رفتن به مطلب
The Nazgul

Edain Mod | بهترین مود استراتژیک سنتی در وصف آردا

Recommended Posts

mahdi_mb76
در 3 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

سلام

برید به صفحشون(http://www.moddb.com/mods/the-legacy-of-silmarillion) و نظرتون رو به صورت کامنت بگید. شاید دیر جواب بدن ولی جواب میدن.

ممنون...به نظر مود خوبیه ولی فایلی برای دانلود نذاشتن فکر نکنم اومده باشه....

در در 4/30/2017 at 2:02 AM، The Nazgul گفته است :

رقیب اصلی و درخور Edain در راهه! از سازندگان divide and qonquer و horse lords mod !

http://www.moddb.com/mods/the-horse-lords-a-total-modification-for-bfme

تا یکی دو هفته دیگه ورژن اولیه مادشون میاد که Gondor-Misty Mountains-Mordor و ایزنگارد رو شامله وتوی پچهای بعدی شش فکشن.دیگه Haradwaith-Rivendel-Lothlorien-Mirkwood-Rohan و Erebor رو اضافه میکنن بهش

راستی این مود the horse lords دو تا فایل برای دانلود داره که یکیش تقریبا 3.5mb و دیگری هم 244mb....من قبلا دانلود کرده بودم حالا جدا از این که نصب نشد فکر نمیکنم که با این حجم کم بشه با گرافیکی در سطح edain بازی ارائه کرد هر چند عکسهای این مود گرافیک خیلی بالایی رو نشون میده!!!!

dwalin_render.thumb.jpg.e04d063888020ad09e7d08221440029f.jpgthorin_armored_render.thumb.png.690f6509269dd49deb76be9e6089c2ce.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 7 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

ممنون...به نظر مود خوبیه ولی فایلی برای دانلود نذاشتن فکر نکنم اومده باشه....

راستی این مود the horse lords دو تا فایل برای دانلود داره که یکیش تقریبا 3.5mb و دیگری هم 244mb....من قبلا دانلود کرده بودم حالا جدا از این که نصب نشد فکر نمیکنم که با این حجم کم بشه با گرافیکی در سطح edain بازی ارائه کرد هر چند عکسهای این مود گرافیک خیلی بالایی رو نشون میده!!!!

dwalin_render.thumb.jpg.e04d063888020ad09e7d08221440029f.jpgthorin_armored_render.thumb.png.690f6509269dd49deb76be9e6089c2ce.png

درود

گرافیک مود بر اساس چیزی ک تو استریمشون یدم از اداین هم حتی بهتره و روونتر! طراحی نولدورهارو مثلا مقایسه میکردم ایج اف د رینگ یه سر و گردن بهتر بود یک سری انیمیشن مث ارایش جدید نیزه دارها یا قابلیت ترکیب دو تا دسته مختلف سرباز اینبار به شیوه جدید همینطور انیمیشن جدید تیرهای اتشینش هم که معرکست رو دارن اضافه میکنن بهش

شاید فقط از نظر بالانس و تعداد فکشن نرسه اوایل به اداین ک اونم به مرور زمان و پچهای اینده قطعا میرسن بهش.

کینگ داین رو هم مثلا طراحی کردن قبلا توی Bfme 2 HD Edition که طراحی چندتا از هیروهای مودشون رو داخل اون هم بکار بردن (این پچ رو توصیه میکنم تست کنید سی چهل مگ بیشتر نیست نصبشم خیلی راحته سازگار با مودها هم هست)

دلیل حجم پایین horse lord mod اینه که فقط سه تا فکشن داره!

زیادی ابتدایی و محدوده یونیتهاش صرفا یه دموی پیشنمایش بود و بس!از یک سال پیش تا الان خیلی کارها کردن میشه گفت

اما به هر شکل اگه هنوز مایلید نصبش کنید پچ 2.02 رایز ویچ کینگ هم لازم داره صد و خورده ای مگ هم اون هست

میتونم بگم تنها چیزی ک داره و قرار هست مشابهش تو ایج اف د رینگ باشه  طراحی ایسترلینگ ها و برج های جدیده به علاوه انیمیشنهای جدیدشون مثل تیرهای اتشین:d

ایج اف د رینگ اصلی هم خیلی نزدیکه نهایتا تا اخر اردیبهشت باید عرضش کنن بهتره منتظر همون باشیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 14 ساعت قبل، The Nazgul گفته است :

این پچ رو توصیه میکنم تست کنید سی چهل مگ بیشتر نیست نصبشم خیلی راحته سازگار با مودها هم هست

bfme hd رو برا ویچ کینگ هم دارند میسازند.(اینا دست بردار نیستن)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 6 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

bfme hd رو برا ویچ کینگ هم دارند میسازند.(اینا دست بردار نیستن)

ضمنا ماد shadow and flame هم برای bfme1 ساختن ک بعضی از ظراحی های جدیدشون داخل اون هم هست

ولی بخاطر فشردگی کارشون روی ایج اف د رینگ بیخیالش شدن(فعلا! جالبه رسما ول کن اون هم نیستن)

ضمنا سرور های جدیدی ساختن جداگونه برای rise of the witch king دقیقا نمیدونم جریانشو ولی توی فرومشون revora توضیح دادن قراره کار گیم رنجر رو در اینده برای مودشون بکنن!

ضمنا Earendil لیدر و طراح اصلی اداین بعد از هشت سال جدا شد از تیم این رو میشه پایان کار اداین بعد از نسخه چهار دونست (احتمالا) اما ورژن چهار بدون مشکل تکمیل میشه جای نگرانی نیست امثال gnomi-FG15 و لیدر دومشون(لیدر جدید)lord of mordor هنوز هستند و فعالیت میکنن طراحی های فکشنهای بازی هم ک تموم شده غالبا حتی Misty Mountain از نظر طراحی بیشتر مراحلش طی شده. 

البته انتظار اد شدن دو فکشن بعد از گابلینها و کمپین و...یکم سخت میشه با جدا شدن لیدرشون هرچند باید صبر کرد و دید!

ضمنا جالبه بدونید دو نفر از اعضای تیم پنج شش نفره Age of thr Ring هم باز المانی هستند! توی مودینگ بی نظیرن اینا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 10 دقیقه قبل، The Nazgul گفته است :

ضمنا سرور های جدیدی ساختن جداگونه برای rise of the witch king دقیقا نمیدونم جریانشو ولی توی فرومشون revora توضیح دادن قراره کار گیم رنجر رو در اینده برای مودشون بکنن!

ضمنا Earendil لیدر و طراح اصلی اداین بعد از هشت سال جدا شد از تیم این رو میشه پایان کار اداین بعد از نسخه چهار دونست (احتمالا) اما ورژن چهار بدون مشکل تکمیل میشه جای نگرانی نیست امثال gnomi-FG15 و لیدر دومشون(لیدر جدید)lord of mordor هنوز هستند و فعالیت میکنن طراحی های فکشنهای بازی هم ک تموم شده غالبا حتی Misty Mountain از نظر طراحی بیشتر مراحلش طی شده. 

البته انتظار اد شدن دو فکشن بعد از گابلینها و کمپین و...یکم سخت میشه با جدا شدن لیدرشون هرچند باید صبر کرد و دید!

ضمنا جالبه بدونید دو نفر از اعضای تیم پنج شش نفره Age of thr Ring هم باز المانی هستند! توی مودینگ بی نظیرن اینا.

سلام

آره برای bfme 1 و bfme 2 کار میکنه  به صورت آنلاین ولی برای ویچ کینگ خیلی وقته تکمیل نشده.

اون دوتا فکشن بعد گابلین ها چی بودن؟ یادم نمیاد(نه فکر نمی کنم به خاطر یه نفر کارو تعطیل کنن.)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 20 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

سلام

آره برای bfme 1 و bfme 2 کار میکنه  به صورت آنلاین ولی برای ویچ کینگ خیلی وقته تکمیل نشده.

اون دوتا فکشن بعد گابلین ها چی بودن؟ یادم نمیاد(نه فکر نمی کنم به خاطر یه نفر کارو تعطیل کنن.)

برای رایز ویچ کینگ هفته ویش اعلام کردن کامل شده حالا یه تست بکنید شخصا دسترسی درستی به اینترنت برای بازی ندارم الان متاسفانه

دوتا فکشن هم اعلام نشده چون کاری روشون انجام نشده گفتن دو فکشن جا هست ک بعدا ممکنه اضافه بشن

برعکس ایج اف د رینگ اداین حتی نیروهای هاراد و رون هم طراحی قدیمیو استفاده میکنن فکر نمیکنم بعد گابلینها بشه انتظار دیگه ای داشت بنده به همین 4.5 و بعدم گابلینها بیان راضیم صداقتا.

ضمنا نمیدونم 1.09 پچ جدید bfme2 تست کرده کسی یا نه اما هر بار جای بالانس تر شدن بدتر میشه اون از 1.08 این هم ازین

اماخب انیمیشنهای جذابی داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76

دوستان ممنون از پاسخگوییتون.....میدونید آپدیت اداین مود و مود age of the ring کی میان؟؟؟؟؟خیلی وقته که منتظرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در در ۱۳۹۶/۳/۹ at 5:19 PM، mahdi_mb76 گفته است :

دوستان ممنون از پاسخگوییتون.....میدونید آپدیت اداین مود و مود age of the ring کی میان؟؟؟؟؟خیلی وقته که منتظرم

سلام Age of the Ring چند روز اینده باید بیاد چون مراحل بتا تستینگش تموم شده ظاهرا

اداین اما مشخص نیست تازه دارن اسپلبوکها رو ادیت میکنن و نصف فکشنها هم فعلا انجام دادن پس فعلا نباید انتظارشو داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در 11 ساعت قبل، The Nazgul گفته است :

سلام Age of the Ring چند روز اینده باید بیاد چون مراحل بتا تستینگش تموم شده ظاهرا

اداین اما مشخص نیست تازه دارن اسپلبوکها رو ادیت میکنن و نصف فکشنها هم فعلا انجام دادن پس فعلا نباید انتظارشو داشت

البته اداین همین الانش هم کارم رو راه انداخته ولی بعضی از مپهارو متاسفانه نداره مثل ایزنگارد که من خیلی دوست داشتم تجربه ی بازی تو این مپ رو داشته باشم.....ضمنا به نظرم کسایی که با فکشن دورفها بازی میکنن (از جمله خودم) بیشتر گابلینها رو به عنوان حریف میطلبن چون این بیشتر به فیلم هابیت نزدیکه و برای مثال تورین باید با آزوگ شاخ به شاخ بشه نه با سایرون,از این جهت هم گابلینها هنوز ساخته نشدن که خیلی حال گیریه..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Booganash

سلام دوستان

من دیروز قسمت اپدیت منو edain رو یک بار سرچ کردم، برای رایز یک اپدیتی اومده بود که 2017 mb حجمش بود من زدم اپدیت شد و وقتی خواستم بازی رو اجرا کنم همون edain رو باز میکرد تازه اونم  قاطی کرده اسم تیم ها ریخته بهم:

Men

Missing

Elves

Missing

Dwarves

......

به جای اسم روهان و ایملادریس نوشته missing بقیشون هم که اسمشون مثل همون رایز شده ولی محتواشون هنوز همون Edain هستش.

یه مشکل دیگه ای هم پیش اومده وقتی تو منوی اولیه بازی بین رایز و ایدن سوییچ میکنم یه اروری میاد:

20170602_153617.thumb.jpg.24dabfc86cbb84c22821532cb46bebce.jpg

و یه سوال دیگه هم داشتم قضیه این اپدیته چی بود؟ اگه میدونید به من بگید چون برای من که هیچ تغییری ایجاد نکرد! فقط یه سری چیزا قاطی کرد :-\

ویرایش شده در توسط Booganash

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

سلام

دوستان میخواستم بگم که وقتی رفتم تو صفحه ی مود aotr متوجه شدم زمان آپدیت انگاری خیلی نزدیکه .

در کل وقتی تصاویرشو دیدم رفتم تو نخش که این حتما اداینو میزنه میپوکونه !!

اولین سوال حداکثر تا کی منتشر میشه ؟

دوم اینکه چند تا فکشن میاد ؟؟ تو تصاویر همه فکشنا بودن انگار :-\

بعدش اینکه این مود به پچ 2.02 نیاز داره که درست . اما این پچ خودش خیلی مشکل داره بخوایم مود روش بریزیم که میهنگه .. از مشکلاتش اینه که سواران روهان با تیرکمون غیب میشن و انگمار که کلا غیبه . این مشکل چیه ؟؟ تو تنظیمات مود میشه درستش کرد ؟؟؟

ممنون D;

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 6/2/2017 at 3:14 PM، Booganash گفته است :

و یه سوال دیگه هم داشتم قضیه این اپدیته چی بود؟ اگه میدونید به من بگید چون برای من که هیچ تغییری ایجاد نکرد! فقط یه سری چیزا قاطی کرد 

به نظر نمیاد آپدیت جدید اداین اومده باشه فکر کنم فایل اشتباهی رو دانلود کرده باشی....

در 5 ساعت قبل، به لگ گفته است :

بعدش اینکه این مود به پچ 2.02 نیاز داره که درست . اما این پچ خودش خیلی مشکل داره بخوایم مود روش بریزیم که میهنگه .. از مشکلاتش اینه که سواران روهان با تیرکمون غیب میشن و انگمار که کلا غیبه . این مشکل چیه ؟؟ تو تنظیمات مود میشه درستش کرد ؟؟؟

درود... پچ 2.02 چه ویژگیهایی داره؟؟لینک دانلودش رو داری که بفرستی؟؟؟

در 5 ساعت قبل، به لگ گفته است :

دوم اینکه چند تا فکشن میاد ؟؟ تو تصاویر همه فکشنا بودن انگار

اینطور که من اطلاع دارم فعلا فکشنها ی اصلی رو ساختن...ولی معلوم نیست که آیا همشون رو یک جا معرفی میکنن یا طی آپدیتهای پی در پی.....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 5 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

درود... پچ 2.02 چه ویژگیهایی داره؟؟لینک دانلودش رو داری که بفرستی؟؟؟

سلام

ویژگی های جالبی داره مثلا بازیو خیلی بالانس کردن و هوش مصنوعیش خیلی وحشیه !!!

تقریبا همه ی هیرو ها و سربازا رو درست کردن از لحاظ گیم پلی . فقط باگ داره که همه چی غیبیه !! سوارای روهان وقتی رو حالت کمانن غیبن :/ باید شانسی پیداشون کنی :«/

لینکشم تو مود دیبی هست : البته من لینک صفمه اصلیو میذارم و خودش چند تا فایل دانلود داره :

http://www.moddb.com/mods/rotwk-patch-202

از دیگر محسناتش اینه که خیلی وابسطست . میگه یا من یا هیشکی !!! اگه نصبش کنی دیگه نمیتونی اداینو نصب کنی . ولی مود aotr کلا به این پچ نیاز داره . و همچنین دیگه قابلیت برگشت به بازی اصلی نیست چون خرابش میکنه . اما مود جالبیه اگه حال پاک و نصب دارین !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

سلام 

من مود دارگور داگوراث رو دانلود کردم ولی قسمتی آپدیتی توی رایز اف ویچ کنیگ نبود که توش کپی کنم 

میشه راهنمایی کنید که چه طور باید مود رو فعال کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 6/4/2017 at 3:30 AM، به لگ گفته است :

ویژگی های جالبی داره مثلا بازیو خیلی بالانس کردن و هوش مصنوعیش خیلی وحشیه !!!

تقریبا همه ی هیرو ها و سربازا رو درست کردن از لحاظ گیم پلی . فقط باگ داره که همه چی غیبیه !! سوارای روهان وقتی رو حالت کمانن غیبن :/ باید شانسی پیداشون کنی :«/

امروز نصبش کردم و طبق معمول دورفها رو آوردم ولی هیچ فرقی نکردن و همون دورفهای قدیمیه بازی هستن....ولی بازی سریع تر و بالانس تر بود....

در کل این پچ به تنهایی مثل خود rowk... مگر اینکه روش یه مود نصب کنم که با این پچ همخونی داشته باشه مثل age of the ring که هنوز نیومده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در در 6/4/2017 at 3:30 AM، به لگ گفته است :

دیگه قابلیت برگشت به بازی اصلی نیست چون خرابش میکنه . اما مود جالبیه اگه حال پاک و نصب دارین !!

سلام

خیر میتونید پچ رو خاموش یا روشن کنید و مود های دیگه رو که تو فایل بازی نصب نمیشن مثل همین aotr رو بازی کنید در ضمن خود سازنده های aotr گفتن که میشه همراه با اداین این پچ رو داشت.

دوستان عزیز تاپیک چند وقتیه که از مسیرش یعنی اداین مود به مسیر دیگه یعنی مود ها و پچ های دیگه منحرف شده( خود من هم در این نقش دارم و پست درباره چیزای دیگه گذاشتم )

لطفا از حالا نظم تاپیک ها رو رعایت کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 17 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

امروز نصبش کردم و طبق معمول دورفها رو آوردم ولی هیچ فرقی نکردن و همون دورفهای قدیمیه بازی هستن....ولی بازی سریع تر و بالانس تر بود....

در کل این پچ به تنهایی مثل خود rowk... مگر اینکه روش یه مود نصب کنم که با این پچ همخونی داشته باشه مثل age of the ring که هنوز نیومده...

سلام

خب قرار نیست تغیرات کلی بشه که :) تعریف شما از مود اشتباهه . شما فک میکنین باید کلا بازی یکی دیگه شه . خیرررر ! مود aotr زمین تا اسمون با rotwk معمولی فرق داره و وجه تشابهشون فقط تو همون کارگر داشتن یا نداشتنه . پچ 2.02 هم مود نیست و پچ هست پس بازی قایدتا نباید تغییر کنه و فقط باید بالانس شه . همونطوری هم که تکار شمالی عزیزمون گفتن این پچ قابلیت خاموشی یا روشنی داره اما من اینو نگفتم !! و اطلاعات ایشون صد درصد بالاتره . منظور من این بود اگه بخاین پاکش کنین بازی خراب میشه که میشه :D ( جمله ایهام داشت )

در 14 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

دوستان عزیز تاپیک چند وقتیه که از مسیرش یعنی اداین مود به مسیر دیگه یعنی مود ها و پچ های دیگه منحرف شده( خود من هم در این نقش دارم و پست درباره چیزای دیگه گذاشتم )

لطفا از حالا نظم تاپیک ها رو رعایت کنیم.

موافقم . میشه یه صفحه ی جدید برا مود aotr باز کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 3/2/2017 at 6:40 PM، به لگ گفته است :

سلام

این لینک که میذارم مپ اره بور هست و ببین چطوره :

http://www.moddb.com/groups/thorin-and-company/addons/erebor1

اینم مپی که گفتی لینک دانلودش خرابه . گیرش آووردم برات :)

EreborEdainMaps.zip

لینک دانلود مستقیم آپلود شده توسط خودم :)))))

یه مپ هم تو مود دیبی قبلا گرفتم که سر کامپیوتره الان تو مود دیبی گشتم ندیدمش . خیلی مپ قشنگیه و دیل هم طراحیش جالبه که بعدا آپلودش میکنم

اینم چند تا مپ دیگه که مربوط به دورف ها هستن :

Thorins Halls Edain 4.zip

MapsPack.zip

جالبه هر سه تاشون توسط یه نفر ساخته شدن

استفاده ببرید . ارادتمند ;)

درود به همگی مخصوصا به لگ:)

چند وقت پیش من دنبال مپها ی دورفها میگشتم که به لگ عزیز این لینکهای فوق رو برام پیدا کرد.....و این لینکها رو به سختی میشه پیدا کرد و باید تو سایت moddb از بین group ها دنبالشون گشت....

خواستم بدونم کسی این جا group هایی از این قبیل (مثل گروه thorin and company) یا مپهای با کیفیت بالا سراغ داره که برای ما هم به انتشار بذاره؟؟؟:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul

سه تا از جدیدترین طراحی های AotR رو دیدم گفتم اشتراک بذارم بخش کستوم هیرو برای گونداباد و.گاندور..طراحی زره های گاندور صادقانه بگم فوووق العادست!

9gvh_img_20170615_000946_thumb.jpg

32kn_gondor_captain_preview_2_thumb.jpg

1sar_img_20170615_000550_thumb.jpg

این ماد از نظر طراحی کلللا بی نظیره

ضمن اینکه طراحی های بازی تموم شدن و فقط بالانس و تست برای رلیز اولیه مونده

راجع به عنوان تاپیک هم تاپیک جداچه الان چه بعدا زده بشه بنده مشکلی ندارم مشکل اینه که هنوز مود اصلی نیومده بعد از عرضش یکی از دوستان زحمتش رو بکشه چرا که نه! چون اون موقع هم احتمالا Edain 4.5 اومده و تاپیک برمیگرده مسیر اصلیش هم میشه تو پست اول تاپیکش لینک اولین ورژن AotR هم اومده تا تو پست اول گذاشته بشه. فعلا میشه همینجا ادامش داد با توجه به ابنگه از اومدن 4.4.1 زیاد گذشته و احتمالا تا یکی دو ماه دیگه هم خبری از 4.5 نباشه.

درباره 2.02 این پچ تازه باگها هم برطرف کرده اگه مشکلی باهاش دارید کلا یه کپی از پوشه rotwk پاک و بدون مود و پچ رو کپی کنید جای دیگه و پچ 2.02 رو روش نصب کنید تا پوشه اصلی بشه محل 2.01 و Edain!

با این روس بعد از اومدن AotR میتونید دو مود رو همزمان داشته دباشید بدون نیاز به غیر فعال کردن چیزی هم بتونید همزمان اداین و aotr و یا هرمود دیگه مثل botta...رو پلی کنید بدون هیچ باگ یا تداخلی!

شرمنده نقل قول نکردم حس کردم زیادی طولانی میشه کامنت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در در ۱۳۹۶/۳/۲۴ at 0:37 AM، The Nazgul گفته است :

سه تا از جدیدترین طراحی های AotR رو دیدم گفتم اشتراک بذارم بخش کستوم هیرو برای گونداباد و.گاندور..طراحی زره های گاندور صادقانه بگم فوووق العادست!

9gvh_img_20170615_000946_thumb.jpg

32kn_gondor_captain_preview_2_thumb.jpg

1sar_img_20170615_000550_thumb.jpg

این ماد از نظر طراحی کلللا بی نظیره

ضمن اینکه طراحی های بازی تموم شدن و فقط بالانس و تست برای رلیز اولیه مونده

راجع به عنوان تاپیک هم تاپیک جداچه الان چه بعدا زده بشه بنده مشکلی ندارم مشکل اینه که هنوز مود اصلی نیومده بعد از عرضش یکی از دوستان زحمتش رو بکشه چرا که نه! چون اون موقع هم احتمالا Edain 4.5 اومده و تاپیک برمیگرده مسیر اصلیش هم میشه تو پست اول تاپیکش لینک اولین ورژن AotR هم اومده تا تو پست اول گذاشته بشه. فعلا میشه همینجا ادامش داد با توجه به ابنگه از اومدن 4.4.1 زیاد گذشته و احتمالا تا یکی دو ماه دیگه هم خبری از 4.5 نباشه.

درباره 2.02 این پچ تازه باگها هم برطرف کرده اگه مشکلی باهاش دارید کلا یه کپی از پوشه rotwk پاک و بدون مود و پچ رو کپی کنید جای دیگه و پچ 2.02 رو روش نصب کنید تا پوشه اصلی بشه محل 2.01 و Edain!

با این روس بعد از اومدن AotR میتونید دو مود رو همزمان داشته دباشید بدون نیاز به غیر فعال کردن چیزی هم بتونید همزمان اداین و aotr و یا هرمود دیگه مثل botta...رو پلی کنید بدون هیچ باگ یا تداخلی!

شرمنده نقل قول نکردم حس کردم زیادی طولانی میشه کامنت.

سلام

من این طراحی هارو دیدم و خودم خیلی خوشم اومدی . یه سری دیگه هم بودن قبل اینا . پس کی انتشارش میکنن کشتنمون نامردا D:::

بعضی چیزا مثل ساختمونا که کلا زیرو رو شده و خیلی خوشگل ترشون کردن .

در در ۱۳۹۶/۳/۲۲ at 11:09 PM، mahdi_mb76 گفته است :

درود به همگی مخصوصا به لگ:)

چند وقت پیش من دنبال مپها ی دورفها میگشتم که به لگ عزیز این لینکهای فوق رو برام پیدا کرد.....و این لینکها رو به سختی میشه پیدا کرد و باید تو سایت moddb از بین group ها دنبالشون گشت....

خواستم بدونم کسی این جا group هایی از این قبیل (مثل گروه thorin and company) یا مپهای با کیفیت بالا سراغ داره که برای ما هم به انتشار بذاره؟؟؟:)

فک نکنم دیگه مپی باشه .

اگه باشه هم با قند شکن تو اینترنت سرچ بزنی تو سایتای غیر مود دیبی گیر میاد . بعدا اگه وقت کردم برات میگردم . و ممنون و درود بر شما ( آخر کار گفتم ریا نشه .:)) 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul

بعد از حدود دو سال تجربه اداین بلخره میتونم نظرم رو راجع به فکشنها و ضعفها و قوت هاشون خلاصه بگم:دی

اول از همه patch 2.7 fix رو سعی کنید بگیرید یکم بازی رو بالانس تر میکنه و اکثر انلاین گیمرها دارنش الان این هم لینکش: LINK

dwarves به طور مشترک منجنیق ها و کلا siege قوی و اپگریدهای عالی و همینطور قویترین هیروها رو دارن دورفها خصوصا تورین سوم و تورین سپربلوط که بهترین هیروهای بازی هستن.

Iron Hills فکشن خیلی خوب یکم اوایل بازی مشکل داره اما به محض رسیدن به اواسط فوق العاده میشه واقعا قویه تو اواخر بازی اون ارمور اضافی و buff های مربوطه باعث میشن مثل تانک عمل کنن همینطور tower shields ها هم خیلی کاربردی هستن. ram rider ها برای از میانه بازی به بعد فوق العاده کاربردی و ضعف سرعت فکشن رو میگیرن در کل به نظرم فکشن کم نقصیه شاید تنها مشکلش کم بودن هیروها و مشکل رینگ هیروش باشه.

Ered Luin بحث ارمور ایرون هیلز اینجا به سرعت میرسه سرعت خیلی بالای این فکشن و بونوس های سرعتی که میگیرن باور نکردنیه جوری که توی اکثر مسابقات انلاین ban هستن تا جایی که میدونم از یه طرف یکی از قویترین لیست هیروها رو داره و Unburnt(؟) ها هم فوق العاده هستن. در کل این فکشن با اختلاف بهترین فکشن برای انلاین هست بخاطر سرعت خیلی خیلی بالاشون ولی چون اکثرا بن هستن معمولا حساب نمیشن:دی

Erebor بجای ارمور یا سرعت بونوس دمیج دارن که در ظاهر خوبه ولی در واقعیت به مراتب پایین تر از دو فکشن دیگه هستن دو تا ویژگی مثبتشون به نسبت دوتای دیگه یکی هیروهای فوق العاده خوب(سپربلوط رو فاکتور بگیریم بهترین هیروها رو دارن) و یکی هم تبراندازهای فوق باگشون هستن که خیلی خیلی قوین البته باز هم ضعف نیروهای اصلیش قابل چشم پوشی نیست توی انلاینها خیلی کارایی نداره مگه در 3v3 ها 4v4 ها.

Imladris ترکیب لیندون گاردین ها و دونه داین رنجر ها با نیروهای زمینی ایملادریس فوق کشنده هستن اما باز هم ضعف اصلی این فکشن که در مقابل سربازان دور زن و تیر اندازها هست قابل چشم پوشی نیست. اگه lore master ها رو اضافه کنیم این فکشن قشنگ overpower هست خصوصا قدرتهای ترکیبی باد و نور. هرچند توی مسابقات انلاین اکثرا loremaster ها رو بن میکنن برای بالانس بیشتر. توی انلاین در کل فکشن خیلی خوبیه اما بدون لورمستر ها شانسشون پایین میاد در بیشتر موارد.از بقیه نقاط قوتشون  heal های زیاد و spellbook اولیه قوی و ضعفها هم که گفتم+spellbook پایانی ضعیف همینطور siege ضعیفی هم دارند.رینگ هیروشون هم که بی نظیره هر هیرویی رو میشه کشت باهاشون و خیلی خیلی هم سخت میشه همشون رو کشت وقتی بکشید هم خبری از حلقه نیست.

Rohan برای 1v1 ها قشنگ باگ هست این فکشن شاید تنها ضعف هاش یکی نداشتن ساختمانهای خیلی قوی و یکی هم siege ضعیف مثل ایملادریس هست. اما هیروهای خوب و کاربردی بازی اولیه قوی و سواره نظام قوی و پیاده نظام سنگین گرون به علاوه توانشون برای کنترل مپ خصوصا بخاطر سواره نظامش فوق العادست روهان هم ململ عالی تو بازی های چند نفرست هم بهترین یا یکی از بهترین ها برای تک به تک ها این قابلیت سوارکردن تمام هیروها و همینطور رویال گارد فوق العادش هم اضافه کنید به لیست بالا. رینگ هیروی کاربردی هم داره حالت glorious ـش هرچند حالت corrupted تعودن همینطوریشم قویه.

Gondor راحت ترین و متنوع ترین فکشن بعد از موردور، سواره نظام قوی، رنجرهای عالی، سربازان دول امروت هم که خیلی خوبن اینا رو اضافه کنید به طولانی ترین وکاربردی ترین لیست هیروها بعد از موردور و در کنار انگمار! دو رینگ هیروی مختلف که هر دو عالین خصوصا بدید بارومیر بعد که مرد بدید گاندلف سفید:دی این قابلیت ترمیمشون فوق العاده نجات بخشه اسپلبوک های پایانیشون هم فوق العاده قوی! workshop هم فوق العاده کابردیه برای اواخر بازی! در کل ترکیب tower guard ها(روی حالت فورمیشن) و سوارا و رنجرهای گاندور بهترین ترکیب بازیه. siege خیلی قوی هم دارند در کل این فکشن کاملترین فکشن بازی هست.

Mordor دیگه راحت ترین فکشن برای بازی کردن که شاید ضعفهای کمش یکی نه چندان کاربردی بودن ترول ها تو پچ های فعلی یکی نداشتن cavalry و یکی دیگه هم لگ دار کردن بازیه:دی واقعا فکشن عالی هست ارک های فری که همیشه از اول تا اخر بازی هستند و بخش اصلی لشکرتون رو شامل میشن اضافه کنید به علاوه کلی یونیت متنوع که موردور میگیره و لیست ده تایی هیرو ها و یه اسپلبوک نه خیلی ولی خوب + بهترین رینگ هیروی بازی. مشکل اصلی موردور جلوی روهان هست تا حدی فقط اون هم پلیر حرفه ای میتونه از عهدش بر بیاد. البته راحت مردن ارکها رو با مجانی بودنشون باید تحمل کرد.

Lothlorien اگه یه سری ضعفهاش رو فاکتور بگیریم قویترین فکشن بازی همچنان! انت ها که عالی هستند بیورنینگها مثل سابق نیستند و توی انلاینها هم کاربرد زیادی ندارن اما همچنان خوبن + هیروهای خیلی خوب و مناسب + سیستم منابع متفاوت که با اختلاف بیشترین منابع رو بهتون میده! تازه رینگ هیروی فوق العاده(منظورم dark queen نیست بیشتر منظورم blessed galladriel و بونوس هایی که میده از درخت کاشتن سم تا هیل کردن و ارمور دادن به یونیتهای نزدیکش هست)  silvertorn arrows بدون بحث باگ ترین اپگرید بازی هستند . ترکیب Palace Guards ها (که فوق العاده هستن) با گالادریم ها و انت ها هرچیزی رو میتونه نابود کنه. مشکل اصلی دیگش ضعف بیس و ساختمون هاش هست و راحت مردن یونیت هاش بخاطر نداشتن ارمور که با مسایل بالا قابل جبران هستند.

Angmar فکشن مورد علاقه من دیگه کاربرد سابقش رو نداره یه زمانی direwolf ها و barrow wight ها خیلی قویش کرده بودن اما الان که تضعیفشون کردن زیاد مثل سابق نیست هرچند هنوز گرگها تو بعضی موارد کاربردی هستند اما تکیه اصلی انگمار الان به سربازای رودار برای اوایل بازی(خصوصا تبراندازها) برای اوایل بازی و سربازان کارن دوم برای اواخر بازی هست . هیروهای خیلی خوبی دارند اگر ویچ کینگ رو فاکتور بگیریم. siege عالی نداره ولی به بدی روهان و ایملادریس هم نیست snow arrow ها اگه انتهارو فاکتور بگیریم هرچیزی رو میکشن. در کل فکشن خوبیه حتی الان هم اما ویژگی فوق العاده انچنانی نمونده براش جز تا حدی همین تیرهای یخیش.

isengard قویترین بازی اواخر بازی رو میشه با این فکشن داشت تنها ضعف هاش یکی هیروهای نه چندان عالی و یکی شروع نسبتا ضعیفشه(نه به بدی ایملادریس ولی خیلی هم جالب نیست اوایل بازی باهاش) اما هرچی جلوتر برید باهاش کارتون راحتتر میشه. کشتن ارتش ها باهاش خیلی راحته اما نابودی بیس ها نه به این راحتی هرچند siege نسبتا خوبی داره.
چیز انچنانی نیست اضافه کنم بهش فکشن نسبتا بالانسیه رینگ هیروی فوق العاده ای هم داره خصوصا سارومان blessed سعی کنید موقع بازی با انگمار اولویتتون توی هیروها گرفتن اوگلوک و لورتز و بعد سارومان باشه بقیشون خیلی مهم نیستن البته مارزبان هم بدک نیست. wildman توی مسابقات تک به تک و اوایل بازی خوبه کلا این فکشن بعد از لوتلورین قویترین فکشن بازیه به نظرم.

خب این هم ازین ممنون که نخوندید:دی

ویرایش شده در توسط The Nazgul
اضافه کردن لینک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در 10 ساعت قبل، The Nazgul گفته است :

dwarves به طور مشترک منجنیق ها و کلا siege قوی و اپگریدهای عالی و همینطور قویترین هیروها رو دارن دورفها خصوصا تورین سوم و تورین سپربلوط که بهترین هیروهای بازی هستن.

Iron Hills فکشن خیلی خوب یکم اوایل بازی مشکل داره اما به محض رسیدن به اواسط فوق العاده میشه واقعا قویه تو اواخر بازی اون ارمور اضافی و buff های مربوطه باعث میشن مثل تانک عمل کنن همینطور tower shields ها هم خیلی کاربردی هستن. ram rider ها برای از میانه بازی به بعد فوق العاده کاربردی و ضعف سرعت فکشن رو میگیرن در کل به نظرم فکشن کم نقصیه شاید تنها مشکلش کم بودن هیروها و مشکل رینگ هیروش باشه.

مطلبتون رو خوندم و به نظر من هم که به نسبت زیاد بازی کردم حرفاتون درسته...

ولی در مورد iron hills و رینگ هیروش باید گفت که یکی از بهترین رینگ هیرو رو برای اواخر بازی داره...به این دلیل که dain ironfoot نزدیک به هرhall of warriors که بشه بدون نیاز به time برای ساخت شدن سرباز,میشه سرباز ساخت(مثلا 5 تا نیزه دار تو 5 ثانیه) .....و ضمنا اگه به لول 10 برسه میتونه یه نوعhall of warriors بسازه که از طریق اون میشه تمامی سربازهای 3 فکشن دورفها رو تو بازی ساخت......

ضمنا آرایش جنگی خیلی منظم و قوی دارن که فکنم نمونش رو فقط گاندور داشته باشه....مثلا نیزه داراش دقیقا مثل فیلم هابیت گارد میگیرن به طوری که تبدیل به کابوس سواره نظام میشن

یا آرایش جنگی تیر اندازاش جوریه که از هم فاصله میگیرن و نا منظم می ایستن که armorشون خیلی قوی میشه.....ضمنا ironbreak ها که گرون ترین سرباز دورفا هم هستن میتونن یا شمشیر+سپه بگیرن یا چکش بدون سپه که تو حالت اول armor و تو حالت دوم damage خیلی بالایی میگیرن.....ولی اگه رو حالت چکش بذاریشون با هر ضربه 3تا اورک رو به هوا پرت میکنن...

من شاید با اربور فقط رو hard بتونم بازی کنم ولی به لطف iron hills رو brutal بازی میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 8 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

مطلبتون رو خوندم و به نظر من هم که به نسبت زیاد بازی کردم حرفاتون درسته...

ولی در مورد iron hills و رینگ هیروش باید گفت که یکی از بهترین رینگ هیرو رو برای اواخر بازی داره...به این دلیل که dain ironfoot نزدیک به هرhall of warriors که بشه بدون نیاز به time برای ساخت شدن سرباز,میشه سرباز ساخت(مثلا 5 تا نیزه دار تو 5 ثانیه) .....و ضمنا اگه به لول 10 برسه میتونه یه نوعhall of warriors بسازه که از طریق اون میشه تمامی سربازهای 3 فکشن دورفها رو تو بازی ساخت......

ضمنا آرایش جنگی خیلی منظم و قوی دارن که فکنم نمونش رو فقط گاندور داشته باشه....مثلا نیزه داراش دقیقا مثل فیلم هابیت گارد میگیرن به طوری که تبدیل به کابوس سواره نظام میشن

یا آرایش جنگی تیر اندازاش جوریه که از هم فاصله میگیرن و نا منظم می ایستن که armorشون خیلی قوی میشه.....ضمنا ironbreak ها که گرون ترین سرباز دورفا هم هستن میتونن یا شمشیر+سپه بگیرن یا چکش بدون سپه که تو حالت اول armor و تو حالت دوم damage خیلی بالایی میگیرن.....ولی اگه رو حالت چکش بذاریشون با هر ضربه 3تا اورک رو به هوا پرت میکنن...

من شاید با اربور فقط رو hard بتونم بازی کنم ولی به لطف iron hills رو brutal بازی میکنم

ایرون هیلز گفتم یکی از بهترین فکشنهاست تنها ضعفش سرعته

اما راجع به داین بله اواخر بازی و قدرت لول دهش عالیه ولی انقدر کنده که حتی اگه مری و پیپین بیفتن دنبالش کارش تمومه ضمن اینکه دمیجش نصف میشه هرطور حساب کنیم با اختلاف بدتریرن رینگ هیروی بازیه زنده نگه داشتن و همزمان لول بالابردنش خییلی سخته و بهترین استراتژی باهاش نگه داشتنش توی بیسه .

توی انلاین هم اگه بذارن رینگ رو و برسه به داین ایرون هیلز رسما حکم مرگشه.

نیزه دارهاش هم خیلی خوبن میشه گفت ورژن ضضعیفتر تاورگاردز گاندور هست که البته با توجه به اختلاف قیمت عادیه در کل بهترین نیزه دارهای معمولی بازی و به نظر من حتی بهترین شمشیرزنهای عادی بازی رو هم دارن البته بخاطر همون ارمور اضافی.

بین ایرون بریکرزها و ارکن گاردها ایرون بریکرز به مراتب قویترن حیف اون طراحی قشنگ ارکن گارد که خیلی راحت میمیرن.

ولی Unburnt ها یچیز دیگن:دی کلا حساب کنیم دورفها توی اداین خیلی قوین شاید قویتر از چیزی که باید ولی باز به نسبت اون چیزی که دورفهای بازی اصلی بودن(رسما OP بودن) خیلی بالانس تر هستن  

همینطور بازی اولیه دورفها رو با روحان و موردور و بازی پایانیشون هم با گاندور و ایزنگارد میشه خنثی کرد ولی ازونجایی که در کل قوین بردنشون سخته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در 3 ساعت قبل، The Nazgul گفته است :

اما راجع به داین بله اواخر بازی و قدرت لول دهش عالیه ولی انقدر کنده که حتی اگه مری و پیپین بیفتن دنبالش کارش تمومه ضمن اینکه دمیجش نصف میشه هرطور حساب کنیم با اختلاف بدتریرن رینگ هیروی بازیه زنده نگه داشتن و همزمان لول بالابردنش خییلی سخته و بهترین استراتژی باهاش نگه داشتنش توی بیسه .

اتفاقا داین پا آهنی جزو تنها هیروهای دورف که میتونه سواره بشه اونم از لول 3 به بعد پس اصولا سرعتش هم خوبه....راجبه آرمورش هم باید بگم که نه تنها نصف نمیشه بلکه به اضای هر لول بالا تر هم میره که در غیر این صورت اصلا با عقل جور در نمیاد.....ولی زمانی که رینگ رو بگیره قبول دارم که سرعتش کم میشه ولی بازم به لطف سواره شدن کارش راه می افته.....

البته کلا نیروهای خوبان وقتی رینگ رو میگیرن سرعتشون کم میشه(مثل گاندولف)که اینم زیاد عجیب نیست و طبیعیش هم همینه....

در 3 ساعت قبل، The Nazgul گفته است :

نیزه دارهاش هم خیلی خوبن میشه گفت ورژن ضضعیفتر تاورگاردز گاندور هست که البته با توجه به اختلاف قیمت عادیه در کل بهترین نیزه دارهای معمولی بازی و به نظر من حتی بهترین شمشیرزنهای عادی بازی رو هم دارن البته بخاطر همون ارمور اضافی.

خب نمیشه به دلیل ارزون بودنشون تو رینج معمولی قرارشون داد و حتی اگرم بخوایم از نظر قیمت حساب کنیم با آپگریدهاشون حدود 860 تا آب میخورن....(ضمنا من خودم یه دست با 6تا نیزه دار آپگرید شده و 4تا کمان دار آپگرید شده+قوچ سوارها,arnor رو که رو brutal بود بردم البته آرمورشون رو منفی 10درصد کرده بودم)

ولی در کل به نظرم شما وارد ترین و حرفتون هم معتبر تره من فقط چون با دورفها خیلی بازی کردم نظر دادم:x

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 7 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

اتفاقا داین پا آهنی جزو تنها هیروهای دورف که میتونه سواره بشه اونم از لول 3 به بعد پس اصولا سرعتش هم خوبه....راجبه آرمورش هم باید بگم که نه تنها نصف نمیشه بلکه به اضای هر لول بالا تر هم میره که در غیر این صورت اصلا با عقل جور در نمیاد.....ولی زمانی که رینگ رو بگیره قبول دارم که سرعتش کم میشه ولی بازم به لطف سواره شدن کارش راه می افته.....

البته کلا نیروهای خوبان وقتی رینگ رو میگیرن سرعتشون کم میشه(مثل گاندولف)که اینم زیاد عجیب نیست و طبیعیش هم همینه....

خب نمیشه به دلیل ارزون بودنشون تو رینج معمولی قرارشون داد و حتی اگرم بخوایم از نظر قیمت حساب کنیم با آپگریدهاشون حدود 860 تا آب میخورن....(ضمنا من خودم یه دست با 6تا نیزه دار آپگرید شده و 4تا کمان دار آپگرید شده+قوچ سوارها,arnor رو که رو brutal بود بردم البته آرمورشون رو منفی 10درصد کرده بودم)

ولی در کل به نظرم شما وارد ترین و حرفتون هم معتبر تره من فقط چون با دورفها خیلی بازی کردم نظر دادم:x

ارمور و دمیجش 33 درصد کمتر میشن:|
کافیه تست کنی تک به تک رو حالت عادی از پس الراند هم بر میاد با رینگ حتی از اروون میبازه:| با قوچش هم سریعتر میشه ولی باز همین اروون با اسب بیفته دنبالش تمومه یعنی رسما از هر هیرویی ممکنه بخوره با حلقه!  اتفاقا سر این اعتراض زیاد کردن توی فرومش. در عوض ورژن اره بورش بدتر ک نمیشه بهترم میشه که واقعا درک نمیکنم دلیل این تفاوت رو

بقیه چیزها هم که بحثی ندارم منم گفتم عالین بهترینن توی رنج خودشون:دی بله با اپگریدا 800-900 تایی اب میخورن که ولی بازم از تاور گاردزها کمتره تاورگاردزها حتی اگه خونه هم شیش تا ساخته باشیم تا قیمتشون برسه 420 بازم با اپگرید ها بالای هزار اب میخورن

البته بردن بروتال ملاک خوبیه اما تا وقتی انلاین بازی نکنید دقیق متوجه تفاوتهای ریز بین نیروها نمیشید مثلا من خودم با اره بور خوب بازی میکردم تا قبل چن تا بازی انلاین که فهمیدم واقعا ضعیفتر از بقیه دورفها هستن

یه خوبی دیگه دورفها این ارمور و هلث بالای ساختمونها و بیسشونه کلا! اون defensive line اپگریدش رسما یک اوتپست رو دوبرابر قوی میکنه کلا از نظر قدرت دفاعی بیس و این مباحث بهترینن به نظرم 

یه پلیر قوی دورف رو فقط با گاندور یا ایزنگارد میشه برد البته لوتلورین و انگمار هم شدنین ولی سخت تر . جز اینا فکشنی نیست که بتونه تنهایی از پس جمع کردن بیس اپگرید شده و هیروها و میتریل و...دورفها .بر بیاد

ویرایش شده در توسط The Nazgul

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...