رفتن به مطلب
The Nazgul

Edain Mod | بهترین مود استراتژیک سنتی در وصف آردا

Recommended Posts

The Nazgul

0905gircnh9l1tsciko2.png

خب اونطور که حدس میزدم این مود یعنی مود Edain  امسال به عنوان بهترین مود بازی سال از نگاه تنها سایت معتبر در این زمینه یعنی Moddb شد

(بالاتر از مود Rise of the Red بازی ژنرالز)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
thranduil14

چنتا سوال واسم پیش اومده

من خودم مود 3.8 رو دارم. مود 4.0 گویا کاملش نیومده و فقط دمو هستش درسته؟

نکته بعد اینکه روند بازی شدیدا گیج کنندس. طبیعتا دوئل بهترین پچ بین مود اداین و هیستوری آو ایج باقی میمونه ولی شکل ساده تر هیستوری آو ایج باعث شده شخصا راحت تر بتونم باها ارتباط برقرار کنم. خصوصا زبان آلمانی 3.8 شدیدا رو اعصاب من بود! الان البته جفتشو دارم و هر از گاهی سوییچ میکنم بین دوتا مود.

در مورد کمپین اداین تو مود 3.8 دوستان کسی هست پاسخگو باشه؟  :D همچنین سوالاتی در مورد هیرو های موردور و دوستان...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 2 دقیقه قبل، thranduil14 گفته است :

چنتا سوال واسم پیش اومده

من خودم مود 3.8 رو دارم. مود 4.0 گویا کاملش نیومده و فقط دمو هستش درسته؟

نکته بعد اینکه روند بازی شدیدا گیج کنندس. طبیعتا دوئل بهترین پچ بین مود اداین و هیستوری آو ایج باقی میمونه ولی شکل ساده تر هیستوری آو ایج باعث شده شخصا راحت تر بتونم باها ارتباط برقرار کنم. خصوصا زبان آلمانی 3.8 شدیدا رو اعصاب من بود! الان البته جفتشو دارم و هر از گاهی سوییچ میکنم بین دوتا مود.

در مورد کمپین اداین تو مود 3.8 دوستان کسی هست پاسخگو باشه؟  :D همچنین سوالاتی در مورد هیرو های موردور و دوستان...

درود مود دموی edain 4.0 اخرین مود نیست! خیلی وقته که پچ 4.2.1 هم عرضه شده که همونطور که بالا اضافه کردم بهترین مود سال شد!

مود 4.0 اخرین مود قابل دانلوده چون ازون به بعد رو باید بگذارید خود مود اپدیت کنه یعنی مود 4.0 رو میریزید بعد توی لانچر حدود 500 مگی اجازه میدید اپدیت بشه!

من دقیق مود 3.8 رو اطلاع ندارم چون از مود 3.0 به بعد بازی نکردم تا مود 4.2.1 اخیرا برگشتم به سمت ادین

ضمنا مود 4.2.1 یعنی کلا از 4 به بعد زبان بازی کاملا انگلیسی هست البته قابلیت سوئیچ به المانی هم هست

ازون جایی که از هابیت هم خیلی خوب الهام گرفتن دیالوگهای زیادی اضافه شده برای تک تکشون کلا در این حد میگم که 4.2 با 3.8 و قبلیها اصلا قابل مقایسه نیست مخصوصا طراحی و تحول طراحی ها به شدت بهتر شده

البته شاید در مورد کمپین ادین نتونم پاسخ بدم اما قطعا هیروهای موردور و دوستان تخصص ماست:D خصوصا که تا جایی که میدونم این دو سه سال تغییر انچنانی نداشتن جز تا حدی زره نزگول ها!

تنها بدی فعلی ادین اینه که هنوز کمپین اضافه نشده که برای ورژن 4.3 که به زودی منتشر میشه قراره یه کمپین عالی عرضه کنن اونطور که توی خبراش بود:h14022:

به غیر از ادد شدن کمپین قراره در بخش دورفها تغییرات زیادی صورت بگیره خصوصا طراحی ها 

همینطور انگمار و متعلقاتش هم قرار هست به زودی اضافه بشه البته قرار بود برای کریسمس پچ4.3 رو عرضه کنن ولی یکم دیر کردن:|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
thranduil14

تقریبا گرفتم چی شد. من دموی 4.0 رو دانلود کردم. حالا باید لانچر رو دانلود کنم و با اون هی بازی رو آپدیت کنم درسته؟ اوکیه پس اینجوری بسیار هم عالی :D

من تو مود 3.8 یه مشکل داشتم اونم رنک هیروهای موردور بود که اصلا بالاتر نمیرفت! یعنی رنکشون 0 بود، ولی گویا با یه لولی باید رنکشون رو افزایش میدادی که به سایرون ربط داشت و متاسفانه به خاطر زبون آلمانی متوجه نشدم. الان این موضوع تو پچای بعدی هم هست؟

الان من که دموی 4.0 دارم لانچر رو دانلود کنم کافیه دیگه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 12 ساعت قبل، thranduil14 گفته است :

تقریبا گرفتم چی شد. من دموی 4.0 رو دانلود کردم. حالا باید لانچر رو دانلود کنم و با اون هی بازی رو آپدیت کنم درسته؟ اوکیه پس اینجوری بسیار هم عالی :D

من تو مود 3.8 یه مشکل داشتم اونم رنک هیروهای موردور بود که اصلا بالاتر نمیرفت! یعنی رنکشون 0 بود، ولی گویا با یه لولی باید رنکشون رو افزایش میدادی که به سایرون ربط داشت و متاسفانه به خاطر زبون آلمانی متوجه نشدم. الان این موضوع تو پچای بعدی هم هست؟

الان من که دموی 4.0 دارم لانچر رو دانلود کنم کافیه دیگه؟

شما که دموی 4.0 داری فقط لانچر رو دانلود کن اجازه بده اپدیت بشه حدود 560 مگ تا اخرین اپدیت باید اجازه بدی اپدیت بشه البته اگه دیدی زبان المانیه بخش تنظیمات انگلیسیش کن راحت

هرچند فکر میکنم اپدیت یه مرحله خیلی کوتاه هم اولش داره که خود لانچر رو اپدیت میکنه در هر حال خیلی نباید طول بکشه

این موضوع مربوط به هیروهای موردور توی لوتلورین هم مشابهش هست با این فرق که برگ سبز گالادریل(همون gift گالادریل) رو شخصا بدی به هیروی مورد نظر  مثلا تراندویل از حالت رسمی با اینکار زره و لباس رزمی و جنگیش رو بدست میاره

سوالت اما سوال بسیار به جایی بود:D

خب کل هیروهای موردور که ماشالا کم هم نیستن الان رنک دارن از 1 تا 10 جز 9 نزگول!

حالا اینکه چجوری باید ارتقاشون بدی هم الان خدمتت توضیح میدم

برای اینکار باید با سائورون چه حالت سایه چه حالت فیزیکی گزینه influence of sauron رو که عکس چشم سائورونه انتخاب کنی روی stronghold اعمال کنی

با اینکار میتونی زره هر نزگول رو جداگانه بخری که البته یک سری قدرتهای خاص هم داره مثلا ویچ کینگ بعد از ارتقا میشه همون ویچ کینگ قدرتمند بازی اصلی با اون تیپ و شمایل یا خمول زره خودش رو دریافت میکنه

کلا با زبان انگلیسی خیلی چیزا دست خودت میاد لزومی به توضیح بیشتر فکر کنم نیست:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
پادشاه جادوپیشه

مود دقیقا چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

سلام علیکم :))

اقا همون bfme 2 و rotwk معمولیمون :)) 

دانلودش کردم

گرافیکش خوب بودو هیرو ها هم گوگولی مگولی (!) :)) شده بودن  ولی چیزی که بیشتر ازار میداد این جک و جونور های گزاف تو مپ بودن و اینکه نمیتونی کمپت رو گسترش بدی :| مثل bfme 1 :|

ویرایش شده در توسط King LeBron James

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 6 ساعت قبل، King LeBron James گفته است :

سلام علیکم :))

اقا همون bfme 2 و rotwk معمولیمون :)) 

دانلودش کردم

گرافیکش خوب بودو هیرو ها هم گوگولی مگولی (!) :)) شده بودن  ولی چیزی که بیشتر ازار میداد این جک و جونور های گزاف تو مپ بودن و اینکه نمیتونی کمپت رو گسترش بدی :| مثل bfme 1 :|

اینکه بیس سازی مثل نبرد میانه 1 باشه فقط و فقط بخاطر درخواست کاربران بود جالبه خودم هم سیستم 2 رو بیشتر میپسندیدم ولی 1 خیلی محبوبتره ظاهرا

البته بی انصافی نکن:دی امکاناتویونیتها و بالانس بازی به صورت عحیب غریبی بهتر شده شاید اولش خیلی به ظنر نیاد ولی چندتا مپ و چندساعت با فکشنهای مختلف بازی کنی میفهمی خیلی بهتر شده به نسبت بازی اصلی! بیخود بهترین مود بازی سال نشد که:دی

در 8 ساعت قبل، پادشاه جادوپیشه گفته است :

مود دقیقا چیه؟

همون پچ خودمون با شیوه متفاوت برای بازی اصلی به این شکل که داخل هسته بازی هم تغییراتی اجرا میکنن و کلی تغییرات میتونن اعمال کنن

سادش میشه یه ورژن جدید بر پایه بازی قبلی! که توی این مورد بازی قبلی battle for middle earth 2 : rise of the witchking هست!

یک سری فکشن جدید اضافه شدن گرافیک بهتر شده در زمینه هیروها و قهرمانا کلی تغییر اضافه شده حلقه دیگه محدود به 2 نفر خاص نیست و کلی تغییرات ریز و درشت دیگه که پست اول بیشتر و کاملتر توضیح دادم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
thranduil14

خودمم تریپ bfme 1 رو بیشتر میپسندم. چه معنی میده کل مپ در اختیارت باشه اصن :D واسه همین از مود 4.0 خیلی خوشم اومد. هنوز با اختلاف بهترین بازی سیستمم همون 1 با مود elven alliance هستش :D

راستی، حالت سایه؟ سایرون؟! حضور ذهن ندارم :D

پس بشینم لانچر رو دانلود کنم آپدیت کنم بازیو... 3.8 رو باید ریموو کنم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 30 دقیقه قبل، thranduil14 گفته است :

خودمم تریپ bfme 1 رو بیشتر میپسندم. چه معنی میده کل مپ در اختیارت باشه اصن :D واسه همین از مود 4.0 خیلی خوشم اومد. هنوز با اختلاف بهترین بازی سیستمم همون 1 با مود elven alliance هستش :D

راستی، حالت سایه؟ سایرون؟! حضور ذهن ندارم :D

پس بشینم لانچر رو دانلود کنم آپدیت کنم بازیو... 3.8 رو باید ریموو کنم...

شما هابیت دیدی که ندیدی؟:دی

سائورون داخل هابیت چه شکلی بود؟ یکی سایه یکی اتشین که داخل مود ادین جدید هم همینه کلا خیلی چیزا رو بر اساس همین هابیت و 3 گانش به روز کردن بیشتر بخش طراحی منظورمه البته سائورون جز یک حالت که خودتون میبینید تا وقتی حلقه دستش نیاد شکل فیزیکی نمیگیره اون یک حالت هم انچنان چیز خاصی نیست

البته فکشنهای جدا هم اضافه شده برای مثال میرکوود و دول گولدور متاثر از همین هابیت ها طراحی شدن حالا در اینده ایملادریس یا ساب فکشنهایی مثل موریا و...هم بر همین اساس به روز میشن

هرچند خودم فکر میکنم راجع به بخش دورفها خیلی بیشتر باید تلاش کنن هنوز طراحی ها در حدی که باید نیست

بزرگترین عیب مود به نظرم قویتر بودن موردور با اختلاف هست من تازه کار با همه فکشنها میتونم رو حالت hard بازی رو ببرم بردن یک مپ رو حالت brutal با همه مودها انقدر سخت شده که قابل باور نیست جز موردور! نیست این دسته های اورک مفتی تشریف دارن هیچ جوره کم نمیاره راحت میتونم با موردور 1vs2 هم ببرم روی حالت brutal امیدوارم تو پچهای بعدی یکم بالانس تر بشه بازی

راستی برای دورین هم دیالوگهای جداگانه گذاشتن طراحیش هم عالیه جالبه که هیچ جا داخل 3 گانه هابیت دورین رو مستقیما نمیبینیم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Grey Pilgrim

قوی ترین فکشن بدون شک لوتلورین ه !!! 

آقا دمت گرم ! تاپیک عالی ه !!! من سیر نمی شم از ماد ! هر روز هم سایت اداین رو چک می کنم ... لحظه شماری!!! 

یکم باید کار کنن بیشتر فوق العاده شه! دوارفها روز به روز بهتر میشن ! 

آپدیت بعدی انگماره و بعد ایملادریس و بعد هم نوبت گابلین ها ... رینگ هیرو روهان هم شده تئودن نه راداگاست 

veterans1_1452194352.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul

این مود دو تا مورد داره که بالانسش رو تقریبا بهم میزنه اما نه خیلی! 

اگه لوتلورین هستید ; بئورنینگها! این تغییر شکل دهنده های ارزون قیمت به قدری قوی و باگ تشریف دارن که صدای همه رو دراورده! 10 تا ازونا کار لٌرد سائورون با حلقه رو میسازن و جالبه 5 تاشون برای ویچ کینگ کافیه! باور ندارید ؟ تست کنید!

اگه موردور هستید ; 3 تا سربازخونه بسازید و دسته های رایگان اورک رو بفرستید جلو! اورکهای رایگان موردور درسته ضعیفن اما میگن مفت باشه کوفت باشه! با موردور میشه با چندتا BRUTAL ARMY خیلی راحت کار کرد! با این حالت هیچکس حریفتون نمیشه هیچ رقمه!

البته خودم اصلا با لوتلورین خوب کار نمیکنم!:| هنوزم نمیدونم چرا!

به عنوان هوش مصنوعی هم که ایزنگارد از همه یک سر و گردن قویتر کار میکنه

به نظرم روهان با اختلاف ضعیفترین فکشن بازیه اصولا حضورش به عنوان فکشن اصلی رو درک نمیکنم!

در 15 ساعت قبل، The-Witch-King گفته است :

قوی ترین فکشن بدون شک لوتلورین ه !!! 

آقا دمت گرم ! تاپیک عالی ه !!! من سیر نمی شم از ماد ! هر روز هم سایت اداین رو چک می کنم ... لحظه شماری!!! 

یکم باید کار کنن بیشتر فوق العاده شه! دوارفها روز به روز بهتر میشن ! 

آپدیت بعدی انگماره و بعد ایملادریس و بعد هم نوبت گابلین ها ... رینگ هیرو روهان هم شده تئودن نه راداگاست 

veterans1_1452194352.jpg

فکر نمیکردم انقدر زود خوشت بیاد خواهش میکنم بله کاملا درست میگی هنوز خیلی جای کار داره

روی دورفها بیشتر کار میکنن دلیلش طراحی ضعیفشون توی مود 4.2.1 بود مخصوصا دورفهای تپه های اهنین!

برای مود 4.3 هم ظاهرا به جز انگمار تلاش زیادی برای بهتر شدن دورفها میکنن

تئودن هم اره الان دیدم اتفاقا تعجب کردم جالبم هست که هیچ خاصیت خاصی قرار نیست داشته باشه اینطور که من فهمیدم!

پ ن : ای کاش حداقل این بئورنینگها رو یکم گرونتر کنن واقعا باگ هستن اینکه هیروها رو سریع میکشن اصلا درک نمیکنم!

فکر کنم بعد از4.5 که فکشنها کامل بشن دیگه باید بگیم شاهکار مخصوصا پچهای احتمالی 4.6 و 4.7 و 4.7.1 که کامل شدن همه چیز هست

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح سهو ویرایشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Grey Pilgrim

آره به جز چنتا آپشن از اجدادش مثل ائورل که معلوم نیست دقیقن چی میشه ، رینگ هیروی روهان یکم تو ذوق میزنه !

خوب شد گفتی ... لوتلورین شده عین باگ! بئورنینگا خیلی قوی ن ! انت هم که هست ... از میرکوود هم نمیشه غافل شد! یکم باید بالانس شه ... توی فوروم اداین هم دوستان اعتراض داشتن ...

رینگ هیروی گالادریل هم به شدت قوی ه :)))) 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

گیم رنجر هم این مود رو ساپورت میکنه. دیدم بعضی ها بازی میکنن.

البته خودم ندیدمش. حالا سر فرصت نصبش میکنم :)

اینکه بیس ثابت هست خیلی عالیه.

اگه ریپلی از بازی آنلاین پیدا کردم حتما میذارم.

ویرایش شده در توسط Théoden

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north

یه سوال اگه این مود نصب باشه اصلا نمیشه مود دیگه ای رو نصب کرد؟ مثلا بین دوتا سوییچ کنی

اگه میشه چجوری؟ یه بار این کارو کردم بازی ترکید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 18 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

یه سوال اگه این مود نصب باشه اصلا نمیشه مود دیگه ای رو نصب کرد؟ مثلا بین دوتا سوییچ کنی

اگه میشه چجوری؟ یه بار این کارو کردم بازی ترکید

نه تا جایی که میدونم نمیشه دلیلش این هست که این ماد هست نه پچ درباره پچ میشه اینکار رو کرد اما ماد کاملا سیستم بازی رو عوض میکنه

بعد از نصب ماد میتونید بین بازی اصلی و ادین سوئیچ کنید تا هروقت خواستید همون خیزش ویچ کینگ رو بازی کنید ولی سوئیچ روی ماد دیگه ممکن نیست

البته فکرم نمیکنم لازم باشه ادین به اندازه کافی جزئیات و جذابیت داره که کاملا نیاز رو برظرف کنه مخصوصا که دائم اپدیت و چیزهای جدید بهش اضافه میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north

بله مود زیبایی هستش اما اشتباهاتی هم داره مثلا به نظر من به جای اینکه الفها 2 دسته بشن (لورین و ریوندل) باید میشدن نولدور و سیندار چون نژاد لورین و ریوندل یکی هست یا اینکه حکومت آرنور درست و حسابی وجود نداره یعنی شاید من بخوام تو حالت wotr با آرنور بازی کنم ولی نمی تونم و اینکه فقط فکشن تو مپ خاصی بیاد خیلی جالب نیست (البته فقط آرنور نیست) در ضمن فکر کنم سربازای هاراد و خاند جدا نشدن البته شاید اشتباه بگم چون مطمئن نیستم البته باز هم می گم مود خوبی هستش خصوصا دورف ها

ویرایش شده در توسط ranger of north

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 21 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

بله مود زیبایی هستش اما اشتباهاتی هم داره مثلا به نظر من به جای اینکه الفها 2 دسته بشن (لورین و ریوندل) باید میشدن نولدور و سیندار چون نژاد لورین و ریوندل یکی هست یا اینکه حکومت آرنور درست و حسابی وجود نداره یعنی شاید من بخوام تو حالت wotr با آرنور بازی کنم ولی نمی تونم و اینکه فقط فکشن تو مپ خاصی بیاد خیلی جالب نیست (البته فقط آرنور نیست) در ضمن فکر کنم سربازای هاراد و خاند جدا نشدن البته شاید اشتباه بگم چون مطمئن نیستم البته باز هم می گم مود خوبی هستش خصوصا دورف ها

راجع به ارنور یک توضیح خیلی مهم از زبان ارشد سازندگان ماد بگم

بازی تعداد محدودی فکشن داره برای ساخت توسط ادیتور ها! حالا ازونجایی که این تعداد روی 6 محدود شدن ادیتورها یک راه جالب پیدا کردن برای اضافه کردن فکشنهای جدید!
و اون هم اضافه کردن به جای ارنور هست که ظاهرا این روند رو تعداد نا محدودی میتونن ادامه بدن

حالا مطمئن نیستم در پایان و بعد از اضافه شدن ایملادریس و گابلینها خبری از ارنور میشه یا نه اما بحثهای زیادی هم در بحثهای فروم و تاپیکهای مربوطه داشتن کاربرها ترجیح دادن به همین روند ادامه داشته باشه این موضوع

شخصا هم دوست دارم ارنور باشه اما به قیمت نبود ایملادریس و روحان و گابلینها و...نه!

این 2 دسته شدن الفها فقط بخاطر نیروهایی هست که در فیلمها مشاهده کردیم یکی نیروهای last alliance که سربازان نولدوری که اول 3گانه ارباب هم میبینیم از یک طرف سربازان و سواران معروف ریوندل هم که لازم به ذکر نیست

یکی هم میرکوود قائدتا میتونستن لوتلورین و ایملادریس رو یکی کنن اما اضافه کردن میرکوود به این دوتا یه چیز عجیب و غریب میشد برای همین تصمیم گرفتن لوتلورین رو در کنار فکشن قابل اضافه شدن میرکوود از ایملادریس و نیروهای ریوندل جدا نگه دارن

البته اصلا موفق یا مخالفش نیستم ولی از اونجایی که میشه جزو محبوبترین نژادهای سرزمین میانه بودن الفها در کل اینکار فنهای زیادی رو جذب میکنه

هرچند خودم هم ترجیح میدادم میرکوود رو به عنوان فکشن جدا ببینیم تا ایملادریس

سربازای خاند و هاراد به عنوان نیروهای کمکی به کمک موردور میان مطمئن نیستم این فکشن به صورت جدا اضافه بشه یا نه چون هیروی خاص و مطرحی ندارن به تعداد کافی همینطور رینگ هیروی مناسبی هم نیست شاید در ادامه بخوان مثل دول گولدور و میناس مورگول به صورت فکشن کمکی تبدیلش کنن

پ ن : جالبه خبری هم از اورکهای گونداباد و موریا نیست مطمئن نیستم اصا برنامه ای برای ازوگ و دار و دستش دارن یا نه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north

بله حق باشماست و توضیحات هم قانع کننده بود

فقط ای کاش یه مودی پیدا بشه یا همین اداین بیاد یه تغییر درست و حسابی به آرنور بده

خیلی از آرنور خوشم میاد آرنور تو اداین یه خوبی ای که داره اینه که باگ نداره ولی از  طرفی هم مثل  مود هیستوری او ایجز گستردش نکرده از نظر یونیت ها یا ساختمان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Grey Pilgrim
در 4 ساعت قبل، The Nazgul گفته است :

راجع به ارنور یک توضیح خیلی مهم از زبان ارشد سازندگان ماد بگم

بازی تعداد محدودی فکشن داره برای ساخت توسط ادیتور ها! حالا ازونجایی که این تعداد روی 6 محدود شدن ادیتورها یک راه جالب پیدا کردن برای اضافه کردن فکشنهای جدید!
و اون هم اضافه کردن به جای ارنور هست که ظاهرا این روند رو تعداد نا محدودی میتونن ادامه بدن

حالا مطمئن نیستم در پایان و بعد از اضافه شدن ایملادریس و گابلینها خبری از ارنور میشه یا نه اما بحثهای زیادی هم در بحثهای فروم و تاپیکهای مربوطه داشتن کاربرها ترجیح دادن به همین روند ادامه داشته باشه این موضوع

شخصا هم دوست دارم ارنور باشه اما به قیمت نبود ایملادریس و روحان و گابلینها و...نه!

این 2 دسته شدن الفها فقط بخاطر نیروهایی هست که در فیلمها مشاهده کردیم یکی نیروهای last alliance که سربازان نولدوری که اول 3گانه ارباب هم میبینیم از یک طرف سربازان و سواران معروف ریوندل هم که لازم به ذکر نیست

یکی هم میرکوود قائدتا میتونستن لوتلورین و ایملادریس رو یکی کنن اما اضافه کردن میرکوود به این دوتا یه چیز عجیب و غریب میشد برای همین تصمیم گرفتن لوتلورین رو در کنار فکشن قابل اضافه شدن میرکوود از ایملادریس و نیروهای ریوندل جدا نگه دارن

البته اصلا موفق یا مخالفش نیستم ولی از اونجایی که میشه جزو محبوبترین نژادهای سرزمین میانه بودن الفها در کل اینکار فنهای زیادی رو جذب میکنه

هرچند خودم هم ترجیح میدادم میرکوود رو به عنوان فکشن جدا ببینیم تا ایملادریس

سربازای خاند و هاراد به عنوان نیروهای کمکی به کمک موردور میان مطمئن نیستم این فکشن به صورت جدا اضافه بشه یا نه چون هیروی خاص و مطرحی ندارن به تعداد کافی همینطور رینگ هیروی مناسبی هم نیست شاید در ادامه بخوان مثل دول گولدور و میناس مورگول به صورت فکشن کمکی تبدیلش کنن

پ ن : جالبه خبری هم از اورکهای گونداباد و موریا نیست مطمئن نیستم اصا برنامه ای برای ازوگ و دار و دستش دارن یا نه 

در در 1/15/2016 at 3:23 PM، ranger of north گفته است :

فکر نکنم سربازای خاند و هاراد جدا باشن ... تو SpellBook که نیروهای کمکی از هاراد اسم ش ذکر شده . در مورد دلیل جدا بودن ایملادریس و لوتلورین هم دلایل دوستمون The Nazgulقانع کننده بود به میزان کافی !  آرنور هم فکشن مورد علاقه ی خودمه ولی محدودیت ادیتور ها رو باید توجه کرد شاید در آینده آپدیت های مناسبی بیاد. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north

سلام دوستان به یه سری مشکل جدی تو مود برخوردم. (مود تا آخر آپدیت هست.)

1. یه سری از نقشه ها فکر کنم نیست مثل قلعه آمون سول قلعه فورناست

2. فکشن میرک وود روباید تو مپ میرک وود با فکشن لورین آورد و من هم این کارو می کنم ولی خبری از میرک وود نیست.:(:(

چیکار کنم؟

ویرایش شده در توسط ranger of north

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در در 3/11/2016 at 3:04 PM، ranger of north گفته است :

سلام دوستان به یه سری مشکل جدی تو مود برخوردم. (مود تا آخر آپدیت هست.)

1. یه سری از نقشه ها فکر کنم نیست مثل قلعه آمون سول قلعه فورناست

2. فکشن میرک وود روباید تو مپ میرک وود با فکشن لورین آورد و من هم این کارو می کنم ولی خبری از میرک وود نیست.:(:(

چیکار کنم؟

درود یعنی چی فکشن میرک وود نیست؟ توی مپ میرکوود فقط این مشکل رو دارید؟ کدومش جفتش؟ 4 تایی داره و 6 تایی اخه

یکم دقیقتر بگید یعنی کمپهای خارج از قلعه که میگیرید گزینه ای برای ساخت فورترس میرک وود نیست و فقط میشه برای لوتلورین ساخت؟

اگه اره که خیلی عجیبه توی تاپیک زیر مطرح کنید شاید بتونن کمک کنن

http://www.moddb.com/mods/edain-mod

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north

سلام

من واقعا عذر می خوام  فکر می کردم کلا فکشن میشه میرک وود

در حالی که تو اوت پست باید میرک وود بیاد، بذارید رو حساب عجولی من.

مپ ها هم که باید با مپ پک درست بشن دیگه درسته؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amin.d

سلام خدمت دوستان عزیز.سال نو رو تبریک میگم.امیدوارم سال خوبی داشته باشید.

بنده edin رو از لینک داده شده دانلود کردم به همراه لانچر  و پس از نصب ،لانچر رو اجرا کردم و مود اپدیت شد...اما سوالم اینه که  یک بار اپدیت کردن مود کافیه؟چون وقتی وارد بازی شدم، در قسمتskirmish فقط فکشن های گاندور و روحان و موردور و ایزنگارد بودن و خبری از لورین،ریوندل،انگمار،دورف ها و گابلین ها و فکشن های گفته شده در توضیحات نیست... ممنون میشم اگه توضیح کامل بدید برام.ضمناینکه از کجا بدونم مود به ورژن 4.2اپدیت شده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...