رفتن به مطلب

سوال

Lord Thranduil

یه سوال از فیلم داشتم.

تراندویل چجوری صورت زخمی خودشو می پوشوند؟منظورم اینه که ما قبل از دیدن اون پارتی که با تورین توی قصرش داشت نمی تونستیم بفهمیم که صورتش زخمی شده.خودش بود که اراده کرد زخم صورتش معلوم بشه و بعد ناپدیدش کرد.سوالم اینجاست که تراندویل قدرت خاصی داشت یا این که همه الف ها میتونن زخم های خودشون رو ناپدید کنن؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

می دانیم الف ها از همه نژادها توانایی ترمیم زودتری دارند. اما این دیگر از ابداعات استاد عظما جکسن است که واقعا به نظر من بدترین چیزی بود که می توانست در فیلم بگذارد.

من فکر می کنم جکسن می خواسته تراندویل را بیش از حد قوی نشان دهد تا ضعف کمی الف ها در فیلم احساس نشود.

ویرایش شده در توسط فین رود فلاگوند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
Nienor Niniel

فکر نمیکنم این ربطی به ترمیم زخماشون داشته باشه .اگر صورت تراندویل همون لحظه زخمی و بعد خوب شده بود حرف جناب فینرود درست بود اما بنظر من بیشتر یک تصویر بود که تراندویل به تورین نشون داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
Lord Thranduil

فکر نمیکنم این ربطی به ترمیم زخماشون داشته باشه .اگر صورت تراندویل همون لحظه زخمی و بعد خوب شده بود حرف جناب فینرود درست بود اما بنظر من بیشتر یک تصویر بود که تراندویل به تورین نشون داد

اگه حرف شما درست باشه پس یعنی همه الف ها میتونن گذشته خودشون رو به تصویر بکشن یا فقط مختص الف های میرکووده یا فقط تراندویل میتونه؟؟؟اصلا توی کتاب اصلی همچین چیزی هست یا از ابداعات پیترجکسونه؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0
Capitan

اگه حرف شما درست باشه پس یعنی همه الف ها میتونن گذشته خودشون رو به تصویر بکشن یا فقط مختص الف های میرکووده یا فقط تراندویل میتونه؟؟؟اصلا توی کتاب اصلی همچین چیزی هست یا از ابداعات پیترجکسونه؟؟

توی کتاب ما حتی اسم تراندویل رو هم نداریم(با اسم شاه الف ها ازش نام برده میشه) چه برسه به یه همچین چیزی !

به نظر میرسه که اون صورت واقعی تراندویله که با احتمالا نوعی جادو کاری کرده که بقیه متوجهش نشن

حالا بهر حال زیاد دلیل نداره که دراین مورد بحث کنیم چون این کار کاملا مختص فیلم و بود از نظر کتاب ها عمقی نداشت که بخوایم بررسیش کنیم من حتی تو سیلماریلیون هم یه همچین چیزی رو یادم نمیاد 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...