رفتن به مطلب
The Nazgul

Edain Mod | بهترین مود استراتژیک سنتی در وصف آردا

Recommended Posts

The Nazgul
در 3 ساعت قبل، مِلدا ارو وا گفته است :

سلام 

نزگول عزیز تمام کارهایی که گفتی انجام دادم اما توفیقی نکرد بازم وقتی میرم تو اون قسمت از game  خارج میشه و error میده

پوشه اپشن رو دقیقا جایی که گفتم پیست کردید؟ ویندوزتون 7 هست دیگه؟

این مشکل رو فقط با ادین دارید یا مشکل مشابه رو با خیزش ویچ کینگ و نبرد میانه 2 هم داشتید؟

رمتون چقدر هست؟ معمولا رم زیر 2 گیگ برای ادین کم میاره ممکنه از اون باشه که رم تحمل بازی رو نداره اصطلاحا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north

سلام ملدا ارووا

اگه تمام توضیحات نزگول جواب نداد بازی رو دوباره نصب کنید(bfme II و rotwk ) و البته قبل نصب از از داخل پوشه بازی برنامه های کمکی رو نصب کنید و بعد از نصب هم پچ هارو.(پچ bfme II لازم نیست ) در آخر هم مود رو نصب کنید .

حین نصب مود یک پنجره ای که دارای دو گزینه با تیک هستش میاد به صورت پیش فرض یکی از  تیک ها خالیه(اونی که اسمش sweet FX هست رو میگم البته فکر کنم این باشه) اون تیک رو دست نزنید و بعد ادامه نصب. اپدیت هارو هم زمانی که مطمئنید مشکلی تو نتتون نیست دانلود کنید.

راستی شما 4 رو دارید یا 4.3؟ 4.3 بدون نیاز به 4 قابل نصبه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مِلدا ارو وا

سلام 

از کمک هایی که کردید خیلی ممنونم mod درست شد بازم ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north

game 2016-05-22 21-11-58-20.jpg

game 2016-05-22 21-13-18-25.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 21 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

game 2016-05-22 21-11-58-20.jpg

game 2016-05-22 21-13-18-25.jpg

عکسهای خیلی خوبین تشکر مخصوصا اولی:دی

اما خود دورفهای آیرون هیلز در حال حاضر با اختلاف بهترین فکشن دورفها هستند اما به نظرم انگمار با اختلاف الان بهترین و کاربردی ترین فکشنه کار باهاش راحته و به شدت متنوع پول زیادی هم میشه ازش دراورد

من اف کارن دوم هم که رویایی هستن در نوع خودشون به عنوان یونیت معمولی

کلا در حال حاضر به نظرم(نظر من و البته تا حد زیادی هم توی مود دی بی همچین نظراتی دارن)

Angmar

Mordor

Lothlorien

Iron Hills

Erebur/Ered Luin

Isengard/Gondor/Arnor

Rohan

اختلاف بین آیرون هیلز به لطف قوچ سوارها و هیروهای کاربردیشون با لوتلورین و موردور کمه اما هنوزم به نظرم یکم عقبترن

ارد لوین و اره بور هم درسته مشابهن اما همین نداشتن قوچ سوار خودش کلی تاثیر داره لامصب 3 تا پک قوچ سوارا خییلی خوبن:دی

خیلی سعی کردن روحان بالانس تر بشه که شده ولی همچنان بد قلقترین و ضعیفترین فکشن بازیه به نظرم:دی

هرکاری هم که بکنه طرف با چندتا پ نیزه دار میشه دخل سواره نظامشو دراورد البته اعتراف میکنم بدون نیزه دارها دخل خود آدم میاد:دی

با اومدن ایملادریس احتمالا شاهد نبرد سختی بین ویچ کینگ و الراند باشیم:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 14 دقیقه قبل، The Nazgul گفته است :

عکسهای خیلی خوبین تشکر مخصوصا اولی:دی

اما خود دورفهای آیرون هیلز در حال حاضر با اختلاف بهترین فکشن دورفها هستند اما به نظرم انگمار با اختلاف الان بهترین و کاربردی ترین فکشنه کار باهاش راحته و به شدت متنوع پول زیادی هم میشه ازش دراورد

من اف کارن دوم هم که رویایی هستن در نوع خودشون به عنوان یونیت معمولی

کلا در حال حاضر به نظرم(نظر من و البته تا حد زیادی هم توی مود دی بی همچین نظراتی دارن)

Angmar

Mordor

Lothlorien

Iron Hills

Erebur/Ered Luin

Isengard/Gondor/Arnor

Rohan

اختلاف بین آیرون هیلز به لطف قوچ سوارها و هیروهای کاربردیشون با لوتلورین و موردور کمه اما هنوزم به نظرم یکم عقبترن

ارد لوین و اره بور هم درسته مشابهن اما همین نداشتن قوچ سوار خودش کلی تاثیر داره لامصب 3 تا پک قوچ سوارا خییلی خوبن:دی

خیلی سعی کردن روحان بالانس تر بشه که شده ولی همچنان بد قلقترین و ضعیفترین فکشن بازیه به نظرم:دی

هرکاری هم که بکنه طرف با چندتا پ نیزه دار میشه دخل سواره نظامشو دراورد البته اعتراف میکنم بدون نیزه دارها دخل خود آدم میاد:دی

با اومدن ایملادریس احتمالا شاهد نبرد سختی بین ویچ کینگ و الراند باشیم:دی

سلام

راستش من اگه حریفم کارن دوم باشه میرم سراغ ترینر! خیلی قویه.

و یک خبر جالب

تو موددی بی یکی از سازنده های مود گفت پچ 4.4 نزدیکه بیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 15 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

سلام

راستش من اگه حریفم کارن دوم باشه میرم سراغ ترینر! خیلی قویه.

و یک خبر جالب

تو موددی بی یکی از سازنده های مود گفت پچ 4.4 نزدیکه بیاد.

اره ایشون لیدر اداین تیم هستن! البته دقیقش گفت تو چند روز آینده قراره معرفی رسمی بشه ایملادریس که یعنی تا ماه اینده پچ میاد:دی

اینو نگفتن ولی قطعا زودتر از یک ماه دیگه خبری از پچ 4.4 نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alitsu

سلام میشه لینک مستقیم لانچر مود و edain mod رو بزارید چون سایت moddb لینک اداین مود 4 رو حذف کرده یه سوال میشه یهو بجای اداین 4 رفت اداین 4.3 رو دانلود کرد راستی فرق دیمو چیه. اخه همه جا اداین دیمو هست 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 8 ساعت قبل، alitsu گفته است :

سلام میشه لینک مستقیم لانچر مود و edain mod رو بزارید چون سایت moddb لینک اداین مود 4 رو حذف کرده یه سوال میشه یهو بجای اداین 4 رفت اداین 4.3 رو دانلود کرد راستی فرق دیمو چیه. اخه همه جا اداین دیمو هست 

شما دقیقا باید Edain 4.3 نصب کنید اتفاقا!

این که میگن دمو چون هنوز مود کامل نشده و خب ب این زودی ها هم کامل نمیشه!

بعد از نصب 4.3 باید نزدیک 200 مگ اپدیت کنید تا به جدیدترین پچ یعنی 4.3.2 برسه یا اینکه 2 هفته ای صبر کنید تا اداین 4.4!

خب پچ 4.4 هم داره به اتمام میرسه و اولین ویدئوها منتشر شدن اینم اولین تست از یکی از بتاتستر های بازی.

Edain 4.4 Beta Showcase: Imladris |  650 MB

http://public.upera.co/A409xmg

طرف خیلی سریع عمل میکنه و انتظار نداشته باشید مو ب مو جزئیاتو بگه کلا 40 دیقس ولی در کل خوبه دیدم خودم اینو
اونیکی هنوز اپلود نشده ب محض اپلود شدن اون هم قرار میدم!

خب این هم بتا تست کاملتر از روددویل!

75 دقیقه با ایملادریس!

RuudDevil's Edain Mod 4.4 BETA - Imladris | 1.2 GB 

http://public.upera.co/A7Beqan

ویرایش شده در توسط The Nazgul

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north

سلام به طرفداران اداین

خب از اومدن پچ 4.4 یعنی اومدن فکشن کامل ایملادریس مدت کوتاهیه که گذشته اما من برای نزگول صبر کردم تا خودش این خبرو بده اما نزگول عزیز چند وقته آنلاین نشده و به همین خاطر من اومدن این پچ رو اعلام می کنم.

ایملادریس یا همون ریوندل در پچ 4.4 مود محبوب اداین برای بازی bfme II rotwk  اومده و میتونید از طریق لانچر مود ، مودتون رو اپدیت کنید و پچ رو در یافت کنید.

پیج اداین در مود دی بی:http://www.moddb.com/mods/edain-mod

و هوم پیج اداین:http://www.modding-union.com/

تعدادی تصویر از فکشن ریوندل بازی:

sshot0004_1464028734.jpgimladriscatapult_1464021565.jpgsshot0013_1464028793.jpg

ویرایش شده در توسط ranger of north
اصلاح عکس ها و ویرایش لینک داده شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ahmadint

برای من گاهی وقت ها یهو از بازی خارج میشه و ارور stop working میده. برا شما هم رخ میده؟

هیچ وقت نتونستم یه پچ خوب پیدا کنم که زمانی که روی lan بازی میکنیم خارج نشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 14 ساعت قبل، ahmadint گفته است :

برای من گاهی وقت ها یهو از بازی خارج میشه و ارور stop working میده. برا شما هم رخ میده؟

مشکلتون رو تو صفحه موددی بی  ای که لینکشو گذاشتم به صورت کامنت بگید تا سازنده های مود کمکتون کنن.

به نظر من این مشکل گاهی اوقات به خاطر تعداد بالا سرباز ها و چیز های دیگه ایجاد میشه. سعی کنید گرافیک بازی رو پایین بیارید بعد دوباره امتحان کنید.

آخرین راه (یعنی حتی زمانی که سازنده های مود هم نتونستن کمکتون کنن) به نظر من حذف بازی bfme II و rotwk و مود همه باهم و دوباره نصب اونا و پچ بازی شاید کمک کنه البته به لینک برید بهتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alitsu
در در 8/12/2016 at 8:22 PM، ahmadint گفته است :

این ارور میتونه چند دلیل داشته باشه احتمالا از ویندوز هست (اکتیو خراب مشکل فایل های dll و ویروس و...) ولی دالایل دیگهش هم درایو کارت گرافیک و نرم افزار هایی که بهش نیاز دارین هست برای حل مشکلات نرم افزاری  aio  All in One Runtimes رو نصب کنید اگه میخواین ویندوز رو عوض کنید باید هارد رو کاملا فرمت کنید بعد از اون انتی ویروس قوی نصب کنید و یک اسکن کامل از کامپیوتر بکنید . روش های داخل اینترنت هم امتحان کنید. موفق باشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در در 8/12/2016 at 8:22 PM، ahmadint گفته است :

کرش کردن توی ادین کاملا طبیعیه

توصیه اصلیم اینه که مخصوصا تو انلاین گرافیک رو پایین ببرید توی انلاین LOW و حالت عادی Medium دقت کنید shadows رو تو هر دو حالت خاموش کنید

اینطوری کمتر  دچار کرش و..میشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul

g484_game_2016-11-27_20-41-22-06_-_copy_

rey3_game_2016-11-28_16-55-13-31_-_copy_

h7gv_game_2016-11-27_21-01-31-48_thumb.p

ساب مود Dagor Dagorath
علاقه مندان نصبش خیلی راحته حداقل برای ما که راحت بود!

مهم هم نیست edain دارید یا نه فقط Rise of The Witch King و BFME2 باشن کافیه

Main Installer:
https://drive.google.com/file/d/0B1YcgQVU4FX1XzRPeF9EUTFENmM/view
BFME2 Asset: 
https://drive.google.com/file/d/0B1YcgQVU4FX1cWdfUXhXbktKRjg/view

آموزش نصب
اول از پوشه lang  و پوشه apt تو فولدر رایز ویچ کینگ بکاپ بگیر یه جای مطمئن که بعدا بخوای مود رو پاک کنی لازمه

فایل نصب داگور داگورات رو اجرا کن و تو پوشه رایز ویچ کینگ نصب کن

فایل asset.dat رو تو پوشه bfme2بکاپ بگیر کپی کن یه جای مطمئن 
حالا فایل bfme2 asset رو اجرا کن و پوشه bfme2 رو انتخاب کن همون فایل دومی که لینکشو دادم

حالا game luncher رو بردار و یه شورتکات برای دسکتاپ درست کن(فکر نکنم این ضروری باشه اصلا نمیدونم چی هست 1.7 که نداشت چنین چیزی)
اجرا نشد یا مشکلی تو اجراش بود به متن داخل اسپویل زیر مراجعه کنید!

مخفی کننده

Steps:
1.Make a backup of "C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Lord of the Rings,Rise of the Witchking\lang"  folder and D:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Lord of the Rings,Rise of the Witchking\apt" in case you want to uninstall it later.
2. Run "Edain Mod Dagor Dagorath Submod.exe" and select the directory where you have installed ROTWK.
3:Make a Backup of "D:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Battle for Middle Earth II\asset.dat"
4. Run "BFME2 Assets" and select the directory you have installed BFME2.
5.Take the game launcher and create a desktop Icon ( I will recompile files and make this automatically soon)
6.Have fun.

Known Issues: 1.If you see Pink textures is because you didnt aplied correctly the "BFME2 Assets.exe" correctly.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 18 ساعت قبل، The Nazgul گفته است :

g484_game_2016-11-27_20-41-22-06_-_copy_

rey3_game_2016-11-28_16-55-13-31_-_copy_

h7gv_game_2016-11-27_21-01-31-48_thumb.p

ساب مود Dagor Dagorath
علاقه مندان نصبش خیلی راحته حداقل برای ما که راحت بود!

مهم هم نیست edain دارید یا نه فقط Rise of The Witch King و BFME2 باشن کافیه

Main Installer:
https://drive.google.com/file/d/0B1YcgQVU4FX1XzRPeF9EUTFENmM/view
BFME2 Asset: 
https://drive.google.com/file/d/0B1YcgQVU4FX1cWdfUXhXbktKRjg/view

آموزش نصب
اول از پوشه lang  و پوشه apt تو فولدر رایز ویچ کینگ بکاپ بگیر یه جای مطمئن که بعدا بخوای مود رو پاک کنی لازمه

فایل نصب داگور داگورات رو اجرا کن و تو پوشه رایز ویچ کینگ نصب کن

فایل asset.dat رو تو پوشه bfme2بکاپ بگیر کپی کن یه جای مطمئن 
حالا فایل bfme2 asset رو اجرا کن و پوشه bfme2 رو انتخاب کن همون فایل دومی که لینکشو دادم

حالا game luncher رو بردار و یه شورتکات برای دسکتاپ درست کن(فکر نکنم این ضروری باشه اصلا نمیدونم چی هست 1.7 که نداشت چنین چیزی)
اجرا نشد یا مشکلی تو اجراش بود به متن داخل اسپویل زیر مراجعه کنید!

نمایش محتوا مخفی

Steps:
1.Make a backup of "C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Lord of the Rings,Rise of the Witchking\lang"  folder and D:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Lord of the Rings,Rise of the Witchking\apt" in case you want to uninstall it later.
2. Run "Edain Mod Dagor Dagorath Submod.exe" and select the directory where you have installed ROTWK.
3:Make a Backup of "D:\Program Files (x86)\Electronic Arts\The Battle for Middle Earth II\asset.dat"
4. Run "BFME2 Assets" and select the directory you have installed BFME2.
5.Take the game launcher and create a desktop Icon ( I will recompile files and make this automatically soon)
6.Have fun.

Known Issues: 1.If you see Pink textures is because you didnt aplied correctly the "BFME2 Assets.exe" correctly.

سلام

لطفا یه مقدار از تغییرات این ساب مود رو میشه توضیح بدین.مثلا فکشن ها

ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در در 11/29/2016 at 3:22 PM، ranger of north گفته است :

سلام

لطفا یه مقدار از تغییرات این ساب مود رو میشه توضیح بدین.مثلا فکشن ها

ممنون.

کاملا برپایه اداین 3.8 هست اما یک سری طراحی ها از اداین 4 به بعد کپی شده بعضا حتی بهتر مثلا انگمار زفراگار فوق العاده هست دقیقا مشابه اواتارش دراوردن برعکس خود اداین! یا دورنمارت همچنین خیلی بیشتر شبیه یه نگهبانه الان!

اما هنوز بعضی چیزها منوط و برپایه 3.8 هست ..قیمت و قدرت هیروها هم داخل این مود یکم تغییر داده شده بالانستر کردن اما هنوز پایه 3.8 هست(شخصا مشکل خاصی ندارم باهاشون جز چند مورد ریز) اما موارد مثبت هم زیاده مثلا ویچ کینگ انگمارش جدا ویچ کینگه نه مثل اداین 4.4 که پیپین هم میتونه بکشتش(حدود 8 هزار health و 600 دمیج داره لول 10!)

اما قبلش بگم هر فکشن یک قدرت جدا هم داره که یه تعداد هیروی دوران اولی رو احضار میشه کرد برای یه مدت 1 دقیقه ای کوتاه مثلا روحان باشید هور و هورین و تور و...

اما موارد اصلی خودشون 3 بخش هستن وقتی قلعه دوران اول رو میارید یک یونیتهای مخصوص دوران اولش که حالا بسته به قلعه متفاوت میشه مثلا انگباند اژدهایان معمولی هستن یا برای گابلینها بالروگها و.. یک بخش مربوط به هیرو های قابل ساختن هستند اکثرا بین 2 تا 4-5 هزارتا قیمتشون هست که اینها رو ذکر میکنم جدا تا جایی که ذهنم یاری کنه

یک سری هم هیروی قابل احضار کردن که لول اخر فورترس مربوطه قابل دسترس میشه برای حدود 3-4 دقیقه فکر کنم.

گاندور : مانوئه موقتی - هیرو های اصلی : برن - لوتین(با جرات میگم بدترین هیروهای دوران اولی قابل خریدن همین دوتان:|)

(ارنور در مپهای مشخص) Ar-Pharazôn به همراه ارتشی که فرستاد به والینور البته همه به شکل خیلی مشابه به ارتش مردگان چون همشون مردن:دی 

هیروهای قابل خریدن : الراس-پسر و دخترش 

ایملادریس: تولکاس - هیرو های قابل خرید هم حضرت فینگولفین و برادرش فیانور(فیانور لول 10 تمام 7 فرزندش رو میتونه احضار کنه*)

لوتلورین: ملیان هیروی والارش هست

خریدنی ها رو حقیقتا تست نکردم یه نیم نگاه داشتم فکر میکنم تینگول یکی از هیروهای قابل خرید بود به علاوه 2 تا از شاهان بلند مرتبه الف که مطمئن نیستم کدوما بودن

موردور : مشخصا ملکور! ضمن اینکه گلائرونگ و یه گرگنما والا مطمئن نیستم کارکاروت بود یا نه چون ایزنگاردم یکی مشابهش داشت فکر کنم کارکاروت برای موردور بود

ایزنگارد : تار مایرون احضار شدنیه(:|) - قابل خریدنی ها تورینگوثیل همون ومپایر زنه(خیلی هم رو مخه:دی)  به علاوه یکی ازین دوتا دقیق یادم نیست یا کارکاروت یا گرگنمای تول این گورتاور ازونا که فورترس مخصوص سائرون توی اداین میساخت احتمالا همین دومی.

انگمار : آنگولیانت بزرگ قابل احضار کردن هست و جالبه که underworld overvorld (دقیقا ویس و طراحی شخصیت اورلٌرد رو داره) همینطور یه جادوگر از دنیای زیرین که کپی گولزار تو اداین 4.4 میجنگه!)

گابلینها : آنکلاگان کبیر:دی(یه بار موفق شدم بیارمش دائم باعث کرش گیم میشه) قابل خریدنی ها Gothmog کبیر که توی تصویر مشخصه فوق العادست:دی و همینطور scatha 

جا داره قبل از ادامه بگمscatha و گلائرونگ فوق العاده طراحی بیخود و سوسمار مانندی دارن هیجان زده نشو:|

روحان مورد علاقه خودم سر انجام: پرچمدار مانوئه و بزرگترین جنگجوی مایار ، ائونوِه (در وصفش بگم تو 3 حرکت شمشیر یه بالروگ رو کشت برای من) قابل خریدنی ها اما : تورین تورامبار کبیر(یسسسس:دی) و اینگووه پادشاه بلند مرتبه وانیار که این دوتا به نظر من بهترین ترکیب هیروهای قابل خریدنی دوران اول تو بازی هستن

و اما اخریش دورفها : آزاگار و تلکار قابل ساختن هستند و مشخصا آئوله هم والار مخصوص دورفها هست

فقط اینو بگم بعضی از فکشنها هم هیروهای قابل احضار کردن جدا دارن مثلا چی؟ مثلا روحان یوانا رو میتونید تو اون قدرت اسپلبوک که انتها رو داره ببینید در کنار 5 تا انت میاد:أی ولی خب مشخصا تایمر زیاد درازی ندارن و خیلی هم قوی نیستن به نسبت هیروهای اصلی دوران اولی که در اختیارتون هست

مورد خاص دیگه ای به نظرم نمیرسه بگم ویدئوهای زیادی اخیرا در وصف dagor dagorath مود اپلود شده اونها رو چک کنید خیلی چیزها دستتون میاد

متاسفانه هوش مصنوعی گابلینها و موردور توی این مود(و البته ایملادریس هم اواخرش عجیب و غریب وحشتناک) بالا هست روی حالت brutal البته مپ هم تاثیر گذاره مثلا روی یک سری مپ گابلینها همون اول کار اسماگ رو احضار میکنن:|(که خب رینگ هیروئه مثلا) و در ادامه بالروگ حتی شاید:|

ضمنا به جای رینگ سیلماریل هست فعلا کارکردش مشابه حلقه هست اما دست گالوم نیست مشخصا دست فرزند نفرین شده فیانور هست وقتی هم میگیریدش یونیتهات با همدیگه میجنگن باید سریعتر منتقلش کنی قلعه

یه سری چیزهای دیگه هم داره مود که ارزش امتحان کردن دارن مثلا بولگ و حرمت شکن که برای ادین 4 اماده شدن رو میتونید از outpost ها تو فکشن گابلینها بگیرید که خب قطعا جالبه و موارد ازین دست...زیاده بخوام همشو بگم بیشتر ازین به نظرم بی فایدست:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north

خیلی خوبه !

نمی دونم چرا صفحشونو تو موددی بی آپدیت نمیکنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 3 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

خیلی خوبه !

نمی دونم چرا صفحشونو تو موددی بی آپدیت نمیکنن.

چون تیم اداین مشکل داره باهاشون! صفحه EpicMod که مود اصلیشون هست الان دایره و اپدیتش هم میکنن ولی داگور داگورات رو فقط از طریق پیج فیسبوک ساپورت میکنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 20 ساعت قبل، Alirezak2020 گفته است :

سلام . من اداین مود رو دیروز گرفتم نسخه 4.3 بتا شو از خود سایت مود دیبی و حسابی بازی کردم و اومدم چند تا سوال از دوستان حرفه ای بپرسم و یه نقد هم بعدا در مورد این مود بنویسم

فعلا من نسخه 4.3 شو گرفتم و این تاپیکو خوندم دیدم باید برا اپدیت از تو لانچرش بری و اپدیتش کنی. اول بازی خود لاجچرو اپدیت کرد و بعد که خواست نسخه جدید یعنی 4.4 رو بگیره نوشته بود بالای صفحه که حجم 285 مگابایت باید دانلود شه . منم زدم رو دانلود گفت که باید 7 گیگ فضای خالی داشته باشی :O 7 گیگ برا 300 مگابایت ؟! خود بازی و همه نسخه های دیگه شو دارم و 2 گیگ فضای خالی دیگه هم هست . اگه کسی میدونه چطور نسخه جدیدشو باید بگیرم ممنون میشم 

راستی موقعی که مودو نصب کردم نسخه rotwk یه نسخه عجیب غریب بود 0.5641 یه همچین چیزی

یه سری مشکلات داره بازی که مثلا بعضی فرمانده ها لولشون بالا نمیره یا ساختمون های انگمار هم همینطور 

اصلا مپ کارن دوم وجود نداره

فیکشن کارن دوم هم همینطور

احتمالا مال بتا بودنشه یا نسخه ای که روش نصب کردم 

و یه سوال دیگه ایا میشه هم داگور داگورات رو داشت هم اداین مود ؟

قبل از نصب بازی یه بار نصبش کردم رو پچ 2.02 خود سایت مود دیبی اما ارور کرش میداد برا همین بازی هارو همشونو از اول پاکو نصب کردم و این بار بدون پچ اوورد

ممنون میشم این سوالات رو جواب بدین بعدا یه نقد در مورد این نسخه 4.3 میذارم چون فعلا وقت ندارم

سلام

1.لانچر راست میگه باید 7 گیگ رو داشته باشین. 300 مگ گسترش پیدا میکنه.

2.نگران اون عدد نباشین در واقع بگین  rotwk که دارین رو از کجا گرفتین؟

3.در رابطه با فرمانده ها(هیرو ها)، کاربر نزگول در صفحات قبلی گفته چی کار کنین، در رابطه با ساختمونا - هر اوت پست بعد یه مدتی چند تا یونیت که مثله بیلدر هستن میده که در واقع بیلدر نیستن اما اگه بفرستیشون رو ساختمونای لول دار باعث افزایش لول ساختمون میشه.

4. باید از تو قسمت add-one در سایت موددیبی یه سری مپ پک رو دانلود کنین.

5.فکشن کارن دوم؟ منظورتون انگماره؟ اگه انگمار منظورتونه که باید باشه.

6.لازم به ذکره که این نسخه ها فقط اسمشون دمو هست وگرنه همون آصلی هست که به مرور زمان داره اپدیت میشه که با نسخه 4.00 شروع شد تا الان.

7.همون طور که دوستمون در یکی از پست های این صفحه گفتن میتونید حتی بدون اداین داگورداگورات رو بازی کنین.

8.کرش بازی زمانی که هم اداین نصبه هم 2.02 کاملا طبیعیه. این دو، دو تا چیز جدا هستن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 21 ساعت قبل، Alirezak2020 گفته است :

یه ساعت نظر نوشتم اومدم ارسال کنم همون موقع برق رفت :|| 

دیگه حال ندارم مثل دفه قبل کامل بنویسم :D واسه همین خلاصش میکنم 

در مورد کارن دوم دیدم هی میگین فکشن کارن دوم فک کردم مثل ارنور که مال گوندوره اونم فکشن انگماره

rotwk رو از سایت پوکت گیمز گرفتم که البته موقع نصب نمیاره و باید کرکشو دانلود میکردم تا بیاره و منم یه کرک از اینترنت گرفتم با نسخه عجیب غریب تا اوورد

بابت ارتقا ها ممنون ولی این هیرو موردوره که با پوور 10 باید بزنیش رو سایه سایرون تا بیاره میاره ولی لولش زیاد نمیشه (منظورم همون هیرو هست که تبدیل به خفاش میشه)

در مورده کرش هم بگم که پچ 2.02 رو از خود سایت مود دی بی گرفتم و قبل نصب اداین نصب کردم و امتحان کردم بازی میاوورد ولی وقتی اداینو نصب کردم بایزی رو حالت اداین ارور کرش میداد ولی وقتی تو لانچر حالت اداینو بر میداشتی بازی با همون پچ 2.02 میاوورد البته اضافه کنم که وقتی هر سه تا بایزو پاکو نصب کردم دیگه جریت نکردم پچ 2.02 رو نصب کنم ترسیدم مشکل از پچ باشه که فک میکنم مشکل از اون نبود و از چیزای دیگه بود

داگور داگورات هم منظورم این بود که میشه مثلا سوییچ کرد که هم اداینو بازی کنی هم داگور داگوراتو هم معمولی ؟

راستی این 300 مگابایته خب چخبره 7 گیگ ! حداقل دو سه گیگ خو مگه چقد بازی  مگه جا خالی میخواد من الان بزور بتونم 5 گیگ میتونم خالی کنم

کاش تیم اداین این مشکلو حل کنه

سلام

بازی ها رو اگه از این جا دانلود کنید بهتره چون صددرصد سالمن. https://forums.revora.net/topic/105190-bfme1bfme2rotwk-games-download-installation-guide/

واقعیتش من چون خودم الان اداین رو ندارم شاید کاربر نزگول بتونه کمکتون کنه در رابطه با هیرو ها.

شاید شما باید تو لانچر 2.02 پچ رو غیر فعال میکردی بعد اداین رو فعال. البته هنوزم نظرم بر اینه که به احتمال زیاد این دوتا باهم سازگار نیستن.

بله میتونید سویچ کنید.

ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 54 دقیقه قبل، Alirezak2020 گفته است :

اره منم همین فکرو میکنم پچ 2.02 به اداین نمیخوره ولی خوب پچ 2.01 هر چی تو اینترنت گشتم یه پچ خوبو درست حسابی پیدا نکردم

راستی میشه یکار کرد این اداین 4.4 رو نصب کردم بدون اون ارور 7 گیگ

اگه میشه لطفا راهنمایی کنین 

راستی بازی خیلی وحشتناکه از لحاظ سختی

رو اسون اندازه 4 تا بروتال بازی میکنه :ِD

ممنون واسه راهنمایی ها

سلام-خواهش می کنم.

والا من که راهی به ذهنم نمیرسه. امیدوارم کاربرای دیگه راهی بلد باشن و کمکتون کنن.

سازنده های مود هوش مصنوعی بازی رو ارتقا دادن به همین دلیل بازی سخته.البته گاهی اوقات میشه تو بعضی فکشن ها یه سری باگ(در واقع باگ نیستن فقط یه مزیت فوق العاده برای اون فکشن هستن مثلا برای لورین بئورنینگ ها خیلی قوی اند یا برای موردور ارک های مجانی وجود داره)رو پیدا کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در در 12/18/2016 at 4:54 PM، Alirezak2020 گفته است :

فن فیکشن

سلام

در واقع منظورتون ساب فکشن هستش.

اگه یه بخش داستانی هم اضافه کنن بعد گابلین هم عالی میشه

راستی کسی نمیدونه گابلین کی میاد ؟

کمپین زمانی میاد که فکشن ها کامل بشن.

گابلین ها با اسم misty mountains در پچ بعدی میان.

بیشتر از همه انگمار زشته و من تالا باش یبارم بازی نکردم خوشم ازش نمیاد

اتفاقا جزو فکشن های قوی هستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 16 ساعت قبل، Alirezak2020 گفته است :

دقیقا یا حدودا میدونین کی فکشن جدید میاد همین گابلین یا misty mountain

سلام خودشون نمیگن. میگن هر موقع که تموم شه :D

در 16 ساعت قبل، Alirezak2020 گفته است :

از چه سایتی باید مپ بگیریم ؟ منظورم مپ های بازی هست که باید دانلودشون کنی و مال تیم اداین هستن

http://www.moddb.com/addons?filter=t&kw=&category=&licence=&game=10009

خودتون ببینید کدومش به اداین میخوره.

در 17 ساعت قبل، Alirezak2020 گفته است :

منظورتون همون مرحله ای هست ؟

بله

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Booganash

سلام پس چی شد این تیم گابیلنها، چرا اپدیت جدید نمیاد پس?اگه اشتباه نکنم 4.5 هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...