رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

3DMahdi

خیلی ممنون الوه جان اصلا حواسم به اونا نبود. دوستان دیگه هم همینکار رو بکنن تا مشکلشون بر طرف بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

چرا تاپیک های بیجواب و نامربوط رو نمیبندید ؟

مثلا من یه جا دیدم که بانو آرون هم در تک پیام به یک تاپیک اشاره کردن که این تاپیک نامربوطه و باید حذف بشه ولی نشده !

اگه این تاپیک های الکی و بی فایده بسته بشه چه اشگالی پیش میاد به جز اینکه محیط یکم خلوط تر میشه و تاپیک های خوب ببیشتر به چشم میاد!

یه چیز دیگه :

من الان تم سبز رو انتخاب کردم ، نوشته 7 پست جدید ولی فقط سه تا توشه ؟

قضیه چیه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

تاپیکهای بی جواب رو نمیبندیم چون ممکنه یکی بعدا بیاد و برای اون جوابی داشته باشه. تاپیکهای نامربوط حذف میشن. کدومو میگی؟ اگه اونی که من فکر میکنم رو میگی تاپیک نامروبط نبود نویسنده اش اطلاعاتی در اون مورد نداشت و میخواست اطلاعات بگیره و باز موند تا زمانی که اون شخص بره و اطلاعات جمع کنه و بیاد ادامه اش بده.

جواب یه چیز دیگه!:

7 پست جدید توی 3 تاپیک بوده نه 7 پست در 7 تاپیک مختلف. توی زمانی که نبودی ممکنه یه تاپیک 4تا پست خورده باشه و یکی دیگه 2تا و سومی یکی. اینجوری میشه 7 پست جدید توی 3تاپیک.

پی نوشت: راستی کاری که الوه گفت انجام بده تا بتونی با امضات هر کاری میخوای بکنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

این یکیش بود http://www.arda.ir/forum/viewtopic.php?f=4&t=562

ولی یه نظر بود ، شاید واقعا این کار مفید باشه .

درمورد (( یه چیز دیگه )) ممنون ، ولی هرچی اون پست های جدید رو نگاه میکنم ، از تعدادشون کم نمیشه ، مثلا الان که شما پست جدید دادید ، چون قبلا همه پست ها رو دیده بودم باید میزد یک پیام جدید ، نه اینکه از 7 برسه به 9 ! پست های خودمم جز پست های جدید محسوب میشه ، واگه هرچند بار ببینمشون ، بعد از سایت بیام بیرون و برگردم ، بازم تعغیری نمیبینم ! :D

مشگل از تمه ؟!

آره دستت درد نکنه تیک ها رو برداشتم ، واسه امتحان رنگ امضامم تعغیر دادم . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
مشگل از تمه ؟!

نه

باید صبر کنی تا صفحه رفرش بشه به صورت داخلی

اگه دقت کنی اون کتاب از قرمز تغییر می کنه به سیاه وقتی میخونیش

خود سایت هر چند دقیقه یکبار بروز میشه و باید منتظر موند

راستی مهدی جان اون فیلد موضوع چرا بالا ظاهر شده توی جواب سریع؟

خودت اضافه اش کردی؟

بروبچ چتون شده کم پیدا شدین :دی

یعنی تقریبا بیشتر پست ها اسپم شده :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

بهش میگن طاعون اینترنتی :D

یواش یواش باید اسپم بزنیم تا راه بیفتیم از وسط اسپم ها یه چیز درستی پیدا کنیم راجبش بحث کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

:D\

یه جورایی راست میگی ها الوه ! من عجول بودم :D

آخه حالا که بعد چند ساعت سر زدم میبینم پست های جدید از 9 تا شدن 8 تا :D

ولی سرعت این تم به نظرم بیشتر از قهوه ایه هستش ! درسته ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب اون تاپیک زمانی زده شد که من مسئولیت اجرایی نداشتم! و قرار بود پاک بشه اما چرا نشده احتمالا از زیر دستشون در رفته. در هر حال من پاکش کردم. ممنون از اینکه خبر دادی.

راستی مهدی جان اون فیلد موضوع چرا بالا ظاهر شده توی جواب سریع؟

خودت اضافه اش کردی؟

چیز خیلی جدیدی نیست. مگه تا حالا نبود؟! من اضافه اش نکردم یا کار اله ساره یا تولکاس.

بروبچ چتون شده کم پیدا شدین :دی

بچه ها رفتن سراغ درس و مشق

یواش یواش باید اسپم بزنیم تا راه بیفتیم از وسط اسپم ها یه چیز درستی پیدا کنیم راجبش بحث کنیم

به به چشمم روشن. تو هم میخوای به جرگه اسپم زنان بپیوندی؟! بی خیال شو وقت برای اضافه کاری ندارم :D

درمورد (( یه چیز دیگه )) ممنون ، ولی هرچی اون پست های جدید رو نگاه میکنم ، از تعدادشون کم نمیشه ، مثلا الان که شما پست جدید دادید ، چون قبلا همه پست ها رو دیده بودم باید میزد یک پیام جدید ، نه اینکه از 7 برسه به 9 ! پست های خودمم جز پست های جدید محسوب میشه ، واگه هرچند بار ببینمشون ، بعد از سایت بیام بیرون و برگردم ، بازم تعغیری نمیبینم !

چه گیری دادای که تم مشکل داره! قبل از اینکه تم جدید اضافه بشه ما یه عمر با این تم زندگی میکردیم مشکلی هم نداشت. باید بذاری صفحات کامل باز بشه و وسط کار stop نزنی. سعت تم قدیمی از تم جدید بیشتره چون تم جدید عکس زیاد داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
چیز خیلی جدیدی نیست. مگه تا حالا نبود؟! من اضافه اش نکردم یا کار اله ساره یا تولکاس.

احتمالا از بس سرم توی پست ها بوده ندیدمش :دی

بچه ها رفتن سراغ درس و مشق

:D

به به چشمم روشن. تو هم میخوای به جرگه اسپم زنان بپیوندی؟! بی خیال شو وقت برای اضافه کاری ندارم :D

دقیقا منم همین توصیه رو می کنم

خاطراتی با اسپم دادن دارم :-o :D

چه گیری دادای که تم مشکل داره! قبل از اینکه تم جدید اضافه بشه ما یه عمر با این تم زندگی میکردیم مشکلی هم نداشت. باید بذاری صفحات کامل باز بشه و وسط کار stop نزنی. سعت تم قدیمی از تم جدید بیشتره چون تم جدید عکس زیاد داره.

تم جدیده خوشگل نره :دی

یک پست کاملا اسپم

گفتم نبودم یه مدت یک چیزی بنویسم دلم نترکه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

به الوه:من اونو اضاقه کردم.به درد کسایی که میخوان زیر مجموعه هر تا÷یکی بحث مشخصی رو ادامه بدن میخوره.قبلا هم بود،فقط نمایش داده نمیشد.

در ضمن،خودت که استاد اسپم زدنی:دی

در هر صورت من سعی میکنم،از الان برگشته محسوب بشم.هر چند که تا وایمکسمون فعال شه،رو هوا خواهیم بود.

وقب ویرایش پست جدید رو هم به نیم ساعت تغییر دادم تا فرصت بیشتری برای اصلاح باشه.

راستی:موردای عجیب عزیب نخواید دیگه!:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

نظر سنجی ماه هم به درخواست جناب آرون تغییر کرد.البته بعضی گزینه ها عوض شد:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

اهم... اهم...

اولند كه الان بنده خيلي خركيف تشريف دارم... چرا كه پس از مدت مديدي بالاخره باران را هم در اين بره تيل خراب شده مشاهده نموديم ... كم مانده بود از فرط خفگي بميريم!

دومند كه در تعاقب اين خركيفي اومدم يه چيزي بگم كه خيلي وقت بود اينجام {دقيقن اينجام} گير كرده بود ولي حال نداشتم بگم! {تورين تورامبار رب النوع چيز گشادي!}

سومند كه اين اظهارات توسط شخص "بنده" و از ناحيه اي موصوم به "وسط پياز" بلغور گرديده و هيچ گونه هماهنگي از جانب بلغور كننده و گردانندگان آردا صورت نگرفته است ... فلذا اگر توسط مقامات ذي ربط ضايع شديم زياد به دل نگيريم كه اين نيز بگذرد...

چهارمند كه اول ميخواستم يه تاپيك توپول موپول اندر باب اين موضوع بزنم ولي ديدم ممكنه با يكي دو تا پست كار ختم به خير بشه ... پس براي جلوگيري از ضايع شدن پيش از موعد از اين اقدام رو گردان همي شدم ... است، بود،گرديد!

پنجمند كه ...{ندا از بالا}: اي زهر مار! بنال ببينيم چي ميخواي بگي! سه ساعته مارو علاف كردي!... باشه برادر من چرا ميزني؟!... بعله اصل مطلب:

اهالي محترم آردا، بنده از همين تيريبون پيشنهاد ميكنم كه هر چه سريع تر همه گي پاچه هايمان را بالا زده، و آرداي خويش را كنف يكون نماييم! {اوه شت! مثلن قرار بود سخن انقلابي بگم!}... ولي جدي ... خيلي وقته آردا يك نواخت شده... بابا پوسيديم تو اين سرزمين! {اسمايل گريه} دلمون لك زده واسه يه بحث خوشمزه ي تالكيني ...در كل به نظرم كليه ي بخش هاي سايت نياز به گردگيري و اصلاح داره...

از صفحه ي اولش كه بهتره نگم! سالي به دوازده ماه كه آپديت نميشه... اون اندك به روزرساني هم يا مديون يكي دو تا كاربر با مرامه يا اخبار سايت هاي دوست و همسايه!

تالار شوراي ماهانكسار هم كه ماشالا خودش نيم متر فقط اسم داره ولي دريغ از اندكي تنوع! ... خيلي خيلي هنر بشه چهار تا پست ميخوره توش كه از اون چهار تا پنج تاش مربوطه به فيلم هابيت و فوحش و بد بي راه به پيتر جكسونو دك و پوز كيت بلانشت!!

كاربرا هم كه ماشالا فعال!! فعال ترينشونم خودم!:دي! هر بار اومديم تو سايت من بودم و دو يار با وفايم يعني جنابان ياهو! و گوگل!!

دانشنامه هم كه ماشالا ماشالا... ماشالا... ماشالا به قدش... ماشالا ... ماشالا به {ندا از بالا}: مرتيكه محرمه! آدم باش!... اهم بعله.... دانشنامه هم زياد وضع مطلوبي ندارد!: )

بقيه ي قسمت هاي سايتم كه بندگان خدا فقط براي قشنگي حضور دارن... من كه به شخصه يك بار اون هم روز اول ثبت نام بهشون سر زدم و ديگر مسيرمان به چند فرسنگيشان نيز نخورده است!

مديريت هم كه... {تورين تورامبار بدليل جراحات وارده توسط مديران سايت قادر به ادامه ي بحث نمي باشد!:دي!}

-----

ولي جدي يه حركتي بزنيم ... زشته جلو در و همسايه...

در ضمن قبول دارم كه خودِ ملعونم از همه كم كار تر و تنبل ترم ولي به جون سه تا بچه هام{!} اگه قرار شد اقدامي بشه حتمن از پيش قراولان مساعدت خواهم بود! {اوه عميقن شت!}

حالا اگه بقيه ي رفقا هم با اين سخنان موافقند و پايه... به هر نحوي موافقت و پايگيشونو اعلام كنن!:دي!

پ.ن: بارونم بند اومد!! {اسمايل ناراحتي}

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

به به جناب تورامبار

دوباره به هم رسیدیم

فرزند هورین...

بقیش با خودت :D

دانشنامه هم كه ماشالا ماشالا... ماشالا... ماشالا به قدش... ماشالا ... ماشالا به {ندا از بالا}: مرتيكه محرمه! آدم باش!... اهم بعله.... دانشنامه هم زياد وضع مطلوبي ندارد!: )

:D

فرااااااااااااااااااااااار :D

منم موافقم

پایه هم هستم

فقط یک هدف پیدا کنین که طول بکشه و دنبالش بریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

در تمامی زمینه ها باهات موافقم. چه کنم که این کنکور نمیذاره کار اساسی انجام بدم. دانشنامه هم خیلی داره منو شاخ میزنه خیلی ضایع است که ما میگیم معتبر ترین سایت در مورد تالکین هستیم اما دانشنامه انقدر ضعیف باشه. فراخوان ترجمه دانشنامه رو توی بخش اخبار گذاشتیم من خودم 3تا حرف رو گرفتم که 2تا و نصفیش تموم شده اما هنوز به فرهنگ نامه اشافه نشده چون قرار بود همه یکجا ویرایش بشه اما بقیه کارشون تموم نشد. بازم هرکی دوست داره میتونه تو این کار شرکت کنه من خودم بعد از کنکور اجازه دسترسی به فرهنگنامه رو از اله سار میگیرم تا خودم روش کار کنم.

در مورد بحث درست و حسابی توی فروم همونطور که میتراندیر یه جای دیگه اشاره کرده بود باید بریم سراغ تاریخ سرزمین میانه توی این کتابها مسائل خیلی خوبی هست که هیچ کدوممون تا حالا نشنیدیم و خیلی میشه روش بحث کرد. خودم چند وقت پیش میخواستم تاپیکی در مورد "مباحثه فینرود و آندرت" بزنم اما جور نشد. در باب والار و نوشته های اولیه تالکین در مورد اونا هم خیلی چیزا هست که باید دربارشون بحث بشه اگه پایه هستین برید سراغ خوندن اون کتابا و بحث در موردشون. منم از اول اسفند میام و به طور جدی فعالیت میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

سلام بچه ها, چه خبر !؟

اقا, این اینسایکلوپدیای اردا - قسمت هابیت - تقسیم بندی داستان - بند هشتم !!

میفرماید " که برای تصاحب طلای اژدها در شرف وقوع بود با دخالت بیلبو بگینز سر نگرفت و الفها و اورک‌ها و انسانها در نبردی مشترک به دفاع از خود در مقابل گابلین‌های مهاجم پرداختند که به «نبرد پنج سپاه» معروف شد و .. . "

... الف ها و اداین در کنار اورک ها جنگیدند بر علیه گابلین ها !! بابا دم شما گرم / یکی این رو درست بنماید .. .

... چطوری وارد سیستم بشیم ما !؟ یا یوزر و رمز عبور خودم زدم قبول نکرد !! بخش ثبت نامش کجاست !؟

http://encyclopedia.arda.ir/home/هابیت_(کتاب)
یکی به این تاپیک هم توجه کنه بد نیست !! به ارو قسم برام مهم بود که تاپیک زدم وگرنه کمبود توجه نداشتم .. .
https://arda.ir/forum/viewtopic.php?f=8&t=774

پی نویس : از مطالعه ی پست " turin turambar " هم کلی لذت بردیم, ایلوواتار مقدس شما رو برای ما نگه داره عزیز جان و در اینولینداله ی دوم با پدر بزگوارتون " که من داستان ایشان را در ساعت 3 بامداد امروز مطالعه کردم و به نظر من همان دم که از انگباند رها شد باید خودکشی میکرد و خودش رو الت دست قرار نمیداد و .. . بگذریم حالا !! مهشور بشین .. .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

دوتا پيشنهاد دارم :-?

1- اقا تو رو جان هر كي كه حالا ولش كن اين والپيير هاي سايت رو عوض كنيد اصلا اين فضاي سايت فكر كنم قديمي شده من از وقتي دادمه كه تفنن وارد سايت مي شدم قبل از عضو شدنم اين سايت همين جوري بود من نمي گم تازه كنيد يه چيزي قديمي بذاريد تا سايت قديمي تر بشه البته اگه تصاويرتون مربوط به اسكانديناوي حال هواي مردم نورسي باشه كپي ارباب حلقه ها مي شه

2- اين شكلك ها رو جديدشون كني يه سري شكل جديدي بذاري يا از اين شكلك هايي كه جديد اومدن بعلاوه ي دست پاهم دارن از اون ها بذاري :D

اين آخري زياد مهم نيست ولي اگه فضاي سايت رو عوض كنيد خيلي جالب تر مي شه فكر كنم تنها سايت هايي كه همين جوري قديمي و بدون تغيير والپيير هستند يكي همين آرداي خودمونه يكيش هم سايت جادوگران :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

والپیپر سایت دو سه باری عوض شده و همیشه هدف این بوده که با فضای کاری سایت همخونی داشته باشه.الان هم به نظر خد من راضی کننده است.اگه همه دوستان این نظرو دارن،میشه یه فکری کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من معمولا زیاد محافظه کار نیستم ، ولی راستش از سایت راضی ام ، مخصوصا این تم سبز که الان دارمش ، ساده و شکیل بی هیچ شلوغ بازی اضافه ، خیلی خوب با دیال آپم کنار میاد ، البته من با تعغیر مخالف نیستم ، مخصوصا اگه سرعت بالا اومدن صفحه رو بیشتر کنه که یه دنیا متشکر هم میشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

تولکاس جان میشه از از اله سار بخوای یه فکری واسه رای دادن نظر سنجی بکنه ! یه سیستم دفاعی ... چیزی ! مطمئنم داره تقلب میشه ، من هر روز نظر سنجی رو نگاه میکنم تا نتایجش رو ببینم ، یه روزه یه گزینه 15 تا رای میاره و از ته میاد دوم میشه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

قبلا هم در این مورد بحث کردیم. دو راه برای این کار وجود داره:

1- برای رای دادن باید عضو سایت باشی: تقلب نمیشه اما تعداد رای دهندگان به صورت چشمگیری کم میشه

2- رای دادن آزاد باشه: ممکنه کسانی تقلب بکنن اما جامعه آماری بیشتر میشه و نتیجه نظرسنجی دقیقتر خواهد بود

تا حالا تصمیم به روش دوم بوده.

برای ارتباط با اله سار هم نیازی به واسطه قرار دادن کسی نیست. میتونی دلایلت رو با پیغام خصوصی بهش بگی، اله سار هم بررسی میکنه. من اطلاعی ندارم اما شاید بشه از روی آی پی متقلبان رو شناسایی و از نظرسنجی حذف کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

مورد اول, اینکه رای دهنده باید عضویت داشته باشه کاملا درست و بی نقص .. .

کسی که برای نظرسنجی اردایی ارزش قایل میشه, میتونه 3 دقیقه وقت صرف عضویت بکنه. در واقعیت هم همینه, شما انتخابات تو جامعه های صنعتی و فرا - صنعتی رو ببینین. معمولا روز انتخابات یک روز کاری " روز تعطیل نیست " و ساعتشم هی دم به دم تمدید نمیشه !! سر ساعت معین شروع میشه و سر ساعت معین تموم میشه. کسی که برای دادن رای ارزش قایل, وقت میزاره و توی روز کاریش میره تو انتخابات شرکت میکنه .. .

پی نویس .. .

اگه اجازه بدین حالا که پست دادم این رو هم اضافه کنم که, به نظر منم فضای فروم خیلی مناسب و مشکلی از نظر گرافیکی و .. . نداره.

ممنون از همه ی کسایی که پشت پرده زحمت میکشن و ممنون از دو نفری که دیگه داریم هر زو زحماتشون رو به چشم میبینیم " 3DMahdi " و " Tulkas Astaldo "

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

:-?(

نظ سنجی رو نگاه کنین ، باید از فن تشخیص آی پی استفاده کنیم ! حتا تو نظر سنجی وبلاگ ها کاری میکنن که از یه سیستم نمیشه دوبار رای داد ، این کار رو نمیشه کرد ؟ آخه پیپین چطور میتونه از گندالفدر عرض 2 روز جلو بزنه ! :D(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

رای دادن آزاد باشه: ممکنه کسانی تقلب بکنن اما جامعه آماری بیشتر میشه و نتیجه نظرسنجی دقیقتر خواهد بود

کاملا اشتباه فکر میکنی چون تا زمانی که تقلب میشه اصلا دقیق نیست _

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

اخه اصلا دقیق بودن یا نبودن نظر سنجی تاثیر گدار نیست.این قضیه نظر سنجی انقدا هم بزرگ نیستا.

ممنون از الیاس عزیز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

کاملا اشتباه فکر میکنی چون تا زمانی که تقلب میشه اصلا دقیق نیست _

گویا دوستمون در مورد تقلب اطلاعات وسیعی دارند که دلشون میخواد در اختیار بروبچه های اردا قرار بدند .. .

- - -

منظور, 3DMahdi جان این بود که درست که یک عده ی کمی میان و تقلب میکنن ولی اگه نظرسنجی باز باشه اینطوری عده ی زیادی که عضویت ندارند و البته میان به صورت درست و صحیح رای میدن هم شمارش میشن و اینطوری جامعه ی اماری بالا میره و نظر سنجی دقیق تر میشه .. .

البته در این مورد خاص, من حق رو به شما میدم. چرا که در کشوری زندگی میکنیم که متاسفانه نمیشه مطمین بود فقط عده ی کمی در نظر سنجی ها, رفراندوم ها, جهت گیری ها و ... تقلب میکنن و به این شکل همه چیز از همون ابتدای امر منتفی میشه !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...