رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

ت.ت

آقا یه سوال!

این آواتار من چجوری خود به خود عوض شده؟!

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
آقا یه سوال!

این آواتار من چجوری خود به خود عوض شده؟!

ت.ت

فکر کنم کسایی که آواتار نداشتن آواتارشون شده این شکلی. مال سیمین و Frodo Baginz هم همین شکلی شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

درسته.

اين نماد كاربر آردا بود(و البته پرچم گوندور هم هست ديگه :D )

تصميم مدير بر اين بود كه جلوه هاي بصري سايت تغييراتي داشته باشه.

اگر بخواهيد ميتونيد عوض كنيد آواتار رو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

آواتار قشنگیه این پرچم گوندور قبول دارم این جوری بهتره

راجع به یخ های آردا : اگه بحث ها زیاد بشه و تاپیک ها بیشتر بشن خود به خود یخ ها آب میشه همینطور اگه کاربرای این جا یه کم پرکار تر بشن یا عضو های این جا بیشتر بشن هم به آب شدن یخ ها کمک می کنه

مثلا راجع به وارکرفت که می گفتین داستان خیلی قشنگی نیست (که هست خیلی هم هست ) اگه انجمنش یه کم فعال تر بشه خیلی بهتره خودم هم یه تاپیک زدم و خلاصه داستانو نوشتم برید بخونیدش بد نیست

هر جوری این یخ ها آب بشه خوبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

سلام بچه ها

از همتون برای اینکه فکراتونو رو هم میذارید که آردا بیشتر پیش بره ممنونم

راجبه کمتر شدن کاربرا من خودم فکر می کنم ممکنه یکی از دلایلش فرم, امکانات و یا حتی رنگ بندی فروم باشه که آدم حسش نیاد... اگه شما تو این زمینه احساس خودتونو به ما بگید ما هم تلاش خودمونو می کنیم بهترش کنیم... البته به جای «ما» بهتره بگم اله سار!:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت
فکر کنم کسایی که آواتار نداشتن آواتارشون شده این شکلی. مال سیمین و Frodo Baginz هم همین شکلی شده.

آها ایده ی جالبیه اتفاقن ... از تمامی دستندرکاران به خاطر اینکه به ما فقیر بیچاره هایی که آواتار نداریم توجه میکنید کمال تشکرو دارم!

پ.ن: بهع! اين برادر تورامبار کیه؟! چند تا تورامبار تو یه سایت؟! آها ایشون torambar ـه! اين غلط سهويه يا عمدي؟!

آقايون نگران نباشيد... مدارس كه شروع ميشه افت فعاليت طبيعيه ... بقيه ي سايت ها هم همين مشكل رو دارن... {البته آردا در تعطيلي مدارس هم زياد شلوغ نبود:ديي!!}

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

دست شما درد نکنه برادر تازه ما رو دیدی :D

من فقط تورامبارم ارباب تقدیر

ای ارباب تقدیر که تقدیر بر تو ارباب شد

اما روزی می ریسد که تو تقدیر را به پیش خواهی راند

ای سیه تیغ زمان در انتظار توست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

درود بهتر بود در نظر سنجی این ماه گزینه ی خانه نشین یا همان بیکار شوم را نیز میگذاشتید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت
دست شما درد نکنه برادر تازه ما رو دیدی :D

من فقط تورامبارم ارباب تقدیر

اهم ، برادر من بنده از همان بدو آفرينش آردا تورامبار بوده ام، تا كنون نيز بسياري اكانت تورامبار تقلبي ايجاد شده اند كه همگي به نفرين مورگوت دچار گشته اند ... ولي شما بدليل اينكه املاي يوزرتان غلط است توانسته ايد جان سالم بدر بريد چه در صورت وجود u به جاي o در نامتان صد در صد نفرين گريبانگيرتان ميشد! آن وقت نفرين را بين خودمان تقسيم مي كرديم و فشار كمتري بر من وارد مي آمد!

--------

آنتي اسپم:

مديران محترم كه زحمت ساخت چنين قالب جگري را كشيده اند، بهتر نبود اين بك گراند سفيد پشت متن ها را بر مي داشتند ... اينگونه اندكي ضايع مي باشد! بيشتر آدم فكر مي كند نقل قول است تا پست! {البته آدم! الف ها و بقيه ي موجودات آردا ممكن است اينگونه نپندارند!}

چاكر شما...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

اهم ، برادر من بنده از همان بدو آفرينش آردا تورامبار بوده ام، تا كنون نيز بسياري اكانت تورامبار تقلبي ايجاد شده اند كه همگي به نفرين مورگوت دچار گشته اند ... ولي شما بدليل اينكه املاي يوزرتان غلط است توانسته ايد جان سالم بدر بريد چه در صورت وجود u به جاي o در نامتان صد در صد نفرين گريبانگيرتان ميشد! آن وقت نفرين را بين خودمان تقسيم مي كرديم و فشار كمتري بر من وارد مي آمد!

--------

آنتي اسپم:

مديران محترم كه زحمت ساخت چنين قالب جگري را كشيده اند، بهتر نبود اين بك گراند سفيد پشت متن ها را بر مي داشتند ... اينگونه اندكي ضايع مي باشد! بيشتر آدم فكر مي كند نقل قول است تا پست! {البته آدم! الف ها و بقيه ي موجودات آردا ممكن است اينگونه نپندارند!}

چاكر شما...

ت.ت

خب پس بهتره ما با اين يوزر تقلبي ادامه بديم تا مشكلي نباشه :D\

در ضمن من يه بار نفرين مورگوت گريبان گيرم شده از سرم هم زياد بوده :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

خوب من پیشنهاد \ انتقاد ندارم !!

فقط اینکه ممنون از کتابخونه ی سایت و مخصوصا قسمت موجودات اردا که من پرینتش کردم تا راحت تر و با صبر و حوصله بارها و بارها مطالعش کنم .. .

این سایت عالیه با در نظر گرفتن اینکه مدیریتش چشم داشتی هم نداره و دنبال تبلیغات و .. . نیست واقعا جای تشکر ویژه داره از گروه گردونندگان این سایت

فقط اگه بخشی تحت عنوان منابع خارجی هم بود عالی میشد در فروم شاید باشه من هنوز متوجش نشدم . برای مثال همین قسمت کتابخونه رو اگه از جایی زحمت ترجمه رو کشیدید در اخرش منبع انگلیسی هم ذکر میشد عالی میشد .

تنها منبعی که از کارهای تالکین تا همین الان میشناسم همین سایت اصلیش که اونم به لطف شما پیداش کردم

میدونم که با جستجو میشه به منابع دست پیدا کرد ولی اگه سایت های معتبر رو اینجا داشته باشم برای خودم شخصا قابل اتکا تر !! چرا که اینجا همه یه جورایی خودشون تو اردا زندگی میکنن .. .

پ ن : راستی, دوستان برای تلفظ کلمات و اصطلاحات دنیای تالکین نرم افزاری وجود داره که راهنما باشه !؟ برای مثال خاطرم هست برای تلفظ بعضی کلمات دنیای رولینگ سایت های طرفدارش یه جور دیکشنری با تلفظ طراحی کرده بودند . سایتهای مرجع طرفدار تالکین هم این کار رو کردن !؟

tolkienlibrary.com

ممنونم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون
خوب من پیشنهاد \ انتقاد ندارم !!

فقط اینکه ممنون از کتابخونه ی سایت و مخصوصا قسمت موجودات اردا که من پرینتش کردم تا راحت تر و با صبر و حوصله بارها و بارها مطالعش کنم .. .

این سایت عالیه با در نظر گرفتن اینکه مدیریتش چشم داشتی هم نداره و دنبال تبلیغات و .. . نیست واقعا جای تشکر ویژه داره از گروه گردونندگان این سایت

فقط اگه بخشی تحت عنوان منابع خارجی هم بود عالی میشد در فروم شاید باشه من هنوز متوجش نشدم . برای مثال همین قسمت کتابخونه رو اگه از جایی زحمت ترجمه رو کشیدید در اخرش منبع انگلیسی هم ذکر میشد عالی میشد .

تنها منبعی که از کارهای تالکین تا همین الان میشناسم همین سایت اصلیش که اونم به لطف شما پیداش کردم

میدونم که با جستجو میشه به منابع دست پیدا کرد ولی اگه سایت های معتبر رو اینجا داشته باشم برای خودم شخصا قابل اتکا تر !! چرا که اینجا همه یه جورایی خودشون تو اردا زندگی میکنن .. .

پ ن : راستی, دوستان برای تلفظ کلمات و اصطلاحات دنیای تالکین نرم افزاری وجود داره که راهنما باشه !؟ برای مثال خاطرم هست برای تلفظ بعضی کلمات دنیای رولینگ سایت های طرفدارش یه جور دیکشنری با تلفظ طراحی کرده بودند . سایتهای مرجع طرفدار تالکین هم این کار رو کردن !؟

tolkienlibrary.com

ممنونم :D

`دوست عزیز اول از همه ورودتون رو تبریک می گم و تشکر می کنم که اینقدر علاقمندی نشون میدین.

برای منابعی که میخواید بخصوص تلفظ کلمات و اصلاحات, اول میخوام ببینم شما به فرهنگ نامه آردا سر زدین؟

لینکش تو صفحه اول موجوده: http://encyclopedia.arda.ir

اینجا, کاملترین منبع از دنیای تالکینه. پیشنهاد می کنم سر بزنید و بخصوص هر کلمه ای که بخواید اونجا پیدا می کنید و اگه تلفظش لازم باشه اونجا آوردیم.

تو صفحه اول که رفتید رو «فهرست الفبایی فارسی» کلیک کنید, و یه حرف الفبایی رو کلیک کنید و تمام اسامی و کلمات موجود در دنیای تالکین رو اونجا پیدا می کنید. حواستون هم به «(۲۰۰تای قبلی) (۲۰۰تای بعدی)» باشه, چون بیشتر از یک صفحه هستن لیست اسامی!

مثلا اینجا http://encyclopedia.arda.ir/home/%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7 در مورد «واردا», دقت کنید تلفظش هم آورده شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

ممنونم . فرهنگنامه هم فوق العادست . از امروز دیگه کارم میشه سر زدن به اینجا !! ;:D

فقط شاید از نظر حرفه ای شما مسخره به نظر بیاد ولی جایی هست که کلمات رو تلفظ کنه !؟ بشه شنید منظورم

این اخلاق بد من تو زبون های دیگست !! حتما باید کلمه و اصطلاحات رو با گوش خودم بشنوم !!

اگه اشکالی نداشته باشه همین جا سوالی در مورد بخش مولتی مدیا هم بپرسم . کتاب های صوتی کامل !؟ یا فقط چند فصل قرار داده شده !! من دقیق نشدم ولی به نظرم اومد ارباب حلقه ها کامل نیست !؟

بازم ممنونم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

آره کامل باید باشن... خب بهترین راه برای تلفظ ها همون کتاب های صوتیه. و پیشنهاد من به شما اینه که فقط سیلماریلیون رو گوش بدید یه عمر کافیه!:دی کتاب صوتی ارباب حلقه ها خیلی جالب نیست و یه کم خسته کننده میشه بعد یه مدت. اما کتاب صوتی سیلماریلیون علاوه بر نثر شاهکار خود سیلماریلیون, صدای حماسی گوینده باعث میشه بارها بخوای گوش بدی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

ممنون :D

پس, از سیلماریلیون شروع میکنم .. .

تا حالا تنها کتاب های صوتی انگلیسی که گوش کردم و حال کردم مجموعه ی هری پاتر بود با دو تا اکسنت Brit \ Ame .

عالی بود!

با کارهای شرلوک هلمز هم کار کردم . دوبلور حسابی احساس خرج میکرد رو جملات .. .

پ ن : هری پاتر ها رو از اینجا گیر اوردم " http://www.effortlessenglish000.com/?p=517 "

لینک تورنتش رو هم گیر اورده بودم ولی دیگه حس دانلود 16 گیگ اونم تورنت نبود !! ;:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

قسمت مولتی مدیای سایت عالی و جامع هستش, ممنون واقعا از زحمتی که میکشید

فقط یک مورد, لینک ها قابلیت ادامه ندارن !! اگه از یه جا قطع بشه باید 2 باره از اول شروع کنیم !!

مورد دیگه اینکه پشتیبانی هم نمیشه . برای مثال من همه ی کتاب ها رو دادم به اینترنت دانلود منجر که به ترتیب دان کنه بعد 1 ساعت که برگشتم دیدم فقط اولی رو دان کرده و بقیه لینک ها رو ارور داده که دوباره تک تکشون رو تجدید ادرس کن .. .

ولی بازم مولتی مدیای سایت عالی :D

پ ن : اینو تو یه تاپیک دیگه پی نویس دادم ولی گفتم جاش اینجاست !! اگه امکانش باشه ایکن تشکر از اعضا هم اضافه بشه !؟ این چند روزه بچه ها خیلی منو شرمنده کردن و اگه این ایکن باشه حداقل با یه تشکر خشک و خالی از اینکه برای جواب دادن به سوالام وقت میزارن یکم جبران میکردم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

ميتوني براش پيغام خصوصي بزني به اعضا!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

از کجا میشه متوجه شد که گالری جدیدی اضافه شده یا گالری های قبلی به روز شده !؟

منظورم اینه که گالری های جدید بالای صفحه اضافه میشه یا پایین و گالری که به روز میشه هم همینطور " تو طبقه بندی میره بالا یا اخر قرار میگره !؟ "

ممنون .. .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

سلام .

ای کاش میشد همون جوری که الیاس گفت ، از بچه ها تشکر کرد ، مثل سایت های دیگه ، مثلا از هر پستی که خوشمون اومد از اون پست تشکر کنیم .

اینجوری بچه ها ترغیب میشن که پست های بهتری بذارن. ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

ای کاش میشد یه چت روم برای سایت بسازیم ، مثل همونی که تو سایت تراوین واسه متحدام وجود داره اینجوری میتونستیم تو سایت با هم حرف بزنیم ، امکانش هست ؟ :x :D :-? ;)) ;)) ;)) :x ;)) ;)) ;)) :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تجاوزگر

محتوای این پست به علت توهین به کاربران و دربرداشتن الفاظ نامناسب و غیراخلاقی حذف شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

اهم...

با سلام خدمت آردا-گردونانِ{!} محترم، يك انتقادي بنده داشتم و اون اين بود كه : آقا اين عدم توانايي ويرايش پست پس از فكر مي كنم 10 دقيقه، خيلي چيز مزخرفيه! اگه ميشه يه فكري بحالش بكنيد، وگرنه مجبور ميشيم طي يك عمليات انتحاري بمب ببنديم به يك يوروك-هاي و بزنيم اين تايمر رو منفجر نماييم!:پي!

و يك پيشنهاد: اين تم آردا قصد تعويض ندارد؟ ما افسرده شده ايم در اين ديوارهاي سبز پسته اي!... لطفن فكري به حال روزمرگي اهالي آردا بنماييد! همين چيزهاس كه جوانان آردا به سمت شبكه هاي اجنبي مانند فارسي 1 كشيده ميشوند ديگر!!{حالا با اينكه ربطي نداشت، ولي براي تاكيد بد نبود!}

اجرتان با مانوه سوليمو!

ارودت داريم...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST
خدمت آردا-گردونانِ{!} محترم، يك انتقادي بنده داشتم و اون اين بود كه : آقا اين عدم توانايي ويرايش پست پس از فكر مي كنم 10 دقيقه، خيلي چيز مزخرفيه! اگه ميشه يه فكري بحالش بكنيد، وگرنه مجبور ميشيم طي يك عمليات انتحاري بمب ببنديم به يك يوروك-هاي و بزنيم اين تايمر رو منفجر نماييم!:پي!

اگه این مشکل عجیب و غریب و نمی دونم چی چی !! مرتفع بشه, منم دعاتون میکنم .. .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

یه پیشنهاد با مقداری خواهش!

لطفا پیشنهادات و انتقادات رو بخونید ، و اگر امکان اجرا ، به هر دلیلی(خدای نکرده) وجود نداشت ، لااقل دلیلش رو بگید !

بلاخره از قدیم گفتن : مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد! ( نمیدونم درست نوشتم یا نه).

اینجوری می فهمیم ، گوشهایی هست که صدای سخن ما رو بشنوه !

سپاس!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
اگه این مشکل عجیب و غریب و نمی دونم چی چی !! مرتفع بشه, منم دعاتون میکنم .. .

مشکل عجیب نیست

سیستم امنیتی برای زیر حرف نزدنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...