رفتن به مطلب
Vána

کانال تلگرام آردا

Recommended Posts

آنکالاگون

چرا انقد اعضای کانال کم هستن؟ حیفه بخدا حداقل اطلاع رسانی درست کنید که همه بدونن همچین کانالی هست و هرچی هم اعضای کانال بیشتر شه انگیزتون برای بهتر کردن کانال بیشتر میشه در کل لطفا اطلاع رسانی کنید من خودمم تلاشمو میکنم.

ویرایش شده در توسط آنکالاگون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel
در 22 ساعت قبل، آنکالاگون گفته است :

چرا انقد اعضای کانال کم هستن؟ حیفه بخدا حداقل اطلاع رسانی درست کنید که همه بدونن همچین کانالی هست و هرچی هم اعضای کانال بیشتر شه انگیزتون برای بهتر کردن کانال بیشتر میشه در کل لطفا اطلاع رسانی کنید من خودمم تلاشمو میکنم.

ممنونم از نظر و تلاش شما دوست عزیز :) 

خب ما تو خود فروم که مرجع اصلی برای کاربران آرداست اعلام کردیم. از اونجا که خیلی وقت هم نیست کانال تاسیس شده بالاخره کم کم از راه های دیگه سعی میکنیم اطلاع رسانی لازم رو داشته باشیم. البته این همت خود طرفداران رو هم میطلبه که به فروم سر بزنند و اگه مایلند پیگیر باشند 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

با سلام خدمت دوستان عزیز آردایی

مدتیه که گروه تلگرامی ماهاناکسار برای حضور اعضای سایت و فروم آردا ایجاد شده. به این ترتیب شما می تونید دور هم جمع بشید و در زمینه های مختلف به بحث و گفتگو بپردازید. ضمن این که این مکان جایی برای صحبت اعضاست، برنامه هایی مثل بحث های هفتگی در مورد دنیای تالکین، فیلم بینی هفتگی، بررسی فانتزی های مختلف و آثار خود اعضا و سایر فعالیت های این چنینی هم هست. 

از همه ی دوستانی که مایل به آشنایی بیشتر با بقیه و گفتگو در مورد مسائل غیر تخصصی فروم هستند، دعوت میشه که به این گروه بپیوندند. (این گروه تا اطلاع ثانوی تنها گروه رسمی سایت آردا محسوب میشه)

https://t.me/joinchat/DgCTK1NIge55HtEox2MSRA

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

خدا رو شکر این تاپیک رو نبسته بودن :|

خب کانال خوبی دارید، بهترین کار برای تبلیغ کانال اینه که یه اعلامیه ی بزرگ توی صفحه ی اصلی سایت و صفحه اصلی انجمن بذارید که روش نوشته باشه « برای ورود به کانال آردا کلیک کنید » مطمئنم اینطوری اعضای کانال خیلی خیلی افزایش پیدا می کنه.

فقط باید بزرگ باشه و یه LOGO خوب هم داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...