رفتن به مطلب
ائارندیل Eärendil

نقشه های بلریاند و سرزمین میانه

Recommended Posts

hamid stormcrow

این هم نقشه ای از نبرد داگور براگولاخ (نبرد شعله های ناگهانی)

post-1779-0-35223000-1337477322_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

این هم کار آلن لی هستش :

post-1628-0-40134200-1338364985_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

این چندتا نقشه از آردا رو دیدید؟ اگه ندیدید، حالا ببینید!:

post-1769-0-49470700-1344692515_thumb.gi post-1769-0-84439900-1344692500_thumb.jp post-1769-0-21769100-1344692369_thumb.jp post-1769-0-19351300-1344692409_thumb.jp

ولی خداییش خیلی نادون بودم اون موقع‌ها که وقتی بهشون شدیداً نیاز داشتم، نرفتم تو گوگل دنبالشون بگردم! الان دیگه خیلی دیر شده...! :ymapplause: :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sаuron

آقا یه نقشه پیدا کردم برای هابیت.اصلا کف میکنید!خیلی جالبه.تقریبا همه ی زبان ها رو هم داره+فارسی.امیدوارم پستم تکراری نباشه.

http://middle-earth.thehobbit.com/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آخیلوس

آقا یه نقشه پیدا کردم برای هابیت.اصلا کف میکنید!خیلی جالبه.تقریبا همه ی زبان ها رو هم داره+فارسی.امیدوارم پستم تکراری نباشه.

http://middle-earth.thehobbit.com/

لینک خرابه!ارور میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

لینک خرابه!ارور میده

اون پست اصلی با توضیحش رو پیدا نکردم اما نمیشه به لینک گفت خراب هستش، مشکلی که شما مشاهده میکنید به خاطر محدودیت های گوگل برای بعضی کشورهاست، تا جایی که یادم میاد با یک IP که متعلق به ایران نباشه و یه مرورگر غیر از گوگل کروم اون رو باز کنید مشکلی مشاهده نخواهید کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sаuron
در در 1/16/2014 at 9:04 AM، آخیلوس گفته است :

لینک خرابه!ارور میده

با فی***شکن برو.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

اینم عیدی من به بچه های آردا

نقشه کامل سرزمین میانه در دوران سوم بصورت pdf ، هر چقدر خواستین زوم کنین.

Middle Earth - 2005110101.pdf

قدرشو بدونین چون اینو زمان اینترنت dial up حدوداً 7 سال پیش با کلی دردسر پیدا کرده بودم، ده دقیقه هم طول کشیده بود تا دانلودش کنم.

ویرایش شده در توسط ائارندیل Eärendil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میثراندیر

اینم عیدی من به بچه های آردا

نقشه کامل سرزمین میانه در دوران سوم بصورت pdf ، هر چقدر خواستین زوم کنین.

قدرشو بدونین چون اینو زمان اینترنت dial up حدوداً 7 سال پیش با کلی دردسر پیدا کرده بودم، ده دقیقه هم طول کشیده بود تا دانلودش کنم.

آقا نمیشه دانلود کرد چرا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ائارندیل جان فایل رو دوباره آپلود کن. این فایلی که گذاشتی قبلا توی پیغام خصوصی آپلود شده و به بقیه اجازه دانلود داده نمیشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

شرمنده رفقا ،فایل قبلی مشکل دانلود داشت. الان درستش کردم

Middle Earth - 2005110101.pdf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

نماي اوليه ي سرزمين ميانه از ديدگاه سايت goodfon :(( از آنگمار داره دود بلند ميشه :))

post-2487-0-82992800-1400757258_thumb.jp

طرح جالبیه... اما اون جایی که ازش دود بلند میشه، سه قله ی تانگورودریم هست که ملکور برای ساخت دژ آنگباند بالا برده بود...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور
ارسال شده در (ویرایش شده)

دقیقا اگر دقت کنی میبینی 3 تا نقطه روشن هست. 3 تا قله تانگودریمه. یا شایدم آنگباد آتیش سوزی شده باید بریم کمک :))

وگرنه میگیره به اون جنگل بغل و از اونجا نصف سرزمین میانه در آتش میسوزه. و این گونه سازمان آتش نشانی سرزمین میانه درست شد. :((

ویرایش شده در توسط توروندور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

توروندور شما چرا اينقد داخل اين تايپك ميخندي؟ :((

البته اين تصوير بايد مربوط به زماني باشه كه آينو ها براي اولين بار آردا رو ديدن.چون تشخيص خيلي از سرزمين ها از روي اين تصوير سخته :ar!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

البته اين تصوير بايد مربوط به زماني باشه كه آينو ها براي اولين بار آردا رو ديدن.چون تشخيص خيلي از سرزمين ها از روي اين تصوير سخته :ar!

ولی من دارم نومه نور رو میبینم!! دقیقا ستاره ای بودنش مشخصه! و البته منل تارما هم داره! که سفیده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

ولی من دارم نومه نور رو میبینم!! دقیقا ستاره ای بودنش مشخصه! و البته منل تارما هم داره! که سفیده!

كو؟كجاست؟

تصوير به طوري قرار گرفته كه اونطرف كوه هاي مه آلود مشخص نيست.(آرنور و آنگمار و ريوندل نيستن) درسته؟ شايدم من اشتباه ميكنم! :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

میگم اگه همینطوری ادامه بدید یه چنتا سرزمین جدید پیدا میکنم. نمیدونم سکرت جان به قول وانا خند . خند تا دنیا بهت خند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خب این طرح یه نقص های بزرگی هم داره که در عین سالم بودن تانگورودریم (2) و و بیرون از آب بودن بلریاند، دارای نومه نور (1) هم هست، در عین بودن نومه نور، ما موردور رو نداریم و دریای محصور در خشکی هلکار (4) هم سرجاشه! که خب از لحاظ زمانی با هم تفاوت دارن اینا (این نقشه مخلوطی از دوران اول و دوم هست) به علاوه کوهستان مه آلود قدیمی (3) هم سر جاشه که البته یه چیزایی هست اما با این کیفیت مشخص نیست مکان ریوندل رو مشخص کرده یا نه (که قانونا نباید ریوندل داشته باشیم با همچین کوه های مه آلودی) و...

post-1139-0-89962100-1400767711_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس سبزبرگ

خب این نقشه ممکن است یکی از نقش های جالب دنیای آردا باشد,که در مورد بلریاند هستش:

post-2674-0-32604800-1405244552_thumb.jp

که کار یکی از هنرمندان deviantart .

برای اطلاعات بیشتر به سایت http://www.theonering.net مراجعه کنید.

ویرایش شده در توسط لگولاس سبزبرگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آخیلوس

شاید ایجا جای این پست نباشه که در این صورت پوزش میخوام!

به یه نقشه جالب از میناس تیریت برخوردم که همه جزئیات شهر رو داره حیفم اومد تو سایت نزارمش(حتما رو تصویر کلیک کنید و بزرگ شده اش رو ببینید):

http://img0.joyreactor.com/pics/post/full/lord-of-the-rings-minas-tirith-map-1472550.jpeg

*ویرایش ناظر:

لطفا تصاویر با سایز بزرگ و حجیم رو برای کند نشدن لود صفحه پیوست کرده یا لینکش رو در تگ کد قرار بدید. با تشکر

ویرایش شده در توسط الوه
افزودن تصویر حجیم به تگ کد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

دوستان اگر کسی نقشه ی از بلریاند با جزئیات کامل و امکان زوم بالا رو داره ممنون میشم در اختیار ما بزاره.واقعا تو یک سری از فصل های سیلماریلیون آدم گیج میشه از دست این اسامی مکان ها!من سه بار سیلما رو خوندم و هنوز محل دقیق یه سری جاهارو نمیدونم.خودم دنبال چنین نقشه ای گشتم ولی چیز خیلی قوی پیدا نکردم.ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...