رفتن به مطلب
  • 2
Lord Thranduil

رشد جسمی الف ها به چه صورت بوده است؟

سوال

Lord Thranduil

همه میدونیم که الف ها عمری طولانی داند....می خواستم بدونم که از همون بدو تولد دیر پیر میشن یا اینکه بعد از اینکه به یه حدی مثلا دارای چهره 28.....30 ساله رسیدن دیگه پیر نمیشن؟؟منظورم اینه که مثلا یه الف 20 ساله چهره یه کودک 5 ساله رو داره یا  مثلا چهره یه جوان 35 ساله رو دارن با 180 سال عمر و بعد از اون دیگه پیر نمیشن؟؟؟ (امیدوارم منظورم رو رسونده باشم)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

13 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 4
Peredhil

كلا زندگي الف ها اينجوريه كه يك سال درون بدن مادر رشد ميكنند، همونطور كه انسان ها نه ماه هست. توى سن ١ سالگي به راحتي ميتونن صحبت كنن و راه برن. به طور كلي رشد ذهني شون سريع تر از رشد جسميشون هست، درواقع بزرگ تر و عاقل تر از چيزي كه به نظر ميرسن هستند. بلوغ  فيزيكيشون حدود ٥٠ سالگيشون هست و تا ٥٠ سالگي به بلند ترين اندازه قد خود ميرسند. تا حدود صدسالگي به طور كامل رشد ميكنن و پيريشون هم تا اين مدت متوقف ميشه، درحالي كه انسان ها و بقيه نژاد ها پيريشون متوقف نميشه. چهرشونم مثل انسان ها و بقيه نژاد ها چين و چروك نداره. (منبع حلقه مورگوت: آداب و رسوم بين الدار)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 2
تور پسر هور

الفها موجودات جالبی هستند.

در بین 50 تا 60 سالگی به بلوغ کامل خود میرسند.1 سال در بدن مادر خود می مانند.پوستشان مانند دیگر نژاد ها چروک نمیشود.و هیچ وقت پیر نمیشوند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 1
dain

دوست عزیزم الف ها در سال اول زندگیشون همه مهارت های لازم مثل دویدن و رقصیدن و حرف زدنو یاد میگیرن بنابراین بلوغ ذهنیشون خیلی زوده.اما خب صدسال طول میکشه تا به رشد نهاییشون برسن و فکر کنم توی همین موقع بلوغ فیزیکیشون پدیدار میشه.البته الفا پیریشون باما متفاوته مثلا گیردان کشتی ساز ما میخونیم که ریش داشته باتوجه به اینکه سن بسیار زیادی هم داشته(از زمان دو درخت زنده بود.)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 1
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

به نظر من روند کلی آن این است:

در ابتدا کودکی و جوانی خود را در زمانی نسبتا طولانی طی می کردند و در آن زمان به یک رشد جسمی ای می رسیدند که آن را تا آخر عمر حفظ می کردند و در صورت سن بسیار بالا همانند گیردان تفاوت اندکی با بقیه می کردند.

البته درباره ی رنگ مو و چروکیدگی صورت به طور قطعی نمی توان نظر داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 1
Nienor Niniel

من جایی تو آردا هم خوندم که الف ها گذشت زمان براشون فرق داره و در کل سه دوره زندگی دارند.مدت این دوره ها برای هرکس فرق داره.در زمان ورود به دوره ی سوم ریش در میارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
لوتین.

فکر میکنم سنشون طبیعی بالا میرفته ولی پیر نمیشدن
چون در کتاب هورین نوشته شده که در زمان کودکی بسیار شکل بچه های انسان هستند .
رشدشون کند نیست ولی چون عنصر وجودیشون اتش مثل اینور فقط پیر نمیشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
Lord Thranduil

یعنی مثلا جسمشون مثل یه کودک 5 سالس اما درک وشعور یه جوون 30 ساله رو دارن؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
Lord Thranduil

منظورتون اینه که تا یه سنی طبیعی رشد میکنن و بعد ازاون دیگه ظاهرشون تغییر نمیکنه؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
dain
در ۱ ساعت قبل، Lord Thranduil گفته است :

منظورتون اینه که تا یه سنی طبیعی رشد میکنن و بعد ازاون دیگه ظاهرشون تغییر نمیکنه؟؟

اره بعد یه مدت که شبیه ادم سی و خورده اش شدن دیگه پیرتر نمیشن و رشدشون متوقف میشه.البته اگه مرد باشن تو سنین زیاد مثل گیردان که از زمان دو درخت بوده ریش در میارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
Lord Angmar

میتونیم اینطور حساب کنیم که رشد جسمیشون قبل از اینکه به کمال بلوغ برسه عادی رشد میکنه ولی بعد از اینکه به دوره جوانی رسیدن جسمشون خیلی کم تحلیل میره و سالیان سال طول میکشه تا پیر بشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
dain
در در Monday, June 20, 2016 at 4:11 PM، Nienor Niniel گفته است :

من جایی تو آردا هم خوندم که الف ها گذشت زمان براشون فرق داره و در کل سه دوره زندگی دارند.مدت این دوره ها برای هرکس فرق داره.در زمان ورود به دوره ی سوم ریش در میارن.

تقریبا مثل گیردان

ویرایش شده در توسط dain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • -3
Thranduil elven king

از عکس هایی که من از الف های پیر دیدم بعد از این که رشدشان کم می شود مو هیشا کم کم سفید می شود و فک کنم از میزان سفیدی مو سن زیادشان را می فهمند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • -3
لیدی گالادریل

اگه میتونستن هر چند وقت یکبار به آمان برن تغییر نمیکردن اون الفی که خیلی پیر بود به گمونم به ندرت به سرزمین نامیرا میرفته چون اونجا رشد جسمی متوقف میشه و هر کسی در هر حالتی که هست باقی میمونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...