رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

3DMahdi

دقیق بودن نظرسنجی ملاک نیست. همزمان با هر نظرسنجی من تاپیک مخصوص خودش رو توی فروم ایجاد میکنم و اعضای سایت میان و نظرشون رو به طور کامل میگن. اگه قرار باشه اون نظرسنجی رو هم محدود به اعضای سایت بکنیم میشه همون که تازه نظرات اعضا درباره تمام گزینه ها رو هم نداره.

پس اگه میخواین نظرات اعضا رو ببینین تو فروم سراغش رو بگیرید.

الیاس جان از لطفت ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

گویا دوستمون در مورد تقلب اطلاعات وسیعی دارند

صحیح نیست _

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

این فقط یک اعلام عمومی .. .

90 % پست هایی که توی هفته ی گذشته داده شده یک خطی !! و دقیقا درصدی در همین حدود هم پست های کاملا عمومی و بی ربط !! پست هایی از قبیل (بزن بریم !! دارم میام پیشت !! همه چی اروم !! دوست دارم !! فردا عدس پلو داریم واس ناهار) این روند درست نیست .. .

با احترام به مدیریت و همه ی بروبچه های با مرام اردا. فقط از اونجایی که هر بار سر میزنم که 4 تا پست بخونم ولی به جاش 4 تا غیر پست میخونم یکم به اینجام (دقیقا اینجام !!) رسید .. .

امیدوارم با زحمتی که گویا Narich کشیده و مثل اینکه چت روم راه انداخته. اعضا سلام و احوال پرسی هاشون رو تو همون چت روم بکنن و دیگه شاهد ایجور موارد نباشیم. کلا چت روم ایده ی خوبی, مخصوصا الان که وضع اینطوری. البته بهتر که چت روم توی فضای خود سایت باشه (که خطر ف .. شدن رو افزایش میده !!) به هر حال این یک مورد فنی و بسته به نظر مدیریت باید عمل بشه.

در ضمن تاکید میکنم که یک وقتی کسی این پست رو شخصی تلقی نکنه و از دست من ناراحت نشه .. .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

انتقادت کاملا به جاست الیاس جان و باید اعتراف کنم که تو این زمینه یکم کوتاهی کردیم. اینجا مثلا فروم تخصصیه ولی تو یکی دو ماه اخیر اصلا اینجوری نشون نمیده. قبلا به ندرت پیش میومد که پستی رو حذف کنیم اما توی این چند روز مکرر این کار رو کردیم و همین امروز 8 تا پست رو حذف کردم در حالی که این رقم میتونست دو برابر هم بشه که دیگه واقعا روم نشد اونایی که کمتر مشکل دارن رو حذف کنم. اما اگه قرار باشه وضع به همین منوال پیش بره دیگه چاره ای برام نمیمونه.

امیدوارم با به وجود اومدن چت روم این خاله زنک بازی ها از فروم خارج بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel

یه سوال:

نظر سنجی ماهانه چند ماه به چند ماه عوض میشه؟ :-?\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

هر وقت که نظرسنجی جدید طرح بشه! :-? قراره که هر ماه باشه. اگه پیشنهادی داری برای تولکاس بفرست خیلی وقته عوض نشده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
poia

ببخشید از این انتقاد ناراحت نشید ولی من که داشتم توی سایت میچرخیدم دیدم معمولا زمانی که یک فرد مبحث جدیدی رو توی سایت قرار میده بعد از چند وقت بحث اون به کلی عوض می شه مثلا توی قسمت بازی ها من دیدم که فقط چند پیام اول در رابطه ی با اربایب حلقه هاست وبعد از اون افراد و اعضای سایت در رابطه ی با بازی assasin و یک سری بازی های دیگه بحث میکنن من از مدیریت سایت در خواست میکنم به این موضوع رسیدگی کنند :-? :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

دست رو دلمون نذار poia جان که خونه!

من و تولکاس زبونمون مو در آورد از بس گفتیم که از زدن پست های غیر مرتبط با تاپیک خودداری کنید. هی ما پست ها رو پاک میکنیم و هی بچه ها میزنن.

این کار نیاز به همکاری همه بچه ها داره. باز هم از همه خواهش میکنم که توی هر تاپیک فقط به موضوع همون تاپیک پرداخته بشه و به هیچ وجه موضوع تاپیک رو عوض نکنید. اگر موضوع جدیدی دارین برید و براش یه تاپیک مستقل ایجاد کنید. و البته مباحثی که ربطی به دنیای تالکین نداره هم جایی توی فروم نخواهد داشت.

باشه poia جان از این به بعد بیشتر سخت گیری میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

ای بابا مهدی تو خودتم تو اون بحث اساسین، مشارکت فعال داشتی :-? :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب وقتی تعداد این موارد زیاد باشه آدم خسته میشه و یکی از زیر دستش در میره :-?

ولی از این به بعد برخورد جدی میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

من یه پیشنهادی برای چت روم داشتم،اونم اینکه از سیستم چت روم های xat استفاده کنین...سیستم بسیار عالی هست...اگه در موردش سوال دارین پ خ بدین!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

من یه پیشنهادی برای بر طرف کردن سوالات کاربران جدید و بر طرف شدن اسپم ها دارم :-?

یه جوانمردی بلند شه کل این چهار تاپیک رو بخونه یعنی هر چی سوال جواب هست رو در بیاره بنویسه بعد بزاریم تو قسمت کتابخانه تو صفحه ی اول اسمش رو هم سواللات پیرامون دنیای تالکین می زاریم یا اصلا تبدیل به pdf می کنیم می زاریم واسه دانلود به هر تازه واردی هم می گیم اول فایل رو دانلود کنه اگه سوالش بر طرف نشد ما در خدمتیم :-

viewtopic.php?f=7&t=722

viewtopic.php?f=7&t=325

viewtopic.php?f=7&t=350

viewtopic.php?f=7&t=366

ولی اگه به قول چند تا از کاربرا سر تون درد می کنه واسه بحث و هنوز به یاد اون بحث های گذشته ها هستید بی خیال این پیشنهاد شید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

گشتی کلفت ترین مباحث سایت رو انتخاب کردی؟! :-? کار خلاصه برداری از اینا نیاز به عزم ملی داره!

دوتای اول برای تازه واردین خوبه اما دوتای دوم کلا پیرامون یک سوال میچرخه و برای تازه واردین شاید جذاب نباشه.

ایده خوبیه اما اون جوونمرد کیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

اقا من یه لیست تهیه کردم از جوانمرد هایی که می تونن این کار رو انجام بدن :-

به ترتیب صلاحیت:

1- مهدی : به دلیل اینکه به فن و فون و چرا ها مسلطه و هر جا ناقص باشه رفع می کنه

2- الوه ( اگه دیدینش) : در بحث ها شرکت می کنه

3- الیاس ( اگه دیدینش ) : در بحث ها شرکت می کنه

4- تولکاس : اگه وقت کرد بهش یبگید

5- arwen : در بحث ها شرکت می کنه

خوب فکر کنم کسی از قلم نیفتاده :-?

از این 5 نفر یه جوان مرد پیدا بشه این پشنهاد ما رو انجام بده :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

فکر تولکاس رو از سر بیرون کنید.

هر کاری خواستید بکنید،بالا فرستادنش با من.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

به جای این ، به نظر من بهتره یه تاپیک تو بخش تازه واردین بزنین به اسم سوالات اولیه ... یا یه همچین چیزی

بعد توش چیزای ساده ای که ممکنه برای هر تازه وارد پیش بیاد رو اونجا لیست کنیم و هر کی هر سوال خوبی که به نظرش میرسه به پست اول اضافه کنیم تا هر تازه واردی که اومد رجوع بدیمش به اون تاپیک تا سوالا رو بخونه و بازم اگه سوالای داشت همونجا بپرسه . البته سوالای ساده نه سوالای تخصصی . چون خیلی ها هستن که وقتی میان تو فروم فقط فیلمو دیدن و اگه میخوایم در مورد چیزی باهاشون حرف بزنیم باید کلی براشون مقدمه بیاریم . این جوری بهتره که میشه همه ی سوالات "اولیه" رو یه جا حمع کرد . اگه موافقین تاپیکش رو بزنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به اصلان:

روی هیچدوم از افراد لیستت حساب نکن چون هیچکدوممون حس و حالش رو نداریم.

پیشنهاد تورامبار خیلی خوبه. یه تاپیک توی بخش تازه واردین میزنیم و اطلاعات اولیه و لینک به تاپیک های مهم رو توی اون تاپیک قرار میدیم. منم اون تاپیک رو میبندم که کسی نتونه توش پست بزنه و صرفا جهت آشنایی با فروم و شروع کار در فروم باشه. حتی میتونیم یه پیغام خصوصی خودکار به هر کسی که عضو میشه بدیم تا به اون تاپیک راهنمایی بشه.

آدرس تاپیک اینه:

viewtopic.php?f=4&t=846

فعلا تاپیک بازه و میتونید مطالبتون رو اونجا ارسال کنید. سعی کنید مطالبتون کلی باشه و به جزئیات و مباحث تخصصی پرداخته نشه. در حد شناسوندن دنیای تالکین به تازه واردین.

با تشکر از همه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

یه پیشنهاد دیگه :

من می گم بیایم والپیپر برای دنیای تالکین به سازیم :-

چند تا عکس با حال از شخصیت ها رو انتخاب می کنیم بعدش همین سخنانی رو که تو صفحه ی اول همیشه هست می نویسیم روش بعدش هم واسه دانلود می زاریم تو سایت خیلی باحال می شه ها

یا می تونیم نقاشی های تد نسمیت رو انتخاب کنیم چن تا از جمله های قشنگ سیلیماریلیون رو بنویسیم :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

پیشنهاد خوبیه، من موافقم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan
پیشنهاد خوبیه، من موافقم.

خوب شما موافقی شروع کنیم دیگه :-?

اولش اینه باید به نظر من متن ها رو به زبان انگلیسی بنویسیم چون فونت هایی که تو سایت واسه دانلود هست فاسی رو نمی نویسه

دومش می تونیم بعضی از متن ها رو به زبان اصلی ( الفی ) بنویسیم

سومش من می گم بیایم شعر های دنیای تالکین رو به روی این عکس ها به صورت والپیپر بنویسیم بنویسیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

متن کتابها رو بهتره فارسی بنویسیم. فونت هم زیاد مهم نیست.

الفی نوشتنش هم مشکلی نیست. فقط باید متن ها مرتبط با همون تصویر باشه. میتونیم یه تاریخچه مصور از آردا و وقایعش درست کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

ماشاا... ماشاا... بچه ها چه کمکی کردن واسه این والپیپر ها واقعا دمتون گرم ایولا داره ها :-?

حالا ولش کن

مهدی این سخن روز به غیر از این گاندوالف - لگولاس - گیملی کسه دیگه ای نیست البته چند نفری هستند اما من هر وقت اومدم همین چند نفر هستند :-

یه ذره بیشترش کنید :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel

ای بابا! کلی هستن که... من هر دفعه میام یکی میاد سخن میگه...

الروند...تام...بیلبو...گالادریل...فرودو...گندلف...لگولاس...آراگورن...برومیر...فارامیر...و...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan
ای بابا! کلی هستن که... من هر دفعه میام یکی میاد سخن میگه...

الروند...تام...بیلبو...گالادریل...فرودو...گندلف...لگولاس...آراگورن...برومیر...فارامیر...و...

البته انگار منظورم رو بد رسوندم

منظورم این بود که از سیلیماریلیون هم سخن روز بنویسید :-?

راستی یه مطلب دیگه این قسمت موجودات آردا https://arda.ir/library/life.html

یه ذره توضیحات موجودات کمه راستش یه سری متن کوچیک آماده کردم واسه توضیح بیشتر اگه خواستید همین جا بنویسم با هم ویرایشش کنیم بعدش بذاریم تو اون قسمت مثل اژده ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

واسه والپیپرها تو بخش "مربوط به طرفداران" یه تاپیک درست کن که ایده ها اونجا بررسی بشه و اگه قراره کاری انجام بشه اونجا تصمیم گیری کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...