رفتن به مطلب

Recommended Posts

Nienor Niniel

یکی از خبرهایی بود که خیلی خوشحالم کرد!

من هنوز shadow of mordor رو بازی می کنم و جزء بهترین بازی ها برای خودم میدونمش. مشخصا ادامه ش هم برام جالب خواهد بود. از تریلرش میشه فهمید که فضایی شبیه بازی قبلی داره و حضور ویچ کینگ و بالروگ و... همون طور که peredhil اشاره کرد باید فضا رو بهتر و پیشرفته تر هم کرده باشند. انگار دیگه با تالیون طرف نیستیم نه؟ و تکاور داستان عوض شده پس موضوع زندگیش هم باید عوض شده باشه. اما به نظر میاد کلبریمبور و سائورون هنوز هم حضور دارند. برحال امیدوارم زود بگذره و بتونیم بازیش کنیم. کاش حداقل تیر میومد اینجوری که نصف تابستونمون هم میره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

در 21 ساعت قبل، Nienor Niniel گفته است :

من هنوز shadow of mordor رو بازی می کنم و جزء بهترین بازی ها برای خودم میدونمش. مشخصا ادامه ش هم برام جالب خواهد بود. از تریلرش میشه فهمید که فضایی شبیه بازی قبلی داره و حضور ویچ کینگ و بالروگ و... همون طور که peredhil اشاره کرد باید فضا رو بهتر و پیشرفته تر هم کرده باشند. انگار دیگه با تالیون طرف نیستیم نه؟ و تکاور داستان عوض شده پس موضوع زندگیش هم باید عوض شده باشه. اما به نظر میاد کلبریمبور و سائورون هنوز هم حضور دارند. برحال امیدوارم زود بگذره و بتونیم بازیش کنیم. کاش حداقل تیر میومد اینجوری که نصف تابستونمون هم میره

ولی تو تریلر بازی همون تالیون بود. تو کاور بازی هم به نظر میاد همون باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin the Oak shield
در در March 3, 2017 at 6:42 PM، Nienor Niniel گفته است :

منم فكر مى كنم شخصيت همون تاليونه عوض نشده 

گمون نمى كنم شخصيت بد جديد سائورون باشه چون تو تريلر اونو تقليد كننده خطاب مى كنن چون واقعاً همه چيش شبيه سائورونه ولى خودش نيست اون چند نفرم خيلى شبيه نزگول ها هستن ولى خودشون نيستن چون اگه ميخواستن نزگول هارو بيارن رو كار همون شكلى كه تو فيلم بودن ميساختنشون شايدم خودشون باشن ولى به خاطر اينكه اربابشون عوض شده شكلشون تغيير كرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در 5 ساعت قبل، Thorin the Oak shield گفته است :

منم فكر مى كنم شخصيت همون تاليونه عوض نشده 

گمون نمى كنم شخصيت بد جديد سائورون باشه چون تو تريلر اونو تقليد كننده خطاب مى كنن چون واقعاً همه چيش شبيه سائورونه ولى خودش نيست اون چند نفرم خيلى شبيه نزگول ها هستن ولى خودشون نيستن چون اگه ميخواستن نزگول هارو بيارن رو كار همون شكلى كه تو فيلم بودن ميساختنشون شايدم خودشون باشن ولى به خاطر اينكه اربابشون عوض شده شكلشون تغيير كرده

بنظر من نه!قرار نیست همه چیزو از روی فیلم تقلید کنن.همونطور که از روی کتاب کامل تفلید نکردن!اینطور که میگی بازم مشحص نیست شاید نه سایرون هس نه نزگول!ولی بنظر من که اونا 100%نزگول و سایرون بودن!و بیا امیدوارباشیم باشن:دی..به شخصه از تغییر زیادی داستان اذیت میشم:(

ویرایش شده در توسط soldier of gondor

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

@FILI  @Thorin the Oak shield آره متوجه شدم خود تالیونه. البته اولین حدسم هم تالیون بود اما یه جاهایی تحلیلا رو که نگاه می کردم می گفتند داستان و شخصیت ها عوض شدند.

من فکر نمی کنم اگه نزگول واقعی باشند سائورون تقلبی باشه. و چه دلیلی داره یکی رو نشون بدند که از سائورون تقلید کرده؟:-? همچین چیزی به نظر من که خیلی جالب به نظر نمیاد. بهتره مثل قبل اگر هم میخوان خود سائورون رو نشون ندن چند تا از وفاداراشو نشون بدن تا کسی شبیهش. البته باید دید واقعا کیه اما انگار خود سائورونه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

از خیلی وقت پیش همیشه منتظر یه بازی درست حسابی از لوتر یا سرزمین میانه بودم..

ولی تا حالا بازی درست حسابی ای نیومده بود که راضیم کنه ! هرکدومش یه کمو کاستی هایی داشته که نظرمو جلب نکرده ! این سایه ی موردور هم که کلا نا امیدم کرد و اصلا خوشم نیومد ازش. ولی خوشبختانه خودشون اینو فهمیدن و اینبار سایه ی جنگ چیزی که منتظرش بودمو به واقعیت تبدیل کرد. بنظرم این بازی واقعا عالیه.. کلا خیلی متفاوت بود. سارندگان هم قول دادن چندین لوکیشن بازی دقیقا شبیه فیلم لوتر باشه.. که هست..حالا کارگردان یکم خلاقیت هم داشته یکم تغیی ایجاد کرده و خیلی اتفاقا خوب شده..بازی جهان باز هستش و حدود 60 گیگ هستش که یعنی میشه توش پرسه زد و انتهای بازی به کاربر و تصمیماتش در بازی برمیگرده.. کلام آخر عالیه و منتظر گیم پلی هستم تا ببینم چه کردن :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI
در در 3/7/2017 at 9:57 AM، Sherlock گفته است :

از خیلی وقت پیش همیشه منتظر یه بازی درست حسابی از لوتر یا سرزمین میانه بودم..

ولی تا حالا بازی درست حسابی ای نیومده بود که راضیم کنه ! هرکدومش یه کمو کاستی هایی داشته که نظرمو جلب نکرده ! این سایه ی موردور هم که کلا نا امیدم کرد و اصلا خوشم نیومد ازش. ولی خوشبختانه خودشون اینو فهمیدن و اینبار سایه ی جنگ چیزی که منتظرش بودمو به واقعیت تبدیل کرد. بنظرم این بازی واقعا عالیه.. کلا خیلی متفاوت بود. سارندگان هم قول دادن چندین لوکیشن بازی دقیقا شبیه فیلم لوتر باشه.. که هست..حالا کارگردان یکم خلاقیت هم داشته یکم تغیی ایجاد کرده و خیلی اتفاقا خوب شده..بازی جهان باز هستش و حدود 60 گیگ هستش که یعنی میشه توش پرسه زد و انتهای بازی به کاربر و تصمیماتش در بازی برمیگرده.. کلام آخر عالیه و منتظر گیم پلی هستم تا ببینم چه کردن :)

خوب هر کسی یه سلیقه ای داره ولی واقعا بازی خوبی بود ولی خوب ایرادات کوچیکی هم داشت. من امیدوارم حالا که بازی کلا نسل هشتمی هستش، محیط ها وسیع تر باشند و نبرد ها هم بزرگتر!

فکر نکنم تا قبل از E3 تریلر از گیم پلی بازی بیرون بدن.

ویرایش شده در توسط FILI

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor

(yon.ir/CPipw  (1080P, 491MB
(yon.ir/4hIM1  (480P , 138MB

دوستان این لینک دانلود گیم پلی 16 دقیقه ای!امیدوارم لذت ببرید :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

تریلر رو دیدم و واقعا خوب بود.

نکات مثبت: نبرد ها عظیم تر شدند، سیستم نمسیس عمق بیشتری پیدا کرده، کله بریمبور تو مبارزات خیلی بهینه تر و سریع تر شده، تعداد اورک هایی که می تونی بهشون فرمان بدی خیلی بیشتر شدند و البته یونیک تر و قوی تر. سیستم نقش آفرینی به نظر میاد که بهتر شده باشه. گرافیک هم پیشرفت خاصی نداشته اما همچنان خوبه.

نکات منفی: همچنان انیمیشن های پلتفرمر تعریفی نداره و انیمیشن های  اژدها اصلا جالب نبود ولی فکر نکنم بشه ایراد اساسی بهش گرفت به نظر نمیاد خیلی استفاده زیادی ازش بشه. بعید هم بدونم دیگه تغییری ایجاد کنند . و یه مقدار باگ!

امیدوارم هوش مصنوعی عالی باشه و محتوای بازی هم زیاد. ماموریت های جانبی هم فراموش نکنند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil
در 3 ساعت قبل، FILI گفته است :

تریلر رو دیدم و واقعا خوب بود.

نکات مثبت: نبرد ها عظیم تر شدند، سیستم نمسیس عمق بیشتری پیدا کرده، کله بریمبور تو مبارزات خیلی بهینه تر و سریع تر شده، تعداد اورک هایی که می تونی بهشون فرمان بدی خیلی بیشتر شدند و البته یونیک تر و قوی تر. سیستم نقش آفرینی به نظر میاد که بهتر شده باشه. گرافیک هم پیشرفت خاصی نداشته اما همچنان خوبه.

نکات منفی: همچنان انیمیشن های پلتفرمر تعریفی نداره و انیمیشن های  اژدها اصلا جالب نبود ولی فکر نکنم بشه ایراد اساسی بهش گرفت به نظر نمیاد خیلی استفاده زیادی ازش بشه. بعید هم بدونم دیگه تغییری ایجاد کنند . و یه مقدار باگ!

امیدوارم هوش مصنوعی عالی باشه و محتوای بازی هم زیاد. ماموریت های جانبی هم فراموش نکنند!

هوش مصنوعيش تا اونجايى كه من ديدم خيلى پيشرفته نبود. البته من خيلى سريع فيلمو ديدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

جالب بود ولی انیمیشن های حرکتی بازی یکم غیر حرفه ای بود..

ولی برای دایرکت ایکس 11 خیلی خوب بود..امیدوارم در آینده این بازی گسترده تر بشه و کامل.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

هم تریلر رو دیدم هم گیم پلیش

-بازگشت سائورن 

- وجود بالروگ ها

- حلقه ی قدرتی برای خودمون

-اژدها سواری

-اور لرد های عالی

- قدرت برای ساخت و تجهیز ارتش همراه با انتخاب فرمانده برای لشکرهامون

- بهترین اقتباس ممکن از ویچ کینگ و نازگول ها

-نژآدها و قلعه های مختلف 

و ...

به نظرم shadow of war بی برو برگرد خدای تمام بازی های مدل ارث و شاید اکشن بشه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در در 3/9/2017 at 6:48 PM، lord of the moon گفته است :

هم تریلر رو دیدم هم گیم پلیش

-بازگشت سائورن 

- وجود بالروگ ها

- حلقه ی قدرتی برای خودمون

-اژدها سواری

-اور لرد های عالی

- قدرت برای ساخت و تجهیز ارتش همراه با انتخاب فرمانده برای لشکرهامون

- بهترین اقتباس ممکن از ویچ کینگ و نازگول ها

-نژآدها و قلعه های مختلف 

و ...

به نظرم shadow of war بی برو برگرد خدای تمام بازی های مدل ارث و شاید اکشن بشه 

جدا از تمام این ها داستان هایی که به تصویر کشیده میشن طرفدار هارو خیلی خوشحال میکنن!بازی کلی تغییر کلی داشته!خیلی بزرگتر از نسخه قبلی شده!نه تنها مپش بلکه خیلی از چیزهای دیگه!طبق گفته سازندگان ازاد تر میتونیم سفر کنیم!:)) و همچنین دیگه همش در موردور نخواهیم بود!این خوشحال کننده تره وکلی تغییرات دیگه هم هستن....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin the Oak shield

نكته جالب راجب بازى اينه كه يه لشكر كامل از اورك ها و يه ترول دارى قابليت ها هم خيلى بيشتر شدن به طورى كه ميتونين به طور كامل bright master يا talion بشيم روى هوا هم ميشه از تيرو كمان استفاده كرد  وميشه از چكش celebrimborبراى كشتن استفاده كرد 

بهترين نكتشم اژدها ها هستن كه ميشه راحت رامشون كرد مثل كرگور ها در سرى قبل البته در اين صورت يكم ارزش اژدها مياد پايين ولى خوب بازم خوبه 

در بازى هنوز برج باراد دور  سر پاست و چشم سائورون هم روشه پس فكر نمى كنم شخصيت بد جديد سائورون باشه شايدم خودش باشه و در اثناى بازى توسط حلقه خودش يا حلقه جديد دوبار شكل فيزيكى گرفته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon
در در 3/11/2017 at 10:02 PM، Thorin the Oak shield گفته است :

نكته جالب راجب بازى اينه كه يه لشكر كامل از اورك ها و يه ترول دارى قابليت ها هم خيلى بيشتر شدن به طورى كه ميتونين به طور كامل bright master يا talion بشيم روى هوا هم ميشه از تيرو كمان استفاده كرد  وميشه از چكش celebrimborبراى كشتن استفاده كرد 

بهترين نكتشم اژدها ها هستن كه ميشه راحت رامشون كرد مثل كرگور ها در سرى قبل البته در اين صورت يكم ارزش اژدها مياد پايين ولى خوب بازم خوبه 

در بازى هنوز برج باراد دور  سر پاست و چشم سائورون هم روشه پس فكر نمى كنم شخصيت بد جديد سائورون باشه شايدم خودش باشه و در اثناى بازى توسط حلقه خودش يا حلقه جديد دوبار شكل فيزيكى گرفته

بعید می دونم اور لردی نقش منفی باشه

اون بالروگ توی تریلر هم چیزی بیشتر از یک باس نمی تونه باشه

می مونه ویچ کنیگ کبیر و نازگول های گرامی

تو نسخه ی قبلی چکش و برج و دست سائرون اصلا نقش منفی های خوب و قابل قبولی نبودند و به نظرم شادو بیشترین نکته ی قوتش در بک استوری هاش بود. حالا که یک حلقه ی جدید به وجود اومده واقعا حیفه که نقش منفی رو خراب کنند و از کاراکترهای بزرگ نگذارند

با این که ویچ کینگ از هر نظر برای نقش منفی اصلی بودن لایقه ولی اگه سائورن کبیر در داستان باشند و مثل سری قبلی وات شات نشه (دیگه حلقه داریم پس باید زورمون برسه) بازی به اوج خودش میرسه. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

البته من زیاد از این ایده ی ساخت حلقه ی جدید خوشم نیومد. گرچه این بازی به کتاب وفادار نبوده اما یجورایی یگانگی حلقه رو زیر سوال میبره. اگه واقعا طوری باشه که بتونه یه ارتش رو رهبری کنه و قدرت بده. می دونیم که هیچ کدوم از حلقه های الفی یا غیره قدرت اینچنینی نداشتند. حالا جنگ با سائورون هم بنظرم همینطور میشه. چون سائورون زیاد خودش برای جنگ و رهبری جلو نمیاد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon
در در 3/14/2017 at 10:40 AM، Nienor Niniel گفته است :

البته من زیاد از این ایده ی ساخت حلقه ی جدید خوشم نیومد. گرچه این بازی به کتاب وفادار نبوده اما یجورایی یگانگی حلقه رو زیر سوال میبره. اگه واقعا طوری باشه که بتونه یه ارتش رو رهبری کنه و قدرت بده. می دونیم که هیچ کدوم از حلقه های الفی یا غیره قدرت اینچنینی نداشتند. حالا جنگ با سائورون هم بنظرم همینطور میشه. چون سائورون زیاد خودش برای جنگ و رهبری جلو نمیاد!

شاید به عنوانی یکی از سوپرفن های تالکین از خودم برای گفتنش بدم بیاد ولی از این وفادار نبودن خوشحال شدم.

جدا از این که کار یک کپی از فیلم های جکسون نیست و در ظاهر سازی کاراکترهایی مثل سائورن، ویچ کینگ و نازگول ها ابتکار عمل از خودشون نشون دادند. 

واقعا دلیلی نیست که همه ی کارها به کتاب های تالکین وفادار بمونند. کسی جرئت نمی کنه در بازه های زمانی مشخصی که داستان در اون دقیق شده -مثل خود سه گانه ارباب حلقه ها- دست به ابتکار عمل بزنه چون نه تنها باعث خشم هواداران بلکه شکست پروژه و حتی شکایت های قانونی هم میشه 

ولی این یک بازه ی زمانی جدا از داستانه و هر اتفاقی توش بیفته جدیده و این داستان رو جالب می کنه چون برای فن هایی که می دونند خط به خط داستان های تالکین قراره چه طوری پیش بره عنصر غافل گیری رو زنده کرده. 

گرچه بازی سازها باید حسابی حواسشون رو جمع کنند چون اگه هر کدوم از کاراکترهای اصلی داستان (باز هم میشه سائورن و افرادش و اگه کاراکتر دیگه ای هم باشه) رو نزدیک به اون کسی که واقعا هستند و ازشون انتظار میره نسازند با مشکلات زیادی مواجه میشند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در در 14/03/2017 at 10:40 AM، Nienor Niniel گفته است :

بنظرم ایندفعه با خود سائورون روبرو میشیم....منم دوست ندارم وقتی حلقه رو داری خیلی قوی هم هستی!..البته فکرمیکنیم،اینطور نیست.. بازی خیلی سخت تر شده bright lord حلقه ی قدرت دست کله بریمبوره فوق العاده س وقتی حلقرو فعال میکنی...اما بازی هم فوق العاده سخته!جنگ حلقه با حلقه :-\ نمیدونم این دفعه میخوان چطور بازیو تموم کنن:| مطمئن یا تالیون میمیره یا بازم ادامش میدن :h14023: و امیدوارم حلقه ی یگانه ی تالیون نابود شه البته بعید هم نیست این اتفاق!

در در 14/03/2017 at 1:38 AM، lord of the moon گفته است :

بعید می دونم اور لردی نقش منفی باشه

اون بالروگ توی تریلر هم چیزی بیشتر از یک باس نمی تونه باشه

می مونه ویچ کنیگ کبیر و نازگول های گرامی

تو نسخه ی قبلی چکش و برج و دست سائرون اصلا نقش منفی های خوب و قابل قبولی نبودند و به نظرم شادو بیشترین نکته ی قوتش در بک استوری هاش بود. حالا که یک حلقه ی جدید به وجود اومده واقعا حیفه که نقش منفی رو خراب کنند و از کاراکترهای بزرگ نگذارند

با این که ویچ کینگ از هر نظر برای نقش منفی اصلی بودن لایقه ولی اگه سائورن کبیر در داستان باشند و مثل سری قبلی وات شات نشه (دیگه حلقه داریم پس باید زورمون برسه) بازی به اوج خودش میرسه. 

واقعا درست میگی باس فایت خوبی نداشت شدو او موردور ولی سخت بود...بنظرم روبرویی بالروگ ترول نزگول سائرون جذابه!یه چیز دیگه که کلا کم داره بهش اشاره میشه بین ماها!!!...سیستم نمسیسه!چیزی که بازیو جذاب تر از داستانش کرده!نمیدونم اطلاعاتت از نمسیس چقدره ولی فوق العادس.... خیلی خوبه!! راستی قسمت چند نفره و آنلاین هم داره شدو او وار!بس عجیب است نمیدونم چطور میشه! پر از بسته های جدید و اضافی و سوپرایز شده این بازی برام.... سیستم نمسیس تو شدو او موردور خیلی عالی بود تو وار که بزرگتر و پیشرفته ترش کردن دیگه چه شود یه طرف مپ یه طرف داستان جدید یه طرف حاجیمون تالیون یه طرف نمسیس شاهکارمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eruyeganeh

اگه به تریلر و گیم پلی های منتشر شده نگاه کنید می فهمید که بازی پر باگه و کم کیفیت .داره ساخته میشه از این لحاظ

اما هوش مصنوعی بازی بهتر شده 

نکته جالب بازی اینه که تو خود تریلر گفت . وارچیفت ها خاطره دارند و میتونن خیانت کنن و ...

خبر جدیدی که دیروز از طرف مونولیث منتشر شد : 

سایه جنگ به جای 31 مرداد که میخواست منتشر شه . به 18 مهر به دلیل یک عنوان بهتر تاخیر پیدا کرد 

The.Lord.of.the.Rings.2.The.Two.Towers.2002.EXTENDED.1080p.Dubbed_www.par30dl.com[(124674)2017-06-02-06-18-14].JPG

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در در ۱۳۹۶/۳/۱۳ at 0:01 PM، Eruyeganeh گفته است :

اگه به تریلر و گیم پلی های منتشر شده نگاه کنید می فهمید که بازی پر باگه و کم کیفیت .داره ساخته میشه از این لحاظ

اما هوش مصنوعی بازی بهتر شده 

نکته جالب بازی اینه که تو خود تریلر گفت . وارچیفت ها خاطره دارند و میتونن خیانت کنن و ...

دلیل کم کیفیت بودن بازی بخاطر اینه که نسخه ی اولیه و ازمایشیه اصلی نیست...از پیج خود گیم بنده مطرح کردم که دلیل این گرافیک کم چیه،اون ها هم گفتن نسخه ی بتا یا الفاست...دقیقا یادم نیست درحال حاضر.

درباره ی هوش مصنوعی گفتی،بنظرم همین که دارن از مورچه یک فیل گنده میسازن خودش یه شاهکاره!!(منظورم وسعت و ازادی و جزییات بازی :دی)هوش مصنوعی توی سایه ی موردور فوق العاده بود خودم ۳۰ ساعت بازی کردم هنوز خیلی از مود هارو هم مثل مود لرد روشن تموم نکردم :دی زیاد بازی کردم و چیز های جدید و خاص زیادی دیدم تو بازی مخصوصا مرحله ی اخر لرد هم هانت واقعا خاص بود خیلی بهم کیف داد!و حالا تصور کن ، سایه ی جنگ چندین برابر اینه! و همین موضوع هست که باعث میشه من برای این بازی ادم بکشم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eruyeganeh

خدا كنه اينجور باشه

ولي توي گيمپلي هاي منتشر شده تا حالا چيزي از جنگ با نزگول ، ویچ كينگ و سائورون نگفته و نشون نداده اميدوارم مثله سايه موردور نشه. نشه از اين لحاظ 

هم اينكه از لحاظ داستاني به كتاب هاي تالكين صدمه نزنه 

در در 6/4/2017 at 5:37 PM، soldier of gondor گفته است :

دلیل کم کیفیت بودن بازی بخاطر اینه که نسخه ی اولیه و ازمایشیه اصلی نیست...از پیج خود گیم بنده مطرح کردم که دلیل این گرافیک کم چیه،اون ها هم گفتن نسخه ی بتا یا الفاست...دقیقا یادم نیست درحال حاضر.

درباره ی هوش مصنوعی گفتی،بنظرم همین که دارن از مورچه یک فیل گنده میسازن خودش یه شاهکاره!!(منظورم وسعت و ازادی و جزییات بازی :دی)هوش مصنوعی توی سایه ی موردور فوق العاده بود خودم ۳۰ ساعت بازی کردم هنوز خیلی از مود هارو هم مثل مود لرد روشن تموم نکردم :دی زیاد بازی کردم و چیز های جدید و خاص زیادی دیدم تو بازی مخصوصا مرحله ی اخر لرد هم هانت واقعا خاص بود خیلی بهم کیف داد!و حالا تصور کن ، سایه ی جنگ چندین برابر اینه! و همین موضوع هست که باعث میشه من برای این بازی ادم بکشم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در در 6/4/2017 at 6:29 PM، Eruyeganeh گفته است :

خدا كنه اينجور باشه

ولي توي گيمپلي هاي منتشر شده تا حالا چيزي از جنگ با نازگول ، ويتچ كينگ و سايورون نگفته و نشون نداده اميدوارم مثله سايه موردور نشه . نشه از اين لحاظ 

طبق چیز هایی که دیدم و شنیدم با نزگول و بالروگ یک باس فایت داره...و شک دارم به کتاب یا چیزی صدمه بزنه من به شخصه دراون حد هم اشتیاقی ندارم که کتاب به عینه تکرار شه بازی کردن در سرزمین میانه خودش خیلیه:)))))))..و قرار نیست بازی یا فیلمی دقیقا عین کتابش پیش بره چون شاید برای خیلی ها لو رفته یا حتی کسل کننده شه شدو هم فکرکنم کلا یک داستان تخیلی از یک داستان تخیلیه:دی..انتظاراتو بالا نبریم اونقدر که بازی حتی عالی هم باشه برامون بد و ضعیف به نظر برسه:) بنده خیلی به این موضوع اعتقاد دارم وقتی خیلی ها لذت نمیبرن من میبرم چون با لذت چیزیو میبینم یا بازی میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eruyeganeh

سايه جنگ توي چند پك مياد  فك كنم 

استاندارد .نقره اي .طلا. ميتريل اديتون 

و براي گسترده شدن هر كدوم بايد خريد كني . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...