رو واسه اطمینان بیشتر +1 کردم ( اول می خواستم -1 بدم ها) الان دیگه نمی تونم صفر یا منفیش کنم...

می دونم خیلی مهم نیس اما اگه درست بشه خوبه ... میشه بعضی خراب کاری هارو درست کرد :ymblushing: ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

خب من جوابتون رو میدم...چون قبلا تو تاپیک تغییرات سایت و فروم این سوال پرسیده شده بود...تو این سیستم جدید(چون میدونی که قبلا چیزی بعنوان امتیاز نداشتیم...چیزی بود به اسم پسندیدن)امتیاز رو نمیشه پس گرفت...نه مثبت و نه منفی!!!!

پس فقط باید دقت کرد....خود من هم چندباری اشتباه کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Turin+

به tom:

یه +1 بهت میدم چون یه جا اشتباهی بهت -1 دادم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

به tom:

یه +1 بهت میدم چون یه جا اشتباهی بهت -1 دادم

چه جالب :ymblushing: خودمم متوجه شدم یکی کم شدما....ولی نفهمیدم از کجا خوردم :-*

یکی از ایرادای این سیستم اینه که نمیتونی بفهمی کجا لایک خوردی و یا برعکس...تو سیستم قبلی هر خبر جدیدی میشد سریع تو اعلامیه ها میومد و اون خیلی خوب بود

ویرایش شده در توسط tom bombadil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

آقا یه پیشنهاد و سوال:

اول سوال:فلسفه ی این تشویق و اخطارها چیه؟

پیشنهاد:این اخطارها و امتیازات باید یه جایی نمود داشته باشه دیگه...مثلا تو حساب کاربری هر فرد...اینطور نیست؟؟؟

پ.ن:هرچند خودم جزو متضررین این پستم ولی خب بنظرم نیاز بود که بگم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

چون بعضی ها با فروم جدید مشکل دارن و برای نمایش صفحه نیاز به دستکاری کوچکی هست پست اول تاپیک تازه واردین رو ویرایش کردم و چیزایی که به ذهنم رسید اضافه کردم. حس میکنم یه چیزی از قلم افتاده! اگه در ابتدای کار با مشکلی مواجه شده بودید بگید اونجا بذارم تا کاربران جدید هم تصحیح کنن.

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1037&st=0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

یه سوال

سیستم این محبوبترین پست چیه؟یعنی عملکردش چطوریه؟

اگه فارسی رو بلد باشم محبوبترین به یکی تعلق میگیره اما خودتون ببینید

post-1574-0-13711000-1327658366_thumb.jp

post-1574-0-63855900-1327658384_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

فکر کنم پست هایی که امتیازشون ده به بالا باشه محبوبترین پست هستند!

ویرایش شده در توسط narich

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اگه تعداد امتیاز مثبت پستها از یک مقداری(که الان روی 10 تنظیم شده) بیشتر بشه اون پست به عنوان پست محبوب علامت میخوره. زیاد این چیزا مهم نیست.

عنوان رو هم ویرایش کردم. الان شد "پست محبوب". اگه عنوان بهتری دارید بگید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

راستش یه سوال داشتم و اون هم اینه که تو نوشتن متن هایی که تو نمایه های خودمون هست چقدر ازادی داریم ؟؟؟

یعنی چقدر می تونه فراتر از قوانین فروم باشه ؟؟؟

یا اصلا با قوانین فروم کاری داره یا نه ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نمايه ها بخشي از فرومه و تابع قوانين فروم.

تنها فرقش اينه كه ميتونيد توش مطالب غيرمرتبط با سايت و اسپمهايي كه قبلا تو فروم ميزديد بزنيد اما نبايد زياده روي بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel

<p>ببخشید من یک سوالی برام پیش اومده: تو قسمت اعلامیه ها فقط به روز رسانی نمایه های دوستان یک کاربر نمایش داده میشه؟!

و اینکه چطور یک کاربر حدود یک هفته هست که 24 ساعته (بدون مبالغه) آنلاینه؟!

و در آخر اینکه چرا بعضی اشخاص که به من پیام میدن روی صفحه نمایش داده نمیشه؟! یک پیامو بعد از یک هفته به طور تصادفی پیدا کردم!

(مثلا قرار بود یک سوال بپرسم! 65.gif )

(وای! تازه یادم اومد باید اینو تو قسمت تغییرات سایت و فروم مینوشتم!شرمنده! :-? )

ویرایش شده در توسط Gladriel

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

1-توی قسمت اعلامیه ها فقط بروز رسانی نمایه های دوستان نشون داده میشه. روی نمایه هر نفر که بری میتونی با لینک "تمامی نمایه ها" در کادر بالا نمایه همه رو ببینی.

2- ریچارد رو میگی؟ به این دلیل که آدم نیست. یه روباته که کارش تبلیغات توی فروم هاست و سه تا پست تبلیغاتی زد که پاکش کردم و الان هم مسدود شده و نمیتونه پستی ایجاد کنه.

3- پیغام خصوصی منظورته؟ توی بخش تنظیمات مربوط به اعلامیه ها. تیک مربوز به نمایش پنجره pop-up برای پیغام خصوصی جدید رو بزن.

https://arda.ir/forum/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=notifications

پ.ن:

تو اون تاپیک نمیتونستی پست بدی چون بعد از اینکه تغییرات تموم شد اون تاپیک رو بستیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

خب من یه چند وقت پیش تو یه سایت خارجی بودم که یهو ازین سایت سر درآوردم:

http://www.lotrfanart.net/

بعد دیدم ای دل غافل...اینکه لوگوی خودمونه.

حالا کیه که شفاف سازی کنه...لوگوی ماست یا لوگوی اونا؟

راستی کیفیتش بالاست...اگه اجازه داریم کیفیت لوگومون رو بیفزاییم.

post-1574-0-98905800-1328535453_thumb.gi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این لوگو مال نسخه اول سایته که بانو آرون طراحی کرده. نمیدونم منبع چی بوده. شاید هر دو از یه طرح دیگه ساخته شده باشن.

نمیدونم تولکاس میدونه یا نه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel

کمک!الآن که اومدم تو سایت دیدم تصویرم عوض شده! :) هر چی سعی میکنم عکس قبلی رو بذارم نمیشه! :-? مگه عکس آواتار جزو تنظیمات شخصی نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مگه خودت عوضش نکردی؟ کس دیگه ای که نمیتونه مال تو رو عوض کنه.

عکس جدید رو حذف کردم. دوباره عکس قبلیت رو آپلود کن.

الان چه مشکلی با آپلود کردن داری؟ با یه مرورگر دیگه امتحان کن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel

عکس قبلیمو آپلود کردم ولی بازم این یکی تصویر اومد... :-? من عوضش نکردم! :D وقتی عکس قبلیو میذارم قبول میکنه ولی تا از تنظیمات خارج میشم عکس جدید برمیگرده.

نمیدونم چی شده.مرور گرو عوض میکنم ببینم فرقی میکنه یا نه...

نمیدونم چرا تاثیری نداره... :) :D ;)

ویرایش شده در توسط Gladriel

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب الان که درسته!

من دارم با همون آواتار قبلی میبینمت. یه بار تو مرورگرت Ctrl+F5 رو بزن تا تصویر جدید لود بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...