رفتن به مطلب
Haldir of Lorien

Lord Of The Rings: Shadows of Angmar

Recommended Posts

Haldir of Lorien

با سلام خدمت دوستان عزیز

بازی آنلاین سایه های آنگمار که به سبک بازی دنیای وارکرفت است وارد بازار شده است. این بازی با طراحی زیبا، نژاد های گوناگون و کلاس های متنوع میباشد.

البته ذکر این نکته ضروری است که برای بازی کردن باید سر کیسه را شل کنید.

http://www.lotro.com

post-838-13215415811947_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

هالدیر عزیز،اگه این نسخۀ بازی که شما معرفی کردین مثل نسخۀ قبلی یعنی "The Rise Of Witch King" باشه به هیچ دردی نمی خوره.تنها حسن اون بازی این بود که وقتی با نیروی شر تمام مراحل رو طی می کردی یه مرحلۀ اضافی به شما می داد که با نیروی خیر میتونستی بازی کنی و گرنه اصلاً حال نکردم با نسخۀ قبلی.امیدوارم که این یکی خوب باشه و مجبور نشی همه مراحل رو با نیروی شر تموم کنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

دوست من سلام

توجه نکردی چی گفتم ...اشاره من به یک بازی رول پلیینگ بود مثل دنیای وارکرفت. یه سری به اون لینک بزنی اوضاع دستت میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

سلام.همانطور كه Haldir of Lorien عزيز گفتند اين بازي يك بازي rpg online هست كه به دليل آنلاين بودن من نتونستم در تهران اين بازي را پيدا كنم البته در Nov 17, 2008 يك پك اضافه براي اين بازي به نام The Lord of the Rings Online: Mines of Moria براي اين بازي آمده كه سايت gamespot نمره 8.5 گرفته است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

حجم این بازی که خود سایت برای دانلود گذاشته حدود 8 گیگه و من نتونستم دانلود کنم کسی فایل های این بازی رو داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

من این بازیو پارسال دانلود و بازی کرده بودم

free to play البته نه دقیقا همین نسخشو،نسخه

بازی نسبتا خوبی بود ولی وقت خیلی زیادی نیاز داشت و همچنین برای اینکه همه امکاناتشو داشته باشی باید خیلی خرج بکنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...