رفتن به مطلب
  • 0
kg_blackstar

در مورد آلداریون

سوال

kg_blackstar

به نام خداوند بخشایشگر و مهربان

سلام به همگی

سوال من یکم کلی هست.

آیا میتونین اطلاعاتی بدین یا بگین که کجا رو مطالعه کنم تا بفهمم آلداریون در اواخر که دشمنان از شرق حمله ور شده بودن، در سرزمین میانه دقیقا چه کاری میکرده (منظورم اینه که روایتی باشه که کامل توضیح بده این مسئله رو، فرض مثال اگر جنگ هایی کرده یا ... رو شرح بده) ؟ و دقیقا چطوری در سال 1098 مُرد؟

بسیار ممنونم

ویرایش شده در توسط تور
انتقال پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 2
الوه

سوال من یکم کلی هست.

آیا میتونین اطلاعاتی بدین یا بگین که کجا رو مطالعه کنم تا بفهمم آلداریون در اواخر که دشمنان از شرق حمله ور شده بودن، در سرزمین میانه دقیقا چه کاری میکرده (منظورم اینه که روایتی باشه که کامل توضیح بده این مسئله رو، فرض مثال اگر جنگ هایی کرده یا ... رو شرح بده) ؟ و دقیقا چطوری در سال 1098 مُرد؟

تمامی جواب هایی که به دنبالش هستید رو توی قسمت دوم و درواقع دوران دوم کتاب قصه های ناتمام نومه نور و سرزمین میانه در بخش های انتهایی آلداریون و ارندیس میتونید پیدا کنید. البته همونطور که ذکر میشه اطلاعات زیادی در مورد جزئیات موجود نیست، همینطور در مورد جزئیات مرگ تار-آلداریون در اون سال و فقط میشه حدس زد طبق رسم چندین سال قبل از مرگش سلطنت رو به دخترش سپرده و بعدا به ممکنه به سبک دیگر شاهان با اختیار خودش به خواب رفته...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...