رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

3DMahdi

این چیزا در ید قدرت اله ساره و بس و از بقیه کاری ساخته نیست. متاسفانه اله سار به علت مشغله زیاد نمیتونه زیاد به سایت سر بزنه اما هر وقت بیاد مطمئن باشید که حتما اینجا رو میبینه و نظرات شما رو مد نظر قرار میده.

دلیل این کار رو که الوه گفت. فعلا تا همین وضعیت هست باید موقع نوشتن پست نهایت دقت رو داشته باشید.

در مورد تم هم نظر شخصی من این که خیلی تم قشنگیه و کلا از رنگ و بوش خوشم میاد. اما اگه کسی پیشنهادی داره میتونه همینجا مطرح کنه یا به اله سار پیغام خصوصی بزنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

من با این تم موافقم ;))

هر کی اینو دوست نداره بره تم قبلی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت
مشکل عجیب نیست

سیستم امنیتی برای زیر حرف نزدنه

والا الوه جان ما داريم اينجا به صورت كاملن دوستانه و خودموني با هم بحث ميكنيم و قرار نيست كه قرارداد نفتي يا توافق نامه هاي هسته اي امضا كنيم كه حالا بخوايم بزنيم زير حرفمون يا حرفمونو عوض كنيم! همه ي سايت ها اين امكان رو به كاربراشون ميدن كه بتونن اگه لينكي اشتباه دادن يا مثلن غلط املائي چيزي دارن رو تصحيح كنن... و ما همه ايراني هستيم و ايراني جماعت عادت داره اول گندو بزنه بعد شروع كنه ماست ماليش كنه!:دي! ... و اين سيستم كاملن با سليقه ي ايراني مغايرت داره!:پي!

و به نظرم نه تنها نفعي در اين سيستم نيست بلكه ضرر هم داره، چرا كه باعث ارسال هاي پياپي ميشه و كاربر چون نمي تونه پستشو ويرايش كنه مجبوره يه پست ديگه زير همون بزنه!... حالا از ما گفتن بود...

در مورد تم هم اين تم كه كلن به نظرم يه تم آماده بوده كه با اندكي تغييرات تبديل به تم انجمن شده... و من نميگم قشنگ نيست، ميگم كه اين تم خيلي وقته اينجاس و زيادي يك نواخته، به هر حال تغييرات هم بدك نيست! من به شخصه حاظرم در رنگ كردن در و ديوار اينجا كمك كنم!

و به قول مهدي جان سه بعدي براي همه ي اين تحولات بايد منتظر پادشاه اله سار {عج} باشيم....

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

دیشب خواب میدیدم که رنگ تم سایت شده ترکیبی از آبی و سبز ;))

تو خواب انقدر پشیمون بودم که نگو .... ;))

پس لطفا اگه خواستید رنگ تم رو عوض کنید خواهشا سبز و آبی رو مخلوط نکنید.

تم رو چه جوری میتونم برگردونم به قبلی ( واسه تنوع و از روی کنجکاوی)؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

یه سوال

شما تم رو چطوری میبینید ؟؟

برای تنظیم تم:

توی کنترل پنل کاربری

قسمت قالب انجمن

اینجا:post-1215-13215415856391_thumb.jpg

در مورد ویرایش هم من با اکثریت موافقم

هر کردومش مزایای خاصی داره + معایب خاص

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

برادر تورامبار! اگر شما هم با موردی مواجه میشدی که بعد از چندین صفحه بحث داغ میومد و پست 3 صفحه قبلش رو ویرایش میکرد و میزد زیر همه چی و تا اعماق وجودت میسوخت، این حرف رو نمیزدی!!! شاید اگه شرایطش فراهم بشه این محدودیت برداشته بشه.

قبول دارم یکم دست و پای آدم رو میگیره ولی چاره ای نیست. اگه مورد غلط املایی باشه که ناظران اونو تا حد امکان تصحیح میکنن اما اگه نیاز به تصحیح جدی یک پست بود به من پیغام خصوصی بده تا مطابق نظرت تصحیحش کنم.

در مورد تم هم اشاره الوه به جا بود میتونی یکی از دو تم موجود رو استفاده کنی تا زمانی که تم جدیدی اضافه بشه. اگه تم خاصی مد نظرته به اله سار بگو شاید ما هم خوشمون اومد و ازش استفاده کردیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

مهدي جان، فكر نمي كنم از اين دست حركات غير ورزشي تو آردا انجام بشه! ... با وجود كلي نقل قول و فلان و بيساري كه از پست كاربرا ميشه، هر ناجوانمردي كه بخواد اين كارو بكنه روزي رسوا خواهد شد! به نظرم اين محدوديت ها بيشتر باعث صلب اعتماد بين اعضا ميشه تا بالا بردن ايمني پست ها! و زياد جالب نيست كه براي كوچك ترين غلط املايي به ناظران پ.خ بزنيم!{اوه شت! چه بچه محل!} شما ها چه گناهي كردين كه من غلط بنوسم و شما تصحيحش كنيد! چشمم كور خودم بايد درستش كنم!:دي!{اينم از اون غرور هاي موروني بود!}

من والا گفتم اگه مسئولين قصد تعويض تم رو داشته باشن من ميتونم كمك كنم... ولي الان طرح خاصي تو ذهنم نيست، چون اصلن معلوم نيست كه تصميم به اين كار باشه يا نه! اگر همچين كاري خواست انجام بشه بنده با افتخار همكاري مي كنم... ولي فعلن پيشنهاد من رو زمينه...

و اينكه پيشنهاد الوه رو بكار بردم و الان تم قبلي آردا براي من فعاله! بسي حال كرده ام، چه ياد قديما افتادم الان! مرسي الوه جان...

ارادتمند... {توجه كردين من چقدر اين چند روزه فعالم؟!}

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

سخن هر دو متین است !

بابت تم دیگر هم ممنون جناب الوه !

آن دیگر تم ، چقدر شلوغه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اما تورین جان کدام پست شما ، چنین مخاطره ای پیش آورده که اراده به نابودی زمان کردید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Kingali

منم با حاج تورامبار موافقم، بهتره محدودیت ویرایش برداشته بشه.

ضمنا این IMG چرا کار نمی کنه؟ الان من تو امضام استفاده کردم... ولی کد اصلی رو بجای تصویر نشون میده که!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

بازم به دلایل امنیتی من مخالفم

تجربه ی داریم

ضمنا این IMG چرا کار نمی کنه؟ الان من تو امضام استفاده کردم... ولی کد اصلی رو بجای تصویر نشون میده که!

آره

یه مدتیه کار نمی کنه

فک کنم برای بالا بردن سرعت لود صفحات این کارو کردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Kingali
بازم به دلایل امنیتی من مخالفم

تجربه ی داریم

خب اگه اینقدر احتمال می‌دید که یارو بعد کلی پستی که زده شده بیاد حرف خودشو عوض کنه، حداقل محدودیت رو طوری تنظیم کنید تا وقتی که بعد از اون کسی پست نزده، یارو بتونه پستش رو ویرایش کنه! :D

فک کنم برای بالا بردن سرعت لود صفحات این کارو کردن

بازم: :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
خب اگه اینقدر احتمال می‌دید که یارو بعد کلی پستی که زده شده بیاد حرف خودشو عوض کنه، حداقل محدودیت رو طوری تنظیم کنید تا وقتی که بعد از اون کسی پست نزده، یارو بتونه پستش رو ویرایش کنه! :D

این دیگه در ید من نیست و یادم نمیاد این چیزو توی PHPBB دیده باشم ( البته اطلاعاتم یکم قدیمیه چون مدتیه باهاش کار نکردم )

بازم: :D

بازم

علت بود دیگه :دی

الان تولکاس میاد کلمو می کنه می گه چرا اسپم میدی :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام کینگ علی جان

اولا که به سایت آردا خوش اومدی

دوما این محدودیت برای ما(ناظران انجمن) هم مشکل ساز هست و مجبوریم اشتباهات رو خودمون برطرف کنیم. اما اینکار واقعا واجبه. این محدودیت به این خاطر گذاشته شد که اینکار انجام شد نه اینکه فقط به خاطر احتمال دادن ما محدودیت برقرار بشه. فعلا در این مورد نمیشه کاری کرد شاید بعدا این محدودیت برداشته بشه اما فعلا فقط تا 10 دقیقه امکان ویرایش وجود داره.

IMG کار میکنه! نمونه اش امضای من. نمیدونم مشکل شما و الوه چیه! موقع ویرایش امضا سمت چپ کادر رو نگاه کن ببین IMG فعال هست یا نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
کار میکنه! نمونه اش امضای من. نمیدونم مشکل شما و الوه چیه! موقع ویرایش امضا سمت چپ کادر رو نگاه کن ببین IMG فعال هست یا نه.

من توی امضا می گفتم

جدیدا خودم چک نکردم

قبل این طوری بود

حالا بزار چک بکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Kingali
اولا که به سایت آردا خوش اومدی

ممنون، البته من قبلا هم تو آردا عضو بودم (قبل از منهدم شدن سایت)، ولی چون اکانتم رو یادم نمی اومد یکی دیگه ساختم. :D

IMG کار میکنه! نمونه اش امضای من. نمیدونم مشکل شما و الوه چیه! موقع ویرایش امضا سمت چپ کادر رو نگاه کن ببین IMG فعال هست یا نه.

الآن یه نگاه به امضای من بندازید... توی ادیتور نوشته img فعال است، اما کار نمی کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
الآن یه نگاه به امضای من بندازید... توی ادیتور نوشته img فعال است، اما کار نمی کنه.

سایز عکست مشکل داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

منم هستم .اگه خواستید طراحی سایت میتونم بکنم اما فروم را تا حالا تجربه نداشتم . :D (سایتم راه بیفته گرافیکی ما را ببینید بگرخید :D :D )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

عجیبه من میتونم همین عکسو توی امضای خودم بذارم. قضیه رو پیگیری میکنم و خبرشو میدم. شاید این امکان تازه غیر فعال شده و چون من از قبل داشتم میتونم اینکار رو بکنم. (یا شاید چون ناظرم میتونم!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
(یا شاید چون ناظرم میتونم!)

دقیقا

توی فروم احتمالا کاربرای عادی رو محدود کردن

تولکااااااااااااااااس :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

یه چیز دیگه ! :D

من وقتی میخوام رنگ امضام رو عوض کنم یا مثل الوه برجستش کنم فقط دور و بر کلمات مشخص شدم نوشته میاد که امضام رو عوض نمیکنه هیییییچ خیلی هم زشتش میکنه ، درست مثل واسه پیروز. :D

چی کار کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
چون گویا همه چیز در ید قدرت شخص شاه است و ایشان حالا حالاها قصد ظهور ندارد! فلذا خویشتن سنگ روی یخ ننماییم!:پی!

من مثلا الکی جار زدم؟؟

برین یقه ی تولکاسو بگیرین :D

یکی از مدیرا شدن :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب هنوز نتیجه ای نگرفتم ولی حدس میزنم که این ویژگی ها برای کسایی که تازه عضو شدن غیر فعال شده و ربطی به ناظر بودن من هم نداره!

مثلا کاری رو که الوه انجام داده آرون نمیتونه انجام بده. اینم همونطور که برادر تورامبار گفت باید اله سار پیگیری کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

مشكلي كه ميگيد،وجود خارجي نداره!!

به الوه:ببين مشكلي وجود نداره ،احتمالا يا مرورگرت مشكل داره با آپلود يا اينكه حجم عكست بالاست.قضيه مرتبط با ناظر بودن و تازه عضو شدن و اينا نداره.به آرون:من اصلا نفهميدم مشكلت چي هست.

در هر صورت تا يكي دو هفته من نخوام بود به دليل مشكلات شخصي.مشكلاتت.ن رو با مهدي در ميون بزاريد،به من منتقل ميكنه.

باز هم ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
مثلا کاری رو که الوه انجام داده آرون نمیتونه انجام بده. اینم همونطور که برادر تورامبار گفت باید اله سار پیگیری کنه.

هی میگم تولکاس میگی اله سار :D

مشكلي كه ميگيد،وجود خارجي نداره!!

تایید

الان دوباره چک کردم

کار میکنه واسه من

پس مشکل جای دیگه هست

در هر صورت تا يكي دو هفته من نخوام بود به دليل مشكلات شخصي.مشكلاتت.ن رو با مهدي در ميون بزاريد،به من منتقل ميكنه.

کوشی :D

انشاالله زود برگردی :D

دوستان مثل این عکس همه ی تیک هارو باید بردارید اگه هست

post-1215-13215415878728_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

الوه راست میگه اون تیکارو باید ور دارین منم اصلا حواسم نبود ورداشتم درست شد .{به قول تورامبار اوه شت}

راستی به سوال منم تو امضام یکی جواب ده .(پ.خ)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...