رفتن به مطلب
The Nazgul

Edain Mod | بهترین مود استراتژیک سنتی در وصف آردا

Recommended Posts

به لگ

سلام

@The Nazgul عزیز من همه ی اون رمان 120 صفحه ایتونو با تلاش فراوان به پایان رسوندم و اومدم چند کلام حرف بزنم :::)

ایملادریس من تو انلاین باش بازی نکردم ولی شنیدم تو آخرای بازی قویترین فکشنه :-S

مخصوصا اون سربازا که شمشیر دوتایی دارن و اسمشونو یادم نمیاد D:: لورمستر ها قوین ولی من کلا خوشم ازشون نمیاد :| بدون لور مستر ها همینطور با سوار نظامشون قوین و لورمستر اضافه شه وحشی میشن :D

روهان هم عالیه چه اول بازی چه آخرش ٬ اما مشکلش به نظرم اینه سوار نظام قویش رو با پاور لول ده فقط میتونی آزاد کنی که میشه آخر بازی ( منظورم همون سوار نظامی هست که هم کمان داره هم شمشیر ) کلا قویه و بازی باش به نظرم سخته چون سوار نظامش تنوع زیادی داره . موردورم تا رینگ هیروش نیاد ضعیفه و به قول شما باعث کندی بازی میشه . کلا اگه همه ی اینارو کنار هم بذاریم از نظر من آرنور قویترین فکشن بازیه که حتی قویتر گاندور هست . پاور های وحشتناکش باعث قویتر شدنش میشه مخصوصا جون گرفتن سربازا حتی تو لول یک که فقط تو فکشن لوتلورین میبینیمش اونم با سربازای لول دو !!

ممنون بابت تحلیلتون  :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 15 ساعت قبل، به لگ گفته است :

سلام

@The Nazgul عزیز من همه ی اون رمان 120 صفحه ایتونو با تلاش فراوان به پایان رسوندم و اومدم چند کلام حرف بزنم :::)

ایملادریس من تو انلاین باش بازی نکردم ولی شنیدم تو آخرای بازی قویترین فکشنه :-S

مخصوصا اون سربازا که شمشیر دوتایی دارن و اسمشونو یادم نمیاد D:: لورمستر ها قوین ولی من کلا خوشم ازشون نمیاد :| بدون لور مستر ها همینطور با سوار نظامشون قوین و لورمستر اضافه شه وحشی میشن :D

روهان هم عالیه چه اول بازی چه آخرش ٬ اما مشکلش به نظرم اینه سوار نظام قویش رو با پاور لول ده فقط میتونی آزاد کنی که میشه آخر بازی ( منظورم همون سوار نظامی هست که هم کمان داره هم شمشیر ) کلا قویه و بازی باش به نظرم سخته چون سوار نظامش تنوع زیادی داره . موردورم تا رینگ هیروش نیاد ضعیفه و به قول شما باعث کندی بازی میشه . کلا اگه همه ی اینارو کنار هم بذاریم از نظر من آرنور قویترین فکشن بازیه که حتی قویتر گاندور هست . پاور های وحشتناکش باعث قویتر شدنش میشه مخصوصا جون گرفتن سربازا حتی تو لول یک که فقط تو فکشن لوتلورین میبینیمش اونم با سربازای لول دو !!

ممنون بابت تحلیلتون  :)

ارنور عالیه ولی دوتا مشکل داره

یک هیروهاش هستن که متاسفانه همه از دم ضعیف به نسبت از گلورفیندل و کردان تا ارانارث و ...فقط ملبث و اروودی خوبن یکم بقیه همه راحت از اکثر هیروها میبازن

دومشن مشکلشم اینه که به یه سری مپها محدوده خب:دی البته در مقایسه با گاندور اکثر قدرتها و سربازهاش شبیه و کاربردین از سیستم ساختمونها و اپگریدها تا قدرت سربازها ولی خب هیروهاش کاملا یک سر و گردن عقب تر هستند! دونه داین رنجرهاش هم متاسفانه زیادی راحت کشته میشن تو مسافای مستقیم (یک dark ranger انگمار دوتای اینا رو حریفه) 

موردور هم بدون رینگ هیرو عالیه زیاد دیدم بدون رینگ هیرو بوده طرف و کسی هم نتونسته کاریش بکنه فقط کافیه اسپم بدید هیروهاش رو تک تک بسازید سعی کنید ساعرون و  متقاعبا بقیه رو اپگرید کنید، سعی کنید black uruk ها و سایر یونیتهای محدود رو بسازید و هر از گاهی به منجنیق هاش یا ترولهاش هم چشم داشته باشید کارتون راحت میشه ولی درسته در کل کنده با ساعرون یا حداقل حداقل با گورتاور که اینم مال اواخر بازیه یکم مشکل دارن ولی به محض گرفتن یکی ازین دوتا دیگه سخته بردنشون:دی

روهان عالیه و بله ولی راجع به بحث اون سوارکارهای کماندارش اگه با جناب لعنتی لعنت خدا بر او باد Dany المانی بازی کنید میبینید پنج دقیقه نشده روهیریم سوارکار اونم با تیرهای اپگرید شده اتشین میاد سراغتون:دی

ایملادریس هم اواخر بازی خیلی خوبی داره بله ولی زیاد دیدم بازیشون رو حالت تک به تک از هر ارتشی که کماندار زیاد داشته باشه میبازه مگر با حضور loremaster ها که کلا هرچیزی رو میکشن با قدرتهاشون یا باعث میشن یه ارتش رو راحت نگه دارید و stun کنید! به شکل کلی هم ایزنگارد و ایرون هیلز قویترن تو اواخر بازی بخاطر تعداد بیشتر و اپگریدهاشون (اچرهای ایزنگارد ایملادریس رو تکه تکه میکنن)

برای کسب دقیقترین اطلاعات داخل gameranger با Goodfella بازی کنید تک به تک یا کانال یوتیوبش noobfella رو یه چک بکنید ویدیوهاش فوق العاده کاربردین:دی خودشم خیلی خوبه:دی

ضمنا خواهش میکنم:دی

ضمنا دوستان Dagor Dagorath 2.0 هم اومد فعلا تست نکردم اما تست کردم سعی میکنم بگم تغییراتش رو.

ویرایش شده در توسط The Nazgul

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

های گای B-)

ازونجا که متوجه شدم به نظر age of the ring بالاخره داره میاد

theyarecoming.thumb.jpg.b55850eafa9f7411bcbb134e9d5dce3e.jpg

ازین عکس دیگه مشخصه . ما که انگیلیسی حالیمون نمیشه و از نازگول عزیز میخواهشیم بره یکم تو صفحه هاشون نظراشونو بخونه بیاد اینجا ترجمه کنه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 2 ساعت قبل، به لگ گفته است :

های گای B-)

ازونجا که متوجه شدم به نظر age of the ring بالاخره داره میاد

theyarecoming.thumb.jpg.b55850eafa9f7411bcbb134e9d5dce3e.jpg

ازین عکس دیگه مشخصه . ما که انگیلیسی حالیمون نمیشه و از نازگول عزیز میخواهشیم بره یکم تو صفحه هاشون نظراشونو بخونه بیاد اینجا ترجمه کنه :D

سلام:D
والا بیشتر خودم زر میزنم اونجا:D

این they are comming رو یه ماه پیش هم گفتن ولی اینجا اون دومین باریه که گاندلف میگه پس قطعا خیلی نزدیکیم

بله بتا تستینگو که خیلی وقته تموم کردن نزدیک یه ماهه دارن رفع باگ و...رو انجام میدن یه حسی بهم میگه اول و اخر همین مرداد ماه میبینیم حالا یا فردا یا بیست روز دیگه:D

ویرایش شده در توسط The Nazgul

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 8 ساعت قبل، The Nazgul گفته است :

سلام:D
والا بیشتر خودم زر میزنم اونجا:D

این they are comming رو یه ماه پیش هم گفتن ولی اینجا اون دومین باریه که گاندلف میگه پس قطعا خیلی نزدیکیم

بله بتا تستینگو که خیلی وقته تموم کردن نزدیک یه ماهه دارن رفع باگ و...رو انجام میدن یه حسی بهم میگه اول و اخر همین مرداد ماه میبینیم حالا یا فردا یا بیست روز دیگه:D

اوه شت :D تحت متاثر قرار گرفتم . پس دارع میاد . منم حس میکنم سرکاریه آخر مرداد میاد . فوقش آخر هفته بعد . اسم کاربریت اونجا چیه ؟ 

راستی شما حرف‌حساب میزنی زر چیه :)

بتا تستینگو کجا میشه گرفت ؟ تو پنلشون ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 11 ساعت قبل، به لگ گفته است :

اوه شت :D تحت متاثر قرار گرفتم . پس دارع میاد . منم حس میکنم سرکاریه آخر مرداد میاد . فوقش آخر هفته بعد . اسم کاربریت اونجا چیه ؟ 

راستی شما حرف‌حساب میزنی زر چیه :)

بتا تستینگو کجا میشه گرفت ؟ تو پنلشون ؟

منظورم از زر حرفای اونجام بود چرندیات میگم بلکه تاریخ عرضه بدن :D

ماها عمرا بتا تستر بشیم اولا باید یا قوی باشید  یا معروف

دوما اینترنت قوی میخواد و باید داعم با چت هاشون در ارتباط باشید در نتیجه انگلیسی قویی هم میخواد

الانم دیگه بتا تستر نمیخوان کلی ادم دارن

امروز ماتایاس گفت تا چند روز دیگه رلیز میشه مطمعنا تا اخر مرداد اگه بود میگف چند هفته ن چند روز البته دقیقترش گفت Days...

اونجام اسم کاربریم The_Nazgul هست:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Booganash

سلام دوستان خبری از مود 4.5 نشده؟

بعد یک سوال دیگه، برای انلاین بازی کردن باید چیکار کنیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Booganash

بچه ها من بنا به دلایلی مجبور شدم edain mod رو پاک کنم الان دوباره نصبش کردم و میخوام دوباره آپدیتش کنم ولی هرچی تو لانچر سرچ میکنم دیگه آپدیتشو نمیاره شما میدونید مشکلش چیه؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Matin032

دوستان میشه یه لینک دانلود درست و درمون برای این ماد بدید

لینک های قدیمی کار نمی کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در در 9/24/2017 at 10:51 AM، Booganash گفته است :

سلام دوستان خبری از مود 4.5 نشده؟

بعد یک سوال دیگه، برای انلاین بازی کردن باید چیکار کنیم؟

درود هنوز دارن کار میکنن روش نمیدونم چرا انقدر طول میدن ولی دوباره دارن تلاش میکنن برگردن به روند خوبشون.

برای انلاین بازی کردن شما باید gameranger رو دانلود و نصب کنید یه برنامه با رابط کاربری راحت هست اموزشهاش هم به فارسی موجوده

توش ثبت نام کنید و...دقت کنید پچ 1.6 برای bfme2 و پچ rotwk هم باید 2.01 باشه و اداینتون هم اخرین اپدیت که 4.4.1 هست باید باشه!

اگر احیانا داخل هرکدوم از room های گیم رنجر بقل اسم اداین "2.9.1 patchfix" یا مثلا 2.8 patchfix" دیدید تعجب نکنید یه فایل جدید رو یه عده از انلاین بازهای حرفه ای درست کردن برای بالانس کردن بازی و استفاده میکنن هرچند اختلاف نظر هس یه عده 2.9.1 رو قبول ندارن یه عده کلا این پچ ها رو قبول ندارن.

از بازی انلاین نترسید سریع باشید و تمرین کنید سطحتون بالا میره سعی کنید با امثال elitekryptik و goodfella تو بازیای تیمی بیفتید هم اینا با مرامن و بهتون کمک میکنن هم سطحتون میره بالاتر.

در در 11/20/2017 at 2:15 AM، Booganash گفته است :

بچه ها من بنا به دلایلی مجبور شدم edain mod رو پاک کنم الان دوباره نصبش کردم و میخوام دوباره آپدیتش کنم ولی هرچی تو لانچر سرچ میکنم دیگه آپدیتشو نمیاره شما میدونید مشکلش چیه؟؟؟

یا مشکل از اینترنتتونه یا بازی اگه پچ 1.9 احیانا ریخته بودید برای bfme 2 کارتون زاره و باید جفت بازیای اصلی رو پاک و مجددا نصب کنید

البته اینم بگم سرورهای اپدیت گاها مشکل دارن سعی کنید ساعتهایی که نتتون قویتر هست امتحان کنید شاید شد.

در در 1/3/2018 at 5:50 PM، Matin032 گفته است :

دوستان میشه یه لینک دانلود درست و درمون برای این ماد بدید

لینک های قدیمی کار نمی کنن

درود از لینکی که از خود سایت moddb گذاشتم استفاده کنید ثبت نام توش زیاد سخت نیست دانلود ازش هم سخت نیست.

لینک ماد:

http://www.moddb.com/mods/edain-mod/downloads/edain-43-demo

لانچر ماد:

http://www.moddb.com/mods/edain-mod/downloads/edain-mod-launcher-1200-edain-demo-required

دقت کنید فایل 2 گیگی ماد رو که گرفتید اول ماد رو نصب کنید بعد لانچر رو نصب کنید و از لانچر جدیدی که نصب کردید باز کنید برید بخش update اجازه بدید اپدیت بشه

روی هم رفته حدود 2.6 گیگی حجم نت میخواد همش با هم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...