رفتن به مطلب
The Nazgul

Edain Mod | بهترین مود استراتژیک سنتی در وصف آردا

Recommended Posts

ranger of north
در 21 ساعت قبل، Hamid4206 گفته است :

الان این edain mod4.3برای کدوم یکی ار ارباب حلقه هاست

سلام لطفا به اول تاپیک نگاه کنید بعد میبینید که مود برای rotwk هستش.

نصب 4.3 هم راحته. عینه یه فایله نصبی اجراش کنید. [اون دوتا فایل(EdainMod4.3-1.bin///////EdainMod4.3-2.bin)مربوط به خود نصب هستن که به صورت اتومات توسط نصب کننده نصب میشن کاری به اونا نداشته باشید.]

دوستان لطفا هر اتفاقی که براتون میفته یا هر مشکلی که بهش بر میخورین یا هر چیزی که تو این ور اون ور و سایت های مختلف میبینید سریع نیاید پست بزارین قبلش سعی کنید مشکلتون رو حل کنید و بعد اگه راهی پیدا نکردید اینجا بیان کنید.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hobbit 2013

لطفا لینک دانلود اداین مود رو قرار بدید از سایت که اعلام کردید نمیشه دانلود کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76

درود بر همگی...من خیلی دنبال این map میگردم ولی سایت معتبری برای دانلودش پیدا نکردم و سایتی که ازش عکس پایین رو دانلود کردم لینک دانلودش خرابه لطفا اگه کسی لینکشو داره بفرسته....

Erebor (for Edain 3.8 & 4.0) by Gagolin (ver. 1.0)

001118_.thumb.jpg.ce975975384d2bf5a60ef609e6e1e3a6.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

سلام

این لینک که میذارم مپ اره بور هست و ببین چطوره :

http://www.moddb.com/groups/thorin-and-company/addons/erebor1

اینم مپی که گفتی لینک دانلودش خرابه . گیرش آووردم برات :)

EreborEdainMaps.zip

لینک دانلود مستقیم آپلود شده توسط خودم :)))))

یه مپ هم تو مود دیبی قبلا گرفتم که سر کامپیوتره الان تو مود دیبی گشتم ندیدمش . خیلی مپ قشنگیه و دیل هم طراحیش جالبه که بعدا آپلودش میکنم

اینم چند تا مپ دیگه که مربوط به دورف ها هستن :

Thorins Halls Edain 4.zip

MapsPack.zip

جالبه هر سه تاشون توسط یه نفر ساخته شدن

استفاده ببرید . ارادتمند ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76

این مپها فوق العاده هستن و حرف ندارن ولی از فایل زیر دو تا erebor هست که یکیش 38 و دیگری 4 من از 38 بیشتر خوشم میار ولی وقتی باهاش بازی رو شروع میکنم سریع فکشن دشمنم شکست میخوره و بازی تموم میشه...

در در 3/2/2017 at 6:40 PM، به لگ گفته است :

EreborEdainMaps.zip

این مپ زیر هم همین مشکلی رو که گفتم داره لطفا اگر کسی راه حل این مشکل رو داره کمکم کنه.....ممنون بابت وقتتون>:D<:)

در در 3/2/2017 at 6:40 PM، به لگ گفته است :

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در در 3/6/2017 at 11:40 AM، mahdi_mb76 گفته است :

این مپها فوق العاده هستن و حرف ندارن ولی از فایل زیر دو تا erebor هست که یکیش 38 و دیگری 4 من از 38 بیشتر خوشم میار ولی وقتی باهاش بازی رو شروع میکنم سریع فکشن دشمنم شکست میخوره و بازی تموم میشه...

این مپ زیر هم همین مشکلی رو که گفتم داره لطفا اگر کسی راه حل این مشکل رو داره کمکم کنه.....ممنون بابت وقتتون>:D<:)

سلام مشکلش چیه؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 3/7/2017 at 4:42 PM، soldier of gondor گفته است :

سلام مشکلش چیه؟؟

وقتی که برای بازی کردن به جز خودم فکشن دیگه ای هم انتخاب میکنم و خلاصه بازی از 1 نفر که اونم خودمم بیشتر میشه طرف مقابل تو 20 ثانیه شکست میخوره و اگه دشمن باشه سریع برنده میشم و بازی تموم میشه ولی اگه یار انتخاب کرده باشم یارم تو 20 ثانیه شکست میخوره با فرق اینکه میتونم تنهایی به بازی ادامه بدم...

البته فکر کنم این 2 تا مپی که میگم این مشکل رو دارن کلا برای یک نفره بازی کردن ساخته شدن و حالت mission دارن....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در 20 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

وقتی که برای بازی کردن به جز خودم فکشن دیگه ای هم انتخاب میکنم و خلاصه بازی از 1 نفر که اونم خودمم بیشتر میشه طرف مقابل تو 20 ثانیه شکست میخوره و اگه دشمن باشه سریع برنده میشم و بازی تموم میشه ولی اگه یار انتخاب کرده باشم یارم تو 20 ثانیه شکست میخوره با فرق اینکه میتونم تنهایی به بازی ادامه بدم...

البته فکر کنم این 2 تا مپی که میگم این مشکل رو دارن کلا برای یک نفره بازی کردن ساخته شدن و حالت mission دارن....

این مشکلی که میگی خیلی رو مخه!توی بازی ظهور ویچ کینگ هم همچین اتفاقی میوفته واسم!قبل اینکه دشمن شکست بخوره بالا اعلامیه میاد مینویسه شما قوی تراز دشمن هستید و برنده اید!(این قانون خود بازیه!)این مشکل حتما از خود بازیته که نصب کردی!اگر بقیه هم مشکلی مثل تو داشتن یعنی فایل مشکل داره!من سرچ کردم هم چیزی پیدا نکردم دراین باره!حتی شاید برای خود پک یا گیم باشه!و اره با نظرت موافقم!حالت ماموریت دارن شاید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76

درود به همگی....

کسی لینک مپ isengard رو داره؟؟؟تو اداین 4.4 من نتونستم مپش رو پیدا کنم...اسمهای دیگه ی ایزنگارد رو هم چک کردم ولی حتی با این اسمها هم مپی یافت نشد!!!:-\:(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

سلام

سوالی دارم در مورد ساب مود داگور داگورات . امیدوارم حداقل کسی بازی کرده باشه بتونه جواب بده .

دیشب داشتم بازی میکردم با ایملادریس و دشمنمم ایملادریس بود . قلعه دوران اول ایملادریس هم که همونطور که احتمالا میدونین فورمنوس هست . فرمانده های فورمنوس هم فینگولفین و فئانور هستن . اما دشمنم به جز اینا ٬ تونست تورگون رو هم احضار کنه . از دیشب تالا هررررر کارررر کردم نتونستن تورگونو بیارم . یعنی تمام جادو ها و اسپل ها و غیره و زالکو امتحان کردم اما نشد . هر دو مونم با ایملادریس بودیم . اگه کسی میدونه چطور میشه تورگون رو آوورد بیاد مارو از مجهولی در بیاره :((( ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 3/18/2017 at 4:38 PM، به لگ گفته است :

سلام

سوالی دارم در مورد ساب مود داگور داگورات . امیدوارم حداقل کسی بازی کرده باشه بتونه جواب بده .

دیشب داشتم بازی میکردم با ایملادریس و دشمنمم ایملادریس بود . قلعه دوران اول ایملادریس هم که همونطور که احتمالا میدونین فورمنوس هست . فرمانده های فورمنوس هم فینگولفین و فئانور هستن . اما دشمنم به جز اینا ٬ تونست تورگون رو هم احضار کنه . از دیشب تالا هررررر کارررر کردم نتونستن تورگونو بیارم . یعنی تمام جادو ها و اسپل ها و غیره و زالکو امتحان کردم اما نشد . هر دو مونم با ایملادریس بودیم . اگه کسی میدونه چطور میشه تورگون رو آوورد بیاد مارو از مجهولی در بیاره :((( ممنون

اتفاقا منم تو اداین زمانی که با دورفها بازی میکنم و یارم رو هم دورف انتخاب میکنم,یارم میتونه تمام هیروهای سه فکشن دورفها رو انتخاب کنه مثلا میتونه تورین رو همزمان با داین پا آهنی بیاره در صورتی که داین پا آهنی ماله آیرون هیلز و تورین ماله ارد لوین....و به نظر میرسه که این حرکت بازی خیلی بی قاعدست و منم هر کاری کردم نتونستم این حرکت رو بزنم

البته نمیدونم که مشکل ایملادریس تو داگور داگورات هم همینه یا چیزه دیگه ای.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در در ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ at 11:40 PM، mahdi_mb76 گفته است :

اتفاقا منم تو اداین زمانی که با دورفها بازی میکنم و یارم رو هم دورف انتخاب میکنم,یارم میتونه تمام هیروهای سه فکشن دورفها رو انتخاب کنه مثلا میتونه تورین رو همزمان با داین پا آهنی بیاره در صورتی که داین پا آهنی ماله آیرون هیلز و تورین ماله ارد لوین....و به نظر میرسه که این حرکت بازی خیلی بی قاعدست و منم هر کاری کردم نتونستم این حرکت رو بزنم

البته نمیدونم که مشکل ایملادریس تو داگور داگورات هم همینه یا چیزه دیگه ای.

البته چیزی که همیشه برام عجیب بوده اینه که تو داگور داگورات طرف همون اول بازی بدون ساختن قلعه دوران اول فرماندشو احظار میکنه ://  این دیگه خیلی مسخرست . 

حالا باز بدترش اینه فرمانده ای رو احظار میکنه که اصلا وجود نداره :((( تورگون )

یسری مشکلات دارن هم اداین و هم داگورات که شاید زیر سر سازنده ها باشه . اینم بگم که نه این دو تا مشکلشون یکی نیست ٬ چون از ریشه فرق دارن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 4/12/2017 at 10:13 AM، به لگ گفته است :

البته چیزی که همیشه برام عجیب بوده اینه که تو داگور داگورات طرف همون اول بازی بدون ساختن قلعه دوران اول فرماندشو احظار میکنه ://  این دیگه خیلی مسخرست . 

یسری مشکلات دارن هم اداین و هم داگورات که شاید زیر سر سازنده ها باشه . اینم بگم که نه این دو تا مشکلشون یکی نیست ٬ چون از ریشه فرق دارن .

آره ولی بازی هر چقدر سخت تر بشه باحال تره حتی اگه سختیش غیر منطقی باشه چون با خودش هیجان به همراه میاره و برای بردن باید زیاد تلاش کرد....ضمنا نشون میده هوش مصنوعیش خوب طراحی شده که کلا این بازی این پوان مثبت رو داره....:):)

راستی اگه عکسی از گرافیک داگورات و سربازاش داری بفرست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در در 17/03/2017 at 5:14 PM، mahdi_mb76 گفته است :

درود به همگی....

کسی لینک مپ isengard رو داره؟؟؟تو اداین 4.4 من نتونستم مپش رو پیدا کنم...اسمهای دیگه ی ایزنگارد رو هم چک کردم ولی حتی با این اسمها هم مپی یافت نشد!!!:-\:(

سلام به علت باگهای فراوان و ایجاد مشکلات حذفش کردن قابل برگشتن هم نیسست متاسفانه

در در 18/03/2017 at 4:38 PM، به لگ گفته است :

سلام

تورگون قابل ساخته اما از کجا هیچکس نمیدونه توی مپ mission : chamber of the secrets میشه انتخابش کرد اون حرکت هوش مصنوعی کلا تو همه مودا هست مثلا دیدم تو BOTTA که لوتلورین هیروهای میرکوود و ایملادریس که کلا تو بازی نیستن هنوز(ولی خب هیروهاشون ساخته شدن) رو میسازه دیگه خساب کن خودت

در در 12/04/2017 at 9:13 AM، به لگ گفته است :

داگورداگورات سازنده نداره یه تیم دزد حرفه ای هستن که بر پایه ورژن 3.8 اداین و با دزدی از مودهای دیگه اومدن یونیتای اداین 4.4 هم اضافه کردن بهش ا ده بیست تا هیرو همش

تازه در وصف هیروهای دوران اولش مانوی رو مثال بزنم بزرگ والار فیسش.دقت کنی تراندویله:)) ختی زحمت ندادن فیس بسازن دیگه حساب کن

به شدت از طرف سازنده بقیه مودها کوبیده میشن جز صفحه فیسبوکشونم جاییو ندارن

رقیب اصلی و درخور Edain در راهه! از سازندگان divide and qonquer و horse lords mod !

http://www.moddb.com/mods/the-horse-lords-a-total-modification-for-bfme

تا یکی دو هفته دیگه ورژن اولیه مادشون میاد که Gondor-Misty Mountains-Mordor و ایزنگارد رو شامله وتوی پچهای بعدی شش فکشن.دیگه Haradwaith-Rivendel-Lothlorien-Mirkwood-Rohan و Erebor رو اضافه میکنن بهش

با چیزایی ک من از مودشون دیدم تو ضمینه طراحی ها از اداین هم سر تر هستن!

در در 14/04/2017 at 0:52 AM، mahdi_mb76 گفته است :

آره ولی بازی هر چقدر سخت تر بشه باحال تره حتی اگه سختیش غیر منطقی باشه چون با خودش هیجان به همراه میاره و برای بردن باید زیاد تلاش کرد....ضمنا نشون میده هوش مصنوعیش خوب طراحی شده که کلا این بازی این پوان مثبت رو داره....:):)

راستی اگه عکسی از گرافیک داگورات و سربازاش داری بفرست...

این سختیش مسخرست بعد یه ماه بازی کردن کل مپاش و..میگم فان نبود برگشتم سر اداین ولی برا چند هفته تجربه خوبیه

در وصف سختی بروتال گابلینهاش همین بس که دقیقه یازده با دو تا بالروگ+اسماگ و یه دو جین غول کوهی جلو بیسم بودن!

اما همینام با تاکتیک برج ساختن و یکم تمرین میشه برد ولی خیلی تکراری میشه و اخرشم سر بالانس نبودنا و تکراری شدن دلتو میزنه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 12 ساعت قبل، The Nazgul گفته است :

رقیب اصلی و درخور Edain در راهه! از سازندگان divide and qonquer و horse lords mod !

http://www.moddb.com/mods/the-horse-lords-a-total-modification-for-bfme

تا یکی دو هفته دیگه ورژن اولیه مادشون میاد که Gondor-Misty Mountains-Mordor و ایزنگارد رو شامله وتوی پچهای بعدی شش فکشن.دیگه Haradwaith-Rivendel-Lothlorien-Mirkwood-Rohan و Erebor رو اضافه میکنن بهش

با چیزایی ک من از مودشون دیدم تو ضمینه طراحی ها از اداین هم سر تر هستن!

این سختیش مسخرست بعد یه ماه بازی کردن کل مپاش و..میگم فان نبود برگشتم سر اداین ولی برا چند هفته تجربه خوبیه

در وصف سختی بروتال گابلینهاش همین بس که دقیقه یازده با دو تا بالروگ+اسماگ و یه دو جین غول کوهی جلو بیسم بودن!

اما همینام با تاکتیک برج ساختن و یکم تمرین میشه برد ولی خیلی تکراری میشه و اخرشم سر بالانس نبودنا و تکراری شدن دلتو میزنه 

دقیقا !

منم بعد یه ماه دیگه حال بازی نداشتم ( داگور داگورات ) . اداین هم تقریبا مثل داگوراته اما تاریخ انقضاش یکم بیشتره D:

مود the horse lords که لینکشو گذاشتین و اسم جدیدش age of the ring هست ٬ هم مود خوبیه اما زیادی فکشن قاطیش کردن . مثلا بجا میرکوود یا هاراد میتونستن آرنور یا حتی جالب تر سرکردگان دونه داین ( به دلیل اینکه تو اواخر دوران سوم بودن ) رو بذاره .

حالا ازینا که بگذریم تو هر مودی گشتم فکشن لیندون ندیدم . میتونه خیلی جالب باشه و حتی تا بعد جنگ حلقه هم بودش پس میشه آووردش ولی فعلا که خبری ازش نیست .

یه مود دیگه هم هست به اسم the legacy of silmarilion که به نظر میاد جالب باشه و اگه دوستان توضیحی دارین ممنون میشیم که بیشتر ازین دو تا مود بگن .

اینم لینکش :

http://www.moddb.com/mods/the-legacy-of-silmarillion

ویرایش شده در توسط به لگ
اضافه کردن لینک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 3 ساعت قبل، به لگ گفته است :

مود the horse lords که لینکشو گذاشتین و اسم جدیدش age of the ring هست ٬ هم مود خوبیه اما زیادی فکشن قاطیش کردن . مثلا بجا میرکوود یا هاراد میتونستن آرنور یا حتی جالب تر سرکردگان دونه داین ( به دلیل اینکه تو اواخر دوران سوم بودن ) رو بذاره .

حالا ازینا که بگذریم تو هر مودی گشتم فکشن لیندون ندیدم . میتونه خیلی جالب باشه و حتی تا بعد جنگ حلقه هم بودش پس میشه آووردش ولی فعلا که خبری ازش نیست .

یه مود دیگه هم هست به اسم the legacy of silmarilion که به نظر میاد جالب باشه و اگه دوستان توضیحی دارین ممنون میشیم که بیشتر ازین دو تا مود بگن .

اینم لینکش :

http://www.moddb.com/mods/the-legacy-of-silmarillion

سلام

اسم این مود رو شه = age of the ring

یعنی یه جورایی فقط دوران فیلم ارباب حلقه ها و هابیت- پس نداشتن آرنوروغیره طبیعی هستش.درباره لیندون هم بگم که ساخت یه فکشن نیاز مند هیرو و سرباز کافی هستش که لیندون هیرو کافی نداره.

مود legacy of silmarilion هم یه مود هستش که تقریبا بر پایه مود معروف و فقید RJ ROTWK هستش(احتمالا The Nazgul این مود رو بشناسه)

سازنده ها که میگن منتظر ما باشید چون دیر به دیر صفحشون رو آپدیت میکنن و اونجوری که یکی از سازنده ها تو جواب به کامنت من گفت قراره مود فوق العاده قشنگی بشه و یه جورایی بشه BFME 3 من خودم شخصا دوست دارم که بزنه رو دسته اداین. تعداد فکشن ها هم خیلی خوبه:(البته حالا حالا ها قرار نیست چیزی بیرون بدن.)

• Harad
  • Rhun
  • Rohan
  • Dale
  • Southern Fiefdoms
  • Mirkwood
  • Lorien
  • Rivendell
  • Dwarves
  • Gondor(Men)
  • Goblins
  • Angmar
  • Isengard
  • Mordor
  • arnor   

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul

مشکلی ک اکثر مودا دارن تو یه چیزی ناقصن مثلا همین اداین مپ هاب نسبتا کمی داره و فاقد کمپینه براب همین به سکل سینگل بازی کردنس خیته کننده میشه اما تا حد زیادی بالانسه و برای مولتی بازی کردن ایده اله

Age of the Ring مپهای خیلی خیلی بیشتری داره و از نظر بالانس هم شکلیه که گیمپلی سریعتری به نسبت اداین داشته باشه قصدم دارن کمپین بسازن پس احتمالا تو این موارد از بقیه مودها پیشی بگیره ضمن اینکه در ضمینه طراخی از بقیه جلوترن به وفاداری به کتاب هم اهمیت زیادی میدن

در 21 ساعت قبل، به لگ گفته است :

دقیقا !

منم بعد یه ماه دیگه حال بازی نداشتم ( داگور داگورات ) . اداین هم تقریبا مثل داگوراته اما تاریخ انقضاش یکم بیشتره D:

اگه استریمهایی که گذاشتند رو پیگیری کنید (دو سه تا چند ساعته هست که یوتیوب هم گذاشتن)

دونه داینها هم هستن به عنوان بخشی از ریوندلو به مراتب بهتر و جذابتر از دونه داینهای اداین اما حتی بعد از مود اولیه هم باید صبر کرد چون بعدش لوتلورین میاد و بعد ریوندل

خوبی که اینها دارن سرعت عمل بالای کارشونه خیلی سریع دارن جلو میرن و قصدشونم عرضه یک ماد کم نقصه.

در 17 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

سلام

درباره لیندون هم بگم که ساخت یه فکشن نیاز مند هیرو و سرباز کافی هستش که لیندون هیرو کافی نداره.

مود legacy of silmarilion هم یه مود هستش که تقریبا بر پایه مود معروف و فقید RJ ROTWK هستش(احتمالا The Nazgul این مود رو بشناسه)

سازنده ها که میگن منتظر ما باشید چون دیر به دیر صفحشون رو آپدیت میکنن و اونجوری که یکی از سازنده ها تو جواب به کامنت من گفت قراره مود فوق العاده قشنگی بشه و یه جورایی بشه BFME 3 من خودم شخصا دوست دارم که بزنه رو دسته اداین. تعداد فکشن ها هم خیلی خوبه:(البته حالا حالا ها قرار نیست چیزی بیرون بدن.)

لیندون رو فرمودید برای همین تو اکثر مودها هم یه بخش جانبی از ایملادریس یا همون ریوندله من جمله botta در اینده و age of the ring ,

ماد لگاسی اف سیلماریلیون باهاش اشنا هستم اما شک ندارم ولش میکنن وسط راه

برنامه مشخصی ندارن برای بعضی چیزها بیش از حد هم کند پیش میرن ولی ایده های جالبی دارن در کل باید خیلی صبر کرد برای این .

Age of The Ring Livestream With Ruuddevil

ویدیوی بالا رو ببینید اگه تونستید 360p ش حدودا یکم کمتر از یک گیگ میشه اچ دی بگیرید هم که گیگه:D اما قطعا ارزششو داره بیشتر از سه ساعته هرچی باشه

(برای دانلود از یوتیوب هم که سایتهای رایگان و پولی زیادی هستن clipconverter.cc یه نمونه خوبشه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 3 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

• Harad
  • Rhun
  • Rohan
  • Dale
  • Southern Fiefdoms
  • Mirkwood
  • Lorien
  • Rivendell
  • Dwarves
  • Gondor(Men)
  • Goblins
  • Angmar
  • Isengard
  • Mordor
  • arnor   
در 3 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

یعنی یه جورایی فقط دوران فیلم ارباب حلقه ها و هابیت- پس نداشتن آرنوروغیره طبیعی هستش.درباره لیندون هم بگم که ساخت یه فکشن نیاز مند هیرو و سرباز کافی هستش که لیندون هیرو کافی نداره.

مشکل من هم همینه . باز لیندون دو تا فرمانده داره ولی هاراد کیو داره آخه ؟؟!

مود legacy ... هم منم طبق فکشن ها و عکساش و اسمش دیدم و خوشم اومد . فقط باز داخل این مود هر فکشن الکی ای بود جز لیندون :/ مثلا سرزمین رون یا دیل که جزو اره بوره و ده خرابه ایه ارزشش بیشتر از لیندونه ؟

در 2 ساعت قبل، The Nazgul گفته است :

مشکلی ک اکثر مودا دارن تو یه چیزی ناقصن مثلا همین اداین مپ هاب نسبتا کمی داره و فاقد کمپینه براب همین به سکل سینگل بازی کردنس خیته کننده میشه اما تا حد زیادی بالانسه و برای مولتی بازی کردن ایده اله

Age of the Ring مپهای خیلی خیلی بیشتری داره و از نظر بالانس هم شکلیه که گیمپلی سریعتری به نسبت اداین داشته باشه قصدم دارن کمپین بسازن پس احتمالا تو این موارد از بقیه مودها پیشی بگیره ضمن اینکه در ضمینه طراخی از بقیه جلوترن به وفاداری به کتاب هم اهمیت زیادی میدن

اگه استریمهایی که گذاشتند رو پیگیری کنید (دو سه تا چند ساعته هست که یوتیوب هم گذاشتن)

دونه داینها هم هستن به عنوان بخشی از ریوندلو به مراتب بهتر و جذابتر از دونه داینهای اداین اما حتی بعد از مود اولیه هم باید صبر کرد چون بعدش لوتلورین میاد و بعد ریوندل

خوبی که اینها دارن سرعت عمل بالای کارشونه خیلی سریع دارن جلو میرن و قصدشونم عرضه یک ماد کم نقصه.

لیندون رو فرمودید برای همین تو اکثر مودها هم یه بخش جانبی از ایملادریس یا همون ریوندله من جمله botta در اینده و age of the ring ,

برنامه مشخصی ندارن برای بعضی چیزها بیش از حد هم کند پیش میرن ولی ایده های جالبی دارن در کل باید خیلی صبر کرد برای این .

من منظورم این بود دونه داین میتونست گستره تر از بعضی فکشن ها باشه و خودش حتی یه فکشن بشه . در مورد لیندون که واقعا ظلم شده :/

مود BOTTA هم آشنایی ندارم و اگه اشتباه نکنم همونه که بیلدر فقط میتونه تو یه دایره ٬ دور قلعه اصلی ساختمون بسازه هست . درسته ؟!؟ اگه همونه یه دو تا ویدیو دیدم بد نبود ولی زیاد جالبم نبود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 2 ساعت قبل، The Nazgul گفته است :

سلام

کند هستن چون تیمشون نفرات کمی داره ولی نه فکر نکنم که ولش کنن.

در 30 دقیقه قبل، به لگ گفته است :

باز لیندون دو تا فرمانده داره ولی هاراد کیو داره آخه ؟؟!

مود legacy ... هم منم طبق فکشن ها و عکساش و اسمش دیدم و خوشم اومد . فقط باز داخل این مود هر فکشن الکی ای بود جز لیندون :/ مثلا سرزمین رون یا دیل که جزو اره بوره و ده خرابه ایه ارزشش بیشتر از لیندونه ؟

آخه سه تا فکشن الف بنظرتون کافی نیست؟

درسته که فکشن آدما 7 تا هستش ولی خب اونا آدمن و جمعیتشون نسبت به الف ها بیشتره و در ضمن اگه لیندون تحت لوای ریوندل باشه بهتره ولی اگه خیلی مشتاقید سری به مود An Edain SubMod بزنید که یک سابفکشن لیندون جدید داره از ریوندل درست میکنه(ساب مود اداینه البته هنوز ورژنی نداده)

ویرایش شده در توسط ranger of north

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 42 دقیقه قبل، به لگ گفته است :

مشکل من هم همینه . باز لیندون دو تا فرمانده داره ولی هاراد کیو داره آخه ؟؟!

من منظورم این بود دونه داین میتونست گستره تر از بعضی فکشن ها باشه و خودش حتی یه فکشن بشه . در مورد لیندون که واقعا ظلم شده :/

مود BOTTA هم آشنایی ندارم و اگه اشتباه نکنم همونه که بیلدر فقط میتونه تو یه دایره ٬ دور قلعه اصلی ساختمون بسازه هست . درسته ؟!؟ اگه همونه یه دو تا ویدیو دیدم بد نبود ولی زیاد جالبم نبود .

درود

اتفاقا هاراد خیلی بهتر از لیندون مناسب فکشنه اول اینکه هاراد یه ارتش که چه عرض کنم چندین ارتش منظم و قدرتمند داشته درسته کمتر اسمی از افراد سرزمین های شرقی هست اما اولویت بازی وسعت یا تعداد یا تاثیرگذاری یک منطقه روی وقایع هست

که خب هاراد از این جهت از لیندون خیلی جلوتر بوده

راجع به دونه داین هم سی چهل تا  گروهان خاکستری و نهایتا دوییت سیصد نفر رنجر دیگه نمیدونم چطور میتونن لایق فکشن داشتن باشن اینطوری باشه تاثیر رون یا دیل خیلی بیشتر بوده ضمن اینکه در بازی حاضر هستن به عنوان بخش مهمی از ریوندل توی همه مادها تقریبا.

مهمترین نکته محدودیت یازده فکشنی این سری بازیا هست نهایتا میشه یازده فکشن رو توی سری bfme2 داشت که این محدودیت باعث میشه بعضی فکشنهای احتمالی حذف بشن

در کل دونه داینها و لیندون به عنوان تکمیل کننده ریوندل و امثال رون برای موردور و دیل برای اره بور مناسبن

این هاراد تنوع نیروی زیادی داشته منطقه وسیعی داشته و هیروهای من دراوردی و فن فیکشنی خوبی هم میشه ازش ساخت مشابه انگمار.

در کل هر مادی نواقص خودشو داره اما وقتی همشون به اخرای کار برسن جالب میشه سه چهارتا مود جذاب میتونن مکمل خوبی باشن هروقت خسته شدی از یکی بری سراغ اون یکی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 52 دقیقه قبل، The Nazgul گفته است :

مهمترین نکته محدودیت یازده فکشنی این سری بازیا هست نهایتا میشه یازده فکشن رو توی سری bfme2 داشت که این محدودیت باعث میشه بعضی فکشنهای احتمالی حذف بشن

سلام

یه نکته جالب: همون طور که خودتون گفتید اگه فکشن ها از یه مقداری بیشتر بشن بازی تو حالت مولتی پلیر و اگه اشتباه نکنم تو برخی قسمت های دیگه دچار مشکل و ارور میشه.

اما فکر کنم که سازنده legacy of silmarilion یه راهی برا این مشکل پیدا کرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در هم اکنون، ranger of north گفته است :

سلام

یه نکته جالب: همون طور که خودتون گفتید اگه فکشن ها از یه مقداری بیشتر بشن بازی تو حالت مولتی پلیر و اگه اشتباه نکنم تو برخی قسمت های دیگه دچار مشکل و ارور میشه.

اما فکر کنم که سازنده legacy of silmarilion یه راهی برا این مشکل پیدا کرده.

سلام

ممکنه

ولی تا جایی که من میدونم عملا ممکن نیست مثل جریان 30 فریم بودن بازی یا استفاده نکردنش از بیشتر از دو گیگ رمه 

انجین بازیو نمیشه دور زد اگر هم اینکار رو بکنید با مشکلات فراوونی روبرو میشید لگاسی هم ممکنه به شکل اداین ک گاندور توی بعضی مپها ارنور هست و..برای فکشنهای اضافی حل بکنه مثل رون جای هاراد و..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 14 ساعت قبل، The Nazgul گفته است :

سلام

ممکنه

ولی تا جایی که من میدونم عملا ممکن نیست مثل جریان 30 فریم بودن بازی یا استفاده نکردنش از بیشتر از دو گیگ رمه 

انجین بازیو نمیشه دور زد اگر هم اینکار رو بکنید با مشکلات فراوونی روبرو میشید لگاسی هم ممکنه به شکل اداین ک گاندور توی بعضی مپها ارنور هست و..برای فکشنهای اضافی حل بکنه مثل رون جای هاراد و..

(Improved Performance (The game can now handle over 100,000 units on screen, if your PC can handle it

(More than 11 Playable factions (The vanilla game could only have less than 11 factions

این رو از قسمت summary تو صفحشون در آوردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76

بابا شما دیگه بازی رو خوردین...:)

در در 4/30/2017 at 6:32 PM، ranger of north گفته است :

سازنده ها که میگن منتظر ما باشید چون دیر به دیر صفحشون رو آپدیت میکنن و اونجوری که یکی از سازنده ها تو جواب به کامنت من گفت قراره مود فوق العاده قشنگی بشه

لینکی از سازندهاش داری؟؟؟؟چون میخوام چنتا پیشنهاد بهشون بدم البته اگه توجه کنن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 14 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

بابا شما دیگه بازی رو خوردین...:)

لینکی از سازندهاش داری؟؟؟؟چون میخوام چنتا پیشنهاد بهشون بدم البته اگه توجه کنن...

سلام

برید به صفحشون(http://www.moddb.com/mods/the-legacy-of-silmarillion) و نظرتون رو به صورت کامنت بگید. شاید دیر جواب بدن ولی جواب میدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...