رفتن به مطلب

Recommended Posts

Eruyeganeh

حلقه نميتونه در ذهن انسان ها بمونه 

ما بايد ارتشمون رو بسازيم 

تو براى موردور ميجنگى 

تو براى لرد درخشان ميجنگى

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

گیم پلی جدید بازی رسید. به طرز شگفت آوری خوب بود. خط داستانی این بازی اگه به خوبی هدایت بشه می تونه به یکی از زیباترین آثار ساخته شده ی اقتباسی در دنیای بازی ها تدبیل بشه

حضور سائرون ، ویچ کینگ و بالروگ (ها)  هم دیگه تایید شده باید حساب کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eruyeganeh
در 14 ساعت قبل، lord of the moon گفته است :

گیم پلی جدید بازی رسید. به طرز شگفت آوری خوب بود. خط داستانی این بازی اگه به خوبی هدایت بشه می تونه به یکی از زیباترین آثار ساخته شده ی اقتباسی در دنیای بازی ها تدبیل بشه

حضور سائرون ، ویچ کینگ و بالروگ (ها)  هم دیگه تایید شده باید حساب کرد

گیم پلی نیست 

تریلر داستان سایه جنگ هست که خط داستانی رو نشون داد به نظر میاد تالیون برای اینکه زندگیش رو پس بگیره حلقه اش رو به زنی که انتظر میره شلوب باشه میده .

و تالیون در برابر حلقه قدرت تست می شه تا بر ذهنش حلقه چیره نشه . 

در مورد حضور سایورون و نازگول گفتی که باید گفت تایید شده اما منتظرم ببینم باس فایتش چطوره امیدوارم مثل سایه موردور نشه که با سایورون نجنگید 

یه نکته جالب که تو بازی بود چهره نازگول و ویتچ کینگ مثل ارباب حلقه ها ساخته نشده که از نظرم خوب هس و تنوع ایجاد کرده .

و در بازی فلش بک هایی از گذشته نشون داد که میتونه جذاب باشه موقعی که آناتار حلقه ها رو پادشاهان انسان میده مخصوصا ویتچ کینگ 

چند شخصیت زن هم به بازی اضافه شده که هویت آنها نا مشخصه هنوز  

میتونه جنگ برای موردور جذاب باشه 

شما طرفدار کی هستید ؟ 

برایت لورد یا دارک لورد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

تریلر داستانی کامل سرزمین-میانه: سایه ی جنگ

VID_20170608_211755.mp4

تحلیلاتون از تریلر رو اینجا به اشتراک بذارید دوستان:>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon
در 11 ساعت قبل، Eruyeganeh گفته است :

گیم پلی نیست 

تریلر داستان سایه جنگ هست که خط داستانی رو نشون داد به نظر میاد تالیون برای اینکه زندگیش رو پس بگیره حلقه اش رو به زنی که انتظر میره شلوب باشه میده .

و تالیون در برابر حلقه قدرت تست می شه تا بر ذهنش حلقه چیره نشه . 

در مورد حضور سایورون و نازگول گفتی که باید گفت تایید شده اما منتظرم ببینم باس فایتش چطوره امیدوارم مثل سایه موردور نشه که با سایورون نجنگید 

یه نکته جالب که تو بازی بود چهره نازگول و ویتچ کینگ مثل ارباب حلقه ها ساخته نشده که از نظرم خوب هس و تنوع ایجاد کرده .

و در بازی فلش بک هایی از گذشته نشون داد که میتونه جذاب باشه موقعی که آناتار حلقه ها رو پادشاهان انسان میده مخصوصا ویتچ کینگ 

چند شخصیت زن هم به بازی اضافه شده که هویت آنها نا مشخصه هنوز  

میتونه جنگ برای موردور جذاب باشه 

شما طرفدار کی هستید ؟ 

برایت لورد یا دارک لورد

آره منظورم همون بود ... تو فکر گیم پلی بازی بودم اون لحظه نوشتم گیم پلی ...

+
از آواتارم معلوم نیست؟ من طرفدار یک به صلیب کشیده شده ی یاغی باشم یا ارباب یگانه و بالحق مدل ارث؟ اصلا سوالی وجود نداره 

ویرایش شده در توسط lord of the moon

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eruyeganeh
در 16 ساعت قبل، Nienor Niniel گفته است :

تریلر داستانی کامل سرزمین-میانه: سایه ی جنگ

VID_20170608_211755.mp4

تحلیلاتون از تریلر رو اینجا به اشتراک بذارید دوستان:>

نهايتا تاليون پيش شلوب ميره و تقاضا ميكنه ازش تا زندگيش رو پي بگيره و ميگه : من حاضرم همه چيزم رو بدم 

و حلقه رو به اون ميده 

تو تريلر همچنين انت هاي مونث هم گذاشت همچنین میشه بالروگ ها رو دامینیت کرد 

اما خیلی مضحک میشه اگه تالیون به تنهایی بالروگ شکست بده اونوقت گندالف سقوط کنه

ویرایش شده در توسط Eruyeganeh

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon
در 10 ساعت قبل، Eruyeganeh گفته است :

نهايتا تاليون پيش شلوب ميره و تقاضا ميكنه ازش تا زندگيش رو پي بگيره و ميگه : من حاضرم همه چيزم رو بدم 

و حلقه رو به اون ميده 

تو تريلر همچنين انت هاي مونث هم گذاشت همچنین میشه بالروگ ها رو دامینیت کرد 

اما خیلی مضحک میشه اگه تالیون به تنهایی بالروگ شکست بده اونوقت گندالف سقوط کنه

قدرت بالروگ ها در لول های متفاوتی هستند. این بالروگ از لحاظ جثه حدود یک سوم بالروگی بود که گاندولف باهاش مبارزه کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor

دوستان حتما اطلاع دارید که این بازی قابلیت مولتی پلیر یا بخش چند نفره هم داره :h14022: بنظرم هرکی کنسول داره بعدا که بازی منتشر شد البته خیلی ها چندین ماه بعد بازیو تهیه میکنن(که یکیش خودمم :دی) 

خیلی خوب میشه دست جمعی یک بازی دورهم بزنیم انلاین!:))))

حالا من اطلاعات دقیقی از مولتی پلیرش ندارم دوستان اگه دارید بگین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Erfan spirit of the fire

انت بانو بلاخره پیدا کردن  و فکر میکنم  در اعضای  جنگ با بالروگ  باهاشون متحد بشه که توانایی تبدیل به وارگ و ترول و اژدها را داره توی تریلر یه اژدها درختی میبینم که با بالروگ گلاویز شده  ولی شایدم بعد از شکست بالروگ بالروگ به ارتش اضافه کنیم یا بکشیمش اینجوری شاید انت بانو از دست بدیم  

میناس ایتیل که ساخته شده در زمان حمله ویچ کینگ به شهره البته کله بریمبور تالیون فرستاده تا پلانتیر پیدا کنن که در گیر جنگ میشن و تالیون حس گاندور دوستیش به سرش میزنه و نزگول ها درگیر جنگ میشه در زیر شهر یا تالار های شهر و یه زن قاتل الف از لورین همون موقعه سر میرسه با هدیه ای از طرف گلادریل  انگار تالیون  میکشه تا بفهمه دوباره زنده میشه یا نه نزگول ها شهر میگیرند و پلانتیر و انگار درست نفهمیدم فکر کنم حلقه کله بریمبور بردن وقتی تالیون زنده میشه زن الف بهش میگه شهر سقوط کرده و کله بریمبور متوجه هدیه گلادریل به اون الف میشه و میفهمه از لورین اومده و انگار بازگشت سائرون  نزگول ها تقصیر  حلقه جدیده در آخر باهم دیگه رفتن سراغ نزگول ها 

در مورد سیستم بازی هم انگار جهان بازه  و سایه موردور بهش وصل کردن فرمانده های اونجا را توی سایه جنگ هم داری 

و باید فرمانده های برای سرباز گیری های مختلف بر اساس استعدادشون  تعیین کنیم و اونها ارتقا بدیم  انگار سیستم شورش در بازی وجود داره که یک سری از قلعه ها مون علیه همون شورش میکنن و وفاداری در بازی داریم  

اورک های شورش گر به رنگ سفید انگار در میان و یه سری از اورک هام با قدرت سیاه سائرون جادو شدن که انگار کشتنشون سخته 

در مورد حمله ها به شهر ها قلعه ها تا ویدیوی از حمله دشمن ندیدم که قلعه اش پس بگیره فعلا همون شورش بوده ولی حمله به قلعه انگار اول نفوذ میکنه و چنتا از فرمانده های دشمن را طرف خودمون باید کنیم و با این کار سرباز هاشون طرف ما میشند 

و در داخل هر قلعه باید منطقه های تصرف کنی و به منطقه دیگه از قلعه بری تا آخر لرد فرمانده اون قلعه بجنگی اونم تنهایی 

از قابلیت های جدید کله بریمبور هم یخ زدن دشمنه 

خنجر های یخی پرت کردن 

پرت کردن پتکش مثل تور 

کوبیدنش به زمین و ایجاد آتش یا پرت کردن همه به اطراف مثل گندالف 

جدا جنگیدن کله بریمبور و تالیون هم زمان 

تله پورت هوایی به روی اژدها  

تسخیر اورک های سرباز  از نزدیک دیگه نیازی نیست حتما سرباز ها شکست بده بعد تسخیرشون کنه 

سیستم به اسم ترساندن اورک ها که برای تسخیر روح اورک های فرمانده است وقتی میزنه اورک ترسیده یعنی آماده است :)

که شامل مشت زدن پی در پیه 

و کلی فن جنگی دیگه که خیلی زیاده 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eruyeganeh

درود ...

middle_earth_shadow_of_war_4k_8k_2017-wide.thumb.jpg.7b40196f8f6eb4cefc6a42196a8a4f6b.jpg

تنها 4 روز به منتشر شدن middle earth : shadow of war باقی مانده ...:Gandalf:

گیمپلی هشت دقیقه ای از ابتدای بازی شادو اف وار منتشر شده .اولین ماموریت در بازی پیدا کردن کلبریمبور هست که به علتی نامعلوم پیش تالیون نیستش ... صدا و نجواهایی

تالیون رو به سمت کلبریمبور میبره و پس از کشتن چند تا یوروک به شلوب میرسه که کلبریمبور رو اسیر کرده . تالیون برای نجات کلبریمبور حلقه رو به شلوب  میده و این

میتونه سر اغازی برای داستان باشه برای بازپس گرفتن حلقه و شکست سائورون ...

حداقل سیستم مورد نیاز:

• سیستم عامل: ویندوز 7 یا بالاتر
  • پردازنده: AMD FX-4350 4.2 GHz یا Intel Core i5-2300 2.80 GHz
  • رم: ۶ گیگابایت
  • پردازنده گرافیکی: AMD HD 7870 2 GB یا NVIDIA GTX 660 2 GB
  • دایرکت ایکس: نسخه ۱۱
  • حافظه ذخیره‌سازی: ۷۰ گیگابایت

سیستم پیشنهادی

• سیستم عامل: ویندوز 10
  • پردازنده: AMD FX-8350 4.0 GHz یا Intel Core i7-3770 3.4 GHz
  • رم: ۱۲ گیگابایت
  • پردازنده گرافیکی: AMD RX 480 4 GB یا NVIDIA GTX 970 4 GB
  • دایرکت ایکس: نسخه ۱۱
  • حافظه ذخیره‌سازی: ۷۰ گیگابایت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

فقط سه روز دیگه مونده! البته الان یه خبری اومده که حجم بازی روی pc حدودا 98 گیگابایت هستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

خوب دوستان نسخه فول آنلاک بازی ( pc ) منتشر شده اما خبر بد اینکه بازی از قفل Denuvo استفاده می کنه اما زیاد جای نگرانی نیست، این چند وقت اکثر بازی های این از کرک استفاده کردن خیلی زود توسط گروه هایی مثل cpy یا steampunk کرک شدند. پس ممکنه این بازی هم خیلی زود کرک بشه

فقط طبق تجربه ای که خودم داشتم توصیه می کنم نسخه fitgirl رو استفاده نکنید چون به دلیل حجم بالای بازی خیلی ها ممکنه برن سراغ نسخه های کم حجم تر ولی نسخه های فیت گرل هم بد نصب میشن و هم نصب بسیار طولانی دارن. حداقل نسخه های دیگه که کم حجم هستن رو استفاده کنید. 

ویرایش شده در توسط FILI

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

بازی توسط گروه codex کرک شد! کی فکرشو می کرد توسط این گروه کرک بشه!

دوستان ظاهرا حجم 70 گیگی درست بوده ولی  مابقی 30 گیگ مربوط به تکسچر های فول اچ دی و 4k بازی هستش. 

ویرایش شده در توسط FILI

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel
در در 10/11/2017 at 10:52 PM، FILI گفته است :

بازی توسط گروه codex کرک شد! کی فکرشو می کرد توسط این گروه کرک بشه!

دوستان ظاهرا حجم 70 گیگی درست بوده ولی  مابقی 30 گیگ مربوط به تکسچر های فول اچ دی و 4k بازی هستش. 

لینک مستقیمی هم ازش موجود شده برای دانلود؟

من تو یکی دو تا از سایت های ایرانی تیتر دانلودش رو دیدم اما مطمئن نیستم معتبر و باکیفیت باشند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI
در ۱ ساعت قبل، Nienor Niniel گفته است :

لینک مستقیمی هم ازش موجود شده برای دانلود؟

من تو یکی دو تا از سایت های ایرانی تیتر دانلودش رو دیدم اما مطمئن نیستم معتبر و باکیفیت باشند

بهترین جا برای دانلود سایت downloadha.com هستش. این سایت مطمئنه و لینک دانلود مستقیم هم میزاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

دو تا عکس از اوایل بازی که خودم با نرم افزار fraps گرفتم

یه سری توضیحات کوچیک از این تجربه ی کمی که داشتم بگم.

اول از همه اینکه بازی خیلی وسیع تر و البته سنگین تر شده و مجبور شدم دو تا گزینه های تنظیمات گرافیکی رو بزارم روی high ولی باقی تنظیمات روی ultra هستش. اورک ها به طرز وحشتناکی زیادن و تقریبا همه جا هستن! خوب قاعدتا تمام این ها روی پرفورمنس سیستم تاثیر داره.

همچنان انیمیشن های چندان جالبی تو سکو بازی نمی بینم. البته قابل قبوله ولی عالی نیست. و البته پرش های چندان دقیقی هم نمی تونید داشته باشید. ممکنه اشتباهی یه سکو رو بگیرید.

یکم که جلو تر میرید میرسید به کیریت اونگول که به نظرم منطقه جالبی نیست و از لحاظ بصیری چشم رو واقعا خسته میکنه. البته اینجا بحث سلیقه ای هستش ولی این منطقه رو زیاد خوشم نیومد

و اما یه مقدار در مورد نمسیس. فعلا نظر خاصی نمی تونم بدم. فعلا همه چیز خوب بوده. هر چند توصیه می کنم با اورک های کاپیتان و وارچیف کیریت اونگول فعلا در نیفتید. لول شما پایینه و لول دشمن ها رو 8 تا 11. دوبار خیلی راحت مردم! بعضی از اورک تخصصشون Ambush هستش و یه دفعه پشت سر شما ظاهر میشن! و دوبار مردم! نمی دونم بعدا میشه این ضعف رو با ارتقا لول کمش کرد یا نه، یا کلا نمیشه کاریش کرد و فقط باید با تجهیزات خوب آماده بود.

ShadowOfWar 2017-10-17 12-00-02-71.jpg

ShadowOfWar 2017-10-17 12-05-02-16.jpg

ویرایش شده در توسط FILI

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

با سلام خدمت دوستان عزيز

اين بازيو من تمامش كردم توي ps4 ، خواستم بدانم season pass هم داره يا نه؟! Expension pack?!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

چرا هيچكس پاسخي نميده؟! 

Dl c هاي balde of galadriel و desolution of mordor  را كسي ميدانه كي منتشر ميشن يا منتشر شدن؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

دوست عزیز DLC که زود منتشر نمیشه که! هنوز تاریخ مشخصی dlc های بازی ندارن. الان هم داشتم سرچ می کردم فکر کنم 4 تا dlc بازی داره و فعلا خبری از هیچ کدامشون نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

با اینکه تمام این بازی ها زیبایی های خودشون رو دارن، مخصوصا War In The North ولی هیچوقت یه بازی سوم شخص به جز conquest از ارباب حلقه ها ندیدم که بر اساس بنیان ارباب حلقه ها و قدرت ها و توانایی ها و پیشرفت و سوار شدن بر موجودات بالدار درست شده باشه.

همین Shadow Of Mordor یا Shadow Of War هم یه بازی ارباب حلقه هایی نیست. یه بازی سوم شخصه که Boss هاش رو از روی ارباب حلقه ها برداشتن. و با اینکه می تونی سوار موجودات تاریک بشی ولی چشمی به دل نمی زنه.

اولا روح بودنش روح بودن درست حسابی نیست. یارو بیشتر نینجاست تا تکاور. بیشتر بزن بکشه تا گرفتن قدرت. حتی نمی تونی چند شخصیتی باشی.

بهترین بازی ساخته شده بر اساس بنیان های ارباب حلقه ها، سری های استراتژیک Battle For Middle Earth هست.

اگه من طراح بازی سوم شخص بودم. دنیای ارواح رو عالی درست می کردم. بهش روح بیشتری می دادم. کاری می کردم بتونی هر نژادی رو برای بازی انتخاب کنی. سوار موجودات پرنده بشی. جادوگر بشی. بتونی در بین مکان ها سفر کنی. لشگر بسازی و حمله کنی.

نه اینکه بهت یه تکاور بده و بگه: « حالا برو بکش » این که نشد ارباب حلقه ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

سلام

بچه ها به نظر میاد این بازی برا اندروید هم اومده. نسخه رسمی‌‌ش منظورمه، نه نسخه های فیک. از استودیو وارنر بروز. 

حجمش خوبه که خیلی کمه ولی دوربین از بالا نشون میده. برای ورود به اینترنت نیاز داره. مثل بازی کامپیوترش نیست که رو در رو بجنگی. تو سبک اکشن و نقش آفرینی  هست اما دنیا باز نیست و باید تو مسیر از پیش تایین شده بجنگی.  

یکم باش بازی کردم جالبه و میتونه سرگرم کننده باشه اما هنوز تو نسخه های اولیه ست. فک کنم 10 آبان منتشر شد شایدم آپدیتش اومد اما درکل بازی هنوز نیاز به آپدیت داره. 

ایرادهایی که میتونم ازش بگیرم؛ 

1. کیفیتش یکم پایینه. تو بروزرسانی های بعدی میشه بهترش کرد. 

2. درسته حجمش کمه، ولی سازنده هاش میتونستن یه بازی هم سبک با بقیه کنسول ها بسازن یعنی نبرد رو به رو و دنیا باز! حداقل دنیا بازم که نبود اگه تو سبک یه بازی مثل اساسین (برای اندروید) یا Iron Blade (برای اندروید) که واقعا بازی خارق العاده ای هست، بود میتونست بازی خارق العاده ای بشه مخصوصا نسبت به اینکه یه بازی آردایی و یه پیشینه ی قوی مثل Shadow of mordor داشت. اما احتمالا دلیل اینکه یه بازی تو سبک های بالا نساختن، پر حجم شدن بازی بود. هر کدوم از بازی های بالا یکی دو گیگ حجمشونه ! طبیعتا یه بازی با گرافیک بالا حجم بالا هم میخواد مثل بازی آسفالت. درسته سه گیگ حجمشه ولی آدم تو گرافیکش خودشو گم میکنه! از خیلی از بازی های کامپیوتری حجمش بیشتره ولی کیفیتش هم واقعا بالاتره. 

در کل این بازی میتونست یه بازی پر حجم با کیفیت بالا و با سبک عالی باشه اما نشد دیگه. همینم خوبه! امیدوارم شرکتش یه بازی تو اون سبک بسازه. 

حتما امتحانش کنین. تو سایتای معروف ایرانی که تو کار بازی اندروید هستن مثل فارسروید و اپک تاپ و... هستش این بازی. تو اینترنت سرچ کنین دانلود بازی فلان برای اندروید میادش. 

امیدوارم بدردتون خورده باشه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...