رفتن به مطلب
The Nazgul

Edain Mod | بهترین مود استراتژیک سنتی در وصف آردا

Recommended Posts

Booganash

تیم فقط تیم گابلین ها اون video که من ازش دیدم فکر کنم کردنش مثل تیم دورف ها قابلیت سوئیچ بین گونداباد و گابیلن موریا و تیم دیگه ای به نام کوهای مه الود رو داره، که اگه اشتباه نکنم این آخری همون گابلین های تو هابیت هستن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 5 دقیقه قبل، Booganash گفته است :

تیم فقط تیم گابلین ها اون video که من ازش دیدم فکر کنم کردنش مثل تیم دورف ها قابلیت سوئیچ بین گونداباد و گابیلن موریا و تیم دیگه ای به نام کوهای مه الود رو داره، که اگه اشتباه نکنم این آخری همون گابلین های تو هابیت هستن.

باید بگم که آره ارک ها ( یا گابلین ) ی گانداباد متعلق به فیلم هابیت هستند

و همینطور بگم که موریا مال همون قسمت از فیلم لوتر هست که تو خزد دوم گابلین ها به یاران حلقه حمله میکنن

کلا اسم کوه های مه آلود ( misty mountain ) رو جایگزین اسم گابلین ( goblins ) کردن . مثل خیلی فکشن های دیگه . مثلا : فکشن men که الان تبدیل شده به دو فکشن gondor و rohan و ...

اسم فکشن شده کوه های مه و دو ساب فکشن ( زیر فکشن ها ) داره که مثل بقیه فکشن ها ( همون قوم یا گروهی که باش بازی میکنین ) اونو میشه از طریق اوت اسپوت ها باز کرد

دقیقا نمیدونم که مثل دورف ها شده یا نه اما به احتمال قوی اینطوره که بالا گفتم ( یعنی مثل فکشن های دیگه که وقتی یه جای مخصوص گرفتی میتونی یه ساختمون دیکه بگیری . مثلا : فکشن lothlorien که میتونی باش mirkwood رو بگیری )

امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشین :)

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Booganash

اره خیالت راحت من اینارو خوردم

بالروگ مورگوث هم با همین تیم وارد بازی میشه، البته تو نسخه های قبلیش هم خیلی خفن و تر و تمیز ساخته شده بود چه از لحاظ طراحی چه از لحاظ تکسچر و انیمیت، ولی خیلی دوست دارم ببینم تو نسخه جدید چیکارش کردن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 17 ساعت قبل، به لگ گفته است :

من یجا خوندم تو همین ماه میاد 

گفته بود ماه اول تا دوم میلادی ( که اسمشونو یادم نیست :) ) اپدیت میاد

سلام

ممکنه بگید کجا دقیقن خوندید؟(چون احتمال اینکه کسی بدونه کی میاد به غیر از خودشون صفره و خودشون هم نمیگن.)

در ضمن برای کسی که اداین رو داره نیازی به خبر دادن نیست چون لانچر خودش خبر میده - میتونید با یه وصل شدن به اینترنت و رفتن به لانچر با خبر بشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Booganash

البته edain mod به نظر من یه مشکل اساسی داره در قسمت my heroes ، هیروهایی که در این قسمت ساخته میشن به اندازه کافی قوی نیستند و به راحتی در مقابل هیروهای خود بازی شکست میخورند، از نظر طراحی و کارکتر و قدرتهاشون هم یه چیزایی اضافه کردن که جالبه، ولی توقع من از edain mod با توجه به تغییرات گسترده ای که نسبت به نسخه های قبلی کرده، خیلی بیشتر بود.

امیدوارم تو اپدیت جدید برای این قسمت هم چیزهای جدیدتری اضافه کرده باشند، خلاصه بی عیب و نقصترش کرده باشن چون واقعا حیفه یکی از جذابترین آپشن های بازیه?لذت خلق یک قهرمان یا اهریمن از خودمون و تخیل خود و وارد کردن ان به دنیای سرزمینه میانه و محک زدنش??

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76

سلام من تازه عضو سایت خوبتون شدم....خیلی دنبال این مادهایی گذاشتید بودم ولی متاسفانه لینکهایی که برای دانلود این مادها هستن خرابن البته دلیلش رو نمیدونم ولی اگه کسی راهنمایی کنه که چجوری دانلودشون کنم خیلی ممنون میشم

راستی من اگه آخرین ماد بازی رو دانلود کنم خود به خود مادهای قبلی هم به بازی اضافه میشن یا اینکه باید تمامی مادها رو به صورت جداگانه دانلود کنم تا به بازیم اضافه شن؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Booganash

شما مود edain mod4.0 رو که در واقع دمو هستش اگر از mod db دانلود کنی بقیه اپدیتهای لازم رو خود لانچر قسمت دانلودشو کلیک کن انجام میده.

سلام خوش اومدی✋✋✋

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 13 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

سلام من تازه عضو سایت خوبتون شدم....خیلی دنبال این مادهایی گذاشتید بودم ولی متاسفانه لینکهایی که برای دانلود این مادها هستن خرابن البته دلیلش رو نمیدونم ولی اگه کسی راهنمایی کنه که چجوری دانلودشون کنم خیلی ممنون میشم

سلام

اول از همه ورودتو به سایت خوش آمد میگم و امیدوارم لحظات خوبی رو اینجا بگذرونی :)

دوم هم بکم که تلفظ اصلیش مود هست ( mod ) که تو خوندن مُد خونده میشه :D

و آخر هم بگم که نسخه ی این سایت قدیمیه و شما باید بازی رو ازین لینک بگیرین و بعد باید از تو لانچر آپدیتش کنین 

لینک دانلود مود :

http://www.moddb.com/mods/edain-mod/downloads/edain-43-demo

لینک دانلود لانچر مود :

http://www.moddb.com/mods/edain-mod/downloads/edain-mod-launcher-1200-edain-demo-required

البته توجه کنین که لانچر ٬ موقعی که اداین رو نصب میکنین خودکار نصب میشه و اگه از تو خودش ٬ خودشو آپدیت کنین بهتره 

در 12 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

راستی من اگه آخرین ماد بازی رو دانلود کنم خود به خود مادهای قبلی هم به بازی اضافه میشن یا اینکه باید تمامی مادها رو به صورت جداگانه دانلود کنم تا به بازیم اضافه شن؟؟

منظورتون رو نفهمیدم اما یه توضیح از خودم مینویسم .

بازی هایی مثل کلش رو که بازی کردین امیدوارم ؟ اگه آره میدونین که باید وقتی آپدیت میاد ٬ آپدیت جدید رو ٬ رو قدیمی نصب کنین

اینجا هم همونه . فعلا نسخه 4.3 رو از لینکی که گذاشتم میگیرین و بعد از تو لانچر نسخه 4.4.1 رو دانلود میکنین . یه مدته دیگه هم قراره آپدیت 4.5 بیاد

هر سوال دیگه ای داشتین بپرسین :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76

واقعا ممنونم من از سالی که هابیت 3 اومد دنبال بازی استراتژی بودم که فضاها و شخصیتهای این فیلم رو داشته باشه که اینجا مودهایی رو با همین موضوع پیدا کردم..... فقط سوالم اینه که تو این مود اربور رو بازسازی کردن یا نه؟؟؟چون اربور تو اولین نسخه بازی زیاد چنگی به دل نمیزد مخصوصا hobbit که اومد توقعها رو بالا برد....ضمنا ارتش iron hill's dwarves رو به بازی اضافه کردن یا نه؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 24 دقیقه قبل، mahdi_mb76 گفته است :

واقعا ممنونم من از سالی که هابیت 3 اومد دنبال بازی استراتژی بودم که فضاها و شخصیتهای این فیلم رو داشته باشه که اینجا مودهایی رو با همین موضوع پیدا کردم..... فقط سوالم اینه که تو این مود اربور رو بازسازی کردن یا نه؟؟؟چون اربور تو اولین نسخه بازی زیاد چنگی به دل نمیزد مخصوصا hobbit که اومد توقعها رو بالا برد....ضمنا ارتش iron hill's dwarves رو به بازی اضافه کردن یا نه؟؟؟

یه جواب میدم که همه این سوالارو ساپورت کنه :دی

همه فکشن ها بجز misty mountains یا همون گوبلین ها اومده

دورف های آیرون هیل و اره بور هم خیلی وقت پیش اومده بود و تو آپدیت قبل ٬ ایملادریس یا ریوندل اومد

شخصیت های فیلم هابیت هم ٬ همه جزو فکشن جدید ( misty mountain ) هستن که تا یه ماه دیگه شاید بیاد میاد ( قافیه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Booganash

راجب هیرو هایی که تو بازی حلقه رو میگیرن:

سائرون: که یه شکل مشخصی داره و طراحیش خیلی خوبه قوی هم هست فقط اگه جونش بیشتر بود بهتر میشد چون به هر حال سائرونه جونش باید با قهرمانهای دیگه یه فرقی داشته باشه.

سارومان: به طرز عجیبی قوی میشه و واقعا کارآمد، البته اون آپشنش که با ساعقه میجنگه قویتر از سارومان نفرین شدست که با اتش میجنگه. لامصب وقتی اون قدرت اخرشو با ساعقه میزنه ساعقه هاش تمومی نداره تا حرکتش ندی همینجوری از اسمون ساعقه میاد سره دشمن تا کامل نابود شه?البته به خودیا هم میخوره.

ویچ کینگ: رسما از نظر قدرت تغییری نمیکنه از نظر ظاهری هم فقط یک حاله از سایه دورش رو میگیره. در صورتی که توقع میرفت که ویچ کینگ با حلقه خیلی خفن شه.

گلادریل: وقتی حلقه رو قبول میکنه که واسه خودش هیولایی میشه و از لحاظ ظاهری میشه عین فیلم هابیت اون قصمتی که داره با سائرون تو دوگولدور مقابله میکنه قدرتهاشم که دیگه خفن. اگرم قبول نکنه میشه گلادریل تحسین شده که باز جذابیت خودشو داره حلقه رو میده به فرودو و سم میشه عین جریان ارباب حلقه ها که با این دو شخصیت هم میشه بازی کرد.

الروند: رسما خودش هیچ تغییری نمیکنه بلکه حلقه رو میده به یاران حلقه و یاران حلقه ظاهر میشن و نه تا هیرو با هم تو یه دسته مثل سربازها حرکت میکنن اونا هم قوی و جالبن.

گندالف: اگر گندالف سفید باشه و حلقه رو بگیره که تبدیل میشه به گندالف ستوده شده که از لحاظ ظاهری نورانی میشه. قدرتاش تغییر چندانی نمیکنه ولی یک مقدار قوی تر میشه مثلا تعداد ساعقه هایی که میزنه بیشتر میشه و.... و اما گندالف خاکستری اگر حلقه رو بگیره که خدا نکنه بگیره همون اتفاقی میوفته که خودش تو کتاب ارباب حلقه ها یاران حلقه وقتی داره با فرودو حرف میزنه بهش اشاره میکنه. تبدیل میشه به یک اهریمن که حتی نیرو های خودی هم ازش میترسن رنگ لباسش از خاکستری به سیاه تغییر میکنه موها و ریشهاشم سیاه میشه کلا یه قیافه شیطانی پیدا میکنه ضرباتش میشه عین ضربات سائرون با این تفاوت خیلی سریعتر ضربه میزنه و علاو بر این که دشمن به هوا پرت میشه آتش هم میگیره. قدرت هاشم که نگو یکی از یکی شیطانیتر و خفنتر میشه. شکل عصاش به کل تغییر میکنه عصاش تیره میشه و به شکل یک عصای چهار شاخ در میاد که در میان ان یه شعله معلق است. البته یک نقطه ضعف خیلی اساسی داره خیلی اروم راه میره و سوار اسب هم نمیشه یعنی کافیه جونش کم باشه و دشمن زیاد هیچ رقمه نمیشه فراریش داد. راه رفتنش خیلی عجیبه غریبه البته فکر کنم از عمد این کارو کردن میخواستن نشون بدن حلقه برخلافه میل باطنی خود گندالف اون رو در اختیار خودش گرفته و در واقع گندالف داره درون خودش با اراده حلقه میجنگه، چون خیلی اروم راه میره و عدم تعادل داره و انگار تحت اختیار خودش نیست.

خسته شدم✋

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 2/8/2017 at 4:37 PM، به لگ گفته است :

یه جواب میدم که همه این سوالارو ساپورت کنه :دی

همه فکشن ها بجز misty mountains یا همون گوبلین ها اومده

دورف های آیرون هیل و اره بور هم خیلی وقت پیش اومده بود و تو آپدیت قبل ٬ ایملادریس یا ریوندل اومد

شخصیت های فیلم هابیت هم ٬ همه جزو فکشن جدید ( misty mountain ) هستن که تا یه ماه دیگه شاید بیاد میاد ( قافیه :)

من فایلهارو دانلود کردم و تا جایی که میشد از طریق لانچر بازی رو آپدیت کردم...خلاصه بازی هم فعلا که مشکلی نداشته...ولی تو قسمتی که باید map و نژادی که میخوام باش بازی کنم رو انتخاب کنم اولا map: erbor رو پیدا نکردم احتمال میدم که اسمش رو تغییر داده باشن ولی اصلا فکر نکنم که حذفش کرده باشن اگه اسمش رو میدونید راهنمایی بکنید....

ولی من از یکی از کامتهای این مطلب برداشتم این بود که از دورفها دو تا فکشن ساختن که متاسفانه تو قسمتی که باید فکشنم رو انتخاب کنم فقط dwarves رو گذاشتن یا به عبارتی  به صورت کلی همه ی دورفها رو تو یه فکشن جا دادن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 5/23/2016 at 6:40 PM، The Nazgul گفته است :

عکسهای خیلی خوبین تشکر مخصوصا اولی:دی

اما خود دورفهای آیرون هیلز در حال حاضر با اختلاف بهترین فکشن دورفها هستند اما به نظرم انگمار با اختلاف الان بهترین و کاربردی ترین فکشنه کار باهاش راحته و به شدت متنوع پول زیادی هم میشه ازش دراورد

من اف کارن دوم هم که رویایی هستن در نوع خودشون به عنوان یونیت معمولی

کلا در حال حاضر به نظرم(نظر من و البته تا حد زیادی هم توی مود دی بی همچین نظراتی دارن)

Angmar

Mordor

Lothlorien

Iron Hills

Erebur/Ered Luin

Isengard/Gondor/Arnor

Rohan

اختلاف بین آیرون هیلز به لطف قوچ سوارها و هیروهای کاربردیشون با لوتلورین و موردور کمه اما هنوزم به نظرم یکم عقبترن

ارد لوین و اره بور هم درسته مشابهن اما همین نداشتن قوچ سوار خودش کلی تاثیر داره لامصب 3 تا پک قوچ سوارا خییلی خوبن:دی

خیلی سعی کردن روحان بالانس تر بشه که شده ولی همچنان بد قلقترین و ضعیفترین فکشن بازیه به نظرم:دی

هرکاری هم که بکنه طرف با چندتا پ نیزه دار میشه دخل سواره نظامشو دراورد البته اعتراف میکنم بدون نیزه دارها دخل خود آدم میاد:دی

با اومدن ایملادریس احتمالا شاهد نبرد سختی بین ویچ کینگ و الراند باشیم:دی

من مود اداین رو دانلود کردم ولی دورفها فقط یه فکشن دارن به اسم همون dwarves ولی فکشنهایی به اسمهای iron hills و erebur نداره تازه حتی خود نقشه اربور هم پیداش نکردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

سلام

@mahdi_mb76 باید در جواب سوالتون بگم که اگه با فکشن دورف ها بازی میکردین جواب سوالتونو میگرفتین

وقتی که میرین تو بازی ٬ وقتی روی فورترس یا همون خونه اصلی کلیک کنین ٬ سه تا گزینه براتون میاد که شامل سه تا مسکن گاه دورف ها تو دوران سوم هست که میشن : erebor _ ered luin _ iron hills 

هر کدوم سربازا و ساختمونای مخصوص خودش رو داره 

و در مورد اون سوالتون باید بگم که نقشه اره بور با نام the lonly mountain یا lonly mountain خالی بود اگه اشتباه نکنم ( فک کنم غلط املایی داره )

من کلا با دورف ها یه بار بیشتر بازی نکردم چون برام ارور کرش میداد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 2/9/2017 at 5:04 PM، به لگ گفته است :

سلام

@mahdi_mb76 باید در جواب سوالتون بگم که اگه با فکشن دورف ها بازی میکردین جواب سوالتونو میگرفتین

وقتی که میرین تو بازی ٬ وقتی روی فورترس یا همون خونه اصلی کلیک کنین ٬ سه تا گزینه براتون میاد که شامل سه تا مسکن گاه دورف ها تو دوران سوم هست که میشن : erebor _ ered luin _ iron hills 

و در مورد اون سوالتون باید بگم که نقشه اره بور با نام the lonly mountain یا lonly mountain خالی بود اگه اشتباه نکنم ( فک کنم غلط املایی داره )

برا منم ارور میده...اینطور که متوجه شدم میگه باید direct 3d داشته باشم برای سیستمم که به کارت گرافیک مربوطه....خوب سیستمم خیلی ضعیفه باید عوضش کنم چون سر همین direct x11 نتونستم civilization vi و tropico 4 و tropico 5 روهم بازی کنم....:(

تو سرزمین میانه دورفها از همه باحال ترن هم بخاطره زرهاشون که خیلی قشنگه و هم بخاطره ساختمونهاشون که حرف نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 5/16/2016 at 2:50 PM، مِلدا ارو وا گفته است :

سلام 

از کمک هایی که کردید خیلی ممنونم mod درست شد بازم ممنون

درود....@ملدا ارووا جان منم مشکل تو رو دارم الان......میتونی بگی دقیقا چی کار کردی که mod دیگه اون errori رو که گفتی نمیده؟؟؟!!!

ویرایش شده در توسط mahdi_mb76

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 2/9/2017 at 5:04 PM، به لگ گفته است :

سلام

این لینکی رو که میزارم دانلود کن و بعدش نصبش کن که دیگه ارور نده برا من که اثر کرد....البته فایلش زیپ و رمزش www.p30download.com  که باید با حروف کوچیک تایپ بشه

http://cld11.cdn.p30download.com/p30dl-software/Microsoft.Visual.C.Plus.Plus.Redistributable.Package.July.2016_p30download.com.rar?1486668182

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76

سلام دوستان...کسی خبر نداره که آپدیت گابلینها و دورفها کی میاد؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 17 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

سلام دوستان...کسی خبر نداره که آپدیت گابلینها و دورفها کی میاد؟؟؟

خب تو پست های بالاتر اگه میخوندین ٬ دو سه بار گفتیم که آپدیت گابلینها زمانش مشخص نیست اما طبق اینکه خیلی از زمان انتشار آپدیت قبل میگذره حدس میزنیم حداکثر تا آخر عید بیاد

در مورد دورف ها هم منظورتون رو نفهمیدم مگه قراره چیزی به دورف ها اضافه شه ؟

تا اونجا که میدونم دورف ها کامل شدن

تو این آپدیت تغیرات باحالی اضافه میشه بجز گابلینها که فک کنم مربوط به آرنور و ایملادریس و کلا لیندون میشه ( کشتی های گیردان کشتی ساز هم اضافه میشه )

اما یکی از مهمترین تغییراتش مربوط به اضافه شدن ماشین های جدید محاصرست که واسه یکی مثل من که منجنیق و این حرفا که بازی نمیکنه و خوشش نمیاد یه نکته منفی هست « اما کلا خوبه »

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 2/13/2017 at 3:23 PM، به لگ گفته است :

خب تو پست های بالاتر اگه میخوندین ٬ دو سه بار گفتیم که آپدیت گابلینها زمانش مشخص نیست اما طبق اینکه خیلی از زمان انتشار آپدیت قبل میگذره حدس میزنیم حداکثر تا آخر عید بیاد

در مورد دورف ها هم منظورتون رو نفهمیدم مگه قراره چیزی به دورف ها اضافه شه ؟

تا اونجا که میدونم دورف ها کامل شدن

تو این آپدیت تغیرات باحالی اضافه میشه بجز گابلینها که فک کنم مربوط به آرنور و ایملادریس و کلا لیندون میشه ( کشتی های گیردان کشتی ساز هم اضافه میشه )

اما یکی از مهمترین تغییراتش مربوط به اضافه شدن ماشین های جدید محاصرست که واسه یکی مثل من که منجنیق و این حرفا که بازی نمیکنه و خوشش نمیاد یه نکته منفی هست « اما کلا خوبه »

آها ولی به اضافه ی چیزایی که گفتی یه آپدیت برای دورفها میاد که از دیوار کنار دروازشون میشه کسایی که نزدیکشن رو سوزوند مثل آخر هایبت 2 که تورین تو اربور اسماگ رو با طلای داغ ........

game_2016-09-11_17-35-40-733_1473611300.thumb.jpg.f89fecbf9cec9ccc8be75324f3b939f4.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در در 2/13/2017 at 8:42 PM، mahdi_mb76 گفته است :

آها ولی به اضافه ی چیزایی که گفتی یه آپدیت برای دورفها میاد که از دیوار کنار دروازشون میشه کسایی که نزدیکشن رو سوزوند مثل آخر هایبت 2 که تورین تو اربور اسماگ رو با طلای داغ ........

game_2016-09-11_17-35-40-733_1473611300.thumb.jpg.f89fecbf9cec9ccc8be75324f3b939f4.jpg

سلام

خب بالاخره قرار نیست که فقط یه فکشن اضافه بشه - پچ شامل تغییرات دیگه هم به غیر از این هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hamid4206

سلام 

من drain mod demo4.3 رو دانلود کردم با لانچرشو حالا باید تو کجا کپی کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در در ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ at 8:14 PM، Hamid4206 گفته است :

سلام 

باید نصبش کنین :\

لانچرش هم خودش داره و با خودش آپدیتش کنین بهتره

موقعی که دانلودش میکنین سه تا فایله که دو تاش نمیدونم مال چین اما یکیش فایل نصبیه که باید نصبش کنین

نه ولی جدی برا منم سوال پیش اومد  اون دو تا فایلا چین ؟!؟

اسماشونم ایناین

EdainMod4.3-1.bin

EdainMod4.3-2.bin

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hamid4206
در در ۲۰۱۷/۲/۱۵ at 8:14 PM، Hamid4206 گفته است :

سلام 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hamid4206