رفتن به مطلب
  • 0

سوال

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 2
Eruyeganeh
در در 7/6/2017 at 11:27 PM، misagh S گفته است :

سلام من میثاق هستم خیلی وقت هست سایت آردا رو دنبال میکنم حدود سه سالی میشه تا بالاخره امروز ثبت نام کردم و خیلی خوشحال عضو این انجمن شدم?....خوب ببخشید سرتون رو درد نیارم....میخواستم از گذشته زبان سائرون اطلاع پیدا کنم که کی بوده..چه جوری به سایرون پیوسته؟ و اینکه اصلا چرا تو فیلم سه گانه ارباب حلقه ها اصلا ازش صحبتی نشده و اگرم شده خیلی کم!!!

ممنون میشم پاسخ بدین 

با سلام و خوش آمد به شما 

زبان سائورون یکی از نژاد نومه نوری های سیاه بود که توسط سائورون اغوا و گمراهشون کرد و به پرستش مورگوت تشویقشون کردم و خادم سائورون شدند 

یکی از اونها دهان سائورون بود که توجهت رو به چند بند زیر از بازگشت شاه رو که در مورد او بود جلب می کنم 

پیشاپیش فرستادگان شبحی بلند و اهریمنی بر اسبی سیاه سواربود اگر میشد این موجود را اسب خواند زیرا عظیم الجثه و مخوف بود و بر صورتش نقابی ترسناک داشت بیشتر شبیه جمجمه تا سر موجودی زنده و از چشم خانه ها منخرین آتشی سوزان شعله می کشید . سوار یکسره سیاه پوش بود و کلاه خود بلندش سیاه بود و با این حال نه یکی از اشباح بلکه آدمی زنده بود . نایب برج باراد_دور و نامش در هیچ داستانی به یاد نمانده است چه او خود آن را فراموش کرده بود و میگفت : من زبان سائورون ام . اماگفته اند از جمله مرتدان بود از نژاد کسانی که نومه نوری های سیاه نام گرفته اند و در سال های سلطه یسائورون در سرزمین میانه مسکن گزیدند و چون دلباخته ی دانش اهریمنی شدند او را پرستیدند و او هنگام نخستین قیام سائورون به خدمت برج تاریک درآمد و به سبب زیرکی خود با عنایت فرمانروا مدام بر مقامش افزود و ساحری آموخت و تا حد زیادی بر ضمیر سائورون اشراف داشت و بی رحم تر از هر اورکی بود.

این ها از فصل باز شدن دروازه سیاه از بازگشت شاه بود که براتون تایپ کردم ;;)

در در 7/6/2017 at 11:27 PM، misagh S گفته است :

و اینکه اصلا چرا تو فیلم سه گانه ارباب حلقه ها اصلا ازش صحبتی نشده و اگرم شده خیلی کم!!!

خب بعضی از چیز ها رو نمیشه در فیلم بیان کرد و راوی در کتاب این سخنان گفته و نمایش دادنش سخته .

ارو یگانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
Alkar

اون از نژاد نومه نوری های سیاه بود.اون سال های زیادی به سائرون خدمت کرد و جادوی سیاه رو از اون یاد گرفت.اون بعد از مدتی حتی اسمش رو هم فراموش کرد و بعضی ها اون رو به عنوان ستوان باراد-دور هم میشناسن.او توسط جادوی سیاهی که از سائرون یاد گرفت تونست ان قدر عمر کنه چون هیچ انسان فانی نمیتونه در این حد عمر کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • -1
شاه تراندویل کبیر
در در 7/7/2017 at 10:57 AM، misagh S گفته است :

سلام من میثاق هستم خیلی وقت هست سایت آردا رو دنبال میکنم حدود سه سالی میشه تا بالاخره امروز ثبت نام کردم و خیلی خوشحال عضو این انجمن شدم?....خوب ببخشید سرتون رو درد نیارم....میخواستم از گذشته زبان سائرون اطلاع پیدا کنم که کی بوده..چه جوری به سایرون پیوسته؟ و اینکه اصلا چرا تو فیلم سه گانه ارباب حلقه ها اصلا ازش صحبتی نشده و اگرم شده خیلی کم!!!

ممنون میشم پاسخ بدین 

سلام البته به صورت کوتاه در نسخه اکستندد فیلم ، زبان سایرون میاد و صحبت هایی می کنه . اما خوب به علت طولانی شدن فیلم از باقی نقش هاش در داستان صرف نظر شده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...