رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

baggins

مگه سایت لوگو نداره؟! بالای فروم سمت راست

لوگو هر چی ثابت تر باشه شناخته تره، اگه بخواین تو هر سری عوض بشه که نماد محسوب نمیشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

یکی از دوستان گله میکرد که خیلی دیر تونسته بود از طریق صفحه اول سایت ، از فروم اطلاع پیدا کنه .

اگه امکان داشته باشه ، بخشی از صفحه ثابت اول سایت رو به تشویق کاربران مهمان برای شرکت در تالار اختصاص بدیم .

چیزی مثل این : به تالار های گفتگو بیاید تا پاسخ سوالهایتان را بیابید . یا : اگر فکر میکنید دنیای تالکین را شناخته اید به تالارهای گفتگو بیاید تا ناگفته ها ، اسرار و کرانه های وسیع دنیای آردا را به شما نشان دهیم . یا : به تالار های گفتگو بیاید ، جایی که پاسخ را می یابید ، اسرار را میخوانید و در های جهانی فانتزی به رویتان گشوده می شود .

از این طریق میتونیم علاقه مندان رو راهنمایی و بیشتر جذب کنیم .

اگه بتونیم فرم عضویت رو در تالار گفتگو قرار بدیم ، مثل بخشی که برای ورود اعضا در نظر گرفته شده ، نتیجه خوبی رو شاهد خواهیم بود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard
یکی از دوستان گله میکرد که خیلی دیر تونسته بود از طریق صفحه اول سایت ، از فروم اطلاع پیدا کنه .

اگه امکان داشته باشه ، بخشی از صفحه ثابت اول سایت رو به تشویق کاربران مهمان برای شرکت در تالار اختصاص بدیم .

چیزی مثل این : به تالار های گفتگو بیاید تا پاسخ سوالهایتان را بیابید . یا : اگر فکر میکنید دنیای تالکین را شناخته اید به تالارهای گفتگو بیاید تا ناگفته ها ، اسرار و کرانه های وسیع دنیای آردا را به شما نشان دهیم . یا : به تالار های گفتگو بیاید ، جایی که پاسخ را می یابید ، اسرار را میخوانید و در های جهانی فانتزی به رویتان گشوده می شود .

اگه بتونیم فرم عضویت رو در تالار گفتگو قرار بدیم ، مثل بخشی که برای ورود اعضا در نظر گرفته شده ، نتیجه خوبی رو شاهد خواهیم بود .

بعد از تبدیل سایت که اله سار گفتن تا دو هفته دیگه انجام میشه یک کار اساسی برای افزایش بازدید سایت انجام خواهم داد بخاطر همین این موضوعی رو که اشاره کردین هم من شخصا انجام میدم البته به صورت دیگه

ولی باید اول سایت تغییر کنه تا بتونیم فکر هامون رو روی هم بریزیم چون کل سیستم سایت و تالار هر دو تغییر میکنه این کار ها فعلا زیاد موثر نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

منم بعد از چند هفته کندوکاو تونستم ثبت نام کنم، گزینه ثبت نام رو تو فروم بیارید خیلی بهتره. اگه سیاست خاص سایت نیست!

قسمت افراد آنلاین هم یه دستی کشیده شه بد نیست، برای اینکه بهفمی چه کسایی آنلاین هستن باید صفحه رو refresh کنی. جاش هم قسمت کناری سایت باشه تو چشم تره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

لوگو هر چی ثابت تر باشه شناخته تره، اگه بخواین تو هر سری عوض بشه که نماد محسوب نمیشه!

اسم اونو نميشه لوگو گذاشت، اون بنر بالاي سايته. ميخوايم براي سايت جديد يه لوگوي مربعي يا دايره اي(نه بنر!) داشته باشيم كه هم بالاي مقالات بزنيم و هم بالاي والپيپرهايي كه شما ميسازي. اگه طرحي داري بده.

اين مشكل برطرف شده. توي سايت جديد اصلا عضو گيري نخواهيم داشت و عضويت فقط توي فروم خواهد بود. بنابراين لينكش هم توي فرومه. توي سايت جديد لينك فروم خيلي بارزتره و هر كس كه وارد سايت ميشه به راحتي ميتونه لينك فروم رو ببينه. بيشتر توضيح نميدم تا جذابيتش از بين نره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

اینی که پایین سایت هست چی؟!اون برای لوگو خوب نیست؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

بله به کل قسمت بالای سایت میگن بنر ولی به این میگن لوگو*. من تو همه جا وقتی این علامت رو ببینم می فهم که نماد سایته (لوگوی سایت). اگه نظر شما اینه که سایت لوگو نداره، من میگم کسی که این طرح رو زده به عنوان لوگو گذاشته. حالا اگه میخواین تغییرش بدین این یه چیز دیگست ولی سایت لوگو داره.

*

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من نگفتم سایت لوگو نداره. تو گفتی اون بالایی چیه، من گفتم اون لوگو نیست. لوگوی سایت اون درخت است که پایین فرومه.

میخوایم لوگو رو تغییر بدیم چون زیاد مرتبط نیست. البته اگه طرح مناسبی ارائه بدین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

خواستم تلاشی برای طراحی لوگو کرده باشم. :ymsmug: :-o

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

هوم! خیلی یکنواخته و خوانا نیست و المانهای تالکین توش دیده نمیشه. اون تصویر پس زمینه هم وقتی که تصویر کوچیک بشه اصلا دیده نمیشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

من پیشنهاد میدم برای المانهای تالکین از درخت سفید، حلقه و نمادی از سیلماریل ها استفاده بشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

کمی از لوگوی اصلی تقلید کردیم biggrin.png

شما اون متن فارسیرو با فونت دلخواهتون ببینین، من فونت ندارم :دی

البته زمینه هیچی نداره ها، فقط طرح اصلی رو زدم

ArdA چون حرف اول و آخرش یکی بود ادغام کردم...

دارم دنبال زمینه میگردم

(راستی، یقه ی این ستم دیده رو بگیرین بیارین اینجا نظر بده :دی)

post-1215-13215416319921_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

من با این حرف موافقم ! لزوم اینکه لوگوی سایت عوض بشه چیه ؟

post-1261-13215416336164_thumb.jpg

post-1261-13215416336888_thumb.jpg

post-1261-13215416337275_thumb.jpg

اینا مگه لوگو نیستن ؟ ( و سومی از همه زیبا تره )

دومی که لوگو نیست ، ولی به عنوان یه نماد تو جاهای مختلف به کار بره عالیه ، مثلا همون جایی که الان هست !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

یه دو تا طرح رو کاغذ زدم.نظرتون رو بگید.اگه خوب بود که میشه طرح اصلیشو زد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به تورامبار:

اصراری نداریم که لوگو عوض بشه، میخواستیم لوگوی مناسب تری درست کنیم. اگه همه دوست دارید همین سومی رو میذاریم.

به تام بامبادیل:

طرح اول با اون دایره های دورش بیشتر به درد سفینه فضایی میخوره! دومی هم خوانا نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

آقای 3DMahdi !!!

[[طرح اول با اون دایره های دورش بیشتر به درد سفینه فضایی میخوره! دومی هم خوانا نیست.]]

اینکه طرح ها مورد پذیرش نباشن مشکلی نیست.ولی اینکه بخواین با این جملات طرحو به تمسخر بگیرین قابل قبول نیست.

هر چقدر هم که مسخره باشه بازم مهم اون وقتیه که من واسش گذاشتم.مهم اون شوق و علاقه ایه که من به این کار داشتم.

حداقلش واسه خودم ارزشمنده.

فکر میکردم حداقل تو این فروم اینجور برخوردها رو شاهد نباشم....میشد با ادبیاتی خیلی بهتر از اینی که استفاده کردین منظور رو رسوند.

حداقلش از شما آقای 3DMahdi !!! انتظار برخورد مودبانه تری داشتم.

از اینکه تو این مدت این فروم رو با نوشته های کوچیک و بی ارزشم ...دیگه ادامشو بی خیال

همه حلال کنین.یا علی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آقای تام بامبادیل!

من اصلا قصد تمسخر نداشتم، این جمله رو برای فقط شوخی گفتم، اگه این حرفم باعث رنجش شما شده رسما ازتون عذرخواهی میکنم. بقیه بچه ها منو میشناسن من هیچ وقت به کسی توهین نمیکنم. اشتباه از من بود، باید میذاشتم یه مدت بگذره و شما با لحن صحبت من آشنا بشید بعد سر شوخی رو یاز میکردم.

شما از ما نظر خواستین و من صرفا نظر شخصیمو درباره طرحتون گفتم. نظر من ربطی به مورد قبول بودن یا نبودن طرحتون نداره و من منتظر نظر بقیه بچه ها درباره طرحتون هستم.

لوگو باید جوری باشه که در اولین نگاه حق مطلب رو ادا بکنه و من در اولین نگاه به طرحتون یاد شاتل فضایی افتادم. من اصلا نگفتم که طرح شما مسخره است، منظورم این بود که مناسب لوگوی سایت آردا نیست. منظورم رو درست بیان نکردم.

باز هم ازتون عذرخواهی میکنم و امیدوارم این سوء تفاهم باعث جدایی شما از این فروم نشه و همچنان از نظرات ارزشمندتون توی فروم استفاده کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

این طرح اولیه است و با همکاری بیلبو بگینز عزیز درست شده .

اگه مقبول باشه ، وقت لازم رو برای کامل کردن طرح صرف میکنیم .

توضیحات :

1 : درخت در دو رنگ نقره ای و طلایی خواهد بود تا تداعی گر تلپریون و لائوره لین در دوران شکوه دو درخت باشه .

2 : شاخه ها حروف ARDA رو تشکیل میدهند .

3 : شاخه ها و ریشه به تعداد والار خواهند بود .

4 : شاخه پایین در جناح راست درخت نمایانگر مورگوت خواهد بود ، و خمیدگی آن بر روی تکه کوچکتر طوری شکل خواهد گرفت که یاداور نبرد فینگولفین با مورگوت باشد .

5 : شاخه بالایی به شکل حرف s آغاز گر کلمه سیلماریلین خواهد بود و درخشنده تر از باقی شاخه ها یاداور این جواهرات کهن خواهد بود .

6 : شاخه پایین در جناح چپ ، با پیچش خود حلقه ای ایجاد کرده که قرار است به رنگ طلایی سرخ دربیاید تا تداعی گر حلقه یگانه و نبرد حلقه باشد .

7 : تک ریشه از خاک بیرون زده نیز فعلا به مثابه تولکاس آستالدو که آخرین والار میباشد در نظر گرفته شده است .

8 : تیرگی پس زمینه نماد سرنوشت تلخ تورین در نظر گرفته شده و احتمالا شمایلی از گورتانگ در آن ترسیم میگردد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

من طرح رو خیلی جذاب و آردایی میدونم.

اگه بخوایم با لوگوی پایین مقایسه کنیم یه چند سرو گردن بالاتره. همینطور که گفته شد طرح اولیه ست.

در مورد همکاری من هم، خیلی کوچولو بوده :-o ایده پرداز و طراح، خود آرون جونه. :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ایده خوبیه و از نمادهای مناسبی استفاده کردین اما پیاده سازی به نظرم خوب نشده. بیشتر شبیه هشت پا شده، مخصوصا شاخه های رو به پایین.

یکم بیشتر باید روش کار بشه. در این حالت من لوگوی فعلی سایت رو مناسب تر میبینم حالا بیشتر روش کار کنید تا ببینیم چی میشه اما نظر نهایی رو باید اله سار بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

آره ! یکم شبیه هشت پا شده ، چه حسن تصادفی ! اینم میذاریم به یاد موجود جلوی دروازه موریا :ymsmug:

این فقط ایده اولیه است و ایرادات زیادی داره ، اگه هم فکری کنیم میتونیم یه لوگوی تمام عیار و پر معنی درست کنیم .

لوگوهای قبلی بنظرم بیشتر بازی با حروفه ARDA آست ، از یه لوگوی خوب چیزی بیشتر از خوش نویسی انتظار میره .

در اولین قدم سعی میکنم بیشتر تبدیلش کنم به درخت ( مطمعنم یاوانا دوست نداره درخت هاش به هشت پا تشبیه بشن ) . :-o

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

:ymsmug: ابتکار خوبی به خرج دادین

ولی به نظر من لوگو باید چیزی باشه که تو نگاه اول خودشو نشون بده ، ولی این خیلی خوب نشون نمیده فضای آردا رو !

در ضمن ، مراقب برادران خبره ی نماد شناس هم باشین ! درسته که میتونه این کار خیلی قشنگ باشه ، ولی یه وقت بهونه دستشون نده که اینا نماد های پنهانی تو لوگوشون قایم کردن و بعد دردسر ساز بشه و این حرفا !

پ.ن

به بامبادیل عزیز : نمیدونم شما چه جوری از این حرف توهین برداشت کردی ، میتونم به شما قول بدم که ایشون قصدشون توهین نبوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

اینی که میگم مربوط به بحث های اخیر نیست:توی قسمت وارکرافت تاپیک در مورد نارنیا فکر کنم باید به بخش موجودات فانتزی منتقل بشه.ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اینی که میگم مربوط به بحث های اخیر نیست:توی قسمت وارکرافت تاپیک در مورد نارنیا فکر کنم باید به بخش موجودات فانتزی منتقل بشه.ممنون

منتقل شد. ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

دوتا پیشنهاد:آثار aurelia (که امروز رو سایت قرارشون دادم)رو به قسمت گالری تصاویر در سایت آردا اضافه کنین

آثار تد نسمیت رو بصورت کتابی مجزا کنید...فکر کنم کمک زیادی میتونم در زمینه ی کامل شدن گالری تصاویر کنم.ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...