رفتن به مطلب

Recommended Posts

به لگ

چیز جالب این مود اینه قبل از اینکه بیاد همه انتظار یه گرافیک خارق العاده رو داشتیم !

مثلا رو صفحه ایکه پایین صفحه سمت چپ عکس اصلی شخصیت هارو نشون میده رو با داگور داگوراث مقایسه کنین . وحشتناکه ! ( البته این صفت خوبیه تو فرهنگ نامه ما :D )

منم که فعلا نمیتونم این مود رو تست کنم باید حسرت بخورم تا وقتی که رسیدم خونه :(

پ.ن : راستی قسمت آنلاین تو خود بازی داره ؟

آپدیت بعد کی میاد ؟

یه تحلیل در مورد قویترین نژاد بذارین ؟

مهم تر از همه نکنه فرمانده های غیر آردایی هم داره ؟ یعنی تخیلی که تو کتاب نیومده ؟

راستی چرا با خود سایت عکس هارو آپلود نمیکنین ؟ بهتره و با دوام تر .

ویرایش شده در توسط به لگ
اضافه کردن پی نوشت :/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در ۱ ساعت قبل، به لگ گفته است :

چیز جالب این مود اینه قبل از اینکه بیاد همه انتظار یه گرافیک خارق العاده رو داشتیم !

مثلا رو صفحه ایکه پایین صفحه سمت چپ عکس اصلی شخصیت هارو نشون میده رو با داگور داگوراث مقایسه کنین . وحشتناکه ! ( البته این صفت خوبیه تو فرهنگ نامه ما :D )

منم که فعلا نمیتونم این مود رو تست کنم باید حسرت بخورم تا وقتی که رسیدم خونه :(

پ.ن : راستی قسمت آنلاین تو خود بازی داره ؟

آپدیت بعد کی میاد ؟

یه تحلیل در مورد قویترین نژاد بذارین ؟

مهم تر از همه نکنه فرمانده های غیر آردایی هم داره ؟ یعنی تخیلی که تو کتاب نیومده ؟

راستی چرا با خود سایت عکس هارو آپلود نمیکنین ؟ بهتره و با دوام تر .

سلام

انلاین داره تو خود سایتشون گفتن از طریق سرورهای 3rdageonline میشه ک من تست کردم نشد صفحه اصلیشون توضیح دادن.

اپدیت بعدی پاییزه قطعا چ موقع از پاییز رو نمیدونم قطعا قبل از پایان سال ک برای مود سال کاندید بشن.

قویترین فکشن هم ک والا کلا چهارتا فکشنه خخخ شاید موردور ولی نزدیکن . البته گاندور مزیتهای زیادی تو اواخر بازی داره از نظر دفاعی و تعداد خیلی زیادی هیرو.

هیروی غیر اردایی چندتا هست مثلا Muzgash ولی دقیقا با الهام ازون گابلین زره پوش تو موریا ک فرودو رو زد ساختنش.

Berethor هم هست ک توی هورس لردز ماد هم بود. بقیه کاراکترای کتاب و همون کاراکترای سری بازی اصلین.

خود سایت تصاویر رو پیوست میکنه که خیلی هم خوبه با دوام هم هست اما برای تاپیک ممکنه بخوایم یه عکس بزرگ باشه با سایز اصلی اون یکی ها به حالت کوچک شده از یک طرف هم حداقل برای من کار با این تعداد عکس به شکل پیوست شده مصیبتیه. این اپلودسنتری هم که اینبار ازش گذاشتم مطرحترینه فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد.(مگه اینکه شیلتر بشه)

بابت edain هم بزودی احتمالا با مدیران صحبت میکنم شاید مشکل تصاویرش رو رفع کردیم.

یه سری باگها هستن همچنان دربازی مثلا گاها بعضی بخشهای اراگورن بیشتر ایون استار یا چاقوش صورتی میشن, سربازای گونداباد بعضا موقع ایستادن درجا میزنن مثل ترد میل(lol) قدرت لول 6 گابلین بزرگ هم کار نمیکنه بعضا.

ماد خیلی خیلی با کامل شدن یا رسیدن به سطح فعلی اداین فاقله داره اما برای من حداقل از نظر گرافیک و انیمیشنها و فیزیک و حتی قدرت هیروها از اداین همین الان هم بالاتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul

درود!
خب این هم یک پست ضروری که احتمالا تا سالها مورد نیاز باشه:D

نحوه انلاین بازی کردن Age of The Ring! 

اول بگم تنها یک راه برای انلاین بازی کردن این مود زیبا وجود داره و اون هم روش زیره نمیشه با gameranger اینکار رو کرد!

مراحل ممکنه یکم طولانی به نظر بیاد اما یک بار انجامش بدید دیگه تمامه هر بار خیلی راحت از داخل خود بازی میتونید انلاین بزنید.

اول توجه کنید هر زمانی که این پست رو میخونید برای انجام بازی به شکل انلاین باید جدیدترین نسخه ماد رو داشته باشید و همچنین بتونید بدون مشکل اجراش کنید.

برای اجرای این بازی به شکل انلاین اول لانچر 3Aonline رو لازم داریم از اینجا جدیدترین ورژن رو میتونید دانلود کنید!

https://t3aonline.net/download/

اما مراحل کار:

اول لانچر 3aonline رو از لینک بالا دانلود و نصب کنید نصبش هم راحته.

در این بخشاز  سایتشون باید ثبت نام کنید مطابق شکل زیر (لینک ثبت نام)

slideshow-signup.thumb.png.60dd83dd87a40824e604f6aeb5ede036.png

حالا بعد از ثبت نام و تایید لینک ایمیل، وارد اکانتتون بشید.

حالا از طریق بخشی که لینکش رو میدم باید برای خودتون یک سرور بسازید برای اینکار مثل شکل زیر فقط یک اسم برای سرور و یک پسورد برای ورود به بخش انلاین بازی رو وارد کنید دقت کنید پسوردهای متداولتون رو استفاده نکنید !  (لینک ساخت سرور)

slideshow-account.thumb.png.60c9686dbdce8f32cd0404407899058c.png

و اما در نهایت میرسیم بخش نهایی ، لانچر 3aonline رو باز کنید! بخش بالاییش گزینه hooking رو انتخاب کنید و روی Rotwk قرارش بدید!

حالا هر بار که age of the ring رو باز کنید اول لانچر 3aonline باز میشه و بعد با کلیک روی rotwk میرید داخل AotR!

داخل بازی بخش Multiplayer رو انتخاب کنید سپس Online ، حالا پسورد و اسم اکانتی که داخل سایت وارد کرده بودید رو وارد کنید بخش پایینی هم میتونید اسمی که داخل بازی باهاش ببیننتون رو انتخاب کنید. مطابق عکس زیر:

slideshow-login.thumb.png.e0b9a66d2109ef8f3c9618e5cd7d06d4.png

دقت کنید در حال حاضر فقط بخش open play کار میکنه و بقیه بخشها فعلا...ولی در اینده احتمالا در ورژن های بعدی درست بشن!

ویرایش شده در توسط The Nazgul

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

سلام

من فقط متوجه نشدم ٬ برای آنلاین مثل اداین شرایط خاصی میخواد ؟

اداین پچ 2.01 و 1.06 میخواد که میدونیم . اینم پچ های مخصوص خودشو میخواد یا همینجوری میشه کار کرد با هر پچی ؟ چون من یکی که نمیتونم پچ های مختلف نصب کنم . 

یچیز دیگه اینکه تو آنلاین مثل گیم رنجر میشه وارد روم های مختلف شد یا قضیه ش فرق فوکوله ؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدین ؟

ممنون . انصافا نمیگفتی من یکی نمیتونستم آنلاینو را بندازم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 7/27/2017 at 1:47 PM، The Nazgul گفته است :

سرانجام ماد پر سر و صدای AOTR هم اولین نسخه رسمیش عرضه شد!

درود.....بازم  nazgul مارو با پستهای خوبش شگفت زده کرد:)......من تازه الان این مود رو نصب کردم و خیلی هم عالی......

گرافیک بازی هرچند تو اسکرینشاتها زیاد مشخص نیست ولی تو خود بازی باور نکردنیه همینطور گیم پلی که اصلا حرف نداره:animatedfellbeast:

نصبش حتی از نصب ساده ی اداین هم راحت تره و خلاصه همه چیزش تمام و کماله......

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در در 8/4/2017 at 0:31 AM، به لگ گفته است :

سلام

من فقط متوجه نشدم ٬ برای آنلاین مثل اداین شرایط خاصی میخواد ؟

اداین پچ 2.01 و 1.06 میخواد که میدونیم . اینم پچ های مخصوص خودشو میخواد یا همینجوری میشه کار کرد با هر پچی ؟ چون من یکی که نمیتونم پچ های مختلف نصب کنم . 

یچیز دیگه اینکه تو آنلاین مثل گیم رنجر میشه وارد روم های مختلف شد یا قضیه ش فرق فوکوله ؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدین ؟

ممنون . انصافا نمیگفتی من یکی نمیتونستم آنلاینو را بندازم :D

پچ 2.02 برای rotwk و 1.06 برای بازی اصلی اگه فعال نباشن که کلا ماد اجرا نمیشه چه سینگل چه مولتی.

پچ 1.09 هم کلی میتونه مشکل ایجاد کنه قبل از تست انلاین حتما تست کنید که بازی اوکیه داخل تک نفره یا خیر.

انلاینش مثل گیم رنجر نیست ولی یه چند بار تست کنید دستتون میاد:D

خواهش ضمنا:D

درود.....بازم  nazgul مارو با پستهای خوبش شگفت زده کرد:)......من تازه الان این مود رو نصب کردم و خیلی هم عالی......

گرافیک بازی هرچند تو اسکرینشاتها زیاد مشخص نیست ولی تو خود بازی باور نکردنیه همینطور گیم پلی که اصلا حرف نداره:animatedfellbeast:

نصبش حتی از نصب ساده ی اداین هم راحت تره و خلاصه همه چیزش تمام و کماله......

خواهش مینمایم بزرگوار:D

تصاویر متاسفانه با کیفیت Medium گرفته شدن (پیش فرض اداین بخاطر لگ اون ماد) مطمعنا بازی روی High و بالاتر کیفیت خیلی بهتری داره قطعا.

بقیه حرفهاتون هم دقیقا

بی صبرانه منتظر پچ های رفع باگ،لوتلورین و بعد هم اره بور و ایملادریس هستیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul

d6lq_all_three_elves.thumb.jpg.446dd764c044f771f9ca8c1b87684841.jpg

پیش نمایشی از الفهای در راه این ماد...

یونیتهای میرکوود-لوتلورین و ایملادریس!

البته مشخصا تنوع یونیت ها بیشتر از یک نوعه مخصوصا برای میرکوود که گفتن ظاهرا 5-6 نوع کاملا مختلف خواهیم دید.

لورین بزودی در قالب پنجمین فکشن، ایملادریس هفتمین و میرکوود نهمین فکشنی خواهند بود که عرضه میشن.

59955b13c2248_photo_--_--.thumb.jpg.1e1d808fb8fc10dc6914d6692ae344a0.jpg  

ایشون هم که طرفداران سریال وایکینگز میشناسن...Wulfgar قراره هیروی جدیدی برای Isengard باشه که در پچ بعدی به همراه لوتلورین عرضه میشه با قیاقه رگنار لاتبروک!

ضمنا دوستانی که پچ 1.1 رو هنوز دانلود نکردند چیز خاصی داخلش نیست چندتا رفع باگ و تغییر بالانس جزیی هست بیشتر.

http://www.moddb.com/mods/the-horse-lords-a-total-modification-for-bfme/news/age-of-the-ring-patch-11-the-first-hotfix

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 8/17/2017 at 1:33 PM، The Nazgul گفته است :

پیش نمایشی از الفهای در راه این ماد...

یونیتهای میرکوود-لوتلورین و ایملادریس!

این طراحیها به نسبت طراحیهایی که خود بازی یا مودهای دیگه داشتن خیلی بهتره....مثلا الفهای میرکوودش کاملا به فیلم هابیت شباهت دارن و آرمورشون از نظر زیبایی خیلی خوبه در صورتی که تو مود اداین مثلا الفهای لوتلورین یه لباس کاملا معمولی میپوشیدن و هرچند آرمورشون قوی بود ولی تقریبا میشه گفت که هیچ وقتی برای طراحی ظاهریش نذاشته بودن....با این حساب اگه واقعا فکشنهای الف تو بازی همین ظاهرو داشته باشن,من که به عنوان فکشن اصلیم انتخابش میکنم

راستی سوالی در باب بازی و گیم پلی داشتم که کلی هست و از این قراره که به نظرتون وقتی رینج یک فکشن با توجه به افتخاراتی که باهاش به دست اومده(تعداد بردها،میزان سختی بازی و غیره...)بالا میره آیا قدرتش هم برای بازیهای بعدی بالا میره یا اینکه رینج رو بیخود و بی جهت گذاشتن برا خنده؟؟؟؟!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در در 8/27/2017 at 4:06 AM، mahdi_mb76 گفته است :

این طراحیها به نسبت طراحیهایی که خود بازی یا مودهای دیگه داشتن خیلی بهتره....مثلا الفهای میرکوودش کاملا به فیلم هابیت شباهت دارن و آرمورشون از نظر زیبایی خیلی خوبه در صورتی که تو مود اداین مثلا الفهای لوتلورین یه لباس کاملا معمولی میپوشیدن و هرچند آرمورشون قوی بود ولی تقریبا میشه گفت که هیچ وقتی برای طراحی ظاهریش نذاشته بودن....با این حساب اگه واقعا فکشنهای الف تو بازی همین ظاهرو داشته باشن,من که به عنوان فکشن اصلیم انتخابش میکنم

راستی سوالی در باب بازی و گیم پلی داشتم که کلی هست و از این قراره که به نظرتون وقتی رینج یک فکشن با توجه به افتخاراتی که باهاش به دست اومده(تعداد بردها،میزان سختی بازی و غیره...)بالا میره آیا قدرتش هم برای بازیهای بعدی بالا میره یا اینکه رینج رو بیخود و بی جهت گذاشتن برا خنده؟؟؟؟!!!

نه اون قبلا که بازی اصلی بود و سرورهای آنلاینشم برقرار زده بودن که نشون بده مقدار بازیایی که هر شخص با هرفکشن و تجربش چقدره ...که همونم چیز مهمی نبود مثلا من آنگمار لول 7 هستم...الان چند ماهه بازیم نکردم باهاش تازه بماند که تو مادها ظاهرا برای گاندور و لورین کار نمیکنه این موضوع 

ویرایش شده در توسط Nienor Niniel
تصحیح املای کلمات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 7/27/2017 at 1:47 PM، The Nazgul گفته است :

لیست کامل فکشنهایی که در نهایت داخل این ماد هستند:

Gondor- Isengard- Mordor- Misty Mountains- Lothlorien- Erebor- Rivendell- Mirkwood- Haradwaith- Rohan

انتظار میره ظرف 1 یا 2 سال شاهد کامل شدن تقریبی ماد باشیم ضمن اینکه این فکشنها نهایتا تمام فکشنها خواهند بود و خبری از فکشن دیگه ای نیست!

من تو یه پیج با لینک رو به رو: https://forums.revora.net/topic/108028-erebor-faction-plan/  ،مشخصات فکشن اربور رو تو این مود خوندم و این مشخصات از این قرار بود که

به علاوه ی یونیتهای اربور یونیتهای آیرون هیلز،ارد لویین،دیل و شهر دریاچه هم تو همین فکشن جا داده شدن که برای طرفدارای دورفها خبر خوبیه.....ولی اگه اطلاعات دقیق تری میخواین لینکی که گذاشتم مو به مو و با دیتیل مشخصات این فکشن رو گفته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در در ۱۳۹۶/۵/۵ at 1:47 PM، The Nazgul گفته است :

Gondor- Isengard- Mordor- Misty Mountains- Lothlorien- Erebor- Rivendell- Mirkwood- Haradwaith- Rohanا

البته این فکشن ها به نظرم یکم مشکل دارن ! مثلا دورف ها میتونستن دو تا فکشن داشته باشن یاحالا که داره پایان دوران سوم رو حساب میکنه حداقل اسمشونو میذاشتن دورف ها نه اینکه اره بور باشه بعد کنارش بقیه دورف ها هم باشن !

یکی دیگه الف ها سه تا فکشن زیادشونه ! تو دوران حلقه اونا کلا نبودشون . میتونستن میرکوود و لوثلورین رو مثل گاندورو دول آمروت بکنن . کلا اینا که راه ساختن فکشنای زیاد رو یاد گرفتن کلا هر چی بود رو میساختن دیگه !! 

من فکشن ایسترلینگ هارو ندیدم که اونم میتونست باشش . رنجرای دون اداین هم همینطور . کلا چرا دورف ها کلا یه فکشنن ولی الفا سه تا ؟ شاید به جذاب کردن بیشتر بازی برگرده ولی میتونستن دو تا الف بذارن دو تا دورف . جای ایسترلینگ هم خالیه . دول گولدور هم میتونست باشه . رنجرای دون اداین هم احتمالا جزو ریوندله . کلا یکمی مشکل داره .هارادریم میتونست تو ترکیب با ایسترلینگ باشه چون کلا فرمانده نداره ! یکمی گیج شدم :/

ویرایش شده در توسط به لگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در 2 ساعت قبل، به لگ گفته است :

البته این فکشن ها به نظرم یکم مشکل دارن ! مثلا دورف ها میتونستن دو تا فکشن داشته باشن یاحالا که داره پایان دوران سوم رو حساب میکنه حداقل اسمشونو میذاشتن دورف ها نه اینکه اره یود باشه بعد کنارش بقیه دورف ها هم باشن !

یکی دیگه الف ها سه تا فکشن زیادشونه ! تو دوران حلقه اونا کلا نبودشون . میتونستن میرکوود و لوثلورین رو مثل گاندورو دول آمروت بکنن . کلا اینا که راه ساختن فکشنای زیاد رو یاد گرفتن کلا هر چی بود رو میساختن دیگه !! 

من فکشن ایسترلینگ هارو ندیدم که اونم میتونست باشش . رنجرای دون اداین هم همینطور . کلا چرا دورف ها کلا یه فکشنن ولی الفا سه تا ؟ شاید به جذاب کردن بیشتر بازی برگرده ولی میتونستن دو تا الف بذارن دو تا دورف . جای ایسترلینگ هم خالیه . دول گولدور هم میتونست باشه . رنجرای دون اداین هم احتمالا جزو ریوندله . کلا یکمی مشکل داره .هارادریم میتونست تو ترکیب با ایسترلینگ باشه چون کلا فرمانده نداره ! یکمی گیج شدم :/

اصلا به نظر من به جای اینکه یه بازی که بر میگرده به 10 سال پیش رو دائماً پشتیبانی کنن و تمام وقتشون رو بذارن پایه ساختن مود برای این بازی،باید نسخه ی سومش رو میساختن....این جوری دستشون کاملاً باز تر میشد و به راحتی هر چندتا فکشنی که تو داستان بوده رو میساختن،ضمن اینکه میتونستن با این کار نه تنها گرافیک یونیتها بلکه گرافیک محیط بازی رو هم تا سر حد امکان بالا ببرن....

الان هم مشکل اصلی این مودها همین موضوع، که سازندهاشون نمیتونن زیاد قالب بازی رو دستکاری کنن و بنا بر این ما هم نباید انتظار یه کار خیلی خارق العاده رو داشته باشیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 18 ساعت قبل، به لگ گفته است :

البته این فکشن ها به نظرم یکم مشکل دارن ! مثلا دورف ها میتونستن دو تا فکشن داشته باشن یاحالا که داره پایان دوران سوم رو حساب میکنه حداقل اسمشونو میذاشتن دورف ها نه اینکه اره بور باشه بعد کنارش بقیه دورف ها هم باشن !

میرکوود لوتلورین و ایملادریس سه قلمرو جدا با فرهنگ جدا هستن

میرکوود یه پادشاهی جدا و قوی بود ک فقط اواخر دوران سوم دو بار جلوی نیروهای سایرون ایستادگی کرد لوتلورین هم وضعیت مشابهی.داره میمونه ریوندل ک باید یک فکشنی باشه تا لیندون و دونه داین و bree هم داخلش باشن که تنها گزینه ریوندل هست طبق گفته سازنده ها basically an eriador faction.

راجع به ایرون هیلز تا حدی موافقم اما تصمیم گرفتن با ادغامش با اره بور تنوع نیروها رو بیشتر کنن منجنیق های ایرون هیلز , قوچ سوارهای ایرون هیلز , ارابه های جنگی ایرون هیلز و سربازای ایرون هیلز همه توی ماد و در غالب اره بور حضور دارن. 

برای هاراد از یک طرف کلی برنامه  دارن اگه بخونید قطعا راضی میشید بلک نومه نوری ها ..هاف ترولها و موماکیلها و....تنوع خیلی زیاده ضمن اینکه هاراد یه سرزمین خیلی بزرگه و سازنده ها میتونن مثل انگمار تو.اداین ایده هاشون رو روی اون پیاده کنن.

بابت هیروهاش هم وضعیت مشابهه و به نوعی جای خالی انگمار رو قرار هست پر کنه یه فکشن با چند شخصیت ساختگی ولی جذاب از سمت سازنده های ماد البته مواففم میشد با ایسترلینگها ترکیب بشن اما ترکیب ایسترلینگها با موردور منطقی تره هم اینکه اونها وفادار به موردور بودن نه هاراد و هم اینکه بیشتر همسایه موردور حساب میشدن تا هاراد.

برای رنجرهای دونه داین برفرض هم فکشن میساختن جز هالباراد و اراگورن ک هیرویی نیست ساختمونها هم ک باید از چوب و چادر میشد تنوع یونیتهام که تهش میشد مثل اداین کلا دونه داینها بهترین حالت بودنشون در غالب ریوندله مثل ماد اداین.

بعضی مناطق مثل لیندون , دول امروث, دونه داینها و ایرون هیلز در نبرد حلقه.عملا یا تعدادشون خیلی کم.بوده یا سوگند وفاداری و خدمت به مرد یا پادشاهی دیگه ای خورده بودن .

مهم اینه که.اشخاص و نیروهای این مناطق ب شکلی حضور داشته باشن که دارن.

در 16 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

اصلا به نظر من به جای اینکه یه بازی که بر میگرده به 10 سال پیش رو دائماً پشتیبانی کنن و تمام وقتشون رو بذارن پایه ساختن مود برای این بازی،باید نسخه ی سومش رو میساختن....این جوری دستشون کاملاً باز تر میشد و به راحتی هر چندتا فکشنی که تو داستان بوده رو میساختن،ضمن اینکه میتونستن با این کار نه تنها گرافیک یونیتها بلکه گرافیک محیط بازی رو هم تا سر حد امکان بالا ببرن....

الان هم مشکل اصلی این مودها همین موضوع، که سازندهاشون نمیتونن زیاد قالب بازی رو دستکاری کنن و بنا بر این ما هم نباید انتظار یه کار خیلی خارق العاده رو داشته باشیم

اگه بحث کپی رایت نبود شدنی بوود.

البته یه چند صد نفری هم باید گیر میاوردن تا روی موتور بازی سازی جدید کار کنند بماند که برای صداها مجبور میشدن کلی هزینه کنند و...شدنی نیست متاسفانه.

تنها اگه EA دوباره کپی رایتو.برگردونه شاهد bfme3 خواهیم بود ک اون هم باز میشه مثل قبلی تهش هفت هشت تا فکشن(یادتونه که گاندور و روهان یکی بود و الفها ترکیبی از لیندون و.ریوندل و لورین و میرکوود بودن!؟)

من faction plan  اینده Age of The Ring رو خوندم و میدونم در اینده دور حتی برنامه دارن ترولهای منجنیق دار هابیت رو هم اضافه کنن!!اگه بتونن البته:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 5 ساعت قبل، The Nazgul گفته است :

میرکوود لوتلورین و ایملادریس سه قلمرو جدا با فرهنگ جدا هستن

میرکوود یه پادشاهی جدا و قوی بود ک فقط اواخر دوران سوم دو بار جلوی نیروهای سایرون ایستادگی کرد لوتلورین هم وضعیت مشابهی.داره میمونه ریوندل ک باید یک فکشنی باشه تا لیندون و دونه داین و bree هم داخلش باشن که تنها گزینه ریوندل هست طبق گفته سازنده ها basically an eriador faction.

اونقدام فرهنگشون جدا نبوده ! این وسط تنها نژاد خالصشون همون ریوندله که اکثرا نولدور یا سیندار بودن ولی لوثلورین و میرکوود ، سیلوان بودن و کلا الف خالصی بینشون نبود زیاد ! میرکوود و لوثلورین میتونستن یکی باشن چون فرهنگاشون خیلی نزدیکه ولی عوضش به من بگو فرهنگ ریوندل و لیندون کجاش شبیه همه ؟ لیندون همیشه بش ظلم شده . فرمانده هم میتونه داشته باشه حتی از دوران اول . در مورد تعداد فرمانده که کلا نمیشه بحث کرد چون میرکوود هم دو تا داره لوثلورین هم سه تا داره که احتمالا سازنده ها خودشون ابداع میکنن .ریوندل خودش به تنهایی میتونه فکشن خارق العاده ای باشه و ترکیبش با بقیه ، مثل هابیت ها یا لیندون به نظرم خرابش میکنه ! حالا باز دونه اداین یچیزی !!

راجع به ایرون هیلز تا حدی موافقم اما تصمیم گرفتن با ادغامش با اره بور تنوع نیروها رو بیشتر کنن منجنیق های ایرون هیلز , قوچ سوارهای ایرون هیلز , ارابه های جنگی ایرون هیلز و سربازای ایرون هیلز همه توی ماد و در غالب اره بور حضور دارن. 

برای هاراد از یک طرف کلی برنامه  دارن اگه بخونید قطعا راضی میشید بلک نومه نوری ها ..هاف ترولها و موماکیلها و....تنوع خیلی زیاده ضمن اینکه هاراد یه سرزمین خیلی بزرگه و سازنده ها میتونن مثل انگمار تو.اداین ایده هاشون رو روی اون پیاده کنن.

بابت هیروهاش هم وضعیت مشابهه و به نوعی جای خالی انگمار رو قرار هست پر کنه یه فکشن با چند شخصیت ساختگی ولی جذاب از سمت سازنده های ماد البته مواففم میشد با ایسترلینگها ترکیب بشن اما ترکیب ایسترلینگها با موردور منطقی تره هم اینکه اونها وفادار به موردور بودن نه هاراد و هم اینکه بیشتر همسایه موردور حساب میشدن تا هاراد.

برای رنجرهای دونه داین برفرض هم فکشن میساختن جز هالباراد و اراگورن ک هیرویی نیست ساختمونها هم ک باید از چوب و چادر میشد تنوع یونیتهام که تهش میشد مثل اداین کلا دونه داینها بهترین حالت بودنشون در غالب ریوندله مثل ماد اداین.

بعضی مناطق مثل لیندون , دول امروث, دونه داینها و ایرون هیلز در نبرد حلقه.عملا یا تعدادشون خیلی کم.بوده یا سوگند وفاداری و خدمت به مرد یا پادشاهی دیگه ای خورده بودن .

مهم اینه که.اشخاص و نیروهای این مناطق ب شکلی حضور داشته باشن که دارن.

آره جالبه که آیرون هیلزو اره بور یکی شن ولی چرا اسمش باید اره بور باشه ! خب اسم دورف ها بیشتر منظور سازنده هارو میرسونه تا اره بور خالی . در ضمن ما حکومت کوه های آبی رو هم داشتیم که اونم نیستش مگر اینکه بخوان اونم قاطی ریوندل بدبخت کنن :| در مورد هاراد متقاعد شدم مخصوصا با نومه نوری های سیاه ! فقط مشکلشون همون فرماندست که کاش مث اداین و داگوراث نزنن دو تا فرمانده زشت و الکی بسازن و روش کار نکنن !! ایسترلینگ ها ترکیبش با موردور بهتره ولی با دول گولدور هم نسبیتی داشتن . رنجرای دونه اداین هم که موافقم با ریوندل بهتره ولی ریوندلو دارم زیادی شلوغ میکنن ! چه خبره هرچی فکشن کم آووردن میریزن تو ریوندل ! خو مگه نمیتونن فکشن اضافی بسازن چرا اینارو نمیسازن ! اون مناطقی که عرض کردید بعضیاشون درسته ولی لیندون یا آیرون هیلز حکومتشون مستقل بوده :/ آیرون هیلز که پادشاهش با اره بور یکی بوده و لیندون که کلا خودش بوده و خودش ! حالا باز آیرون هیلز و دول آمورت حرفتون کاملا صحیحه ولی لیندون باید خودش میبود .

در 21 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

اگه بحث کپی رایت نبود شدنی بوود.

البته یه چند صد نفری هم باید گیر میاوردن تا روی موتور بازی سازی جدید کار کنند بماند که برای صداها مجبور میشدن کلی هزینه کنند و...شدنی نیست متاسفانه.

تنها اگه EA دوباره کپی رایتو.برگردونه شاهد bfme3 خواهیم بود ک اون هم باز میشه مثل قبلی تهش هفت هشت تا فکشن(یادتونه که گاندور و روهان یکی بود و الفها ترکیبی از لیندون و.ریوندل و لورین و میرکوود بودن!؟)

نمیفهمم واقعا شرکت ea با وجود این همه طرفدار لوتر چرا سری سومشو نمیسازه ! مگه این همه مشتاق مود سازیو نمیبینه که تو سال حتی اول میشن ! لامصب حق کپی رایتشم نمیده ! البته اون الفا و انسان ها ی شرکت تو سری دوم خیلی ایده جالبی بوداااا ! مخصوصا اینکه میتونستین سربازای روهان و گاندورو باهم ببرین یا الف ها که همه شون با هم بودن ! ولی اگه همه ی همشون جدا باشن قشنگ تره نه اینکه مثلا یع حکومت کوچیک مستقل باشه بعد یه حکومت مث لیندون بیاد قاطی ریوندل ! 

من faction plan  اینده Age of The Ring رو خوندم و میدونم در اینده دور حتی برنامه دارن ترولهای منجنیق دار هابیت رو هم اضافه کنن!!اگه بتونن البته:دی

یکم توضیح میدین نفهمیدم :D اینا که گفتید یعنی چه ! بگید ما نیز بفهمیم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 51 دقیقه قبل، به لگ گفته است :

اونقدام فرهنگشون جدا نبوده ! این وسط تنها نژاد خالصشون همون ریوندله که اکثرا نولدور یا سیندار بودن ولی لوثلورین و میرکوود ، سیلوان بودن و کلا الف خالصی بینشون نبود زیاد ! میرکوود و لوثلورین میتونستن یکی باشن چون فرهنگاشون خیلی نزدیکه ولی عوضش به من بگو فرهنگ ریوندل و لیندون کجاش شبیه همه ؟ لیندون همیشه بش ظلم شده . فرمانده هم میتونه داشته باشه حتی از دوران اول . در مورد تعداد فرمانده که کلا نمیشه بحث کرد چون میرکوود هم دو تا داره لوثلورین هم سه تا داره که احتمالا سازنده ها خودشون ابداع میکنن .ریوندل خودش به تنهایی میتونه فکشن خارق العاده ای باشه و ترکیبش با بقیه ، مثل هابیت ها یا لیندون به نظرم خرابش میکنه ! حالا باز دونه اداین یچیزی !!

آره جالبه که آیرون هیلزو اره بور یکی شن ولی چرا اسمش باید اره بور باشه ! خب اسم دورف ها بیشتر منظور سازنده هارو میرسونه تا اره بور خالی . در ضمن ما حکومت کوه های آبی رو هم داشتیم که اونم نیستش مگر اینکه بخوان اونم قاطی ریوندل بدبخت کنن :| در مورد هاراد متقاعد شدم مخصوصا با نومه نوری های سیاه ! فقط مشکلشون همون فرماندست که کاش مث اداین و داگوراث نزنن دو تا فرمانده زشت و الکی بسازن و روش کار نکنن !! ایسترلینگ ها ترکیبش با موردور بهتره ولی با دول گولدور هم نسبیتی داشتن . رنجرای دونه اداین هم که موافقم با ریوندل بهتره ولی ریوندلو دارم زیادی شلوغ میکنن ! چه خبره هرچی فکشن کم آووردن میریزن تو ریوندل ! خو مگه نمیتونن فکشن اضافی بسازن چرا اینارو نمیسازن ! اون مناطقی که عرض کردید بعضیاشون درسته ولی لیندون یا آیرون هیلز حکومتشون مستقل بوده :/ آیرون هیلز که پادشاهش با اره بور یکی بوده و لیندون که کلا خودش بوده و خودش ! حالا باز آیرون هیلز و دول آمورت حرفتون کاملا صحیحه ولی لیندون باید خودش میبود .

نمیفهمم واقعا شرکت ea با وجود این همه طرفدار لوتر چرا سری سومشو نمیسازه ! مگه این همه مشتاق مود سازیو نمیبینه که تو سال حتی اول میشن ! لامصب حق کپی رایتشم نمیده ! البته اون الفا و انسان ها ی شرکت تو سری دوم خیلی ایده جالبی بوداااا ! مخصوصا اینکه میتونستین سربازای روهان و گاندورو باهم ببرین یا الف ها که همه شون با هم بودن ! ولی اگه همه ی همشون جدا باشن قشنگ تره نه اینکه مثلا یع حکومت کوچیک مستقل باشه بعد یه حکومت مث لیندون بیاد قاطی ریوندل ! 

یکم توضیح میدین نفهمیدم :D اینا که گفتید یعنی چه ! بگید ما نیز بفهمیم 

فرهنگ ما و اققانستانی ها و تاجیکی ها هم باید یکی باشه زبانمون هم یکیه ولی باز کلی اختلاف فرهنگی هست:D

بیشتر بحث قلمرو جدا و خودمختار بودنه مشکل اینجاست که لورین و میرکوود نیروی نظامی جدا و قابل قبولی داشتن برخلاف ریوندل که هرچی بوده هم روز به روز در حال تقلیل بودن. فرهنگ ریوندل و لیندون شبیه نیست اما حضرت کِردان(:D) کلا مگه چقدر سرباز براش مونده بوده اواخر دوران سوم؟

شما چطوری فرمانده هان لورین رو 2 تا حساب کردید؟ هالدیر و دو تا داداشاش کشکن مگه؟:D هاااااالدیییییر ...ضمن اینکه میرکوود راداگاست هم داره درسته راداگاست به فکشن خاصی تعلق نداره اما با توجه به محل زندگیش باید جزوی از میرکوود باشه feren هم که فرمانده گارد پادشاه بوده ، تاوریل هم که از فیلمها اضافه میکنن شد پنج:D

ایده ترکیب میرکوود و لوتلورین خوبه در کل مشکلی ندارم باهاش اما تصمیمیه که گرفتن و قابل تغییر نیست.

راجع به ریوندل درست میگید اما در قالب بازی  لازمه که اینطوری باشه الفهای ریوندل کم، و گرون قیمتن گیمر باید به دونه داین و بری لند ها تکیه کنه اوایل بازی تا کم نیاره وگرنه مثل اداین که ایملادریس اکثر تک به تکها رو میبازه میشه. ضمن اینکه من از قدرت بیشتر ریوندل حمایت میکنم به هر قیمتی :D

راجع به اسم دورفها موافقم تو این ماد ظاهرا.کوهستان آبی هم بخشی از اره بور هست ولی سربازای سبک اسلحه هستن ظاهرا در حد ایرون هیلز نه ولی میشه دیدشون داخل بازی . احتمالا عده زیادی از دورفهای کوهستان آبی بعد از مرگ اسماگ به سمت شرق رفتن و اول و اخر هم بیشتر یک مشت تاجر و معدنچی بودن تا جنگجو. کلا هرچی بودن و نبودن اطلاعات زیادی نیست ازشون همین کافیه که سازنده ها زیاد روشون مانور ندن.

در مورد لیندون باز هم صحیح عشق شما به حضرت کِردان(:D) زبان زده ولی بخدا دست من نیست تا جایی که من میدونم لیندون روز به روز کمتر و خالی از سکنه میشده اطلاعات زیادی هم از سربازاش نداریم هرچقدرم سلاح ها رو متنوع بسازن ظاهرشون باز میشه همون ظاهر متداول سفید رنگ. ولی موافقم یکم کم لطفی شده به لیندون اون از فیلمها که فقط یه نمای ماکتی از grey havens دیدیم اینم از گیمها و مادها...:(

در کل خیلی حساس نشید من شخصا سر نبود بولگ خیلی حرص خوردم ولی دست ما که نیست بهتره بپذیریم این اقدامات را. بلخره هیچ مادی پرفکت نیست هرکاری بکنن هم یکی دو تا بخشو میلنگن.

ea دنبال پوله...وارنر همچنین

ولی پول الان تو سبکهای aaa بزرگ مث همین شدو آف وار هست چند نفر استراتژی باز میشناسید؟؟ دیگه سبک استراتژی سنتی به اون شکل طرفدار نداره و با توجه به اینکه مجبورن رو pc بزنن فقط زیاد سود نداره براشون. برگردوندن کپی رایت هم برای ea هزینه بره تقریبا تو خوابم نمیشه دید bfme 3 رو:(

بخش آخر حرفم منظورم اطلاعاتیه که توی فروم گذاشتن...خودتون چند کامنت بالاتر مثال دورفها رو گفتید.

البته بارها گفتن پذیرای نظرات هستن ولی خب اینها هم مودشون رو طوری که دوست دارن میسازن اول و اخر!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 3 ساعت قبل، The Nazgul گفته است :

فرهنگ ما و اققانستانی ها و تاجیکی ها هم باید یکی باشه زبانمون هم یکیه ولی باز کلی اختلاف فرهنگی هست:D

بیشتر بحث قلمرو جدا و خودمختار بودنه مشکل اینجاست که لورین و میرکوود نیروی نظامی جدا و قابل قبولی داشتن برخلاف ریوندل که هرچی بوده هم روز به روز در حال تقلیل بودن. فرهنگ ریوندل و لیندون شبیه نیست اما حضرت کِردان(:D) کلا مگه چقدر سرباز براش مونده بوده اواخر دوران سوم؟

شما چطوری فرمانده هان لورین رو 2 تا حساب کردید؟ هالدیر و دو تا داداشاش کشکن مگه؟:D هاااااالدیییییر ...ضمن اینکه میرکوود راداگاست هم داره درسته راداگاست به فکشن خاصی تعلق نداره اما با توجه به محل زندگیش باید جزوی از میرکوود باشه feren هم که فرمانده گارد پادشاه بوده ، تاوریل هم که از فیلمها اضافه میکنن شد پنج:D

ایده ترکیب میرکوود و لوتلورین خوبه در کل مشکلی ندارم باهاش اما تصمیمیه که گرفتن و قابل تغییر نیست.

راجع به ریوندل درست میگید اما در قالب بازی  لازمه که اینطوری باشه الفهای ریوندل کم، و گرون قیمتن گیمر باید به دونه داین و بری لند ها تکیه کنه اوایل بازی تا کم نیاره وگرنه مثل اداین که ایملادریس اکثر تک به تکها رو میبازه میشه. ضمن اینکه من از قدرت بیشتر ریوندل حمایت میکنم به هر قیمتی :D

راجع به اسم دورفها موافقم تو این ماد ظاهرا.کوهستان آبی هم بخشی از اره بور هست ولی سربازای سبک اسلحه هستن ظاهرا در حد ایرون هیلز نه ولی میشه دیدشون داخل بازی . احتمالا عده زیادی از دورفهای کوهستان آبی بعد از مرگ اسماگ به سمت شرق رفتن و اول و اخر هم بیشتر یک مشت تاجر و معدنچی بودن تا جنگجو. کلا هرچی بودن و نبودن اطلاعات زیادی نیست ازشون همین کافیه که سازنده ها زیاد روشون مانور ندن.

در مورد لیندون باز هم صحیح عشق شما به حضرت کِردان(:D) زبان زده ولی بخدا دست من نیست تا جایی که من میدونم لیندون روز به روز کمتر و خالی از سکنه میشده اطلاعات زیادی هم از سربازاش نداریم هرچقدرم سلاح ها رو متنوع بسازن ظاهرشون باز میشه همون ظاهر متداول سفید رنگ. ولی موافقم یکم کم لطفی شده به لیندون اون از فیلمها که فقط یه نمای ماکتی از grey havens دیدیم اینم از گیمها و مادها...:(

در کل خیلی حساس نشید من شخصا سر نبود بولگ خیلی حرص خوردم ولی دست ما که نیست بهتره بپذیریم این اقدامات را. بلخره هیچ مادی پرفکت نیست هرکاری بکنن هم یکی دو تا بخشو میلنگن.

ea دنبال پوله...وارنر همچنین

ولی پول الان تو سبکهای aaa بزرگ مث همین شدو آف وار هست چند نفر استراتژی باز میشناسید؟؟ دیگه سبک استراتژی سنتی به اون شکل طرفدار نداره و با توجه به اینکه مجبورن رو pc بزنن فقط زیاد سود نداره براشون. برگردوندن کپی رایت هم برای ea هزینه بره تقریبا تو خوابم نمیشه دید bfme 3 رو:(

بخش آخر حرفم منظورم اطلاعاتیه که توی فروم گذاشتن...خودتون چند کامنت بالاتر مثال دورفها رو گفتید.

البته بارها گفتن پذیرای نظرات هستن ولی خب اینها هم مودشون رو طوری که دوست دارن میسازن اول و اخر!

خب قبل از شروع حرف بگم که بجا کردان میتونستن بگین سیردان تا فوش نشه :D البته اسم اصلیشم واسه آدمای منحرفی مثل ما فقط اونطوری خونده میشه !

باز لورین خوبه خود گالادریل و اون شوهر زشتشو داره :/ کلبورنو میگم :D هالدیر و داداشاشم پیشکش ! میرکوودم قبول میکنم میشه جورش کرد با اینکه تنوع سربازی زیادی نداره ! اما این لیندون بیچاره ، هم کماندارای خوبی داشت که زبانزد بودن ! هم شمشیراش معروف بودن ! هم کشتیاش ! هم خود نژادش که تله ری بودن و کلهم اجمعین با بقیه فرق داشتن ! فرمانده هاشم بگم که میتونستن بابای تراندویل و سیردان و گندالف و هابیتا و ... رو بذارن و هابیت ها رو هم قاطیشون کنن :| کلا یعنی هابیت هارو بجا ریوندل ، با لیندون میذاشتن . 

در مورد ریوندل ، منم همینو میگم ! اما ترکیبشون با رنجرای دونه اداین کافی بود !  دیگه هابیت ها و بقیه زیادی شلوغشون میکنه و یجورایی ته دل آدمو میزنه ! برعکسش ترکیبش با دونه اداین ، بخاطر جذابیت دونه اداین و نژاد خاصشون نسبت به آدما به جذاب تر شدن ریوندل کمک میکنه اما وقتی هابیتای کوتوله بیان بد میشه !

اسم دورف ها ، بازم میگم نبایدددد اره بور میبود :| آخه دورف هارو میخواستین تو یه نژاد بسازین اسمشونو میذاشتین دورف نه اره بور باشه بعد با شصت نژاد مختلف . اینم نظره دیگه من میگم این بهتره اونا یچی میگن شما یچی :D 

چیییییی !!! بولگ نیست :/ این چه مدلشه . بولگ که هم تو فیلم بود هم کتاب و نقششم کمرنگ نبود . چرا نیستش ؟

Ea غلط کرده دنبال پوله ! خو بیاد حق ساحتشو بده مودرا بسازن لااقل ! هزینه بخوره تو سرش ! درسته که طرفدارای بازی های استراتژیک سنتی کم شده اما از بین نرفتن که ! اگه بیاد سری سومشو بسازه و مهم تر از اون از روی کتاب سیلماریلیون ، یعنی با اون فرماندهان ، مطمئنم شاهکار میشه ! یا حداقل دوران سوم رو اونطور که مردم دوست دارن ، یعنی با همه ی فکشن ها و فرماندهان . اونوقته که به نظرم سود که نکنه ، حداقل ضرر هم نمیکنه ? به هر حال یکم به مردم اهمیت بده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 13 ساعت قبل، به لگ گفته است :

خب قبل از شروع حرف بگم که بجا کردان میتونستن بگین سیردان تا فوش نشه :D البته اسم اصلیشم واسه آدمای منحرفی مثل ما فقط اونطوری خونده میشه !

باز لورین خوبه خود گالادریل و اون شوهر زشتشو داره :/ کلبورنو میگم :D هالدیر و داداشاشم پیشکش ! میرکوودم قبول میکنم میشه جورش کرد با اینکه تنوع سربازی زیادی نداره ! اما این لیندون بیچاره ، هم کماندارای خوبی داشت که زبانزد بودن ! هم شمشیراش معروف بودن ! هم کشتیاش ! هم خود نژادش که تله ری بودن و کلهم اجمعین با بقیه فرق داشتن ! فرمانده هاشم بگم که میتونستن بابای تراندویل و سیردان و گندالف و هابیتا و ... رو بذارن و هابیت ها رو هم قاطیشون کنن :| کلا یعنی هابیت هارو بجا ریوندل ، با لیندون میذاشتن . 

در مورد ریوندل ، منم همینو میگم ! اما ترکیبشون با رنجرای دونه اداین کافی بود !  دیگه هابیت ها و بقیه زیادی شلوغشون میکنه و یجورایی ته دل آدمو میزنه ! برعکسش ترکیبش با دونه اداین ، بخاطر جذابیت دونه اداین و نژاد خاصشون نسبت به آدما به جذاب تر شدن ریوندل کمک میکنه اما وقتی هابیتای کوتوله بیان بد میشه !

اسم دورف ها ، بازم میگم نبایدددد اره بور میبود :| آخه دورف هارو میخواستین تو یه نژاد بسازین اسمشونو میذاشتین دورف نه اره بور باشه بعد با شصت نژاد مختلف . اینم نظره دیگه من میگم این بهتره اونا یچی میگن شما یچی :D 

چیییییی !!! بولگ نیست :/ این چه مدلشه . بولگ که هم تو فیلم بود هم کتاب و نقششم کمرنگ نبود . چرا نیستش ؟

Ea غلط کرده دنبال پوله ! خو بیاد حق ساحتشو بده مودرا بسازن لااقل ! هزینه بخوره تو سرش ! درسته که طرفدارای بازی های استراتژیک سنتی کم شده اما از بین نرفتن که ! اگه بیاد سری سومشو بسازه و مهم تر از اون از روی کتاب سیلماریلیون ، یعنی با اون فرماندهان ، مطمئنم شاهکار میشه ! یا حداقل دوران سوم رو اونطور که مردم دوست دارن ، یعنی با همه ی فکشن ها و فرماندهان . اونوقته که به نظرم سود که نکنه ، حداقل ضرر هم نمیکنه ? به هر حال یکم به مردم اهمیت بده .

دو پاراگراف اول صحیح هیچ مشکلی هم ندارم:D

ریوندل این بازی هابیت ها رو نداره! فقط دو یونیت ارزون از شهر بری و باقی مانده انسانهای نیمه متمدن در سطح اریادور داره یه عدشون که همش 100 تا قیمتشونه نقش تعمیرکار رو دارن بیشتر( مثل پزنت روهان های bfme1) یه عده هم bree land townsguard هستن که نیزه دارهای نسبتا بدرد بخورین برای اول بازی اینا میشن مکمل دونه داین تا اول بازی طرف به مشکل نخوره چون دونه داینها رو میشه راحت با سواره نظام کشت. ضمن اینکه یه یونیت ویژه محدود به 1 هم دارن دونه داینها که همون Grey Company هست.

اسم دورفها هم صحیح همین که دو سری هیروی دورف (دوران هابیت و دوران نبرد حلقه) ببینیمم خودش غنیمتیه:D راجع به اسمش بحث میکنیم حالا باهاشون:D

بولگ هست ولی قدرت لول 10 آزوگه دیگه احضار میشه و...دلیلش رو گفتن چون آزوگ بازی نقش بولگ کتاب رو داره و بولگ فیلمها به اندازه کافی خوب نیست و ...

من که قانع نشدم اما در کل چیزی بود که میگفتن و..اتفاقا به نظرم misty mountain به بولگ نیاز داره چون واقعا هیرو کم داره خیلی کم...تو این مورد احتمال اینکه در اینده مجبورشون کنم نظرشون رو تغییر بدن زیاده:D

EA استاد نابود کردنه سریCommand & Conquer رو که با اون شماره چهارمش نابود کردن..Generals 2 هم که ساختن و کنسل کردن ...این سری استراتژی اصلیشون بود اینطوری کردن انتظار داری هزینه کننن سری bfme رو برگردونن؟:D

نهایت اهمیتی که Ea میده به مردم اینه که بودجه رو از بزرگترین فرانچایزش کم میکنه(mass effect) تا اندرومدا بشه یه فاجعه در نوع خودش و همون پول رو میریزه روی یه بازی با محوریت چند نفره بازی کردن )anthem) تا باز پول بیشتری در بیاره!....بله خلاصه انتظاری نداشته باشید:(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76

درود...

امروز mod db رو چک کردم که دیدم ورژن 2.02 aotr منتشر شده......به نظرتون چه تغییراتی کرده؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در در 9/21/2017 at 1:54 PM، mahdi_mb76 گفته است :

درود...

امروز mod db رو چک کردم که دیدم ورژن 2.02 aotr منتشر شده......به نظرتون چه تغییراتی کرده؟؟؟؟

سلام

اون ورژن 2.02 نبود. پچ 2.02 که قبلا معرف حضورتون هست همچنان فعاله و ورژن 7 اون رو تازه منتشر کردن.

با توجه به این که AOTR بر پایه این پچ هستش سوال پیش میاد که خب ورژن های بعدی مود رو با این پچ 2.02 ورژن 7 بازی کنیم یا با پچ 2.02 ورژن 6؟

تو اون صفحه میگه که ورژن های بعدی مود بر پایه پچ جدید خواهد بود و همین الان هم یه نسخه سازگار با 2.02 ورژن 7 گذاشته شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul

Age of The Ring V2.0.3 is here

خب ورژن جدید با حضور لوتلورین هم اومد!

یک سری مشکلات اولیه فایل نصبی داشت ظاهرا که 2 روز صبر کردم تا نسخه بدون مشکل و بی نقصش بیاد و اومد سر انجام!

صفحه دانلود ماد برای کسانی که میخوان مستقیما از خود سایت moddb دانلود کنند:

http://www.moddb.com/mods/the-horse-lords-a-total-modification-for-bfme/downloads/age-of-the-ring-version-20-the-golden-wood

لینک دانلود ماد از upera (نهایت تا یک ماه فعاله):

https://public.upera.co/7KvJg5gy

برای اجرای این ورژن از ماد لازمه پچ رایز اف د ویچ کینگ 2.02 رو حتما داشته باشید و حتما هم ورژن 7 که تازه اومده رو نصب کنید
ورژن های 5 یا 6 دیگه با ماد سازگار نیستن میتونید ورژن 7 این پچ رو از این لینک دانلود کنید:

لینک دانلود پچ 2.02 برای rotwk از گوگل درایو (باید با شیلتر شکن برید)

https://drive.google.com/open?id=0BwSPLGSTyfMCV3p2T3hHVFN2VkE

لینک دانلود پچ 2.02 برای rotwk از upera (نهایت تا یک ماه فعاله):

https://public.upera.co/7Kwk5thc

تغییرات مهمی که این پچ به نسبت نسخه قبلی داره:
-اضافه شدن فکشن Lothlorien به صورت کامل
-تغییر ظاهر و کاربرد قلعه misty Mountains
-اضافه شدن یک هیرو(Urshank) به فکشن misty mountains
-اضافه شدن یک یونیت جدید (giant bats) به فکشن misty mountains
-اضافه شدن یک هیروی جدید (wolfgur) به فکشن isengard و چند یونیت dunelanding به این فکشن.
-کلی تغییرات در زمینه بالانس و قدرتها
-فیکس بسیاری از مشکلات بازی
-اضافه شدن یا کار شدن مجدد روی hero ability هیروهای مختلف از جمله ویچ کینگ-ازوگ-خمول-اسماگ و...میتونید لیست کامل تغییرات رو در این لینک مشاهده کنید:

https://forums.revora.net/topic/109907-full-aotr-release-2-changelog/

نصب ماد و پچ هر دو راحته یه instal میکنید تمام
ورژن جدید ماد رو حتما در مسیر پیشنهادی خودش نصب کنید که داخل درایو c و پوشه ای جدا از پوشه Electroinc Arts هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

آقا دمت گرم

در زندگی موفق باشی >:D<:h14052:

فقط یه مشکل وجود داره. چرا صفحه ی این کشیدست و سرعتش پایینه؟

برای من همون rise of witch king رو با سرعت بالا اجرا می کنه ولی این رو با سرعت پایین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 21 ساعت قبل، Aran Dur گفته است :

آقا دمت گرم

در زندگی موفق باشی >:D<:h14052:

فقط یه مشکل وجود داره. چرا صفحه ی این کشیدست و سرعتش پایینه؟

برای من همون rise of witch king رو با سرعت بالا اجرا می کنه ولی این رو با سرعت پایین

درود ممنون

بابت صفحه کشیده و کلا رزولوشن تصویر

C:\Users\*****\AppData\Roaming\My The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king Files به ادرسی که گفتم برید (***** اسم کامپیوتر یا یوزرتون هست که برای هر کس متفاوته) بعد یه فایل option داخل پوشه rise of the witch king باید باشه با notepad بازش کنید،
Resolution = 1280 720 این رو پیدا کنید (عددش ممکنه متفاوت باشه) حالا عدد های جایگزین رو رزولوشن صفحه اصلیتون قرار بدید هر مقداری که هست

(مثلا Resolution = 1280 1024 )

باید درست بشه

راجع به سرعت هم متوجه نمیشم یعنی لگ و گیر داره؟  داخل بازی برید بخش settings - custom settings بعد تنظیمات رو پایینتر بیارید تا بازی روونتر بشه

گرافیک بازی بالا هست خیلی بالاتر از بازی اصلی طبیعیه یکم سنگینتر باشه.

اگر هم کلا سرعت بازیو میگید یکم شاید کند تر شده باشه بخاطر طبیعی تر کردن بازی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 11/6/2017 at 10:08 AM، The Nazgul گفته است :

درود ممنون

بابت صفحه کشیده و کلا رزولوشن تصویر

C:\Users\*****\AppData\Roaming\My The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king Files به ادرسی که گفتم برید (***** اسم کامپیوتر یا یوزرتون هست که برای هر کس متفاوته) بعد یه فایل option داخل پوشه rise of the witch king باید باشه با notepad بازش کنید،
Resolution = 1280 720 این رو پیدا کنید (عددش ممکنه متفاوت باشه) حالا عدد های جایگزین رو رزولوشن صفحه اصلیتون قرار بدید هر مقداری که هست

(مثلا Resolution = 1280 1024 )

باید درست بشه

راجع به سرعت هم متوجه نمیشم یعنی لگ و گیر داره؟  داخل بازی برید بخش settings - custom settings بعد تنظیمات رو پایینتر بیارید تا بازی روونتر بشه

گرافیک بازی بالا هست خیلی بالاتر از بازی اصلی طبیعیه یکم سنگینتر باشه.

اگر هم کلا سرعت بازیو میگید یکم شاید کند تر شده باشه بخاطر طبیعی تر کردن بازی.

یک کار دیگه هم برای بالا بردن کیفیت میشه کرد که البته بیشتر مختص کسایی هست که قبل از نصب aotr ، ماد ادین رو بازی کرده باشن.....اونم این که وقتی هنوز aotr رو نصب نکردین و هنوز ماد ادین برقرار هست توسط لانچر ادین رزولوشن بازی رو تا هر چقدر که میخواین تغییر بدید (حتی میشه 4k کرد ولی باید مانیتور 4k هم باشه) بعد از انجام این کار ماد ادین رو به شکلی پاک کنید که save ها و option های ادین پاک نشه........حالا اگه ماد aotr رو نصب کنید با همون کیفیتی بالا میاد که تو لانچر ادین تغییر داده بودید.....

ولی این روشی که گفتم یه مشکل داره و اونم اینه که ، رزولوشن از قبل تعیین شده تا زمانی پا برجاست که از طریق ستینگ aotr تغییری توش ایجاد نکنید

ویرایش شده در توسط mahdi_mb76

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Booganash

سلام دوستان عزیزم، age of the ring رو نصب و بازی کردم و نظرم در مورد این مود اینه که: تنها حسنی که نصبت به edain mod داره طراحی های بهتر کارکتر هاش و سربازاشه؛ ساختمانهاشم در بعضی از موارد طراحی های بهتری داره و در بعضی از موارد طراحی ضعیفتر، ولی در کل نظرم اینه که در edain mod نو آوری بیشتری به چشم میخورد و تا اینجا در خیلی از موارد سرتر و کاملتر از age of the ring هست.

به صورتی که از نظر من اگه طراحی های کارکتر و سربازهای age رو وارد مود edain کنیم از این ترکیب یه مود خفن به دست میاد.:h14052:

ویرایش شده در توسط Booganash

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...