رفتن به مطلب

Recommended Posts

lord of the moon
در 23 ساعت قبل، Nienor Niniel گفته است :

اعلام شده که خانم رولینگ قصد داره این نمایشنامه رو به عنوان کتاب هشتم هری پاتر منتشر کنه و از الان هم پیش فروشش شروع شده!

یارو بیلیونر هم شده هنوز دست بر نمیداره. البته باید اینم در نظر داشت که مطمئنم رولینگ این کارو به خاطر دوباره زنده کردن هری پاتر نکرده بلکه به خاطر عشقش به این کار کرده چون اون نویسنده ایه که عشق در کارش کاملاً مشخصه. در هرصورت اگه این نمایش یک کارگردان درست و حسابی هم داشت و یک گروه بازی خوب میشد بهش امید داشت ولی هرمیون به کنار، این چه هری و رونیه؟!

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح سهو ویرایشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ZeitGeist

من مشکلم با این قضیه اینه که همون طور که همه به درستی اشاره کردن درسته که هیچ وقت به صراحت در مورد رنگ پوست هرمیون صحبت نشده اما خصوصیاتی توی کتاب ارائه شده که به یه شخص رنگین پوست نمی خوره. 

اگر این مشکل نبود می شد گفت که سیاهپوست گرفتن هرمیون کار خلاقانه ایه. من اعتقاد دارم که بهتره تحت تاثیر اقتباس ها از یک شخصیت قرار نگیریم. اما باز هم من موافق نبودم. این یه حقیقتیه که رنگ پوست به خصوص توی آمریکا یا بعضی کشور های اروپایی به یه جور دابل استاندارد تبدیل شده و الان خیلی سعی می کنن تا این دابل استاندراد رو از بین ببرن. در نتیجه فعالیت هایی که در این راستا هستن طرفدار داره. این یعنی اگر یک چنین چیزی رو به اثرتون اضافه کنید نه به خاطر خود اثر که به خاطر احساسات نواندیشانه ی مردم در اون زمینه کارتون مورد توجه قرار می گیره و این یعنی بدون ارائه صرفاً یک کار با کیفیت و فقط از طریق مهندسی ذهن مردم کار مورد پسندی ارائه بدیم. که نادرسته و با اخلاق حرفه ای تضاد داره. من هیچ وقت نمی پذیرم که شرایط اجتماعی اصالت یه کاراکتر رو تحت تاثیر قرار بدن.

این بحث در مورد منطق و اصوله. البته یه اثر بدیع و منحصر به فرد در مورد سیاهپوستا ایرادی نداره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
wizard diana

منم موافقم.تغییر رنگ پوست هرمیون و اضافه کردن کتاب هشت آن هم بعد از این همه سال کار عجیبی بود و تا به نظر من تاحدودی اشتباه.من خودم خیلی خوش حال شدم که بعد از مدت ها شاید بالاخره فرصتی پیش بیاد که به روزهای خوب هری پاتر خواندن برگردیم! با اینحال به نظر میاد رولینگ با این کار بعضی از مخاطبانش را از دست داد.من خودم افرادی رو میشناسم که اینقدر جا خوردند که از کل قضیه متنفر شدند و با این حساب که رولینگ این همه سال انگیزه ای جز پول نداشته،هری پاتر را برای همیشه کنار گذاشتند.

اگرچه هریپاتریست های وفادار هنوز هم این مسئله را قبول ندارند.خود من از اول هرمیون را سفیدپوست تصور کردم و دیگر تصورم عوض نمی شود.حتی اگر همین حالا هم بشنوم که مثلا هری عینکی نبوده!! باز هم از هری پاتر دست نخواهم کشید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هرمیون آتلانتیس

اوهوم منم موافقم کلا تمام فرضیات آدم نابود میشه من خودم با اما واتسونو هری پاتر زندگی کردم واقعا چیزه عجیبیه ولی الانم کهتوی لندن تاترشو پخش می کنن بازیگرش همون خانوم سیاه پوسته من واقعا به دور از نژاد پرستی میگم این تغیر واقعا بده من خودم به شخصه هرمیون سفید پوستو همیشه وقتی هری پاتر میخوندم تصور میکردم حالا بعد این همه سال تمام عقایدم ریخت بهم خانوم رولینگ میگن من در مورد رنگ پوست هرمیون چیزی نگفتم درس میگن ولی اگه از اول هرمیون سیاه پوست بود مطما اینقدر اعتراض نمیشد

اینم بلیط نمایششونه  و سر در سالونشون به علت این که نمیتونم عکسو کپی کنم و نمیدونم چرا بارگزاری نمیشه پیوستش میکنم

فعلا فکر کنم فیلمشو نساختن امیدوارم خانم رولینگ عقیدشونو تغیر بدن و از اما استفاده کنن

آخه من میگم اینا که مشکل بازیگر ندارن الان تمام کسایی که توی فیلمشون بازی کردن دقیقا همسن کسایی هستن که لازم دارن نمیدونم دیگه برا چی این کارارو میکنن

من دلم میخواد الان لندن میبودم و هری پاتر و فرزند ملعون میدیدم:((:((:((

photo_2016-08-10_22-45-16.jpg

photo_2016-08-10_22-45-28.jpg

ویرایش شده در توسط هرمیون آتلانتیس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...